🎁 تخفیف 40 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان 5 درصد هدیه دریافت کنید.
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید

نماد های اعتماد و رضایت مشتریان سایت معتبر دیجی ممبر

دیجی فالوور یک سایت معتبر و شناخته شده در زمینه خرید و فروش فالوور، لایک و بازدید و دیگر خدمات شبکه های اجتماعی می باشد که دارای ویژگی های منحصر به فردی است. این سایت با ارائه خدمات با کیفیت و پشتیبانی 24 ساعته توانسته است اعتماد مشتریان زیادی را جلب کند؛ مشتریان این سایت از خدمات آن رضایت دارند و از اینکه می توانند به راحتی و با خیال راحت از آن خرید کنند، خوشحال هستند. اما مهمترین دلیل رضایت و اعتماد کاربران به وب سایت دیجی فالوور، نمادهای معتبر و تایید شده این وب سایت می باشد که در ادامه این نماد ها را به شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

page

درگاه های پرداخت ما

1-Symbols-of-trust-and-satisfaction-of-the-customers-of-Digi-Follower-website-zarinpal.webp

درگاه پرداخت زرین پال:

یک دگاه پرداخت امن است که به درگاه های پرداخت اینترنتی معتبر و دارای شرایط لازم، اعطا می شود و نشان دهنده این است که درگاه پرداخت اینترنتی سایت مورد نظر دارای امنیت و اعتبار کافی است و می توان با صحت کامل در آن تراکنش انجام داد. دیجی فالوور دارای نماد زرین پال است که نشان از امنیت درگاه پرداخت این وب سایت می باشد که شما کاربران عزیز می توانید با خیال راحت و با استفاده از کارت بانکی خودتان، هزینه سرویس های خریداری شده را پرداخت کنید.

درگاه پرداخت آیدی پی:

یک درگاه پرداخت اینترنتی شخصی است که در سال ۱۳۹۷ بناگذاری شده است که با استفاده از آن می توان درگاه پرداخت شخصی را برای یک سایت اعمال کرد. آیدی پی از تمامی روش‌های پرداخت بانکی، پشتیبانی می‌کند.

سایت دیجی فالوور از هر دو درگاه پرداخت نکست پی و آیدی پی پشتیبانی می‌کند و کاربران این سایت می‌توانند از طریق هر یک از این دو درگاه پرداخت و یا زرین پال، هزینه خدمات خود را پرداخت کنند.

درگاه پرداخت نکست پی:

یک درگاه پرداخت اینترنتی واسط است که در سال ۱۳۹۵ تأسیس شده است؛ این درگاه پرداخت به سایت ها این اجازه را می‌دهد تا درگاه پرداخت خود را در کمترین زمان ممکن راه‌اندازی کنند و از طریق آن به دریافت و پرداخت وجه از مشتریانشان بپردازند. نکست پی از تمامی روش‌های پرداخت بانکی، از جمله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب، پرداخت آنلاین، و پرداخت از طریق موبایل بانک پشتیبانی می‌کند.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد