5/5 - (4 امتیاز)

خرید فالوور فیک اینستاگرام ارزان قیمت با کمترین ریزش

خرید فالوور فیک اینستاگرام، یکی از ارزانترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام می باشد. فالوور اینستاگرام فیک جزو فالوورهایی است که بازدهی جز افزایش نمایش تعداد فالوورهای پیج اینستاگرامی شما را ندارند. فالوورهای فیک اینستاگرام، ارائه شده توسط شرکت دیجی ممبر از بالاترین کیفیت برخوردار بوده است و با توجه به جدیدترین الگوریتم های اینستاگرام طراحی و ایجاد شده است. به همین سبب ریزش فالوورهای فیک اینستاگرام بعد از خرید بسیار کم خواهد بود و به مدت زمان زیادی در لیست فالوورهای پیج اینستاگرام شما قرار خواهند گرفت.

تعرفه و قیمت خرید فالوور فیک اینستاگرام

1000 فالوور فیک

16هزار تومان
 • شروع آنی بعد از سفارش
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • ریزش کم به دلیل کیفیت ساخت بالا
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

2000 فالوور فیک

32هزار تومان
 • شروع آنی بعد از سفارش
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • ریزش کم به دلیل کیفیت ساخت بالا
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

3000 فالوور فیک

48هزار تومان
 • شروع آنی بعد از سفارش
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • ریزش کم به دلیل کیفیت ساخت بالا
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

5000 فالوور فیک

80هزار تومان
 • شروع آنی بعد از سفارش
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • ریزش کم به دلیل کیفیت ساخت بالا
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

10000 فالوور فیک

160هزار تومان
 • شروع آنی بعد از سفارش
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • ریزش کم به دلیل کیفیت ساخت بالا
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
خرید فالوور اینستاگرام واقعی
خرید فالوور اینستاگرام خارجی
خرید فالوور اینستاگرام ارزان
خرید لایک اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام فیک
خرید ویو اینستاگرام

راهنمای خرید فالوور فیک اینستاگرام از دیجی ممبر

داشتن فالوور به تعداد زیاد آرزوی تمام پیج‌های اینستاگرام است. ماجرا این است که اگر فالوورهای زیادی داشته باشید اعتبار و ارزش پیج اینستاگرام شما بیشتر می شود. برای رسیدن به این هدف راه‌های متفاوتی وجود دارد. برخی از این راه‌ها به نظر درست‌تر می‌رسند. با این حال راه‌های دیگری هم وجود دارند که خیلی سریع و با کمترین هزینه‌ی ممکن شما را به خواسته‌تان می‌رسانند.

خرید فالوور فیک رایگان از سایت‌های مختلف یکی از این راه ‌هاست، البته شما باید توجه داشته باشید که دریافت فالوور رایگان از سایت های ناشناس،ممکن است خطرناک باشد و آنها با اطلاعاتی پیج شما که در ابتدا وارد می کنید، اکانت اینستاگرام شما را هک کنند. به همین دلیل همیشه توصیه میکنم که رمز و پسورد اکانت اینستاگرام خود را در اختیار دیگران قرار ندهید.

خرید فالوور اینستاگرام فیک دیجی ممبر

خرید فالوور فیک درجه یک

چگونه فالوور فیک اینستاگرام را تشخیص بدیم؟

شاید شما هم به پیج‌های اینستاگرامی مختلفی برخورد کرده اید که عملکرد خوبی ندارند و همچنین عکس و بیوگرافی درست و مرتبطی ندارند. احتمال اینکه آن پیج اینستاگرامی فیک باشد بسیار زیاد است و آن پیج جزو فالوورهای فیک در اینستاگرام قرار می گیرد. همچنین نام کاربری آن‌ها یک رشته‌ی تصادفی از کاراکتر‌های حروف الفباست که هیچ معنی خاصی ندارد. این حساب‌های کاربری توسط برنامه‌های کامپیوتری و به تعداد انبوه ساخته می‌شوند و کاربردی جز زیاد نشان دادن فالوورهای شما به صورت نمایشی ندارند.

توجه داشته باشید که فالوورهای فیک هیچگونه واکنش و بازخوردی نمی تواند برای پیج اینستاگرام شما ایجاد کند، مگر اینکه تعداد فالوورهای شما را زیاد نشان دهد. این فالوور ها لایک نمی کنند، بازدید نمی زنند، تگ نمی کنند و…

حتما بخوانید : آموزش بازاریابی در اینستاگرام

ریزش فالوور فیک اینستاگرام چقدر است؟

آمارها نشان داده است که ریزش فالوور فیک نسبت به فالوورهای واقعی و ارزان بیشتر است. اما این بیشتر بودن در تمام موارد صادق نیست و وابستگی زیادی به نوع پیج شما، محتویات آن و صد البته آپدیت‌های الگوریتم اینستاگرام دارد. ما اینجا در دیجی ممبر پیشنهاد می‌کنیم که به جای خرید فالوور فیک ارزان قیمت یا رایگان به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام خود با خرید فالوور ایرانی واقعی باشید. چرا که فالوورهای واقعی همواره می‌توانند منجر به افزایش نرخ تعامل پیج شما شده و درآمد زیادی را روانه‌ی جیب شما کنند.

با توجه به این موضوع که سیستم هوش مصنوعی اینستاگرام این روزها توجه زیادی به میزان تعامل یا نرخ تعامل شما دارد. در نتیجه لازم است که با استفاده از روش‌های مختلف این عدد را افزایش دهید. با این حال در دیجی ممبر بهترین کیفیت فالوور اینستاگرام فیک را ارائه کرده‌ایم. در نتیجه اگر فکر می‌کنید که خرید فالوور اینستاگرام فیک در این برهه از زمان به هر دلیلی بهترین انتخاب برای شماست می‌توانید با خیالی راحت و آسوده خرید خود را از این سایت انجام دهید.

افزایش فالوور اینستاگرام فیک رایگان

یکی از مهم‌ترین سوالات خریداران فالوور اینستاگرام این است که آیا پنل‌های افزایش فالوور اینستاگرام، واقعی هستند یا نه؟ نکته‌ی مهمی که باید به آن توجه کنید این است که فالوور فیک رایگان که توسط سایت‌های ترکیه‌ای یا انگلیسی ارائه می‌شوند، به طور عمده کلاه‌برداری هستند و به هدف اخاذی طراحی شده اند.

این سایت‌ها برای ارائه‌ی فالوور فیک، رمز عبور شما را دریافت کرده و یا با تشخیص نام کاربری پیج شما را هک می‌کنند. به همین دلیل پیشنهاد اکید دیجی ممبر این است که به هیچ وجه به دنبال پنل فالوور فیک رایگان خارجی نروید. ما اینجا و در این سایت بهترین کیفیت فالوور اینستاگرام فیک را به شما عزیزان عرضه می‌کنیم و شما با خیال راحت می‌توانید از آن استفاده کنید. پنل‌های افزایش فالوور فیک اینستاگرام دیجی ممبر کاملا امن و بدون باگ امنیی هستند و برای سفارش فالوور نیاز به رمز و پسورد اکانت اینستاگرام شما ندارند.

حتما بخوانید : آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

فالوور فیک و احتمال بن شدن اکانت اینستاگرام

در این نوشته متوجه شدیم که دریافت فالوور فیک رایگان از سایت‌های خارجی و حتی ایرانی کار درستی نیست و به احتمال زیاد منجر به هک شدن یا بن شدن پیج اینستاگرام شما ختم خواهد شد. اما با خرید فالوور فیک از سایت‌های معتبر می‌توانید با خیال راحت‌تری به کار خود ادامه‌ دهید. با این حال پیشنهاد اکید دیجی ممبر این است که از فالوور‌های واقعی که در پنل‌های مخصوص خود در این سایت قرار گرفته‌اند استفاده کنید.

فالوور اینستاگرام فیک ارزش خرید دارد؟

فالوور اینستاگرام فیک در کنار تمام معایبی که برای پیج شما به همراه دارد، یک مزیت اساسی دارد و آن این است که توجه‌ها را به سوی پیج شما جلب خواهد کرد. حتما برای شما هم پیش آمده که بعد از ورود به یک پیج به تعداد فالوورهای آن توجه کرده‌اید. در واقع تعداد زیاد فالوور عاملی است که به شما کمک می‌کند به آن پیج خاص اعتماد کنید یا نه. داشتن فالوور زیاد یکی از راه‌هایی است که منجر می‌شود توسط افراد بیشتری جدی گرفته شوید. در نتیجه افراد با دیدن تعداد بالای دنبال‌کننده‌های پیج شما کنجکاو شده و می‌پندارند که محتوای بسیار ارزشمندی در پیج شما نهفته است. در این مرحله کیفیت پست‌های شما تعیین کننده این مطلب است که کاربر شما را فالو کند یا نه. بنابراین در کنار افزایش فالوور باید به فکر داشتن محتوای خوب هم باشید.

اگر در دو پیج در شرایط مساوی قرار داشته باشند و یکی از آن‌ها دارای فالوور بیشتری باشد، عموم مردم به پیجی اعتماد می‌کنند که دنبال‌کننده‌های آن بیشتر است. این موضوع نشان‌دهنده‌ی اهمیت بالای این موضوع است. با این حال پیشنهاد ما استفاده از فالوور اینستاگرام واقعی است. اما اگر در ابتدای راه گسترش کسب‌و‌کار خود هستید و نمی‌توانید هزینه‌ی زیادی برای انجام این کار اختصاص دهید، به نظر می‌رسد که فالوور فیک بهترین انتخاب برای شماست.

قیمت فالوورهای فیک از فالوورهای ارزان اینستاگرام نیز ارزان تر می باشد. تفاوت فالوور فیک با فالوور ارزان اینستاگرام، درصد میزان واقعی بودن فالوورهای این دو پنل می باشد.