فالوور رایگان اینستاگرام

کد تخفیف  free برای 100 نفر اول در هر هفته برای تست فالوور های 100 عددی و لایک 100 عدد  

شما برای دریافت فالوور رایگان اینستاگرام می توانید روی لینک زیر کلیک کنید

خرید فالوور ارزان                              خرید فالوور ایرانی 

شما برای دریافت لایک رایگان اینستاگرام می توانید روی لینک زیر کلیک کنید

   خرید لایک اینستاگرام

تمامی کسب و کارها برای حضوری موفق در عرصه تبلیغات نیازمند فعالیت در فضا‌های مختلف هستند. از جمله بهترین این فضاها می‌توان به تلگرام و اینستاگرام اشاره کرد. این دو پلتفرم با داشتن تعداد کاربران زیاد، می‌توانند زمینه ساز رشد و توسعه کسب و کار‌ها شوند. از این رو بسیاری از کسب و کار‌ها برای حضوری موفق و خوب در این دو شبکه‌ی اجتماعی تلاش می‌کنند. اما مهم‌ترین موضوعی که سبب رشد و موفقیت کسب و کارهای اینستاگرامی می‌شود تعداد فالوور است.  برای خرید فالوور اینستاگرام راه‌های مختلفی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید تعداد فالوور‌ها را افزایش دهید. اما حال دیجی ممبر راهکاری در مقابلتان قرار داده است تا برای پیج خود فالوور اینستاگرام رایگان دریافت کنید. حال برای استفاده از فالوور‌های رایگان باید کار و فعالیت‌های مختلفی انجام دهید تا از سوی دیجی ممبر به طور رایگان فالوور دریافت کنید.

دریافت فالوور اینستاگرام رایگان

از دیجی ممبر فالوور اینستاگرام رایگان هدیه بگیرید

همانطور که گفته شد راه‌های زیادی برای افزایش فالورو وجود دارد. برخی از افراد سعی می‌کنند که با گذاشتن پست هایی با کیفیت سبب افزایش فالوور شوند. هر چند این امر کمی زمان بر بوده اما روش درست و اصولی است. عده‌ای دیگر برای افرایش فالوور‌های پیج خود خرید فالوور انجام می‌دهند. اما بهترین روش این است که پس انتشار کمی پست باکیفیت، با خرید فالوور سبب رشد پیج خود شوید. دبجی ممبر سایت مناسبی است که می‌توانید از آن برای خرید فالوور استفاده کنید. به تازگی دیجی ممبر راهی در مقابل مشتریان خود قرار داده است تا فالوور اینستاگرام رایگان دریافت کنند و دیگر هزینه‌ای برای خرید فالوور صرف نکنند. در ادامه راه‌هایی که سبب دریافت فالوور‌های رایگان می‌شود را توضیح خواهیم داد تا با استفاده از این روش‌ها تعداد اعضا و کاربران پیج خود را روز به روز و بدون هیچ گونه هزینه‌ای افزایش دهید.

برای دریافت فالوور اینستاگرام رایگان در اینستاگرام چه کاری باید انجام داد؟

کسب و کار‌های که برای رشد و گسترش پیج خود نیازمند افزایش تعداد فالوور هستند می‌تواند حضوری فعال در این طرح دیجی ممبر داشته باشند تا بدین طریق فالوور اینستاگرام رایگان دریافت کنند. در ادامه این روش‌ها را به طور کامل شرح می‌دهیم.

  • استوری کردن دیجی ممبر: یکی از راه‌های دریافت فالوور‌های رایگان استفاده از استوری اینستاگرام است. اگر در استوری خود دیجی ممبر را معرفی و تگ کنید به ازای هر استوری حدود 100 فالوور برای پیج خود دریافت می‌کنید.
  • استفاده از نام دیجی ممبر در بیو: اگر بیو اینستاگرام خود نامی از دیجی ممبر قرار دهید و لینک اینستاگرام و کانال را در بیو قرار دهید خواهید توانست بدون پرداخت هیچ گونه هزینه‌ای، حدود 100 فالوور دریافت کنید و به مرور زمان با رشد تعداد فالوور‌ها روبه‌رو شوید.
  • گذاشتن پستی در مورد دیجی ممبر: اگر صاحب پیجی در اینستاگرام، برای دیجی ممبر پست بگذارد و دیجی ممبر را در آن تگ کند می‌تواند 1000 فالوور اینستاگرام رایگان دریافت کند.

با انجام این سه مورد می‌توانید به راحتی تعداد اعضای کانال خود را افزایش دهید،  بدون آن که کم‌ترین هزینه‌ای برای آن انجام داده باشید.

پس به طور خلاصه‌تر دریافت فالوور‌های رایگان به شکل زیر انجام می‌شود.

گذاشتن استوری در مورد دیجی ممبر و تگ کردن آن = دریافت 100 فالوور

استفاده از نام دیجی ممبر در بیو= دریافت 100 فالوور

پست گذاری در مورد دیجی ممبر و تگ کردن آن= دریافت 1000 فالوور

با ساخت عکس و ویدیو برای دیجی ممبر فالوور اینستاگرام رایگان دریافت کنید

یکی دیگر از راه‌های که می‌توانید از طریق آن فالوور‌های رایگان دریافت کنید. ساخت عکس و ویدیو برای دیجی ممبر است. به این طریق نیز می‌توانید برای خود فالوور اینستاگرام رایگان دریافت کنید. برای این امر با انتشار عکس و ویدیو ساخته شده در پیج اینستاگرامی خود، 10 برابر تعداد کامنت‌ها، به طور کاملا رایگان از دیجی ممبر فالوور دریافت می‌کنید. برای مثال پیجی که حدود  100 کامنت داشته باشد، 1000 فالوور رایگان از دیجی ممبر دریافت می‌کند.

با ساخت ویدیو جذاب در مورد دیجی ممبر جایزه نقدی دریافت کنید

دیجی ممبر علاوه بر فالوور برای کاربران وفادار خود جایزه‌ی دیگری را نیز در نظر گرفته است که برای دریافت این جایزه باید کمی خلاق و پر ایده باشید. دیجی ممبر قصد برگزاری مسابقه‌ای را دارد که با موفقیت و پیروزی در آن می‌توانید مبالغ قابل توجهی را دریافت کنید. این مسابقه بدین شیوه است که کاربران ویدیو و عکس در مورد دیجی ممبر انتشار می‌دهند و سه نفر اولی که بیشترین تعداد لایک را دریافت کرده باشند جایزه دریافت می‌کنند. این جوایز به شرح زیر است

نفر اول= 500 هزار تومان

نفرم دو= 300 هزار تومان

نفر سوم= 100 هزار تومان

از این رو می‌توانید با انتشار ویدیو و عکسی جذاب به راحترین شکل ممکن جایزه دریافت کنید و همچنین برای دریافت فالوور اینستاگرام رایگان نیز می‌توانید این عکس و ویدیو‌ها در پیج خود انتشار دهید.

با تبلیغ دیجی ممبر در تلگرام نیز فالوور اینستاگرام رایگان بگیرید

علاوه بر تمامی فعالیت‌هایی که در اینستاگرام می‌توانید به وسیله‌ی آن‌ها از دیجی ممبر فالوور دریافت کنید. در تلگرام نیز این امکان وجود دارد. اگر در تلگرام در پستی دیجی ممبر را تبلیغ کنید به ازای تعداد ویو، در اینستاگرام فالوور دریافت می‌کنید. برای مثال اگر پستی که در کانال تلگرامی منتشر می‌کنید حدود 1000 ویو داشته باشد، بدون پرداخت هزینه‌ای در اینستاگرام 1000 فالوور اینستاگرام رایگان دریافت می‌کنید. اما به این نکته توجه کنید که تمامی این ویو‌ها باید واقعی باشد و برای ویو‌ها فیک هیچ فالوور رایگانی دریافت نمی‌کنید. دیجی ممبر برای آن که از صحت ویو‌ها مطمین شود از ربات‌های مختلفی استفاده می‌کند. حال با توجه به این توضیحات اگر در تلگرام و اینستاگرام حضور فعالی دارید می‌توانید با استفاده از این روش یعنی  تبلیغ دیجی ممبر در کانال تلگرامی خود تعداد اعضای پیج اینستاگرامتان را افزایش دهید.

دریافت فالوور رایگان با کد تخفیف free

دیجی ممبر های عزیز سایت ما هر هفته به صد نفر فالوور رایگان میده با کد تخفیف free  برای دریافت فالوورهاتوت سریع برید این کد تخفیف استفاده کنید که تعدادش محدود واسه هر نفر عجله کنید ما منتظرتون هستیم

برای موفقیت و پیشرفت کسب و کار خود، نیازمند تعداد بالای مشتری و فروش هستید و برای رسیدن به این امر در اینستاگرام یا تلگرام باید تعداد اعضای زیادی داشته باشید. برای اضافه شدن اعضا در این دو شبکه اجتماعی می‌توانید از خرید ممبر و فالوور استفاده کنید و تعداد کاربران خود را روز به روز افزایش دهید. همچنین می‌توانید از طرح جدیدی که دیجی ممبر راه اندازی کرده، استفاده کنید و با فالوور اینستاگرام رایگان تعداد کاربران پیج خود را افزایش دهید.