🎁 تخفیف 40 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان 5 درصد هدیه دریافت کنید.
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
لیست کسانی که ما را در اینستاگرام بلاک کرده اند را چگونه پیدا کنیم؟

لیست کسانی که ما را در اینستاگرام بلاک کرده اند را چگونه پیدا کنیم؟

فهرست مطالب
3.5/5 - (8 امتیاز)

در این برنامه لیستی وجود دارد که که شما می توانید در آن کسانی که بلاک کرده اید را مشاهده کنید ، همچنین لیستی وجود دارد که به شما نشان می دهد از سوی چه کسانی بلاک شده اید. اگر نحوه مشاهده این لیست بلاک اینستاگرام را در این پلتفرم بلد نیستید نگران نباشید ، موضوع این مقاله همین موضوع است و قرار است که به شما آموزش دهیم که چگونه ای لیست ها را مشاهده کنید.

مهم ترین نشانه های بلاک شدن از سوی فردی این است که هر چقدر که نام کاربری آن را جست و جو کنید به شما نمایش داده نمی شود و همچنین عکس ها و استوری های آن برای شما باز نمی شود.

چگونگی فهمیدن بلاک شدن در اینستاگرام

اینستاگرام امروزه تبدیل به یکی از محبوب ترین برنامه های فضای مجازی شده است که افراد زیادی درآن فعالیت می کنند ، این برنامه برای بالا بردن هر چه بیشتر امنیت افراد در این پلتفرم قابلیتی را تعبیه کرده است که با استفاده از آن می توانید که به راحتی هر اکانتی را که بخواهید بلاک کنید.

در این صورت دیگر فرد مجاز نخواهد بود که پروفایل شما پست های شما ،‌استوری های شما را مشاهده کند و یا به شما دایرکت مسیج دهد.

علاوه بدیهی است که افراد مختلف نیز می توانند که شما را بلاک کنند، آگاهی از این موضوع مهم است زیرا که اگر تعداد پیج هایی که شما را بلاک کرده باشند زیاد باشد ، پیج شما به صورت کامل از سوی اینستاگرام ممکن است که بلاک شود.

پس علاوه بر اینکه نباید افراد را بدون هیچ دلیل منطقی بلاک کنید ، خودتان نیز نباید رفتار های نشان دهید که پیج شما از سوی کاربران بلاک شود.

بلاک شدن برای پیج های تجاری ضرر زیادی دارد و باعث می شود که شما نتوانید که به درستی کارهای جذب مشتری را انجام دهید.

شما می توانید که بفهید چه کسانی شما را بلاک کرده اند در صورتی که نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید در ادامه با ما همراه باشید تا این موضوع را بررسی کنیم.

نحوه ی مشاهده کردن لیست کسانی که ما را در اینستاگرام بلاک کرده اند

همان طور که قبلا هم  اشاره کردیم شما می توانید لیست افرادی که بلاک کرده اید را به راحتی از بخش تنظیمات پیچ خود مشاهده کنید اما تا به امروز بخشی که شما بتوانید از آن افرادی که شما را بلاک کرده اند را مشاهده کنید وجود ندارد و شما فقط با بررسی علایم بلاک شدن می توانید که متوجه شوید که آيا فردی پیج شما را بلاک کرده است یا خیر؟

چگونه میتوانیم بفهمیم چه کسانی ما را بلاک کرده اند

همان طور که اشاره کردیم شما نمی توانید به صورت مستقیم متوجه شوید که آيا فردی شما را بلاک کرده است یا خیر  ؟  بلکه می توانید که با بررسی برخی از علایم متوجه این موضوع شوید که مهم ترین آنها عبارت است از :

  1. اگر شک دارید که فردی شما را بلاک کرده است یا خیر ؟ نام کاربری آن را در یخش جست و جو سرچ کنید در صورتی که اکانت فرد نمایش داده نشد ممکن است که شما را بلاک کرده باشد . اما با این حال روش 100 درصدی نیست زیرا ممکن است که یا باگ این برنامه باشد و یا فرد نام کاربری خود را تغییر داده باشد پس  قبل از اینکه قضاوت کنید روش های دیگر را نیز انتحان کنید.
  1. اگر قبل از یاینکه شک کنید فرد شما را بلاک کرده است یا حیر با او در بخش دایرکت چک کرده اید ، به بخش دایرکت های خود روید اگر نام فرد حذف شده باشد و تمامی پیام ها پاک شده باشد فرد شما را بلاک کرده است.
  1. در صورتی که فرد پستی منتشر کرده است اما با این حال پیام no posts yet به شما نمایش داده می شود ، شما بلاک شده اید.

چگونه میتوانیم بفهمیم چه کسانی ما را بلاک کرده اند

  1. می توانید از اپلیکیشن های بلاک یاب استفاده کنید این برنامه ها کمک می کنند که شماپیج هایی که شما را بلاک کرده اند شناسایی کنید.

