🎁 تخفیف 40 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان 5 درصد هدیه دریافت کنید. شماره تماس : 09397589194
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
خرید ویو استوری اینستاگرام 100% واقعی و ارزان با تحویل فوری​

خرید ویو استوری اینستاگرام 100% واقعی و ارزان با تحویل فوری

استوری اینستاگرام (Instagram Story) از قابلیت های مهم اپلیکیشن اینستاگرام است، که بهترین و آسان ترین روش درآمدزایی از اینستاگرام را برای کاربران خود ایجاد میکند. جذب و افزایش ویو استوری اینستاگرام در ابتدای امر برای یک پیج اینستاگرام تازه ایجاد شده کار دشواری است. خرید ویو استوری واقعی و ارزان قیمت به صورت فوری شاید راه حل این چالش جذاب و دوست داشتنی باشد. خرید ویو استوری باعث افزایش ایمپرشن و ریچ پیج اینستاگرام شما می شود که در این حالت پست ها و استوری های شما به تعداد زیادی از افراد نمایش داده می شود. پنل خرید ویو استوری اینستاگرام دیجی ممبر جزو بهترین نوع ویوها می باشد که توسط فالوورهای واقعی و ایرانی اینستاگرام صورت میگیرد، توجه داشته باشید که این پروسه کاملا سریع بوده و بعد از ثبت سفارش شما به صورت فوری ویو استوری ارزان شما افزایش خواهد یافت. نحوه خرید ویو استوری اینستاگرام کاملا آسان بوده و شما بعد از انتخاب میزان ویو مورد نظر میتوانید سفارش خود را تکمیل کنید.

5/5 – (11 امتیاز)

بهترین سرویس های خرید ویو استوری اینستاگرام

🔴اینستاگرام 👁‍🗨 ویو استوری 👁‍🗨
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثروضعیتعملیات ها
5982 بازدیدهای استوری اینستاگرام [15 هزار] [نام کاربری] [همه استوری ها] توضیحات 15,700  تومان 15000/10 فعال
5983 🔴 ویو استوری اینستاگرام (برای همه استوری ها) با تحویل فوری 👁️‍🗨️ توضیحات 18,400  تومان 15000/10 فعال
5984 🔴 ویو استوری اینستاگرام (همه استوری ها) 🚀 تحویل فوری 👁🗨 توضیحات 18,600  تومان 15000/10 فعال
5985 🔴 بازدید استوری با تحویل فوری 👁️‍🗨️ توضیحات 20,200  تومان 10000/100 فعال
5986 🔴ویو استوری همیشه پایدار بازدید همه استوری ها 👁 توضیحات 20,500  تومان 10000/20 فعال
5987 ویو استوری همیشه پایدار بازدید همه استوری ها توضیحات 20,500  تومان 10000/20 فعال
5988 🔴 ویو استوری اینستاگرام با تحویل فوری 👁🗨 توضیحات 21,900  تومان 15000/10 فعال
5989 🔴 ویو استوری اینستاگرام باکیفیت (برای همه استوری ها) با تحویل فوری 👁️‍🗨️ توضیحات 22,400  تومان 30000/10 فعال
5990 🔴 ویو استوری اینستاگرام (همه استوری ها) 🚀 تحویل فوری 👁️‍🗨️ توضیحات 23,300  تومان 12000/100 فعال
5991 🔴 ویو استوری اینستاگرام باکیفیت و بدون ریزش (برای همه استوری ها) با تحویل فوری 👁️‍🗨️ توضیحات 24,800  تومان 15000/10 فعال
5992 🔴 ویو استوری اینستاگرام (همه استوری ها) با تحویل فوری 👁️‍🗨️ توضیحات 39,400  تومان 15000/10 فعال
5993 🔴 ویو استوری اینستاگرام با تحویل فوری 👁🗨 توضیحات 57,300  تومان 10000/10 فعال
5994 🔴 ویو استوری اینستاگرام 👁 فوری 🚀 اضطراری📛 توضیحات 62,800  تومان 25000/250 فعال
5995 🔴 ویو استوری اینستاگرام + لایک استوری واقعی با تحویل فوری 👁️‍🗨️ توضیحات 93,800  تومان 15000/10 فعال
سایر خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های لینکدین

سرویس های توییچ

سرویس های اینستاگرام

سرویس های فیس بوک

سرویس های یوتیوب

سرویس های تلگرام

سرویس های کلاب هاوس

خدمات آنالیز سئو سایت

سرویس های اسپاتیفای

سرویس های روبیکا

سرویس های تیک تاک

سرویس های توییتر

ویژگی های خدمات «سایت دیجی ممبر»

برای دریافت اطلاعات بیشتر ویدیو زیر را مشاهده کنید:

کیفیت خدمات

تمامی خدمات از بهترین سرویس های درجه یک و ۱۰۰٪ واقعی و فعال می باشند.

قیمت خدمات

باکیفیت ترین خدمات را با کمترین قیمت از سایت دیجی ممبر خریداری کنید.

سرعت دریافت

تمامی سفارشات به صورت اتوماتیک بعد از ثبت سفارش در کمترین زمان ممکن انجام میشوند.

عدم نیاز به گذرواژه

برای خرید به هیچ عنوان به رمز عبور و اطلاعات شخصی شما نیاز نداریم. فقط به آدرس پیج یا پست شما نیاز داریم.

پشتیبانی 24/7

در هر ساعت از شبانه روز پیش از خرید یا پس از خرید به مشکلی برخوردید با ما تماس بگیرید.

میزان ریزش سرویس ها

تمامی سفارشات به دلیل واقعی بودن سرویس ها 5% الی 10% ریزش دارند که این امری کاملا طبیعی می باشد.

خرید ویو استوری اینستاگرام

اینستاگرام از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است که از بخش های مختلف آن میتوان به استوری، پست و دایرکت اشاره کرد. استوری یکی از بخش های اینستاگرام است که از زمان ظهور خود تاکنون، توجه تمامی کاربران اینستاگرام را به خود جلب کرده است؛ به گونه ای که اهمیت آن بیش از پست های ارسالی در بخش فید اینستاگرام شده است.افزایش میزان بازدید استوری اینستاگرام، برای افزایش اعتبار بسیار مهم است. برای افزایش ویو استوری روش های مختلف اما زمان بر بسیاری وجود دارند، اما از بهترین روش ها برای افزایش میزان ویو استوری، خرید ویو استوری اینستاگرام از سایت دیجی ممبر است. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با اهمیت خرید ویو اینستاگرام بیشتر آشنا سازیم.

اهمیت خرید ویو استوری اینستاگرام

خرید ویو استوری اینستاگرام یکی از بهترین روش ها برای افزایش فالوور شناخته می شود. افزایش فالوور برای پیج های کسب و کار اهمیت بسیار زیادی دارد؛ چرا که باعث افزایش درآمدزایی می شود. در حقیقت با خرید ویو استوری، می توانید با یک تیر چند نشان بزنید.بازار رقابت در بستر شبکه اینستاگرام بسیار زیاد است، به همین دلیل بهتر است به دنبال افزایش فالوور و افزایش ویو استوری اینستاگرام خود باشید تا بتوانید با توجه به الگوریتم های این شبکه، به جایگاه بسیار خوبی دست پیدا کنید.خرید ویو استوری اینستاگرام باید هدفمند باشد تا بتواند شما را به هدف خود برساند. در غیراینصورت تنها هزینه اضافی پرداخت نموده اید. با افزایش خرید ویو استوری، می توانید تعداد فالوورهای خود را افزایش داده و از این طریق تعامل بیشتری با کاربران جدید داشته باشید.خرید ویو استوری اینستاگرام فعال و تضمینی با تحویل فوری ​

تاثیر خرید ویو استوری بر اکسپلورر

اکسپلورر از بخش های اصلی اینستاگرام است که میتوان آن را از اهداف اصلی ادمین های اینستاگرام دانست. با قرارگیری در بخش اکسپلور، شما می توانید فالوورهای واقعی جذب کرده و میزان محبوبیت خود را افزایش دهید. توجه داشته باشید که با افزایش بازدید استوری اینستاگرام، پیج شما توسط اینستاگرام به یکی از پیج های معتبر تبدیل می شود. در نهایت وارد بخش اکسپلور شده و می توانید از تمامی مزایای آن بهره گیرید.

مزایای خرید ویو استوری اینستاگرام

خرید ویو استوری اینستاگرام دارای مزایای بسیاری است. استوری یکی از بخش های مهم این شبکه است که می توانید در آن، ویدیو، عکس و متن تبلیغاتی را به مدت 24 ساعت به اشتراک بگذارید. توجه داشته باشید که افزایش میزان ویو استوری اینستاگرام، یکی از روش های افزایش فالوور است. ادمین های اینستاگرام همواره به دنبال افزایش ویو استوری خود هستند که بهترین روش آن، خرید ویو استوری اینستاگرام از سایت دیجی ممبر می باشد. از مزایای خرید ویو استوری عبارتند از:

افزایش اعتبار پیج

با خرید ویو استوری اینستاگرام، بازدید استوری با فالوورهای واقعی افزایش پیدا می کند. همراه با افزایش ویو استوری، اسکرین شات تعداد ویو استوری خود را در پیج به اشتراک بگذارید تا بتوانید اعتماد کاربران خود را به دست آورید. هر چقدر اعتبار پیج افزایش پیدا کند، پیج شما سریعتر وارد بخش اکسپلور شده و در نتیجه امتیاز بالایی برای شما محسوب می شود.

افزایش محبوبیت

با خرید ویو استوری اینستاگرام، کاربران بیشتری استوری شما را مشاهده می کنند. در این صورت کاربرانی که سلیقه آنها با سلیقه شما یکسان باشد، پیج شما را فالو می کنند. درنتیجه، از این طریق می توانید علاوه بر افزایش واقعی فالوور، محبوبیت خود را نیز در بستر اینستاگرام افزایش دهید و به درآمد بسیار خوبی برسید.

اهمیت تولید محتوا در استوری اینستاگرام

توجه داشته باشید که تنها با خرید ویو استوری اینستاگرام نمی توانید به جایگاه خوبی در این بستر دست پیدا کنید. بلکه تولید محتوا یکی دیگر از مواردی است که به شما کمک می کند همراه با خرید ویو، پیج خود را ارتقا بخشید. در هنگام طراحی و تولید محتوا، از ایده های خلاقانه استفاده کنید. نکات مهم  زیر را در هنگام تولید محتوا فراموش نکنید:ارسال هدفمند محتوااستفاده از آپشن های مختلف اینستاگراماستفاده از تصاویر و ویدیوهای باکیفیتاستفاده از متون و لحن مناسب در هنگام تولید محتوا برای جذب مخاطباستفاده از تصاویر جذابارسال پست در تایم های طلاییاستفاده از بیو مناسب در صفحه اینستاگرام خودتبادل تبلیغات با پیج های مناسب

آیا خرید ویو استوری اینستاگرام امن است؟

توجه داشته باشید که برای خرید ویو استوری اینستاگرام بهتر است از سایت های معتبری همانند دیجی ممبر استفاده کنید. این سایت دارای نماد اعتماد است و تمامی خدمات خود را با قیمت مناسب و کیفیت بالا در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.با مراجعه به این وب سایت، می توانید تعداد ویو مورد نظر خود را وارد نموده و پس از پرداخت نهایی آن، ویوها را در پیج خود داشته باشید. تمامی ویوهای خریداری شده از فالوورهای واقعی هستند. به همین دلیل ایمنی لازم را داشته و به هیچ عنوان باعث ایجاد آسیب به پیج اینستاگرام شما نمی شوند.

خرید ویو استوری اینستاگرام به چه افرادی توصیه می گردد؟

خرید ویو استوری اینستاگرام برای تمامی افرادی که دارای اکانت های کسب و کار هستند، توصیه می شود. با استفاده از این روش می توانید در یک مدت زمان کوتاه، به بالاترین میزان بازده دست پیدا کنید. توجه داشته باشید که پیج های عمومی می توانند از این روش استفاده کنند و پیج های خصوصی دلیلی برای خرید ویو استوری ندارند.افرادی که دارای پیج بیزینسی هستند، افرادی که می خواهند تعامل پست های I.G.TV خود را افزایش دهند، افرادی که می خواهند پست خود را به افراد بیشتری نمایش داده و دنبال کننده های زیادی داشته باشند، اینفوئنسرها و بلاگر هایی که در زمینه تولید محتوا فعالیت دارند.

دیگر روش های افزایش ویو استوری اینستاگرام

افزایش ویو استوری اینستاگرام از روش های مختلفی ممکن است. با اینکه استفاده از این روش ها زمانبر هستند، اما می توانید در کنار خرید ویو استوری، از این روش ها نیز استفاده کنید:

استفاده از هشتگ:

بسیاری از کاربران اینستاگرام تنها هشتگ های خاصی را دنبال می کنند. به همین دلیل بهتر است از هشتگ های مشابه محتوای خود استفاده کنید تا افراد بتوانند به راحتی شما را پیدا کنند.

استفاده از لوکیشن:

یکی دیگر از روش های افزایش ویو استوری، استفاده از لوکیشن است. برخی از کاربرها تنها محتوایی را دنبال می کنند که دارای لوکیشن های خاص هستند.

تولید محتوای خلاقانه:

برای افزایش جلب توجه کاربران، تولید محتوای خلاقانه و جذاب اهمیت بسیار زیادی دارد. افزایش کیفیت محتواهای ارسالی باعث افزایش ویو استوری می گردد.

نکات مهم در هنگام خرید ویو استوری اینستاگرام

در هنگام خرید ویو استوری اینستاگرام، باید توجه کنید که سرویس باکیفیت و واقعی خریداری کنید. سایت مورد نظر برای خرید ویو استوری را مورد بررسی قرار دهید تا از سایت های معتبر باشد. پس از خرید ویو استوری، به هیچ عنوان آیدی پیج اینستاگرام خود را تغییر ندهید. همچنین به یکباره ویو استوری را خریداری نکنید؛ چرا که غیرطبیعی به نظر می رسد.

خرید ویو استوری اینستاگرام از سایت دیجی ممبر

اینستاگرام دارای بخش های مختلفی است که از مهمترین آنها، میتوان به استوری اینستاگرام اشاره کرد. در این بخش می توان عکس، ویدیو و متن را به مدت 24 ساعت پست کرد تا در معرض دید کاربران قرار گیرد. افزایش ویو استوری اینستاگرام اهمیت زیادی در افزایش اعتبار پیج، افزایش فالوور پیج، و افزایش درآمد زایی دارد. برای افزایش ویو استوری روش های مختلفی وجود دارند اما بهترین روش، خرید ویو استوری اینستاگرام از سایت دیجی ممبر است.سایت دیجی ممبر از معتبرترین سایت های ارائه دهنده خدمات اینستاگرام بخصوص ویو استوری است. شما می توانید با مراجعه به این سایت، با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا سرویس ویو استوری اینستاگرام را خریداری کنید. همچنین در صورت وجود هرگونه مشکل،  می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل کنید.

سوالات متداول در مورد خرید ویو استوری اینستاگرام

چگونه ویو استوری ها را ببینیم؟

تمامی ویو های استوری، در اینستاگرام ذخیره می شود و شما با بالا کشیدن استوری خود میتوانید مشاهده کنید که چند نفر و چه کسانی استوری شما را مشاهده کرده است.

نحوه ایجاد استوری در اینستاگرام چگونه است؟

برای ساخت استوری اینستاگرام باید صفحه پروفایل رفته و عکس پروفایل خود که در کنار آن یک علامت مثبت (+) وجود دارد را لمس کنید. در اینجا می‌توانید عکس و یا ویدیو بارگذاری کنید.

چگونه به استوری های قبلی خود دسترسی داشته باشیم؟

در اینستاگرام قابلیت خاصی باعنوان Stories Archive وجود دارد که محل ذخیره استوری‌ها بعد از گذشت 24 ساعت است. در این بخش می‌توانید تمامی استوری‌هایی را که قبلا در پیج خود قرار داده‌اید را مشاهده کنید، اگر بخواهید دوباره استوری قبلی خود را در به کاربران خود نمایش دهید، میتوانید از قابلیت هایلایت استوری اینستاگرام استفاده کنید.

چگونه استوری اینستاگرام را حذف کنیم؟

اگر تمایل داشتید استوری خود را پاک کنید، وارد استوری خود شوید و آن را به سمت بالا بکشید در این سمت شما آیکون سطل زباله را خواهید دید، با لمس این آیکون استوری خود را حذف کنید.

مدت زمان استوری اینستاگرام چقدر است؟

مدت زمانی که هر یک استوری اینستاگرام طول میکشد تا تمام شود، 15 ثانیه است، اگر شما قصد استوری کردن یک ویدیو طولانی تر را دارید، میتوانید آن را به بخش های 15 ثانیه ای تقسیم کرده و تمامی آن را پشت سرم هم دیگر قرار دهید. این بخش بندی ویدیو توسط خود اینستاگرام صورت میگیرید.

مدت زمان تکمیل سفارش ویو استوری چقدر است؟

سفارشات ویو استوری بلافاصله بعد از ثبت سفارش توسط فالوور های فعال برای شما ارسال میشود.

خرید ویو استوری اینستاگرام چه اهمیتی دارد؟

خرید ویو استوری اینستاگرام باعث افزایش اعتبار پیج، افزایش فالوور و افزایش میزان درآمدزایی می شود.

خرید ویو استوری اینستاگرام از چه سایتی توصیه می شود؟

بهترین سایت برای خرید ویو استوری اینستاگرام، سایت دیجی ممبر است.

خرید ویو استوری اینستاگرام از سایت دیجی ممبر چه مزایایی دارد؟

ویوهای سایت دیجی ممبر واقعی بوده و کیفیت بالایی دارند.

خرید ویو استوری اینستاگرام برای چه کسانی توصیه می شود؟

پیج های بیزینسی، فریلنسرها، افراد تولیدکننده محتوا

خرید ویو استوری اینستاگرام چه تاثیری روی اکسپلورر دارد؟

با افزایش ویو استوری اینستاگرام، محبوبیت پیج افزایش یافته و وارد بخش اکسپلور می شود.

قرار گیری در بخش اکسپلور اینستاگرام چه اهمیتی دارد؟

باعث افزایش تعداد فالوور واقعی، تعداد لایک، کامنت پست های ارسالی شده و به اعتبار آن می افزاید.

پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته از طریق تیکت پشتیبانی و تماس تلفنی

پشتیبانی 24 ساعته

7 روز هفته از طریق تیکت پشتیبانی و تماس تلفنی

اطلاعات ویو استوری اینستاگرام
💎 نوع ویو استوریویو استوری باکیفیت
💰 قیمت ویو استوری10 هزار تومان
⏳ زمان انجامآنی و خودکار
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی هاکیفیت بالا، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

ویس رضایت مشتریان

نظرات کاربران

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  دیجی ممبر

  سایت دیجی ممبر بزرگترین مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی مفتخر است تا با ارائه خدمات باکیفیت همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند.

  تماس با ما

  پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت دیجی ممبر هر روز هفته از طریق تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

  09397589194

  سوشیال‌ها:

  اعلان ها
  اطلاعیه جدیدی وجود ندارد