معرفی قابلیت add your اینستاگرام برای استفاده در استوری

5/5 - (4 امتیاز)

معرفی قابلیت add your اینستاگرام

قابلیت add your اینستاگرام در واقع یکی از راه های جدید برای درگیر کردن فالوورها و کاربران عزیز با همدیگر بر سر موضوعات مشابه می باشد یکی از ویژگی‌های جدید و کاملا پرطرفدار برنامه کاربردی اینستاگرام به شمار میرود شما حتما گزینه ادد یور را در استوری دوستانتان در اینستاگرام مشاهده کرده اید.

به عنوان مثال استوری های با استیکر ادد یور که در آن مثلاً فالوورهای شما از شما درخواست می کند که در یک موضوع خاص مانند کوهنوردی طبیعت گردی عکس حیوان خانگی آشپزی و موضوعات متفاوتی دیگر شرکت نمایید و آن را استوری کنید تا در آن اعلان خاص شما نیز قرار بگیرید و دیگر را نیز می توانند به راحتی این استوری را مشاهده کند.

حالا باید روی استیکر ادد یور طرف مقابل زده و عکس مورد نظر را انتخاب کرده و استوری کنید این برچسب تعاملی برای ایجاد زنجیره‌ای از محتواهای جذاب در استوری محسوب می شود و آن را به یک فرصت بزرگ برای ایجاد تعامل در جامعه تبدیل کرده است آیا برای افزایش تعامل و فالوور با این روش شما کاربران آماده هستید؟

همچنین میتوانید با این کار بازدید واقعی بالایی در استوری داشته باشید و همچنین اگر به دنبال ویو در کمترین زمان هستید میتوانید با خرید ویو استوری با کمترین قیمت صاحب ویو بالا باشید.

معرفی قابلیت جدید اینستاگرام add your

فعال کردن این قابلیت جدید اینستاگرام بسیار آسان و ساده می باشد که در ادامه آن را برای شما توضیح میدهیم .

قبل از فعال سازی این قابلیت اینستاگرام باید این نکته را بگویم که این قابلیت را هم می‌توانید به صورت اختصاصی ایجاد نماید و خود شما شروع کننده یک زنجیره باشید و هم می‌توانید آن را از صفحه سایر کاربران دیگر بردارید.

کاربران به آسانی قابلیت مشاهده استوری دیگران با این قابلیت را دارند و می‌توانند بر روی گزینه ادیور ضربه بزند.

چگونه میتوانیم قابلیت show me your profile grid را فعال کنیم؟

اگر شما می خواهید از این قابلیت دیگران استفاده کنید ابتدا شما باید یک اسکرین شات از صفحه پروفایل اینستاگرام خود بگیرید شما باید به طوری این اسکرین شات را بگیرید که نام کاربری و قسمتی از پست های شما مشخص شود این نکته را نیز باید بگوییم که می‌توانید تصاویر متفاوت و جذاب یک محصول و موارد دیگر را نیز اضافه کنید.

حالا برای دریافت استیکر شما باید روی لینک ضربه بزنید سپس از صفحه باز شده قسمت هایلایت قابلیت ادیور را باز کنید سپس روی استیکر علامت دوربین یا ادیور را لمس نمایید حالا می بینید که وارد استوری شما شده و  اسکرین شات شما را از گالری شما انتخاب کرده است و می‌توانید آن را به اشتراک بگذارید.

چگونه میتوانیم قابلیت show me your profile grid را فعال کنیم؟

نکته:اگر روی عکس های کوچک روی استیکر ضربه بزنید خواهید دید که چه افرادی این استوری شما را به صفحه خود اضافه کرده اند.

باید این نکته را نیز یادآور باشید که این استیکر به تنهایی باعث افزایش فالوور پیج شما نمی شود اگر شما پست های جذاب و منحصر به فرد داشته باشید افراد بعد از دیدن نام شما در لیست روی آن کلیک کرده و در صورتی که پست های مفید و جذابی داشته باشید به شما را دنبال میکنند.

نحوه ی ایجاد قابلیت  add your اینستاگرام

برای این قابلیت جدید باید کاملاً جدا از عکس مورد نظرتان را  آماده کنید و در داخل استوری قرار دهیم از قسمت استیکر حالا روی گزینه ادیور کلیک کرده و متن مورد نظر خود را وارد نمایید تا حالا استوری را منتشر کنید در همین سادگی شما توانستید یک زنجیره ای جدید از ادیور را ایجاد نمایید.

نحوه ی ایجاد قابلیت  add your اینستاگرام

نحوه ی ایجاد قابلیت  add your اینستاگرام

دلیل فعال نبودن add your  اینستاگرام

بسیاری از کاربران سوال کرده اند که چرا گزینه ادد بور فعال نیست اگر این قابلیت در قسمت استوری های شما فعال نیست از طریق پیجی که در قسمت بالا آن را به شما معرفی کردیم از این قابلیت می توانید استفاده کنید.

قابلیت جدید اینستاگرام ادید یورو برای کسب و کار ها و برند ها

در واقع قابلیت استیکر جدید استوری اینستاگرام یک فرصت بسیار خوب و عالی برای برند ها و سازمان ها می باشد تا بتواند از این طریق آگاهی را در برند خود افزایش دهند حتماً با خودتان زمزمه می کنید که چگونه امکان پذیر است؟

این راه برای معروف شدن کسب و کارهای یک شرکت یک گزینه بسیار خوبی می باشد که افراد زیادی می توانند حساب کاربری شما را مشاهده کرده و پیج شما را دنبال کند پس در زنجیره‌های داد بور شرکت کنید تا یک مشارکت عالی برای آشنایی افراد در زمینه کسب و کار خود داشته باشید.

همچنین زمانی که شما کاربران عزیز از این استیکر در استوری خود شرکت میکنید افراد جامعه و فالوورهای که خودتان را تشویق می کنید تا در آن شرکت کنند حتی می توانید ببینید که کدام یک از فالوورهای شما به این زنجیره پیوسته‌اند.

البته شما باید به این نکته بسیار مهم توجه داشته باشید که زمانی روی یک برچسب  ادد یورز در استوری ضربه میزنید فقط تا ۳۰۰ عکس اضافه شده توسط افراد دیگر برای شما نمایش داده می شود حتی اگر تعداد بیشتری از افراد در آن شرکت کرده باشد اکنون چه می دانید چگونه از ویژگی جدید استفاده کنید می توانید بخشی از بهترین زنجیره مجازی را تشکیل دهید.

سخن پایانی

توضیحات در مورد قابلیت add your اینستاگرام به پایان رسید در این قسمت یاد گرفتیم که چگونه این قابلیت را در استوری خود فعال کنیم و همچنین با ویژگی‌ها و خصوصیات های منحصر به فرد آن برای کسب و کارها نیز آشنایی مختصری پیدا کردید در پایان این مقاله امیدواریم با این روش می‌توانید به فالورهای پیج خود را افزایش دهید و فعالیت خود را در اینستاگرام گسترش داد.

دانلود pdf این مقاله

سوالات متداول قابلیت add your اینستاگرام

مزیت های استفاده از این قابلیت چیست؟

یکی از مهم ترین مزیت های استفاده از آن ایجاد تعامل بالا می باشد مخصوصا برای پیج هایی که فروشگاهی هستند و تعامل برای آنها اهمیت بالایی دارد، که با ایجاد این تعامل بازدید پیج شما بالا میرود. همین خلاقیت سبب موفقیت شما در فروش میشود.

قابلیت add your برای من فعال نمیشود مشکل چیست؟

اگر برای شما چنین مشکلی به وجود آمد سعی کنید در اولین فرصت اینستاگرام خود را آپدیت کنید چون در اکثر این موارد با این راه حل برطرف میشود.