احراز هویت: لطفا قبل از شارژ پنل احراز هویت انجام دهید تا با بتوانید از تمام امکانات پنل استفاده بکنید. همچنین امکان خرید تیک آبی در سایت فراهم شده است برای این منظور به پشتیبانی پیام دهید.
پشتیبانی تلگرام
خرید فالوور فیک اینستاگرام ارزان قیمت با کمترین ریزش​

خرید فالوور فیک اینستاگرام باکیفیت و بدون ریزش با تحویل فوری

خرید فالوور فیک اینستاگرام یکی از ارزان ترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام می باشد. فالوور اینستاگرام فیک جزو فالوورهایی است که بازدهی جز افزایش نمایش تعداد فالوورهای پیج اینستاگرام شما را ندارند. فالوور فیک اینستاگرام، ارائه شده توسط شرکت دیجی ممبر از بالاترین کیفیت برخوردار بوده است و با توجه به جدیدترین الگوریتم های اینستاگرام طراحی و ایجاد شده است. به همین سبب ریزش فالوورهای فیک اینستاگرام بعد از خرید بسیار کم خواهد بود و به مدت زمان زیادی در لیست فالوورهای پیج اینستاگرام شما قرار خواهند گرفت.

page

بهترین سرویس های خرید فالوور فیک اینستاگرام

🔴اینستاگرام 🙍🏻‍♂️ فالوور فیک
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر وضعیت عملیات ها
592 🔴فالوور اینستاگرام فیک ظرفیت 500 کا ♻ و سرعت بالا روزی 60 کا ♻ جبران ریزش 365 روزه🙍🏻 توضیحات 38,700  تومان
قیمت نمایندگی ها:
نمایندگی طلایی: (32,300  تومان )
نمایندگی نقره ای: (34,400  تومان )
نمایندگی برنزی: (36,600  تومان )
10000/10 فعال
590 🔴فالوور اینستاگرام ارزان ظرفیت 10 میلیون♻ و سرعت بالا روزی 30 کا ♻ جبران ریزش 300 روزه 🙍🏻 توضیحات 46,700  تومان
قیمت نمایندگی ها:
نمایندگی طلایی: (38,900  تومان )
نمایندگی نقره ای: (41,500  تومان )
نمایندگی برنزی: (44,100  تومان )
500000/10 فعال
471 🔴فالوور اینستاگرام VIP واقعی و باکیفیت ♻ گارانتی جبران ریزش 90 روزه (سرعت پایین) 🙍🏻 توضیحات 53,500  تومان
قیمت نمایندگی ها:
نمایندگی طلایی: (44,600  تومان )
نمایندگی نقره ای: (47,600  تومان )
نمایندگی برنزی: (50,500  تومان )
1000000/100 فعال
593 🔴فالوور اینستاگرام فیک ظرفیت 500 کا ♻ و سرعت بالا🙍🏻 توضیحات 54,600  تومان
قیمت نمایندگی ها:
نمایندگی طلایی: (45,500  تومان )
نمایندگی نقره ای: (48,500  تومان )
نمایندگی برنزی: (51,600  تومان )
50000/10 فعال
1319 فالوور ویژه محدودیت | سرعت بسیار بالا🔥💎💕 توضیحات 58,900  تومان
قیمت نمایندگی ها:
نمایندگی طلایی: (49,100  تومان )
نمایندگی نقره ای: (52,400  تومان )
نمایندگی برنزی: (55,600  تومان )
500000/10 فعال
472 🔴فالوور فیک ♻ 100 روز جبران ریزش 🙍🏻 توضیحات 86,300  تومان
قیمت نمایندگی ها:
نمایندگی طلایی: (71,900  تومان )
نمایندگی نقره ای: (76,700  تومان )
نمایندگی برنزی: (81,500  تومان )
1000000/100 فعال
759 🔴فالوور عربی اینستاگرام با تحویل فوری بدون ریزش ♻ 30 روز جبران ریزش🙍🏻 توضیحات 179,700  تومان
قیمت نمایندگی ها:
نمایندگی طلایی: (149,700  تومان )
نمایندگی نقره ای: (159,700  تومان )
نمایندگی برنزی: (169,700  تومان )
30000/100 فعال
760 🔴فالوور عربی اینستاگرام ~ بدون ریزش ♻ 30 روز جبران ریزش🙍🏻 توضیحات 470,400  تومان
قیمت نمایندگی ها:
نمایندگی طلایی: (392,000  تومان )
نمایندگی نقره ای: (418,100  تومان )
نمایندگی برنزی: (444,300  تومان )
10000/10 فعال
سایر خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های لینکدین

سرویس های توییچ

سرویس های اینستاگرام

سرویس های فیس بوک

سرویس های یوتیوب

سرویس های تلگرام

سرویس های کلاب هاوس

خدمات آنالیز سئو سایت

سرویس های اسپاتیفای

سرویس های روبیکا

سرویس های تیک تاک

سرویس های توییتر

ویژگی های خدمات «سایت دیجی ممبر»

برای دریافت اطلاعات بیشتر ویدیو زیر را مشاهده کنید:

کیفیت خدمات

تمامی خدمات از بهترین سرویس های درجه یک و ۱۰۰٪ واقعی و فعال می باشند.

قیمت خدمات

باکیفیت ترین خدمات را با کمترین قیمت از سایت دیجی ممبر خریداری کنید.

سرعت دریافت

تمامی سفارشات به صورت اتوماتیک بعد از ثبت سفارش در کمترین زمان ممکن انجام میشوند.

عدم نیاز به گذرواژه

برای خرید به هیچ عنوان به رمز عبور و اطلاعات شخصی شما نیاز نداریم. فقط به آدرس پیج یا پست شما نیاز داریم.

پشتیبانی 24/7

در هر ساعت از شبانه روز پیش از خرید یا پس از خرید به مشکلی برخوردید با ما تماس بگیرید.

میزان ریزش سرویس ها

تمامی سفارشات به دلیل واقعی بودن سرویس ها 5% الی 10% ریزش دارند که این امری کاملا طبیعی می باشد.

راهنمای خرید فالوور فیک اینستاگرام از دیجی ممبر

داشتن فالوور به تعداد زیاد آرزوی تمام پیج‌های اینستاگرام است. ماجرا این است که اگر فالوورهای زیادی داشته باشید اعتبار و ارزش پیج اینستاگرام شما بیشتر می شود. برای رسیدن به این هدف راه‌های متفاوتی وجود دارد. برخی از این راه‌ها به نظر درست تر می‌رسند. با این حال راه‌های دیگری هم وجود دارند که خیلی سریع و با کمترین هزینه‌ی ممکن شما را به خواسته‌ تان می‌ رسانند.

خرید فالوور فیک اینستاگرام از سایت‌های مختلف یکی از این راه ‌هاست، البته شما باید توجه داشته باشید که دریافت فالوور رایگان از سایت های ناشناس، ممکن است خطرناک باشد و آنها با اطلاعاتی پیج شما که در ابتدا وارد می کنید، اکانت اینستاگرام شما را هک کنند. به همین دلیل همیشه توصیه میکنم که رمز و پسورد اکانت اینستاگرام خود را در اختیار دیگران قرار ندهید.

توجه داشته باشید که پنل خرید فالوور فیک اینستاگرام از پنل خرید فالوور ارزان اینستاگرام دیجی ممبر متفاوت است، توجه داشته باشید که فالوور فیک ارزانتر از پنل فالوورهای ارزان است، فالوورهای فیک 100% فیک هستند ولی فالوورهای ارزان قیمت شامل فالوورهای واقعی غیرفعال هستند.

خرید فالوور فیک اینستاگرام ارزان قیمت با کمترین ریزش

تشخیص فالوور فیک اینستاگرام

شاید شما هم به پیج‌های اینستاگرامی مختلفی برخورد کرده اید که عملکرد خوبی ندارند و همچنین عکس و بیوگرافی درست و مرتبطی ندارند. احتمال اینکه آن پیج اینستاگرام فیک باشد بسیار زیاد است و آن پیج جزو فالوور فیک در اینستاگرام قرار می گیرد. همچنین نام کاربری آن‌ها یک رشته‌ی تصادفی از کاراکتر‌های حروف الفباست که هیچ معنی خاصی ندارد. این حساب‌های کاربری توسط برنامه‌های کامپیوتری و ربات های اینستاگرام به تعداد انبوه ساخته می‌شوند و کاربردی جز زیاد نشان دادن فالوورهای شما به صورت نمایشی ندارند.

فالوورهای فیک هیچگونه واکنش و بازخوردی نمی توانند برای پیج اینستاگرام شما ایجاد کند، فقط می توانند تعداد فالوورهای پیج شما را زیاد نشان دهند. فالوور های فیک، فالوور لایک زن نیستند، قدرت بازدید (View) و کامنت گذاشتن ندارند.

فالوور فیک ارزان بدون ریزش

آمارها نشان داده است که ریزش فالوور فیک ارزان ایرانی نسبت به فالوورهای واقعی و خارجی بیشتر است. اما این بیشتر بودن در تمام موارد صادق نیست و وابستگی زیادی به نوع پیج شما، محتویات آن و صد البته آپدیت‌های الگوریتم اینستاگرام دارد. ما اینجا در دیجی ممبر پیشنهاد می‌ کنیم که به جای خرید فالوور فیک ارزان ایرانی یا فالوور فیک رایگان به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام خود با خرید فالوور واقعی اینستاگرام باشید. چرا که فالوورهای واقعی همواره می‌توانند منجر به افزایش نرخ تعامل پیج شما شده و درآمد زیادی را روانه‌ی جیب شما کنند.

با توجه به این موضوع که سیستم هوش مصنوعی اینستاگرام این روزها توجه زیادی به میزان تعامل یا نرخ تعامل شما دارد. در نتیجه لازم است که با استفاده از روش‌های مختلف این عدد را افزایش دهید. با این حال در دیجی ممبر بهترین کیفیت فالوور اینستاگرام فیک را ارائه کرده‌ایم. در نتیجه اگر فکر می‌کنید که خرید فالوور اینستاگرام فیک در این برهه از زمان به هر دلیلی بهترین انتخاب برای شماست می‌توانید با خیالی راحت و آسوده خرید خود را از این سایت انجام دهید.

سایت و برنامه افزایش فالوور فیک رایگان

یکی از مهم‌ترین سوالات خریداران فالوور اینستاگرام این است که آیا پنل‌ها و برنامه های افزایش فالوور فیک اینستاگرام، واقعی هستند یا نه؟ نکته‌ی مهمی که باید به آن توجه کنید این است که فالوور فیک رایگان که توسط سایت‌های ترکیه‌ای یا انگلیسی ارائه می‌شوند، به طور عمده کلاه‌برداری هستند و به هدف اخاذی طراحی شده اند.

این سایت‌ها برای ارائه‌ی فالوور فیک، رمز عبور شما را دریافت کرده و یا با تشخیص نام کاربری پیج شما را هک می‌کنند. به همین دلیل پیشنهاد اکید دیجی ممبر این است که به هیچ وجه به دنبال پنل فالوور فیک رایگان خارجی نروید. ما اینجا و در این سایت بهترین کیفیت فالوور اینستاگرام فیک را به شما عزیزان عرضه می‌ کنیم و شما با خیال راحت می‌توانید از آن استفاده کنید. پنل‌ های افزایش فالوور فیک اینستاگرام دیجی ممبر کاملا امن و بدون باگ امنیتی هستند و برای سفارش فالوور نیاز به رمز و پسورد اکانت اینستاگرام شما ندارند.

فالوور فیک و احتمال بن شدن اکانت اینستاگرام

در این نوشته متوجه شدیم که دریافت فالوور فیک رایگان از سایت‌های خارجی و حتی ایرانی کار درستی نیست و به احتمال زیاد منجر به هک شدن یا بن شدن پیج اینستاگرام شما ختم خواهد شد. اما با خرید فالوور فیک از سایت‌های معتبر می‌توانید با خیال راحت‌ تری به کار خود ادامه‌ دهید. با این حال پیشنهاد اکید دیجی ممبر این است که از فالوور‌های واقعی که در پنل‌ های مخصوص خود در این سایت قرار گرفته‌ اند استفاده کنید. همچنین اگر دنبال فالوور واقعی خارجی یا بین المللی هستید، می توانید از پنل های خرید فالوور خارجی اینستاگرام استفاده کنید

فالوور اینستاگرام فیک ارزش خرید دارد؟

فالوور اینستاگرام فیک در کنار تمام معایبی که برای پیج شما به همراه دارد، یک مزیت اساسی دارد و آن این است که توجه‌ ها را به سوی پیج شما جلب خواهد کرد. حتما برای شما هم پیش آمده که بعد از ورود به یک پیج به تعداد فالوورهای آن توجه کرده‌اید. در واقع تعداد زیاد فالوور عاملی است که به شما کمک می‌کند به آن پیج خاص اعتماد کنید یا نه. داشتن فالوور زیاد یکی از راه‌هایی است که منجر می‌شود توسط افراد بیشتری جدی گرفته شوید. در نتیجه افراد با دیدن تعداد بالای دنبال‌ کننده‌ های پیج شما کنجکاو شده و می‌ پندارند که محتوای بسیار ارزشمندی در پیج شما نهفته است. در این مرحله کیفیت پست‌های شما تعیین کننده این مطلب است که کاربر شما را فالو کند یا نه. بنابراین در کنار افزایش فالوور باید به فکر داشتن محتوای خوب هم باشید.

اگر در دو پیج در شرایط مساوی قرار داشته باشند و یکی از آن‌ها دارای فالوور بیشتری باشد، عموم مردم به پیجی اعتماد می‌کنند که دنبال‌ کننده‌ های آن بیشتر است. این موضوع نشان‌ دهنده‌ی اهمیت بالای این موضوع است. با این حال پیشنهاد ما استفاده از فالوور اینستاگرام واقعی است. اما اگر در ابتدای راه گسترش کسب‌وکار خود هستید و نمی‌توانید هزینه‌ی زیادی برای انجام این کار اختصاص دهید، به نظر می‌ رسد که فالوور فیک بهترین انتخاب برای شماست.

قیمت فالوورهای فیک از فالوورهای ارزان اینستاگرام نیز ارزان تر می باشد. تفاوت فالوور فیک با فالوور ارزان اینستاگرام، درصد میزان واقعی بودن فالوورهای این دو پنل می باشد.

سوالات متداول در مورد خرید فالوور فیک اینستاگرام

فالوور فیک چیست؟

فالوور فیک اینستاگرام توسط ربات هایی به صورت انبوه ایجاد می شود و این فالوورها واقعی و فعال نیستند و فقط برای افزایش میزان تعداد فالوورهای پیج اینستاگرام شما کاربرد دارند.

ریزش فالوور فیک چقدر است؟

ریزش فالوور فیک اینستاگرام حدود 5% الی 10% است، این میزان ریزش نیز ممکن است توسط خود اینستاگرام صورت بگیرد، زیرا الگوریتم های اینستاگرام هر روز سختگیر تر می شود.

ارزانترین سایت خرید فالوور فیک ایرانی چیست؟

برای دریافت فالوور فیک رایگان، امنیت پیج اینستاگرام خود را به خطر نندازید، برای دریافت فالوور فیک رمز و پسورد اکانت خود را به کسی ندهید.

خرید فالوور فیک به صرفه تر است؟

خرید فالوور ارزش زیادی برای صفحه شما دارد فالوور فیک نیز به صفحه شما اعتبار می‌بخشد. این اعتبار باعث میشود فالوورهای واقعی بیشتر و فروش بیشتری به همراه داشته باشید و در اخر چندین برابر هزینه خود را به دست آورید. دیجی ممبر فالوور فیک را با بهترین کیفیت به شما ارائه میدهد.

پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته از طریق تیکت پشتیبانی و تماس تلفنی

پشتیبانی 24 ساعته

7 روز هفته از طریق تیکت پشتیبانی و تماس تلفنی

اطلاعات فالوور فیک اینستاگرام
💎 نوع فالوور فیک فالوور فیک درجه 1
💰 قیمت فالوور فیک 16 هزار تومان
⏳ زمان انجام آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی ها فالوور باکیفیت، قیمت ارزان، بدون ریزش
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

ویس رضایت مشتریان

نظرات کاربران

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد