خرید فالوور ایرانی واقعی با کیفیت درجه همراه با تحویل سریع

دانلود پادکست 

در این مقاله دیجی ممبر می‌خواهد شما را با نحوه خرید فالوور ایرانی و مزیت‌های آن آشنا کند. این روزها آن‌قدر بازار خرید و فروش فالوورها داغ است که ادمین پیج‌های اینستاگرامی بدون توجه به هزینه‌ها، اقدام به خرید فالوور می‌کنند چرا که می‌دانند اساسی‌ترین رکن در پیشرفت کسب و کارها‌یشان در اینستاگرام جذب فالوور می‌باشد. ادمین پیج‌های اینستاگرامی به خوبی می‌دانند که در اولین گام فقط با صرف هزینه برای خرید فالوور می‌توانند پیج خود را به کاربران معرفی کنند. از این رو به شما توصیه می‌کنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا با فرایند و نحوه‌ی خرید فالوور ایرانی آشنا شوید و از تاثیر آن بر روی گسترش کسب و کارتان آگاه شوید.

برای دریافت فالوور رایگان میتوانید به صفحه زیر مراجعه کنید  و از کد تخفیف فالوور رایگان استفاده کنید کد تخفیف برای دریافت 100 فالوور رایگان : free

فالوور چیست؟

فالوور چیست

با پیدایش شبکه‌های اجتماعی همه‌ای کاربران فضای مجازی کلمه‌ی فالوور ( Follower) را به وفور شنیده‌اند.

این واژه یک کلمه‌ی خارجی است که وارد زبان ما شده و بیشتر در فضا‌ی مجازی به کار برده می‌شود. معادل فارسی این کلمه به معنای دنبال کننده می‌باشد. در فضا‌های مجازی زمانی که یک فرد از گروه، حزب، طرز تفکر و عقیده خاصی پیروی کند با دنبال کردن صفحات و پیج‌های رسمی آن‌ها در اینستاگرام، تلگرام و بسترهایی شبیه به این‌ها که دارای قابلیت جذب فالوور هستند، حمایت خود را نشان می‌دهند. پس نتیجه می‌گیریم فالوور به کسی گفته می‌شود که در فضا‌ی مجازی پیج و صفحه‌ی مورد علاقه‌ی خود را دنبال می‌کند. افزایش فالوور ایرانی راهی موثر برای افزایش مخاطبان پیچ شما میباشد.

نمایش فیلم آپارات   دانلود فیلم

پیج‌ها و فالوورها به چند دسته تقسیم می‌شوند؟

خرید فالوور ایرانی

پیج‌ها به سه دسته تقسیم می‌شوند که عبارت‌اند از:

1-      پیج‌هایی که جنبه خصوصی دارند؛ به چنین پیج‌هایی (Private) نیز گفته می‌شود که برای دنبال کردن چنین پیج‌هایی حتما باید به ادمین پیج، درخواست یا همان (request) داده شود و در صورت پذیرفتن درخواست، کاربر اجازه دارد که عضو شود و از پست‌های آن‌ دیدن کند.

2-     پیج‌هایی که جنبه عمومی (public) دارند؛ اگر قصد دنبال کردن چنین پیج‌هایی را دارید برای دنبال کردن پروفایل مربوطه، نیازی به ارسال درخواست به ادمین پیج ندارید.

3-      پیج‌هایی که جنبه تجاری یا (Business) دارند؛ برای دنبال کردن چنین پیج‌های اینستاگرامی نیازی به درخواست نیست و امکان دنبال کردن آن‌ها برای همه‌ی افراد امکان پذیر است.

علاوه بر پیج‌ها، فالوورها نیز در اینستاگرام، دارای انواع مختلفی می باشند؛  فالوورها براساس یک سری فاکتور‌های خاص به چهار دسته تقسیم می‌شوند.

  • فالوور واقعی ( فیک نبودن فالوور)
  • فالوور فعال ( تشخیص آن بر حسب فعالیت‌هایی که انجام می‌دهد صورت می‌گیرد)
  • ملیت فالوور( ایرانی بودن فالوور)
  • جنسیت فالوور( آقا یا خانم بودن فالوور)

خرید فالوور ایرانی واقعی چیست؟

فالوور ایرانی درجه یک

پیج‌های تجاری که در اینستاگرام در حال فعالیت هستند محصولاتی را تبلیغ می‌کنند که در ایران ساخت، تولید و در نهایت عرضه می‌شوند، از این رو داشتن  فالوور‌های ایرانی برای افرادی که قصد فعالیت تجاری را دارند بسیار حائز اهمیت است. ملیت کاربران می‌تواند در رسیدن به اهداف فردی که پیج اینستاگرامی را راه‌اندازی کرده (ادمین) موثر باشد. اما این نکته را به‌ خاطر بسپارید که تعیین جنسیت ( مرد یا زن بودن) امری امکان پذیر نمی‌باشد. بسیاری از افراد درصدد خرید فالوور صرفا خانم یا آقا هستند اما پس از افزایش تعداد فالوورها، متوجه می‌شوند که داشتن انتظار برای تحقق چنین امری کاملا اشتباه است.

اهمیت خرید فالوور ایرانی

در بحث خرید فالوور افرادی وجود دارند که این مسئله را امری دروغین و غیرممکن می‌دانند، همین ذهنیت غلط باعث شده تا دیجی ممبر در این مطلب  بخشی از مقاله را در جهت پاسخ به سوال مطرح شده اختصاص دهد. مدیران پیج‌های اینستاگرامی قبل از هر چیزی باید بدانند افزایش فالوور اینستاگرام  یک امر کاملا واقعی است، این موضوع نه تنها در ایران بلکه در کشورهایی که از پلتفرم اینستاگرام یا تلگرام استفاده می‌کنند نیزاجرا می‌شود.

صاحبان پیج‌های تجاری با مراجعه به سایت‌های فروش فالوور، خرید فالوور ایرانی را به آسودگی انجام می‌دهند و در بازه‌ی زمانی مشخصی نتیجه مطلوبی دریافت می‌کنند.

اهمیت داشتن فالوور ایرانی برای پیج‌های تجاری اینستاگرام که در حوزه‌ی جغرافیایی کشور ایران در حال فعالیت هستند امری ضروری است. مسئله‌ی داشتن فالوور ایرانی به قدری برای ادمین‌های پیج‌های تجاری حائز اهمیت است که حاضرند با پرداخت هزینه‌های سنگین، فالوورهای ایرانی و واقعی را برای پیج‌های خود خریداری کنند.

گاهی ممکن است پست و تبلیغ به اشتراک گذاشته‌ شده توسط شما را افراد زیادی در هر نقطه از جهان مشاهده کنند و حتی ممکن است پیج شما راهم دنبال کنند. اما در حقیقت این روند هیچ تاثیری به حال شما نخواهد داشت چرا که حوزه‌ی فعالیت شما در این کشورها نیست و شما امکان دسترسی به آن‌ها را نخواهید داشت.

تفاوت خرید فالوور ایرانی فعال با فالوور ایرانی غیر فعال

همانطور که ذکر کردیم فالوور انواع مختلفی دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها فالوور ایرانی فعال است. فالوور فعال دارای خصوصیاتی است، از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به لایک کردن پست و گذاشتن کامنت‌هایی توسط فالوورها اشاره کرد. از دیگر نشانه‌های فالوور فعال می‌توان گذاشتن استوری‌، تعویض پروفایل، بازدید از پست‌هایی که دارای خاصیت موشنی ( فیلم و ویدئو) را نام برد. اگر همچنان نیز به لایک و ویو بیشتری نیاز دارید میتوانید از دیجی ممبر اقدام به خرید لایک اینستاگرام نمایید.

اما نقطه مقابل فالوور فعال، فالوور غیر فعال است که از آن با نام فالوور فیک هم یاد می‌شود. این دسته از فالوورها دارای هیچ گونه فعالیتی نمی‌باشند و خرید این دسته فالوور هیچ سودی برای ادمین از جهت فروش و تبلیغات محصولات به دنبال نخواهد داشت.

راه‌‌های افزایش فالوور ایرانی فعال و واقعی

برای افزایش فالوور‌های ایرانی می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید.

  • پیج‌های فارسی را حتما دنبال کنید.
  • با انتشار فیلم، عکس و کلیپ‌های ایرانی هویت خود را (ایرانی بودنتان) معرفی کنید.
  • استفاده از ربات‌های هوشمند در افزایش فالوور ایرانی بسیار موثر هستند.
  • حتما از هشتگ‌های فارسی برای به اشتراک گذاشتن پست‌هایتان استفاده کنید.

سخن پایانی

فالوور فعال ایرانی

برای افزایش بازدید پیج خود منتظر معجزه‌ی فالوورهای فیک نباشید زیرا ‌آن‌ها هیچ کمکی به شما در رونق کسب و کارتان نمی‌کنند، تنها مزیت آن‌ها نمایش ظاهری یک عدد فیک است. سعی کنید با خرید فالوور اینستاگرام ایرانی و با بالا بردن بازدید و رتبه‌ی پیج خود، از رقبایتان پیشی بگیرید. سایت دیجی ممبر با ارائه انواع خدمات فروش فالوور، لایک و کامنت در خدمت شما عزیزان است تا بتوانید با صرف هزینه‌های اندک گامی محکم برای پیشرفت و رونق کسب و کارتان بردارید.

مزایای خرید فالوور ایرانی

فالوور های ایرانی ارائه شده توسط سایت دیجی ممبر دارای بالاترین میزان واقعی و کیفیت بوده و برای رشد کسب و کار پیج شما تاثیر به سزای دارند حتی بازیگر ها و افزاد مشهور اینستاگرام نیز از سایت ما اقدام به غیر فالوور واقعی ایرانی می کنند که این خود دلیلی بر موفقیت روز افزون سایت ما  و ارائه خدمات با کیفیت به فریلنسر های اینستاگرام میباشد شما دوستان عزیز میتوانید حتی اقدام به خرید لایک اینستاگرام و خرید بازدید اینستاگرام در همه زمینه های پست igtv , و استوری اینستاگرام نمایید منتظر کامنت های زیبا و پر شور شما هستیم.

پیج دیجی ممبر را در اینستاگرام فالوور کنید : https://www.instagram.com/digi.members/

سخن آخر:

اگر میخواهید رشد پیج خود را تجربه کنید میتوانید بعد از خرید فالوور ایرانی اقدام به خرید لایک اینستاگرام نمایید.