اما نکته مهمی که وجود دارد این است که این راه پیشنهاد نمی شود که از اپلیکیشن های آنفالویاب استفاده کنید زیرا این برنامه ها معمولا آمار دقیق را به شما نشان نمی دهند همچنین از سوی خوده اینستاگرام نیز مورد تایید قرار نگرفته اند پس از این برنامه ها بهتر است که استفاده نکنید.

بهترین و ساده ترین راه  برای اینکه پیج افراد را در زمان بلاکی مشاهده کنید این است که وارد وب سایت رسمی این برنامه شوید اما www.instagram.com را جست و جو کنید و سپس بعد از (/) نام کاربری فرد را وارد کنید.

نحوه ی ارتباط با فرد بلاک کننده اکانت اینستاگرام

همان طور که گفتیم زمانی که فردی شما را بلاک می کند نمی توانید که به صورت مستقیم با آن در ارتباط باشید.

یکی از راه هایی که می توانید با فرد در ارتباط باشید منشتن کردن آن در پست های عمومی است ، زیرا حتی اگر فرد شما را بلاک کرده باشد می تواند که این منشن را ببنید.

از آنجایی که شما نمیتوانید به طور مستقیم با فرد مورد نظر صحبت کنید. اما راهی برای برقراری ارتباط وجود دارد.

شرایطی نیز وجود دارد که شما فکر می کنید چون فرد استوری و یا پست نمی گذارد شما را یلاک کرده است ، اما ممکن است که شما را هاید کرده باشد ، برای مطمئن شدن کافی است که با اکانت دیگری آن را چک کنید.

به طور خلاصه اگر که نمی توانید برای فردی کامنت بگذارید پست های آن را مشاهده کنید ،‌استوری آن برای شما بالا نمی آید نمیتوانید به آن ریکویس دهید نمی توانید به آن دایرکت مسیج دهید و همچنین اگر نام آن را حست و جو کنید اکانت آن نمایش داده نمی شود شما بلاک شده اید.

نحوه ی پیدا کردن کسانی که ما را در اینستاگرام بلاک کرده اند

لیستی که نشان دهد شمه چه کسانی را بلاک کرده اید هنوز وجود دارد و شما می توانید که از بخش تنظیمات وارد قسمت Privacy and security و سپس گزینه Blocked accounts را بزنید حال لیست افرادی که شما آن را بلاک کرده اید به شما نمایش داده می شود.

کلام آخر

قابلیت بلاک یا مسدود کردن یکی از قابلیت های اممنیتی این برنامه است که در اختبار کاربران قرار داده است ، شما می توانید به راحتی افرادی که برای شما مزاحمت ایجاد م یکنند را بلاک کنید.

اما به یاد داشته باشید که بلاک شدن زیاد باعث می شود که فرد از سوی اینستاگرام شود پس الکی و بدون هیچ دلیل افراد را بلاک نکنید و خودتان نیز رفتاری را نشان ندهید که افراد شما را بلاک کنند.

با اینکه راه های مستقیمی وجود ندارد که شما بتوانید مشاهده کنید چه کسانی شما را بلاک کرده اند اما از روش هایی می تواند این موضوع را فهمید که در این مقاله آنها را بررسی کردیم.

اگر به دنبال داشتن فالوور واقعی هستید میتوانید با خرید فالوور واقعی از ما در کمترین زمان و قیمت مناسب پیج خود را با فالوور واقعی بهبود دهید.

دانلود pdf این مقاله

سوالات متداول لیست کسانی که ما را در اینستاگرام بلاک کرده اند

شخصی که در اینستاگرام بلاک شده پست های فرد مربوطه را می بیند؟

خیر در صورتی که اکانت شما بلاک شده باشد نمی توانید پست های فرد را مشاده کنید در صورتی که هنوز پست های اکانت مورد نظر به شما نمایش داده می شود ، یعنی هنوز بلاک نشده اید.

از کجا بفهمیم اکانتی که پرایوت است ما را بلاک کرده یا خیر ؟

در صورتی که اکانت فرد را باز کردید و به شما پیام خصوصی بودن نشان داده شود و بتوانید به آن ریکویس دهید یعنی اینکه بلاک نشده اید.

ما را در سوشیال ها دنبال کنید:
خرید خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های اینستاگرام

سرویس های تلگرام

سرویس های روبیکا

سرویس های کلاب هاوس

جدیدترین پست های وبلاگ

دیجی ممبر

سایت دیجی ممبر بزرگترین مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی مفتخر است تا با ارائه خدمات باکیفیت همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند.


تماس با ما


راهنمایی خرید


همکاری درفروش


قوانین و مقررات

جدیدترین مطالب وبلاگ

تماس با ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت دیجی فالوور هر روز هفته از طریق تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

09397589194

سوشیال‌ها:


Telegram


Whatsapp


Google


Pinterest


Youtube


Instagram

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد