5/5 - (176 امتیاز)

فیلم آموزشی خرید ممبر تلگرام

چرا ممبر پاپ اپ خریداری بکنیم؟

خرید ممبر پاپ : تا چند سال پیش بود که پیام رسان‌های اجتماعی به طور پراکنده در تلفن‌ها همراه افراد پیدا می‌شد. اما ضعف اینترنت همراه  و کمبودهای گوشی هوشمند از دلایل استفاده کم مردم از فضای مجازی بود. اما با ظهور پیام رسان‌های وایبر و واتساپ ایجاد مشاغل مجازی رفته رفته سرعت گرفت.

این سرعت زمانی افزایش یافت که پیام رسان جدیدی به نام تلگرام آمد. پس از آنکه قابلیت ایجاد کانال به تلگرام افزوده شد بسیار به اهمیت آن در کسبو کار اینترنتی واقف شدند. امروزه با رونق کسب وکارهای آنلاین بسیاری از صاحبان کانال‌های فروشگاهی در پی افزایش ممبرهای کانال خود هستند. یکی از این روش‌ها خرید ممبر پاپ آپ است.

زمانی که مزایا و درآمد خوب کانال ها برای همه عیان شد ، تمایل افراد به تلگرام دوچندان شد.  در روزهای اول شاید موفقیت در تلگرام بدون برنامه ریزی  هم ممکن بود و شاید هزینه اندک می‌توانست ممبرهای فراوانی برای شما به ارمغان بیاورد. اما امروز دیگر داستان متفاوت است و برای موفقیت در تلگرام باید برنامه ریزی دقیق کرد. در این راه ابتدا باید موضوع کانال خود را مشخص کرده  تا بتوان بهترین روش خرید ممبر را برای آن در نظر گرفت.

امروز میخواهیم یکی از پرهزینه‌ترین و در عین حال جذاب‌ترین پنل‌های خرید ممبر یعنی خرید ممبر پاپ آب را به صورت کامل بررسی کنیم. پاپ آپ روشی است که معمولا برای کانال‌هایی به کار می‌رود که موضوع خاص و همینطور مخاطبان خاصی دارند.

پاپ آپ چیست؟

درلغت پاپ آپ اصطلاحی است که به صفحاتی اطلاق می‌گردد که در اینترنت کسب درآمد می‌کنند اما در اینجا آن چیزی نیست که معنایش می‌گوید. احتمالا تا به امروز بارها برایتان اتفاق افتاده که در تلگرام مشغول هستید و ناگهان یک صفحه تبلیغ آزار دهنده ظاهر می‌شود. این تبلیغ همان پاپ آپ است که تلگرام های غیررسمی در ارائه آن پیشتاز بودند.

در حال حاضر عده زیادی خدمات پاپ آپ را انجام می‌دهند پس اگر به خرید ممبر پاپ آپ تمایل دارید لازم نیست خیلی نگران باشید.

خرید ممبر پاپ اپ ارزان

پاپ آپ چه مزایایی دارد؟

از آن جهت که اکثر روش‌های خرید ممبر تلگرام با ریزش همراه است. (مخصوصا در روش اد اجباری که ریزش بسیار بالا می‌باشد) مهم‌ترین نکته مثبت خرید ممبر پاپ آپ به ریزش کم برمی‌گردد. چون عضو شدن افراد کامل دلخواه است ریزش در این روش بسیار پایین است و این نکته مهم‌ترین مزیت در مورد خرید ممبر پاپ آپ می‌باشد. در مقابل هم نکته منفی آن، قیمت بالای خرید این نوع ممبر است.

اما اگر توانایی این را دارید که از این روش استفاده کنید، بی‌شک دست به کار شوید زیرا در کانال‌های فروشگاهی این ممبر‌ها با علاقه و آگهی عضو شده‌اند در نتیجه فرصت خوبی است که با کمی خلاقیت این ممبر‌ها را جذب محصولات خود کرده و به مشتری تبدیل کنید.

آیا پاپ آپ برای کانال فروشگاهی هم مناسب است؟

مناسب ترین نوع خرید ممبر برای کانال فروشگاهی خرید ممبر پاپ آپ است. در دنیای واقعی هم، مشتری که خودش مغازه را انتخاب می‌کند از کسی که به دلیلی مانند تبلیغات کاذب وارد مغازه می‌شود بهتر است. به همین خاطر خرید ممبر پاپ آپ به کانال‌های فروشگاهی پیشنهاد می‌شود هرچند که شاید بعضی‌ها بگویند که هزینه آن زیاد است.

اما اگر شما از هزار ممبری که می‌خرید تنها ده مشتری واقعی بیابید این هزینه را جبران می‌کنید. بی‌شک این افراد در صورتی که از کیفیت کار شما راضی باشند خودشان هم عملا یک تبلیغ مستند محسوب می‌شوند.

آیا خرید ممبر پاپ آب برای سایر کانال‌ها هم مناسب است؟

پاسخ این پرسش وابسته به موضوع کانال شما است. اگر موضوع کانال شما یک موضوع عمومی است هرگز این گزینه ایده آل شما نیست زیرا شما می‌توانید پنل‌های بهتر با قیمتی ارزان‌تر بیابید و بتوانید برای چند هزار نفر به کار بگیرید.

اما اگر موضوع کانال شما خاص است خرید ممبر پاپ آپ می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. پس در خرید پاپ آپ به شدت به موضوع کانال خود هم توجه کنید. قطعا برای کانال‌های عمومی علی رغم ریزش بالا خرید ممبر اد اجباری مناسب تر است.

معایب ممبر پاپ آپ چیست؟

بزرگترین مشکل خرید ممبر پاپ آپ همان قیمت بالای آن است. اگر در ابتدای راه هستید و به آن صورت به درآمد نرسیده اید این روش به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌شود چراکه برای ابتدا راه اصلا مناسب نیست. همانطور که گفته شد که اگر موضوع کانال شما عمومی می باشد قطعا هزینه‌ای که برای پاپ آپ می‌کنید به صرفه نخواهد بود.

ساز و کار ممبر پاپ آپ چگونه است؟

مدت‌ها پیش و قبل از آنکه پاپ آپ به محبوبیت برسد، روش نوتیفیکشن محبوب بود. اما با گذشت زمان پاپ آپ جای آن را گرفت. پاپ آپ معمولا به وسیله یک سرور اندرویدی اتفاق می‌افتد.

در این روش به وسیله سرور ذکر شده  بنر، جمله و یا دیالوگ مد نظر شما ممکن است به دفعات برای یک عده خاص و یا یک بار برای افراد زیادی نمایش داده شود. در نتیجه تبلیغات کانال شما انجام شده و اعضا به دلخواه به کانال شما می‌پیوندند. به همین دلیل است که پاپ آپ محبوبیت قابلش توجهی دارد.

آیا پاپ آپ را همه می‌توانند انجام دهند؟

پاپ آپ یکی از ظریف‌ترین و سخت‌ترین روش‌های خرید ممبر تلگرام است. به همین ممکن است عده ای از افرادی که سایر خدمات را ارائه می‌دهند، پاپ آپ ارائه ندهند. از این رو هنگامی که می‌خواهید خرید ممبر پاپ آپ (member popup) خود را به کسی واگذار کنید دقت کنید که آن فرد توانایی کار با سرور اندرویدی که از آن حرف زدیم را داشته باشد و رزومه‌ی کاری او را به دقت بررسی کنید.

برای اطلاع از اخرین اخبار و تخفیفات در کانال تلگرام دیجی ممبر جوین شوید  https://t.me/digi_memberscom