🎁 تخفیف 40 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان 5 درصد هدیه دریافت کنید. شماره تماس : 09397589194
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
آموزش ساخت گروه در اینستاگرام

آموزش ساخت گروه در اینستاگرام (آموزش تصویری و گام به گام)

فهرست مطالب
post

 

اینستاگرام زمینه های سرگرمی را ایجاد کرده و امکانات زیادی را برای کاربران خود فراهم کرده است و شما با ساخت گروه در اینستاگرام می توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید.

شما می‌توانید به بخش دایرکت مراجعه کنید و با فرستادن پیام به دیگران ارتباط داشته باشید، چون یکی از بخش های کاربردی می باشد و مخاطبان به کمک دایرکت می توانند در اینستاگرام با همدیگر ارتباط داشته باشند.

گاهی اوقات می خواهیم یک پیام را به صورت گروهی به چند نفر ارسال کنیم و شاید بخواهیم با دوستانمان به یک سفر برویم و برنامه ریزی را با آنها در میان بگذاریم که نیاز به ایجاد یک گروه در اینستاگرام داریم. در این زمان شما می توانید از قابلیت اینستاگرام یعنی به وجود آوردن گروه در دایرکت را امتحان کنید.

ایجاد گروه در اینستاگرام

اینستاگرام از لحاظ برنامه های اجتماعی از قابلیت تشکیل گروه برخوردار می باشد. شما با ایجاد یک گروه در اینستاگرام می توانید پیام مشترکی را به بسیاری از کاربران به طور همزمان بفرستید. علاوه بر انجام این کار می توانید به صورت گروهی با کاربران خود گفت و گو کنید.

مراحل ساخت گروه در اینستاگرام

اولین کاری که شما برای ساخت گروه باید انجام دهید این است که نسخه اینستاگرام خود را به روز رسانی کنید که می توانید از پلی استور یا اپ استور دانلود و نصب کنید.

در این مرحله شما باید وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید و بعد از آن در بالا در قسمت راست آیکون را کلیک کنید تا وارد دایرکت شوید.

در این مرحله شما باید در قسمت بالا در سمت راست آیکون را  برای نوشتن پیام کلیک کنید.

مراحل ساخت گروه در اینستاگرام

در این قسمت شما افرادی را مشاهده می کنید که می توانید با کلیک کردن آنها را وارد گروه خود کنید. همچنین شما در قسمت سرچ می توانید مخاطب مورد نظر خود را با اسم وارد کنید و آن را وارد گروه کنید.

بعد از این که مخاطب مورد نظر خود را انتخاب کردید، با زدن تیک آبی می توانید افراد مورد نظر خود را وارد گروه کنید. وقتی مخاطبان خود را انتخاب کردید در بالا در سمت راست آیکون چت را انتخاب کنید.

انتخاب افراد برای ساخت گروه

با گذراندن تمام این مراحل می توانید یک گروه در اینستاگرام ایجاد کنید.

هنگام ساخت گروه در اینستاگرام به این موارد توجه کنید

۱-بعد از اینکه گروه در اینستاگرام را ایجاد کردید می توانید برای گروه خود نامی را انتخاب کنید.

۲-در این گروه علاوه بر اینکه شما می توانید پیام متنی و تصویری ارسال کنید، می توانید استوری و یا پست را به اشتراک بگذارید.

۳-اگر می‌خواهید پیامی را از این گروه دریافت نکنید، می توانید به قسمت Detailsبروید و گزینه Mute Messagesرا فعال کنید.

تنظیمات گروه ساخته شده در اینستاگرام

۴-در قسمتDetailsمی توانید تمام اعضای گروه خود را ببینید و اگر نیاز داشتید به مخاطبان خود دسترسی پیدا کنید. گزینه Add Peopleرا انتخاب کنید و افراد جدیدی را وارد گروه کنید.

۵- اگر دوست داشتید از گروه خارج شوید، می توانید به قسمتDetails بروید و گزینه Leave Chatرا لمس کنید.

اد یا ریمور در گروه ساخته شده اینستاگرام

۶- اگر می‌خواهید کلا گروه را حذف کنید باید روی گزینه End Chat کلیک کنید و در این قسمت دیگر افراد نمی توانند چت کنند ولی هنوز پیام های گروه را می توانند مشاهده کنند.

۷-در گروه اینستاگرام مانند دایرکت شما با نگه داشتن انگشت بر روی پیام خود می توانید آن را حذف کنید.

تعداد اعضای گروه در اینستاگرام

وقتی شما گروهی را در اینستاگرام ایجاد کردید باید بقیه بخش ها را بررسی کنید، به عنوان مثال تعداد اعضای گروه به چه میزان می باشد.

محدودیتی برای تعداد اعضای گروه وجود ندارد و شما هر چقدر که دوست دارید می توانید افراد را دعوت کنید.

چگونه نام گروه در اینستاگرام را تغییر دهیم؟

شما در اینستاگرام می توانید نام گروه خود را تغییر دهید که برای انجام این کار باید مراحل زیر را انجام دهید:

۱-اول شما باید روی آیکون دایرکت اینستاگرام ضربه بزنید تا تمام چت ها و گروه های خود را مشاهده کنید.

۲-در این قسمت شما لیست مکالمات موجود خود را مشاهده می کنید و از بین این لیست گروهی که می خواهید نام آن را تغییر دهید را انتخاب کنید.

۳-در این قسمت شما باید در سمت راست شکلی به عنوان یک آیکون دایره که در درون آن علامت تعجب وجود دارد را انتخاب کنید.

۴-در این قسمت شما باید نام گروهی را که قبلا انتخاب کرده‌اید کلیک کنید و نام قبلی را حذف و نام جدیدی را اضافه کنید.

چگونه نام گروه در اینستاگرام را تغییر دهیم

شما با انجام دادن تمام مراحل بالا می توانید نام گروه اینستاگرام خود را تغییر دهید و توجه داشته باشید که تمام اعضای گروه می توانند نام جدید را مشاهده کنند.

اگر کاربری را به گروه اینستاگرام اضافه کنیم، چه مواردی را می تواند ببیند؟

هنگامی که شما عضو جدید به گروه اینستاگرام اضافه می کنید آنها می توانند تمام مکالمات شما را مشاهده کنند.

شما برای اینکه اعضای جدیدی را اضافه کنید باید به قسمت تنظیمات گروه به بخشMembersبروید و گزیته Add People را کلیک کنید.

نحوه بیرون کردن اعضا در گروه اینستاگرام

برای اینکه این کار را انجام دهید باید به قسمت تنظیمات گروه بروید و صفحه را بالا بکشید.

روبروی هر اعضا سه نقطه وجود دارد که شما می توانید این سه نقطه را انتخاب کنید. وقتی شما این سه نقطه را انتخاب می کنید چند گزینه به نمایش گذاشته می شود که شما باید گزینه Remove User را انتخاب کنید.

نحوه بیرون کردن اعضا در گروه اینستاگرام

شما به راحتی می توانید عضو گروه را حذف کنید. شما باید توجه داشته باشید که مخاطبان گروه دیگر را نمی توانید حذف کنید.

طریقه ادمین کردن یکی از اعضای گروه

افرادی که گروهی را در اینستاگرام می سازند به عنوان ادمین آن گروه هستند. ادمین گروه این توانایی را دارد که به میل خود اعضای گروه را به عنوان ادمین معرفی کند و آنها می توانند دسترسی بیشتری به تنظیمات داشته باشند.

برای اینکه شما افراد دیگری را ادمین کنید باید به قسمت اعضای گروه در تنظیمات بروید، یعنی در داخل صفحه چت بر روی آیکون ضربه بزنید و صفحه را به بالا بکشید.

روبروی هر مخاطب سه نقطه وجود دارد که باید آنها را انتخاب کنید و گزینه ای به نمایش گذاشته می شود که شما باید گزینه Make Admin را انتخاب کنید.

طریقه ادمین کردن یکی از اعضای گروه

ادمین جدیدی که انتخاب می کنید تمام اختیارات ادمین قبلی را دارا می باشد و می تواند سایر اعضا را حذف کند. ادمین جدید می تواند ادمین قبلی گروه را حذف کند و یا آن را از ادمینی بیرون بیاورد.

بلاک و ریپورت کردن اعضا در گروه

شما با انتخاب کردن گزینهBlock User می‌توانید اعضای دیگر را بلاک و مسدود کنید و به کمک گزینه Report م یتوانید از کاربران خود در اینستاگرام شکایت کنید.

اگر شما به عنوان ادمین عضوی را از گروه در اینستاگرام حذف کنید فرد می تواند در گروه حضور داشته باشد، چون کاربر هیچ وقت متوجه بلاک شدن توسط ادمین نمی شود.

بلاک و ریپورت کردن اعضا در گروه

اگر کاربران برای اولین بار پیامی را در گروه ارسال کنند، گزینه ای برای ادمین به نمایش گذاشته می‌شود که ادمین میتواند شخص را بلاک کند.

روش بی صدا کردن ویدیو چت گروه در اینستاگرام

شما با انجام دادن این کار می توانید یک  خبر مانند تماس تلفنی بر روی گوشی خود داشته باشید. گاهی اوقات شما دوست ندارید چنین خبرهایی برای شما ارسال شود و شما می توانید گزینه Mute Video Chats را فعال کنید.

روش بی صدا کردن ویدیو چت گروه در اینستاگرام

ویژگی های جداگانه برای گروه در اینستاگرام

  • اطلاع از اتفاقاتی که در گروه می‌افتد: شما بعد از اینکه گروهی را در اینستاگرام می سازید، باید نکات مهمی را بدانید، اولین نکته این است که توسط اعلان های کمرنگ در پس زمینه می توانید از آخرین تغییراتی که اتفاق افتاده با خبر شوید.

چیزهایی که شما می توانید از آنها باخبر شوید شامل شروع شدن یک ویدیو چت و یا اضافه شدن یک شخص به گروه و تاریخ و روز ان می باشد.

  • اطلاع از اینکه چه اعضایی پیام شما را دیده اند: اپشن seenدر چت های معمولی وجود دارد، یعنی شخص مورد نظر شما وقتی پیام شما را می‌بیند seen به صورت کمرنگ قابل مشاهده کردن است.

نحوه ساخت گروه در اینستاگرام با نسخه دسکتاپ

اول باید وارد سایت اینستاگرام شوید و بعد وارد اکانت خود شوید. بعد از آن باید روی آیکون کلیک کنید تا بتوانید وارد بخش دایرکت هایتان شوید.

اگر عضو گروهی شده باشید می توانید در این قسمت آنها را مشاهده کنید.

برای ایجاد گروه در اینستاگرام برای بار دوم  باید روی علامت قلم کلیک کنید. تعدادی از فالووران به شما نمایش داده می شود که می توانید بعضی از آنها را به عنوان اعضای گروه انتخاب کنید.

در لیست به نمایش گذاشته مخاطبین دلخواه خود را انتخاب کنید و روی گزینهnextکلیک کنید.

نحوه ساخت گروه در اینستاگرام با نسخه دسکتاپ 2

نحوه ساخت گروه در اینستاگرام با نسخه دسکتاپ

اکنون شما در صفحه چت گروه هستید و می توانید یک چت گروهی داشته باشید.

در اینستاگرام می توانید در دسکتاپ به بخشDetail بروید و تنظیمات خود را عوض کنید.

۰شما با انتخاب کردن گزینه tahc eteleDبه طور دائمی می توانید گروه را حذف کنید.

نحوه ساخت گروه در اینستاگرام با نسخه دسکتاپ

نحوه ساخت گروه در اینستاگرام با نسخه دسکتاپ 22

در نسخه دسکتاپ آپشن های تبدیل یکی از اعضا به ادمینی و یا بلاک و ریپورت کردن کاربر یا اخراج کردن آنها از گروه و کارهای دیگری مانند برقراری تماس ویدیویی وجود ندارد.

قابلیت های ارسال محتوا و نوشتن متن و ارسال شکلک در این نسخه وجود دارد.

نتیجه گیری

نکته دیگری که وجود دارد این است که به طور کلی اینستاگرام برای ارتباط کاربران خود با یکدیگر ویژگی پیام خصوصی را ایجاد کرده است.شاید فکر این را نمی کردید که موضوع ساخت گروه در اینستاگرام دارای نکات مهمی باشد.

ما در اینجا تمام مطالب مهم را یادآوری کردیم و همچنین گروه در اینستاگرام از سادگی بسیار زیادی بهره مند است و شما می توانید برای هدف های کسب و کار از آنها استفاده کنید.

یک یادآوری مهم این است که شما به طور مداوم باید اینستاگرام را به روز رسانی کنید و با این کار می توانید از قابلیت های فراوان آن بهره مند شوید.

در صورت نیاز به فالوور واقعی میتوانید با خرید فالوور واقعی در کمترین زمان پیج خود را بهبود دهید.

دانلود pdf این مقاله

سوالات متداول ساختن گروه اینستاگرامی

میخوام یک اکانت را از گروه اینستاگرام حذف کنم چیکار باید انجام دهم؟

متاسفانه این مورد تا به امروز در گروه های اینستاگرامی امکان پذیر نیست و فرد مورد نظر باید خودش از گروه خارج شود.

تعداد اعضای گروه اینستاگرام چقدر می تواند باشد؟

تعداد اعضای اینستاگرام میتواند 32 نفر باشد.

ایا میتوانیم شخصی را از گروه اینستاگرام حذف کنیم؟

بله در صورتی که بخواهید فردی را از گروه حذف کنید میتوانید با زدن سه نقطه ای که کنار ایدی کاربر هستش و کلیک روی کزینه ریمو  یوز به راحتی کاربر را از گروه حذف کنید.

اگر بخواهم یک پست را برای چندین نفر بفرستم باید چیکار کنم؟

بعضی از مواقع ممکن است سخت باشد که شما یک پست را برای تعداد زیادی از افراد تک به تک ارسال کنید به همین دلیل میتوانید یک گروه در اینستاگرام ایجاد کنید تا برای اطلاع رسانی ها راحت تر باشید به علاوه ی اینکه میتوانید گروه های دوستانه داشته باشید که پست ها را به اشتراک بگذارید و باهم چت کنید.

ما را در سوشیال ها دنبال کنید:
خرید خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های اینستاگرام

سرویس های تلگرام

سرویس های روبیکا

سرویس های کلاب هاوس

جدیدترین پست های وبلاگ

دیجی ممبر

سایت دیجی ممبر بزرگترین مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی مفتخر است تا با ارائه خدمات باکیفیت همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند.


تماس با ما


راهنمایی خرید


همکاری درفروش


قوانین و مقررات

جدیدترین مطالب وبلاگ

تماس با ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت دیجی ممبر هر روز هفته از طریق تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

09397589194

سوشیال‌ها:


Telegram


Whatsapp


Google


Pinterest


Youtube


Instagram

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد