4.9/5 - (210 امتیاز)
فالوور و لایک رایگان دیجی ممبر

فالوور و لایک اینستاگرام رایگان هدیه بگیرید

دیجی ممبر برای شما فالوور اینستاگرام واقعی و لایک اینستاگرام واقعی به صورت رایگان هدیه می دهد. شما می توانید به چندین روش که به شما گفته می شود فالوور و لایک زیادی را به صورت رایگان دریافت کنید. در پایین هر دو روش به صورت کامل ذکر شده است. راستی اگر دنبال خرید فالوور واقعی اینستاگرام و خرید لایک اینستاگرام تضمینی هستید می توانید از بین عکس های زیر روی سرویس مدنظرتون کلیک کنید.

خدمات فالوور اینستاگرام

خرید فالوور ایرانی واقعی
خرید فالوور ارزان
خرید فالوور فیک
خرید فالوور خارجی

خدمات لایک اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام

3 روش دریافت فالوور و لایک اینستاگرام رایگان

کسب و کار‌های که برای رشد و گسترش پیج خود نیازمند افزایش تعداد فالوور هستند می‌تواند حضوری فعال در این طرح دیجی ممبر داشته باشند تا بدین طریق فالوور اینستاگرام رایگان دریافت کنند. در ادامه این روش‌ها را به طور کامل شرح می‌دهیم.

  • استوری کردن دیجی ممبر: یکی از راه‌های دریافت فالوور‌های رایگان استفاده از استوری اینستاگرام است. اگر در استوری خود دیجی ممبر را معرفی و تگ کنید به ازای هر استوری حدود 100 فالوور برای پیج خود دریافت می‌کنید.
  • استفاده از نام آدرس وبسایت دیجی ممبر در بیو: اگر بیو اینستاگرام خود نامی از دیجی ممبر قرار دهید و لینک اینستاگرام و کانال را در بیو قرار دهید خواهید توانست بدون پرداخت هیچ گونه هزینه‌ای، حدود 100 فالوور دریافت کنید و به مرور زمان با رشد تعداد فالوور‌ها روبه‌رو شوید.
  • گذاشتن پستی در مورد دیجی ممبر: اگر صاحب پیجی در اینستاگرام، برای دیجی ممبر پست بگذارد و دیجی ممبر را در آن تگ کند می‌تواند 1000 فالوور اینستاگرام رایگان دریافت کند.

با انجام این سه مورد می‌توانید به راحتی تعداد اعضای کانال خود را افزایش دهید،  بدون آن که کم‌ترین هزینه‌ای برای آن انجام داده باشید.

پس به طور خلاصه‌تر دریافت فالوور‌های رایگان به شکل زیر انجام می‌شود.

گذاشتن استوری در مورد دیجی ممبر و تگ کردن آن = دریافت 100 فالوور

استفاده از نام دیجی ممبر در بیو= دریافت 100 فالوور

پست گذاری در مورد دیجی ممبر و تگ کردن آن= دریافت 1000 فالوور

با ساخت عکس و ویدیو برای دیجی ممبر فالوور اینستاگرام رایگان دریافت کنید

یکی دیگر از راه‌های که می‌توانید از طریق آن فالوور‌های رایگان دریافت کنید. ساخت عکس و ویدیو برای دیجی ممبر است. به این طریق نیز می‌توانید برای خود فالوور اینستاگرام رایگان دریافت کنید. برای این امر با انتشار عکس و ویدیو ساخته شده در پیج اینستاگرامی خود، 10 برابر تعداد کامنت‌ها، به طور کاملا رایگان از دیجی ممبر فالوور دریافت می‌کنید. برای مثال پیجی که حدود  100 کامنت داشته باشد، 1000 فالوور رایگان از دیجی ممبر دریافت می‌کند.

با ساخت ویدیو جذاب در مورد دیجی ممبر جایزه نقدی دریافت کنید

دیجی ممبر علاوه بر فالوور برای کاربران وفادار خود جایزه‌ی دیگری را نیز در نظر گرفته است که برای دریافت این جایزه باید کمی خلاق و پر ایده باشید. دیجی ممبر قصد برگزاری مسابقه‌ای را دارد که با موفقیت و پیروزی در آن می‌توانید مبالغ قابل توجهی را دریافت کنید. این مسابقه بدین شیوه است که کاربران ویدیو و عکس در مورد دیجی ممبر انتشار می‌دهند و سه نفر اولی که بیشترین تعداد لایک را دریافت کرده باشند جایزه دریافت می‌کنند. این جوایز به شرح زیر است

نفر اول= 500 هزار تومان

نفرم دو= 300 هزار تومان

نفر سوم= 100 هزار تومان

از این رو می‌توانید با انتشار ویدیو و عکسی جذاب به راحترین شکل ممکن جایزه دریافت کنید و همچنین برای دریافت فالوور اینستاگرام رایگان نیز می‌توانید این عکس و ویدیو‌ها در پیج خود انتشار دهید.

با تبلیغ دیجی ممبر در تلگرام نیز فالوور اینستاگرام رایگان بگیرید

علاوه بر تمامی فعالیت‌هایی که در اینستاگرام می‌توانید به وسیله‌ی آن‌ها از دیجی ممبر فالوور دریافت کنید. در تلگرام نیز این امکان وجود دارد. اگر در تلگرام در پستی دیجی ممبر را تبلیغ کنید به ازای تعداد ویو، در اینستاگرام فالوور دریافت می‌کنید. برای مثال اگر پستی که در کانال تلگرامی منتشر می‌کنید حدود 1000 ویو داشته باشد، بدون پرداخت هزینه‌ای در اینستاگرام 1000 فالوور اینستاگرام رایگان دریافت می‌کنید. اما به این نکته توجه کنید که تمامی این ویو‌ها باید واقعی باشد و برای ویو‌ها فیک هیچ فالوور رایگانی دریافت نمی‌کنید. دیجی ممبر برای آن که از صحت ویو‌ها مطمئن شود از ربات‌های مختلفی استفاده می‌کند. حال با توجه به این توضیحات اگر در تلگرام و اینستاگرام حضور فعالی دارید می‌توانید با استفاده از این روش یعنی  تبلیغ دیجی ممبر در کانال تلگرامی خود تعداد اعضای پیج اینستاگرامتان را افزایش دهید.

دریافت لایک و فالوور رایگان با کد تخفیف free

دیجی ممبر های عزیز سایت ما هر هفته به صد نفر فالوور رایگان میده با کد تخفیف free ،برای دریافت فالوور اینستاگرام رایگان سریع برید این کد تخفیف استفاده کنید که تعدادش محدود واسه هر نفر عجله کنید ما منتظرتون هستیم

برای موفقیت و پیشرفت کسب و کار خود، نیازمند تعداد بالای مشتری و فروش هستید و برای رسیدن به این امر در اینستاگرام یا تلگرام باید تعداد اعضای زیادی داشته باشید. برای اضافه شدن اعضا در این دو شبکه اجتماعی می‌توانید از خرید ممبر و فالوور استفاده کنید و تعداد کاربران خود را روز به روز افزایش دهید. همچنین می‌توانید از طرح جدیدی که دیجی ممبر راه اندازی کرده، استفاده کنید و با فالوور اینستاگرام رایگان تعداد کاربران پیج خود را افزایش دهید.

سوالات پرتکرار درباره فالوور رایگان اینستاگرام و لایک رایگان اینستاگرام

ایا امکان دریافت فالوور و لایک رایگان وجود دارد؟

بله دریافت فالوور و لایک به صورت کاملا رایگان از سابت دیجی ممبر دریافت کنید.

ایا سرویس های رایگان از سرعت و کیفیت بالایی برخوردار است؟

بله این سرویس ها به دلیل رایگان بودن دارای سرعت بالا هستند و تمامی خدمات نیز باکیفیت می باشند.

ایا برای دریافت خدمات رایگان پسورد پیج لازم است؟

خیر هیچ کدام از سرویس های سایت دیجی ممبر نیاز به پسورد ندارند و فقط کافیه نام کاربری خود را بفرستید.