🎁 تخفیف 40 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان 5 درصد هدیه دریافت کنید. شماره تماس : 09397589194
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
راهکار مقابله با تبلیغات بی ربط اینستاگرام

راه‌کار مقابله با تبلیغات بی‌ربط اینستاگرام + آموزش حذف اینستاگرام

فهرست مطالب
5/5 - (1129 امتیاز)

حذف تبلیغات اینستاگرام : بسیاری از صاحبان کسب و کارها اعتقاد دارند که تبلیغات محصولاتشان در اینستاگرام بهترین بازدهی را برای آن‌ها به همراه داشته است. اما گاهی اوقات تبلیغات بیش از حد در اینستاگرام کاربران را کلافه کرده و تمایل دارند که به روشی این پست‌های مزاحم را لغو کنند. در این مقاله قصد داریم که چند راه‌کار حذف تبلیغات اینستاگرام را بیان کنیم، پس لطفاً تا انتهای نوشتار همراه ما باشید.

اهمیت تبلیغات در اینستاگرام

در بین شبکه‌های اجتماعی گوناگون، اینستاگرام بیشترین نرخ مشارکت را دارد. به همین دلیل بسیاری از افراد تلاش می‌کنند که تبلیغات مربوط به محصولات یا خدمات خود را در این پلتفرم به اشتراک بگذارند. تاثیر تبلیغات در این فضا به حدی قوی است که حتی برندهای معروفی همچون کوکاکولا نیز پست‌های تبلیغاتی خود را در اینستاگرام انتشار می‌دهند.

کاربران این شبکه اجتماعی از گروه‌های سنی و جنسی مختلف هستند. به همین دلیل کمپانی‌ها و شرکت‌های مختلف از اینستاگرام برای معرفی محصولات خود به کاربران بهره می‌برند. به طور کلی پیج های تجاری از انتشار محتوای تبلیغاتی این اهداف را دنبال می‌کنند:

  • فروش بیشتر محصولات یا خدمات
  • برندسازی
  • افزایش تعداد فالوورها
  • افزایش نرخ تعامل در صفحه اینستاگرامی
  • بالا بردن میزان ترافیک سایت متصل به پیج

حذف تبلیغات اینستاگرام

این‌که چه میزان از تبلیغات اینستاگرام برایتان نمایش داده شود، بستگی به فعالیت شما دارد. هرچقدر که تعامل بیشتری با پیج اینستاگرام مربوط به یک برند خاص داشته باشید، تبلیغات آن برند بیشتر نشان داده می‌شود.

پست‌های تبلیغاتی اغلب در بخش استوری و فید اصلی با عنوان Sponsored به نمایش گذاشته می‌شود. در زیر تمام پست‌های تبلیغاتی دکمه‌ای وجود دارد که اسپانسر قصد دارد توسط آن محصول یا خدمات خود را به کاربران معرفی کند.

به‌عنوان مثال اگر با تبلیغ مربوط به یک برنامه خاص مواجه شوید، گزینه‌ای به نام Install Now را در پست مربوطه می‌بینید. در تبلیغات مربوط به کالاهای مختلف نیز بخشی به نام Shop Now وجود دارد و الی آخر. در شکل زیر تبلیغات مربوط به یک برنامه نشان داده شده و می‌توانید در آن گزینه Install Now را مشاهده کنید.

برای این‌که از تبلیغات آزار دهنده اینستاگرام رها شوید، مجبورید که آن‌ها را مسدود کنید، تا دفعات بعد به شما نشان داده نشود. پس حتی‌المقدور سعی کنید که روی دکمه‌هایی مثل Shop Now و Install Now نزنید.

روش‌های لغو تبلیغات اینستاگرام

به دلیل این‌که برای همیشه نمی‌توانید از تبلیغات آزاردهنده اینستاگرام رهایی یابید، بهتر است که با استفاده از روش‌هایی نمایش این‌گونه پست‌ها را را محدود کنید. در ادامه چند راه‌کار حذف تبلیغات اینستاگرام بیان می‌گردد.

1- یک گروه خاص را برای کاهش تبلیغات برگزینید

گاهی اوقات یک دسته بندی ویژه از تبلیغات دائماً به شما نشان داده می‌شود. برای آن‌که نمایش این گروه از مطالب را محدود کنید، مطابق مراحل زیر عمل نمایید:

نخست وارد پروفایل اینستاگرام خود شوید و روی آیکون سه خط در قسمت بالا ضربه بزنید. سپس گزینه Settings را انتخاب نمایید.

در گام بعدی گزینه Ads را لمس کنید، تا به صفحه‌ای مطابق شکل زیر هدایت شوید. همان‌طور که قبلاً هم گفتیم، اینستاگرام مطابق با فعالیت شما یک‌سری موضوعات را انتخاب می‌کند، تا تبلیغات مربوط به آن‌ها را نمایش دهد. این موارد را می‌توانید در بخش Ad activity مشاهده کنید. با انتخاب گزینه Ad topics موضوعاتی که دوست ندارید تبلیغات آن را ببینید، حذف کنید.َ

هاید تبلیغات

2-لغو تبلیغات از طریق Hide ad

از جمله راه‌کار مقابله با تبلیغات بی‌ربط اینستاگرام، مخفی کردن این گروه از پست‌ها می‌باشد. هنگامی که با محتوای تبلیغاتی نامناسب مواجه شدید، روی آیکون سه نقطه که در قسمت بالا و سمت راست پست وجود دارد، ضربه بزنید و بعد گزینه Hide Ad را برگزینید.

در مرحله بعد از شما دلیل پنهان کردن محتوا پرسیده می‌شود. گزینه It’s irrelevant بیانگر این است که تبلیغ متناسب با سلیقه شما نیست. گزینه  I see it too oftenنشان دهنده این است که تبلیغ بیش از حد به شما نشان داده می‌شود. گزینه It’s inappropriate نیز به این معنی می‌باشد که تبلیغ برای شما مناسب نیست. هر کدام از این موارد را که خواستید، انتخاب کنید.

لغو تبلیغات از طریق Hide ad

بهتر است این کار را برای پست‌های مختلف انجام دهید، تا به مرور تعداد تبلیغاتی که به شما نمایش داده می‌شود، کاهش پیدا کند.

3- ریپورت کردن پست‌های تبلیغاتی

راه حل دیگری که می‌توانید برای لغو تبلیغات اینستاگرام مورد استفاده قرار دهید، ریپورت کردن این‌گونه پست‌ها است. برای گزارش دادن تبلیغ‌های مزاحم لازم است، آیکون سه نقطه در قسمت بالای پست را لمس کرده و سپس گزینه Report Ad را انتخاب نمایید.

ریپورت کردن پست‌های تبلیغاتی

4- بلاک کردن پیج مربوط به تبلیغات

دیگر راه‌کار حذف تبلیغات اینستاگرام، بلاک کردن پیجی است که منبع تبلیغات است. با مسدود کردن صفحه اینستاگرامی که پست‌ها را می‌فرستد، برای همیشه از شر مزاحمت‌های آن آسوده می‌شوید. به منظور بلاک کردن یک صفحه خاص کافیست که وارد پروفایل آن شوید و آیکون سه نقطه در قسمت بالای پیج را انتخاب کنید. سپس روی گزینه Block ضربه بزنید. این روش را می‌توانید برای مسدود کردن استوری‌های تبلیغاتی نیز به کار ببرید.

بلاک کردن پیج مربوط به تبلیغات

حذف تبلیغات اینستاگرام برای کاربران ایرانی

راه‌کارهایی که در این مقاله برای لغو پست‌های تبلیغاتی بیان شد، برای اکانت‌های خارجی کاربرد دارد. به دلیل تحریم‌هایی که علیه کشور ایران اعمال شده است، امکان ارسال تبلیغات در فرمت وسیع برای مدیران پیج‌های تجاری ایران وجود ندارد. بنابراین اگر پست‌هایی را دریافت می‌کنید که برایتان آزاردهنده است، به اجبار باید پیج مورد نظر را آنفالو کنید.

نتیجه‌گیری

با پیشرفت تکنولوژی، تبلیغات مربوط به برندهای مختلف تنها محدود به روزنامه‌ها، رادیو و تلویزیون نمی‌شود. بلکه حجم عمده‌ای از برندسازی در فضای مجازی از جمله اینستاگرام صورت می‌گیرد. تعداد کاربران این شبکه اجتماعی میلیون‌ها نفر است. ازاین‌رو فضای بسیار مناسبی برای معرفی کسب و کارهای مختلف فراهم شده است. درصد زیادی از کاربران هنگامی که تبلیغات مربوط به یک کمپانی خاص را در اینستاگرام مشاهده می‌کنند، نسبت به خرید محصول مورد نظر راغب می‌گردند.

امروزه صاحبان اکانت‌های بیزینسی از تمام فرصت‌های تبلیغاتی برای معرفی برند خود به کاربران اینستاگرام استفاده می‌کنند. به همین دلیل کاربرانی که در اینستاگرام فعالیت دارند، هر روز این نوع پست‌های تبلیغاتی را مشاهده می‌کنند.

در این مقاله چند راه‌کار مقابله با تبلیغات بی‌ربط اینستاگرام بیان شد که به کمک آن‌ها می‌توانید پست‌های مزاحم را به حداقل ممکن برسانید. اگر یک پیج با فالوور بالا میخواهید ولی زمان لازم برای ساخت یک پیج عالی ندارید با خرید پیج اینستاگرام از سایت دیجی ممبر اکانت بیزنسی خود را راه اندازی کنید.

 منبع مقاله

سوالات متداول در زمینه حذف تبلیغات اینستاگرام

چگونه در اینستاگرام تبلیغات را ببندیم؟

راحت ترین راه برای بستن تبلیغات این هست که روی سه نقطه بالای تبلیغ میزنیم و گزینه Hide Ad را انتخاب میکنیم یا پیجی که تبلیغ منتشر میکند را بلاک کنید.

بهترین نرم افزار حذف تبلیغات اینستاگرام چیست؟

در حا حاظر هیچ اپلیکیشنی قادر به حذف تبلیغات اینستاگرام نیست زیرا تبلیغات از خود اینستاگرام منتشر میشود هیچ برنامه ای نمی تواند ان را پاک کند.

ما را در سوشیال ها دنبال کنید:
خرید خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های اینستاگرام

سرویس های تلگرام

سرویس های روبیکا

سرویس های کلاب هاوس

جدیدترین پست های وبلاگ

دیجی ممبر

سایت دیجی ممبر بزرگترین مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی مفتخر است تا با ارائه خدمات باکیفیت همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند.


تماس با ما


راهنمایی خرید


همکاری درفروش


قوانین و مقررات

جدیدترین مطالب وبلاگ

تماس با ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت دیجی ممبر هر روز هفته از طریق تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

09397589194

سوشیال‌ها:


Telegram


Whatsapp


Google


Pinterest


Youtube


Instagram

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد