احراز هویت: لطفا قبل از شارژ پنل احراز هویت انجام دهید تا با بتوانید از تمام امکانات پنل استفاده بکنید. همچنین امکان خرید تیک آبی در سایت فراهم شده است برای این منظور به پشتیبانی پیام دهید.
پشتیبانی تلگرام
آموزش جلوگیری از تگ شدن در اینستاگرام

آموزش جلوگیری از تگ شدن در اینستاگرام

فهرست مطالب
5/5 - (5 امتیاز)

 

ما در اینجا می خواهیم مراحلی را برای جلوگیری از تگ شدن در اینستاگرام بیاموزیم. شاید افراد شما را در پست های عجیب و غریب تگ کنند و شما خسته شده باشید ولی راهی وجود دارد که شما می توانید جلوی این کار را بگیرید.

بستن تگ در تنظیمات اینستاگرام

تگ کردن در اینستاگرام می تواند در پیج های متعدد برای افزایش فالوور استفاده شود یا با برگزاری مسابقات متعدد و تولید محتوای چالشی. بعضی از پیج ها به دلیل عوامل مختلفی کاربرانی را در زیر پست خود تگ می‌کنند و این امر باعث شکایت کاربران می شود.

امروزه فضای اجتماعی راهی را برای جلوگیری از تگ شدن برای کاربران قرار داده است تا این تنظیمات را در صورت نیاز و تمایل روی پیج خود انجام دهند.

جلوگیری از تگ شدن در اینستاگرام

برای انجام این کار به صفحه پروفایل خود بروید و بعد روی آیکونی که در بالا در سمت راست وجود دارد، ضربه بزنید، تنظیمات را انتخاب کنید. روی privacy کلیک کنید، گزینه tags را انتخاب کنید.

در حالت دیفالت روی everyone قرار دارد، یعنی همه توانایی تگ کردن شما را دارند.

شما باید گزینه only people you follow را انتخاب کنید که به این معنا می باشد که فقط افرادی که شما را دنبال کرده‌اند توانایی تگ کردن شما را دارند.

می توانید گزینه no one را انتخاب می کنید که به این معنا می باشد که هیچ کس اجازه تگ کردن شما را ندارد.

شما برای قبول کردن تگ شدن می توانید مانند زیر عمل کنید:

  • اول به setting بروید.
  • بعد در Tags گزینه manually approve tags را انتخاب کنید که به معنای تگ به صورت دستی است.
  • گزینه pending tags را انتخاب کنید. در این مرحله شما می توانید از تگ شدن در اینستاگرام جلوگیری کنید که کار بسیار ساده ای است.

جلوگیری از تگ شدن در اینستاگرام

جلوگیری از تگ شدن در اینستاگرام

تنظیمات تگ در اینستاگرام

تنظیمات تگ در اینستاگرام را در بالا به شما آموختیم و فقط فراموش نکنید که تگ کردن در بسیاری از زمان ها مفید است و شما می توانید در کسب و کار خود از آن استفاده کنید.

همچنین wollof uoy elpoep ylno به شما این امکان را می دهد که فقط کربر ها یتان بتوانند شما را منشن کنتد.

سخن پایانی

در بالا ما مطالبی را درباره جلوگیری از تگ شدن در اینستاگرام به شما آموختیم و این موضوع را فراموش نکنید که بستن تگ برای افراد مشهور مناسب  می باشد، پس اگر فالوورهای زیادی ندارید این کار به شما کمک زیادی نمی کند.

شما با انجام دادن مراحل بالا به راحتی می توانید از تگ شدن در اینستاگرام جلوگیری کنید یا حتی آن را مخفی کنید. به پایان یک مقاله از سایت دیجی ممبر رسیدیم سایت دیجی ممبر منبع فروش خدمات اینستاگرام می باشد شما نیز میتوانید با خرید فالوور و لایک و خرید بازدید اکسپلور تضمینی پست هایتان را وارد اکسپلور کنید.

منبع مقاله

سوالات متداول در زمینه جلوگیری از تگ شدن در اینستاگرام

آیا این امکان در مورد منشن شدن نیز وجود دارد؟

پاسخ مثبت است و شما می توانید تمام این امکانات را برای منشن شدن استفاده کنید دوباره مثل قبل در حالت پیش فرض به همه اجازه می دهد بتوانتد شما را منشن کنند.

دلیل تگ نشدن افراد در پست اینستاگرام چیست؟

برای بسیاری از افراد سوال است که چرا بعضی آنها در اینستاگرام تگ نمی شوند. اگر کاربران شما را تگ کرده‌اند اما قابل مشاهده کردن نیست، قطعا در تنظیمات غیرفعال شده و شما می توانید مراحل بالا را انجام دهید تا دوباره تگ شوید.

چرا برخی افردا تصمیم میگیرند منشن شدن پیج خود را محدود کنند؟

بسیاری از پیج ها در اینستاگرام هستند که ممکن است برای شما مزاحمت هایی ایجاد کنند و یا بدون اینکه شما را بشناسند زیر پست های مسابقه ای پیجتان را منشن کنند که با قابلیت محدود کردن میتوانید از این کار جلوگیری کنید!

چگونه میتوانم از تگ شدن توسط این افراد جلوگیری کنم؟

در این مقاله به صورت کامل روش های این قابلیت توضیح داده شده است که بسیار آسان می باشد و شما در چند ثانیه میتوانید از این مزاحمت جلوگیری کنید!

ما را در سوشیال ها دنبال کنید:
خرید خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های اینستاگرام

سرویس های تلگرام

سرویس های روبیکا

سرویس های کلاب هاوس

جدیدترین پست های وبلاگ