🎁 تخفیف 40 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان 5 درصد هدیه دریافت کنید. شماره تماس : 09397589194
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
آموزش هایلایت کردن استوری اینستاگرام با 6 ترفند طلایی

آموزش هایلایت کردن استوری اینستاگرام با 6 ترفند طلایی

فهرست مطالب
5/5 - (1 امتیاز)

بر خلاف استوری اینستاگرام معمولی که پس از 24 ساعت ناپدید می شوند ، هایلایت استوری یا Stories Highlight می تواند به طور دائم در نمایه اینستاگرام شما باقی بماند. هایلایت استوری انتخابی در این امر فرصتی عالی برای جلب توجه به مطالب و جزئیات مهم در مورد نام تجاری شما می تواند باشد.

آنچیزی که قرار است یاد بگیریم

 • ساخت هایلایت از استوری های فعال و آرشیو
 • نحوه ساخت کاور برای هایلایت استوری اینستاگرام
 • آموزش فعاسازی هایلایت در اینستاگرام شما
 • نطر شرکت فیسبوک در مورد هایلایت استوری

حدود یک سوم پربیننده ترین استوری های اینستاگرام توسط مشاغل تولید می شود. اما استوری ها پس از 24 ساعت ناپدید می شوند. با استفاده از هایلایت استوری اینستاگرام ، می توانید استوری های پرفروش خود را بصورت دائم در پروفایل اینستاگرام خود قرار دهید.

مشاغل کوچک می توانند با ایجاد مجموعه های تنظیم شده از مطالب برتر با هایلایت استوری اینستاگرام ، از علاقه کاربران اینستاگرام به استوری ها استفاده کنند. در حالی که استوری های اینستاگرام به جنبه اصلی “فوری” اینستاگرام متمایل می باشند و قسمت هایلایت ها در اینستاگرام به عنوان مکانی ثابت برای مشاغل برای ارائه بهترین محتوا ، منابع مهم و موارد دیگر معرفی کننده یا تبلیغ یک محصول خاص عمل می کند.

نحوه فعالسازی هایلایت استوری

قبل از اینکه به مواردی که باید در موارد هایلایت خود اضافه کنید بپردازیم ، در اینجا مروری سریع بر نحوه افزودن موارد هایلایت به اینستاگرام خواهیم داشت.

نحوه اضافه کردن استوری های فعال به هایلایت

 • Story را باز کنید
 • روی Highlight در پایین Story ضربه بزنید
 • هایلایت استوری فعلی را انتخاب کنید یا یک مورد جدیدی از آن را ایجاد کنید

استوری های اینستاگرام فقط 24 ساعت در نمایه شما فعال باقی می مانند ، اما اگر از ویژگی آرشیو یا بایگانی استفاده می کنید ، می توانید محتوای منقضی شده را برای استفاده بعدی ذخیره کنید.

با ضربه زدن روی خطوط افقی در نمایه اینستاگرام خود ، به استوری های بایگانی شده خود دسترسی پیدا کنید ، سپس گزینه آرشیو را انتخاب کنید. استوری انتخابی را باز کنید و روی قلب با برچسب “Highlight” ضربه بزنید تا آن را به هایلایت استوری اینستاگرام خود اضافه کنید.

آرشیو استوری اینستاگرام - دیجی ممبر
آرشیو استوری اینستاگرام

افزودن استوری آرشیو شده به هایلایت

 • به نمایه خود بروید و روی سه خط افقی در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید
 • آرشیو را انتخاب کنید.
 • داستانی را که می خواهید به موارد هایلایت اضافه کنید باز کنید.
 • روی Highlight ضربه بزنید.
 • هایلایت استوری فعلی را انتخاب کنید یا یک مورد جدید را ایجاد کنید.

هایلایت استوری اینستاگرام برای کسب و کارها

اگر مطمئن نیستید که چگونه تصمیم بگیرید که کدام استوری اینستاگرام ارزش هایلایت کردن را دارد یا برای هایلایت استوری کردن نکات مهم خود در اینستاگرام به کمک نیاز دارید این تاکتیک ها را امتحان کنید.

 1. ساخت کاور برای هایلایت استوری اینستاگرام

به جای استفاده از تصاویر کوچک ناخوشایند به عنوان عکس روی جلد ، جلدهای مخصوص مارک تجاری ایجاد کنید تا در همه موارد هایلایت یک ظاهر ثابت داشته باشند. استفاده از نمادهای هایلایت به نمای شما ظاهری شسته و رفته و حرفه ای می دهد در حالی که این گزینه نشان تجاری و سبک کسب و کار شما را نیز نشان می دهد.

کاور عکس هایلایت اینستاگرام
کاور عکس هایلایت اینستاگرام

می توانید با استفاده از متن داخلی اینستاگرام در استوری های اینستاگرام ، کاور عکس هایلایت استوری اینستاگرام را ایجاد کنید ، یا می توانید با ابزارهای تصویری رایگان مانند Canva آن را یک قدم جلو ببرید. برای تبدیل یک عکس به عنوان عکس روی جلد ، کافی است تصویر را به عنوان اولین تصویر خود به Highlight جدید اضافه کنید.

اگر در حال طراحی کاور استوری اینستاگرام خود هستید ، ابعاد باید 1080 پیکسل در ارتفاع 1920 پیکسل با نسبت تصویر 9:16 باشد. همچنین باید همه عناصر انتخابی در تصویر را در مرکز و کانون محل ناتخابی قرار دهید تا جلد شما هنگام برش عالی به نظر برسد. اگر قصد دارید ویو استوری و ویو هایلایت های خود را افزایش بدید، می توانید از سرویس خرید بازدید استوری اینستاگرام دیجی ممبر استفاده کنید.

 1. مخاطبان شما باید بروز باشند

استوری های اینستاگرام راهی عالی برای به اشتراک گذاری اطلاعیه ها است. اگر می خواهید آخرین اخبار خود را در اختیار مخاطبان خود قرار دهید ، برای به روزرسانی های هفتگی در هایلایت استوری اینستاگرام خود فضای کافی برای آن را ایجاد کنید.

“ما حداقل هفته ای یکبار هایلایت خود را به روز می کنیم تا مطمئن شویم که حداقل موارد هایلایت استوری قابل مشاهده به روز و قابل فهم هستند.”

شکیولا تاد ، شریک بازاریابی در بازار تامین مالی iFundWomen، می گوید:

ما حداقل هفته ای یکبار هایلایت های خود را به روز می کنیم تا مطمئن شویم که حداقل موارد هایلایت استوری انتخابی ما قابل مشاهده به روز و قابل درک هستند.

iFundWomen از Highlights برای به اشتراک گذاشتن آنچه در هفته اتفاق می افتد استفاده می کند.

شما می توانید از قسمت هایلایت اینستاگرام برای نمایش بهترین محتوای خود با ایجاد یک الگوی هایلایت شده تحت اللفظی در هفته های گذشته استفاده کنید. این گزینه همچنین به شما این امکان را می دهد که تبلیغات جاری ، رویدادهای آینده و سایر اخبار تجاری را در پروفایل خود به مدت طولانی نگه داری کنید

تاد می گوید: “ما هر سه شنبه کمپینی با عنوان” در حال انجام چه کاری هستیم “اجرا می کنیم. “این امر باعث می شود تا رویدادها یا فعالیتهای مهم خود را در ان هیالایت نماییم.

 1. هایلایت استوری راهی برای ارتباط و تعامل

مردم اغلب مشاغل کوچک را از طریق رسانه های اجتماعی پیدا می کنند ، بنابراین حساب های تجاری اینستاگرام باید منابع زیادی مانند یک وب سایت را داشته باشند.

به اطلاعاتی که معمولاً در نوار منو یا پاورقی خود مثل گزینه درباره ما ، پرسش های متداول ، سیاست های بازگشت و غیره دارید فکر کنید و از قسمت هایلایت خود برای در دسترس بودن آن محتوا استفاده کنید.

JuniperFoxx از هایلایت برای جمع آوری استوری و پاسخ به سوالات استفاده می کند. این هایلایت ها ریا نکات هایلایت نه تنها به فالوورهای جدید کمک می کند تا خودشان درباره یک موضع بخصوصی مثل حیوانات بیاموزند ، بلکه JuniperFoxx را از پاسخگویی مکرر به سوالات مشابه نجات خواهد داد.

استفاده درست از هایلایت اینستاگرام
استفاده درست از هایلایت اینستاگرام

هایلایت ها در اینستاگرام مکان مناسبی برای نمایش سیاست بازگشت کسب و کار کوچک شما ، بیانیه ماموریت های کاری و سایر اطلاعات مهم می باشد. به عنوان مثال ، فروشگاه بوتیک آنلاین Ban.do به سوالات مربوط به محصولات ، حمل و نقل و خدمات به مشتریان در قسمت هایلایت به سوالات متداول پاسخ می دهد.

Buffer مجموعه ابزارهایی است که شما به آن احتیاج دارید و به شما این امکان را می دهد تا روی کاری که دوست دارید برای کسب و کار خود انجام بدهید تمرکز داشته باشید.

همچنین می توانید از قسمت هایلایت استوری اینستاگرام برای نمایش محصولات و خدمات کلیدی خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، حساب اینستاگرام بافر شامل موارد هایلایت برای مدیریت هشتگ ، فروشگاه شبکه ، برنامه های استوری و موارد دیگر می باشد.

خدمات دیجی ممبر : خرید ویو پست اینستاگرام

 1. هایلایت های خود را مجدد بررسی کنید

از نظر فنی ، همه موارد مربوط به هایلایت در اینستاگرام، به عنوان استوری های تکراری اینستاگرام ذخیره و دسته بندی می شوند ، ما برای این کار می توانیم با استفاده از دسته بندی مطالب برای بخش هایلایت اینستاگرام،نهایت استفاده را از این قابلیت ببریم.

از هایلایت در اینستاگرام همچنین برای استفاده مجدد از پست های وبلاگ استفاده کرد. سعی کنید قطعاتی از پست ها را به عنوان تیزر به اشتراک بگذارید. نوت بوک و شرکت عرضه کننده دفتر خلاق Baronfig با تبدیل نکات کلیدی از مقالات به تصاویر ساده ، پست های وبلاگ را در بخش هایلایت Eureka Bytes مجدداً قرار می دهد.

شیوه استفاده حرفه ای از هایلایت
شیوه استفاده حرفه ای از هایلایت

تصاویری از پست های وبلاگ یا سایر بسترهای رسانه های اجتماعی می تواند بسیار جذاب باشد ، اما با استفاده از Buffer Remix می توانید محتوای مجدد را برای معرفی و ارایه راحت تر انجام بدهید. ابزار Remix محتوا را به تصاویر دوستدار رسانه های اجتماعی تبدیل می کند. ما در این حالت یک هایلایتی برای اینستاگرام داریم که نحوه استفاده از آن را توضیح می دهد.

 1. ترفند هدیه و چالش در هایلایت استوری برای افزایش تعامل

از هایلایت استوری اینستاگرام برای به اشتراک گذاشتن هدایا و  پاداش برای طرفداران خود استفاده کنید طوری که آنها در هیچ جای دیگر نمی توانند مشابه آن را پیدا کنند.

به مخاطبان خود اجازه دهید آنچه در پشت صحنه کسب و کار شما اتفاق می افتد از آن مطلع باشند. می توانید از هایلایت اینستاگرام برای نشان دادن نحوه ایجاد محصولات و بسته بندی سفارشات خود استفاده کنید ، یا می توانید کارمندانی را معرفی کنید که کسب و کار شما را فعال نگه می دارند. هایلایت اینستاگرام همچنین مکان مناسبی برای به اشتراک گذاشتن مطالب “اینستاگرام در مقابل واقعیت” است ، مانند عکس های از پیش ویرایش شده در کنار تصویر نهایی یا راه اندازی عکاسی بدون برش.

طراح هدیه و لوازم خانگی Sass & Belle از یکی از هایلایت های اینستاگرام خود برای به اشتراک گذاشتن تصاویر پس زمینه زیبا از تلفن استفاده می کند که طرفداران می توانند به صورت رایگان از آن عکس گرفته و از آن استفاده کنند. برای شرکتی که روی طراحی متمرکز است ، این یک راه عالی برای نشان دادن سبک معرفی شرکت است در حالی که چیزی را با مشتریان به اشتراک می گذارد که درک و آشنایی با آن را آسانتر می کند.

خدمات دیجی ممبر : خرید رای استوری اینستاگرام

نمونه استفاده از هایلایت در بازاریابی
نمونه استفاده از هایلایت در بازاریابی

یکی دیگر از راه های معرفی به طرفداران خود این است که آموزش ها را در قسمت هایلایت استوری اینستاگرام خود نگه دارید. به عنوان مثال ، هنرمند گلدوزی و فروشنده روزنا دیگز دارای راهنمای دوخت است تا فالوورهایش بتوانند به راحتی آموزش های او را پیدا کرده و از ان استفاده نمایند.

خدمات دیجی ممبر : خرید بازدید لایو اینستاگرام

 1. موارد مربوط به کانون توجه را به اشتراک فالوورهای خود بگذارید

بازاریابی موثر در اینستاگرام یک معامله به شمار می رود. اگر از قبل با همکاران و ایفلوئنسرهای خود کار می کنید ، این محتوا را با ایجاد یک حالت دائمی در هایلایت اینستاگرام خود توسعه و گسترش  بدهید. در اینجا در دیجی ممبر، ما از برخی از هایلایت های اینستاگرام خود برای نمایش استوری های خود، مانند کانکتور Jot Coffee استفاده می کنیم.

ساخت لینک استوری اینستاگرام
ساخت لینک استوری اینستاگرام

جامعه دوستداران غذا Pineapple Collaborative از هایلایت اینستاگرام استفاده می کند تا نمایه های اینستاگرام را در بالای نمایه خود نگه دارد. هر نمایه با یک الگو شروع می شود که شامل حساب کاربری اینستاگرام شخصی به همراه یک دستور العمل اجرایی می باشد.

هایلایت استوری اینستاگرام، بهترین مکان برای تبلیغات

بر اساس نظرسنجی فیسبوک، 62 درصد از مردم “پس از دیدن نام تجاری یا محصول در استوری اینستاگرام علاقه بیشتری به آن برند پیدا می کنند”

با استفاده از قسمت هایلایت استوری اینستاگرام ، می توانید عمر نمایش استوری های خود را افزایش دهید و به مشتریان خود فرصت بیشتری بدهید تا محصولاتی را که برای ایجاد آنها تلاش بسیاری را داشته اید را مشاهده نمایند.

برای کسب و کارهای اینستاگرامی، وقت گذاشتن برای رسانه های اجتماعی چالش برانگیز است. هر زمان که بتوانید راهی پیدا کنید که به واسطه آن محصولات خود را در معرض نمایش طولانی تری بگذارید، باید آن را انجام بدهید تا بتوانید به خوبی خود را برای کاربرانتان معرفی کنید.

منبع :  https://buffer.com/library/instagram-highlights

سوالات متداول در زمینه آموزش هایلایت کردن استوری اینستاگرام

هایلایت اینستاگرام چیست؟

هایلایت استوری در صفحه پروفایل شما به صورت دایره ایجاد میشود و به اسم های مختلف میتوانید انهارا ایجاد کنید و استوری های خود را با اضافه کردن به هایلایت میتوانید بیشتر از 24 ساعت نمایش دهید.

نحوه ایجاد کردن هایلایت در اینستاگرام چگونه است؟

استوری هایی که بیشتر از 24ساعت منتشر کرده اید را انتخاب کنید. در قسمت پائین استوری علامت دایره ی مثبت شکل Highlight را انتخاب کنید و استوری خود را به قسمت هایلایت اضافه کنید.

هر کاری میکنم استوری هام توی هایلایت ذخیره نمیشه برای چیه؟

ممکن است این موضوع یکی از باگ های اینستاگرام باشد و تنها راه حلی که دارد این است که شما برنامه ی اینستاگرام را پاک کنید و باز دوباره نصب کنید. چون تنها در این صورت ممکن است مشکل شما حل شود.

چرا نمیتونم هایلایت بقیه را ببینم؟

اگر این مشکل صرفا برای یک اکانت اتفاق میوفتد ممکن است طرف مقابل شما را هاید کرده باشد چون یکی از روش های تشخیص هاید این است که هایلایت ها برایتان نمایش داده نمیشود اما اگر برای چند پیج است باید روش هایی که در مقاله گفته شده را امتحان کنید، اگر درست نشد به پشتیبانی اطلاع دهید.

ما را در سوشیال ها دنبال کنید:
خرید خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های اینستاگرام

سرویس های تلگرام

سرویس های روبیکا

سرویس های کلاب هاوس

جدیدترین پست های وبلاگ

دیجی ممبر

سایت دیجی ممبر بزرگترین مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی مفتخر است تا با ارائه خدمات باکیفیت همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند.


تماس با ما


راهنمایی خرید


همکاری درفروش


قوانین و مقررات

جدیدترین مطالب وبلاگ

تماس با ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت دیجی ممبر هر روز هفته از طریق تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

09397589194

سوشیال‌ها:


Telegram


Whatsapp


Google


Pinterest


Youtube


Instagram

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد