خرید فالوور فیک اینستاگرام با کیفیت ( کمترین ریزش )

خرید فالوور فیک اینستاگرام، یکی از ارزانترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام می باشد. فالوورهای فیک جزو فالوورهایی هستند که بازدهیی جز افزایش نمایش تعداد فالوورهای پیج اینستاگرامی شما ندارند. فالوورهای فیک اینستاگرامی، ارائه شده توسط شرکت دیجی ممبر از بالاترین کیفیت برخوردار بوده است و با توجه به جدیدترین الگوریتم های اینستاگرام طراحی و ایجاد شده است. به همین سبب ریزش فالوورهای فیک اینستاگرام بعد از خرید بسیار کم خواهد بود و به مدت زمان زیادی در لیست فالوورهای شما قرار خواهند گرفت.

پنل خرید فالوور فیک اینستاگرام

1000 فالوور فیک

20هزار تومان
 • شروع آنی بعد از سفارش
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • ریزش کم به دلیل کیفیت ساخت بالا
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

2000 فالوور فیک

40هزار تومان
 • شروع آنی بعد از سفارش
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • ریزش کم به دلیل کیفیت ساخت بالا
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

3000 فالوور فیک

60هزار تومان
 • شروع آنی بعد از سفارش
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • ریزش کم به دلیل کیفیت ساخت بالا
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

5000 فالوور فیک

100هزار تومان
 • شروع آنی بعد از سفارش
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • ریزش کم به دلیل کیفیت ساخت بالا
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

10000 فالوور فیک

200هزار تومان
 • شروع آنی بعد از سفارش
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • ریزش کم به دلیل کیفیت ساخت بالا
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

داشتن فالوور به تعداد زیاد آرزوی تمام پیج‌های اینستاگرامی است. ماجرا این است که اگر دنبال‌کننده‌های زیادی داشته باشید جدی‌تر گرفته می‌شوید. برای رسیدن به این هدف راه‌های متفاوتی وجود دارد. برخی از این راه‌ها به نظر درست‌تر می‌رسند. با این حال راه‌های دیگری هم وجود دارند که خیلی سریع و با کمترین هزینه‌ی ممکن شما را به خواسته‌تان می‌رسانند.

خرید فالوور فیک یا دریافت فالوور اینستاگرام فیک رایگان از سایت‌های مختلف یکی از این راه ‌هاست. پر واضح است که این روش هم مزایا و معایب خاص خود را خواهد داشت. در این نوشتار یاد می‌گیریم که فالوور فیک چیست و آیا خرید آن کار درستی است یا خیر؟ جنبه‌های متفاوت خرید فالوور فیک اینستاگرام را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

خرید فالوور فیک

خصوصیات فالوور فیک اینستاگرام

شاید شما هم به پیج‌های اینستاگرامی مختلفی برخورد کرده اید که عملکرد خوبی ندارند و همچنین عکس و بیوگرافی درست و مرتبطی ندارند. احتمال اینکه آن پیج اینستاگرامی فیک باشد بسیار زیاد است و آن پیج جزو فالوورهای فیک در اینستاگرام قرار می گیرد. همچنین نام کاربری آن‌ها یک رشته‌ی تصادفی از کاراکتر‌های حروف الفباست که هیچ معنی خاصی ندارد. این حساب‌های کاربری توسط برنامه‌های کامپیوتری و به تعداد انبوه ساخته می‌شوند و کاربردی جز زیاد نشان دادن فالوورهای شما به صورت نمایشی ندارند.

توجه داشته باشید که فالوورهای فیک هیچگونه واکنش و بازخوردی نمی تواند برای پیج اینستاگرام شما ایجاد کند، مگر اینکه تعداد فالوورهای شما را زیاد نشان دهد. این فالوور ها لایک نمی کنند، بازدید نمی زنند، تگ نمی کنند و…

ریزش فالوور فیک اینستاگرام چقدر است؟

آمارها نشان داده است که ریزش فالوور فیک نسبت به فالوورهای واقعی و ارزان بیشتر است. اما این بیشتر بودن در تمام موارد صادق نیست و وابستگی زیادی به نوع پیج شما، محتویات آن و صد البته آپدیت‌های الگوریتم اینستاگرام دارد. ما اینجا در دیجی ممبر پیشنهاد می‌کنیم که به جای فالوور فیک رایگان یا خرید فالوور فیک به دنبال فالوورهای واقعی باشید. چرا که فالوورهای واقعی همواره می‌توانند منجر به افزایش نرخ تعامل پیج شما شده و درآمد زیادی را روانه‌ی جیب شما کنند. با توجه به این موضوع که سیستم هوش مصنوعی اینستاگرام این روزها توجه زیادی به میزان تعامل یا نرخ اینگیجمنت شما دارد. در نتیجه لازم است که با استفاده از روش‌های مختلف این عدد را افزایش دهید. با این حال در دیجی ممبر بهترین کیفیت فالوور اینستاگرام فیک را ارائه کرده‌ایم. در نتیجه اگر فکر می‌کنید که خرید فالوور اینستاگرام فیک در این برهه از زمان به هر دلیلی بهترین انتخاب برای شماست می‌توانید با خیالی راحت و آسوده خرید خود را از این سایت انجام دهید.

پنل های افزایش فالوور فیک، واقعی هستند؟

یکی از مهم‌ترین سوالات خریداران فالوور این است که آیا پنل‌های فالوور فیک اینستاگرام باکیفیت بالا و واقعی هستند یا خیر. نکنه‌ی مهمی که باید به آن توجه کنید این است که فالوور فیک رایگان که توسط سایت‌های ترکیه‌ای یا انگلیسی ارائه می‌شوند، به طور عمده کلاه‌برداری هستند و به هدف اخاذی طراحی شده اند. این سایت‌ها برای ارائه‌ی فالوور فیک، رمز عبور شما را دریافت کرده و یا با تشخیص نام کاربری پیج شما را هک می‌کنند. به همین دلیل پیشنهاد اکید دیجی ممبر این است که به هیچ وجه به دنبال پنل فالوور فیک رایگان خارجی نروید. ما اینجا و در این سایت بهترین کیفیت فالوور اینستاگرام فیک را به شما عزیزان عرضه می‌کنیم و شما با خیال راحت می‌توانید از آن استفاده کنید. پنل‌های افزایش فالوور فیک اینستاگرام دیجی ممبر به صورت صد درصدی واقعی و با کیفیت بسیار بالا هستند.

فالوور فیک ارزش خرید دارد؟

فالوور فیک در کنار تمام معایبی که برای پیج شما به همراه دارد، یک مزیت اساسی دارد و آن این است که توجه‌ها را به سوی پیج شما جلب خواهد کرد. حتما برای شما هم پیش آمده که بعد از ورود به یک پیج به تعداد فالوورهای آن توجه کرده‌اید. در واقع تعداد زیاد فالوور عاملی است که به شما کمک می‌کند به آن پیج خاص اعتماد کنید یا نه. داشتن فالوور زیاد یکی از راه‌هایی است که منجر می‌شود توسط افراد بیشتری جدی گرفته شوید. در نتیجه افراد با دیدن تعداد بالای دنبال‌کننده‌های پیج شما کنجکاو شده و می‌پندارند که محتوای بسیار ارزشمندی در پیج شما نهفته است. در این مرحله کیفیت پست‌های شما تعیین کننده این مطلب است که کاربر شما را فالو کند یا نه. بنابراین در کنار افزایش فالوور باید به فکر داشتن محتوای خوب هم باشید.

اگر در دو پیج در شرایط مساوی قرار داشته باشند و یکی از آن‌ها دارای فالوور بیشتری باشد، عموم مردم به پیجی اعتماد می‌کنند که دنبال‌کننده‌های آن بیشتر است. این موضوع نشان‌دهنده‌ی اهمیت بالای این موضوع است. با این حال پیشنهاد ما استفاده از فالوورهای واقعی است. اما اگر در ابتدای راه گسترش کسب‌و‌کار خود هستید و نمی‌توانید هزینه‌ی زیادی برای انجام این کار اختصاص دهید، به نظر می‌رسد که فالوور فیک بهترین انتخاب برای شماست.

قیمت فالوورهای فیک از فالوورهای ارزان اینستاگرام نیز ارزان تر می باشد. تفاوت فالوور فیک با فالوور ارزان اینستاگرام، درصد میزان واقعی بودن فالوورها می باشد.

سخن پایانی

در این نوشته جنبه‌های متفاوتی از فالوور اینستاگرام فیک را مورد بررسی و تحقیق قرار دادیم. متوجه شدیم که دریافت فالوور فیک رایگان از سایت‌های خارجی کار درستی نیست و به احتمال زیاد منجر به هک شدن یا بن شدن توسط اینستاگرام ختم خواهد شد. اما با خرید فالوور فیک از سایت‌های معتبر می‌توانید با خیال راحت‌تری به کار خود ادامه‌ دهید. با این حال پیشنهاد اکید دیجی ممبر این است که از فالوور‌های واقعی که در پنل‌های مخصوص خود در این سایت قرار گرفته‌اند استفاده کنید.