5/5 - (50 امتیاز)

نرم‌افزار افزایش فالوور اینستاگرام ios و آندروید

همه ما می‌دانیم در دنیای امروز وجود رسانه‌های اجتماعی در بستر اینترنت، باعث ایجاد فضایی مناسب برای کسب درآمد شده است که تبلیغات نقش اساسی را در این کسب و کار‌هاایفا می کند. برای جذب مخاطب در پلتفرم اینستاگرام، نیاز به افزایش فالوور و در نتیجه‌ی آن جذب مشتری و مخاطب کافی برای کسب‌وکارتان دارید. اما چقدر باید وقت صرف کنید تا کاربران را فالو و لایک کنید تا پیجتان دیده شود و در نهایت مخاطب جذب کنید؟ زمانی که پیج نیاز به افزایش فالوور اینستاگرام دارد، انجام این فعالیتها نیازمند سرعت عمل و صرف زمان بسیار زیادی است و انجام این کار با گوشی موبایلتان به صورت دستی عملا سخت و طاقت فرسا است. در این مقاله به بررسی نحوه کار نرم‌افزار افزایش فالوور اینستاگرام می‌پردازیم.

برنامه افزایش فالوور اینستاگرام

معرفی برنامه و روش های افزایش فالوور اینستاگرام

حتما بخوانید :  آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

ویژگی‌های خاص اینستاگرام که بر افزایش فالوور تاثیر دارند

تقریبا همه کاربران اینستاگرام می‌دانند که مفهوم فالو کردن یعنی چه، اما برای داشتن ذهنیتی شفاف از نحوه کار اینستاگرام و همچنین برای درک بهتر مطالب مربوط به نرم‌افزار افزایش فالوور اینستاگرام، بهتر است این امکان اینستاگرام را دقیق توضیح دهیم. زمانی که اکانتی را در اینستاگرام ایجاد می‌کنید، برای اینکه بتوانید پست‌ها و موارد به اشتراک گذاشته شده توسط افراد دیگر را ببینید، باید آن‌ها را فالو کنیم. فالو کردن همانند ارسال درخواست دوستی در فیسبوک است. پس در صورتی که پیج مورد نظر عمومی یا پابلیک باشد می‌توانید وارد شوید و پست‌های پیج را ببینید. اما اگر پیج خصوصی باشد، پس از درخواست فالو و در صورت قبول درخواستتان توسط صاحب پیج، می‌توانید پستای پیج را مشاهده کنید.
یکی از الگوریتم‌های بسیار جالب برنامه هوشمند اینستاگرام این است که وقتی تعداد زیادی از فالوورهای پیج شما، پیج خاصی را فالو کرده باشند، اینستاگرام فالو کردن آن پیج را به شما پیشنهاد می‌دهد. بطور کلی روند کار اینستاگرام به صورت شبکه‌ای است و افراد با ویژگی‌ها و علایق مشابه را برای فالو کردن به هم معرفی می‌کند. این برنامه پس از مدتی علایقتان را کشف و بر اساس آن‌ها به شما پیشنهاد فالو کردن پیج‌های مرتبط با علایقتان را پیشنهاد می‌دهد. همچنین اینستاگرام پیج‌ها را بر اساس تعامل و تعداد فالوور فعال، رده‌بندی کرده و در صفحه مشخصی از برنامه به کاربرانی که حتی جزو فالوورهای پیج نیستند، معرفی می‌کند. و همین ویژگی‌های اینستاگرام باعث شده است تا برنامه نویسان، به فکر ساخت نرم‌افزار‌های افزایش فالوور اینستاگرام بیافتند که باعث سهولت در جذب مخاطب می‌شوند.

نرم افزایش افزایش فالوور اینستاگرام

انواع نرم‌افزار افزایش فالوور اینستاگرام

به غیر از مدیریت خوب و ساخت پیجی با‌کیفیت و تعامل با کاربران، راه‌های زیادی برای افزایش فالوور وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به خرید فالوور، تبلیغ در پیج‌های پربازدید و محبوب، تبلیغ در صفحات وب و دیگر رسانه‌های اجتماعی و استفاده از نرم‌افزار‌‌های افزایش فالوور اینستاگرام اشاره کرد. انواع نرم افزار افزایش فالوور اینستاگرام را می‌توان به دو دسته کلی تقسیم کرد. اولی نرم افزاری که بر روی وب‌سایت اجرا شده و از طریق صفحات وب خدمات خود را ارائه می‌کند و دومی نرم افزاری که بر روی صفحات دسکتاپ نصب می‌شود.

نرم‌افزارهای تحت وب و ربات‌های افزایش فالوور اینستاگرام

در نرم‌افزار‌های افزایش فالوور اینستاگرام که بر روی صفحات وب اجرا می‌شوند، شما باید در سایت مورد نظر ثبت نام کرده و بعد از ورود به پنل نرم‌افزار، می‌توانید از امکانات آن استفاده کنید. در این برنامه‌ها می‌توانید به ازای لایک و کامنت و فالو امتیاز یا اعتبار کسب کنید و یا حتی با پرداخت پول، فالوور و لایک خریداری کنید. از مزایای نرم‌افزار‌های افزایش فالوور اینستاگرام تحت وب، می‌توان به عملکرد بهتر و اختلال بسیار کم اشاره کرد. همچنین سرعت و قدرت همسان‌سازی بالاتری نسبت به نرم‌افزار افزایش فالوور اینستاگرام تحت ویندوز دارد.

ربات‌های اینستاگرامی افزایش فالوور اینستاگرام

ربات‌های اینستاگرام نوع دیگری از نرم‌افزارهای تحت وب محسوب می‌شوند که به سرور‌های اختصاصی و یا عمومی متصل می‌شوند.از تفاوت‌های عمده نرم‌افزار تحت ویندوز و ربات‌ها می‌توان به استقلال آن‌ها اشاره کرد. به عبارت دیگر، با قطع برق یا اینترنت شما رباط متصل به سرور، به فعالیت خود برای جذب فالوور یا افزایش لایک ادامه می‌دهد و همین هوشمندی باعث شده است تا اسم ربات بر روی این نرم‌افزارها گذاشته شود. اما متاسفانه مدتی است که اینستاگرام در نسخه‌های اخیر خود فعالیت ربات‌های اینستاگرام را مختل کرده است و تقریبا کلیه فرآیندهای ربات با محدودیت مواجه شده‌اند. اما بی‌شک متخصصین و برنامه‌نویسان راهی برای برطرف کردن این محدودیت‌ها خواهند یافت.

ربات افزایش فالوور اینستاگرام

ربات افزایش فالوور اینستاگرام

حتما بخوانید : آموزش کپشن نویسی اینستاگرام

نرم‌افزار افزایش فالوور اینستاگرام که بر روی سیستم عامل موبایل و دسکتاپ کار می‌کند

در سال‌های اخیر اپلیکیشن‌ها و برنامه‌هایی به بازار عرضه شدند که به عملکرد آن‌ها لقب سکه‌ای داده شد. این برنامه‌ها برای افزایش فالوور، لایک و بازدید بسیار کارامد عمل کردند و هم اکنون نیز توسط پیج‌های پربازدید اینستاگرام مورد استفاده قرار می‌گیرند. تمامی این نرم‌افزارها از سورس کدهای آماده در سطح جهانی استفاده می‌کنند که قابلیت ریبلدینگ داشته و اکثرا عملکرد مشابهی را ارائه می‌دهد. با یک سرچ ساده در گوگل پلی می‌توانید تعداد زیادی از آن‌ها را مشاهده کنید. اما اینستاگرام با اعمال تغییرات الگوریتمی در نسخه‌های اخیر خود این برنامه‌های افزایش فالوور، لایک و بازدید را نیز دچار اختلال کرد.

نحوه عملکرد این نرم افزارها

یک نمونه‌ای از نرم‌افزار افزایش فالوور اینستاگرام که بر روی ویندوز یا موبایل نصب می‌شود به این شکل عمل می‌کند که بعد از نصب نرم‌افزار، اکانت اینستاگرام موردنظرتان را در آن تعریف می‌کنید. و به این ترتیب نرم‌افزار با شناسایی اکانت شما، به شما اجازه می‌هد تا اکانت‌هایی که مثل شما به این نرم‌افزار متصل‌اند را مشاهده کنید، و با ایجاد تعامل با آن‌ها یعنی فالو و لایک کردن و در مواردی کامنت نوشتن از برنامه سکه دریافت کنید و با افزایش تعداد سکه‌ها می‌توانید درخواست خرید فالوور یا لایک کنید. به این ترتیب با دریافت اطلاعات شما توسط کاربران دیگر، برای شما لایک و فالوور جمع می‌شود؛ فالوور‌هایی که در این روش جمع می‌شوند کاملا واقعی هستند. اما به دلیل اینکه توسط شروط برنامه شمارا فالو کرده‌اند، برای حفظ آن‌ها باید محتوای با کیفیت تولید کنید.

برنامه‌های تعاملی

یکی دیگر از انواع نرم‌افزار افزایش فالوور اینستاگرام، که از آن‌ها به عنوان برنامه‌های تعاملی یاد می‌شود؛ از مدیریت هشتگ‌ها برای بالابردن بازدید پست‌های شما استفاده می‌کند. در واقع هرچه هشتگ‌های استفاده شده شما هدفمند و صحیح انتخاب شوند، پست‌های شما بیش‌تر دیده خواهد شد. این برنامه‌ها پست‌هایی که هشتگ‌های مشابه هشتگ‌های پست شما را استفاده می‌کنند، یافته و با فالو کردن، لایک کردن و تعامل خودکار با آن‌ها به دیده شدن پیج شما در اینستاگرام کمک می‌کنند.

جمع‌بندی

بطور کلی می‌توان نتیجه گرفت نرم‌افزار افزایش فالوور اینستاگرام، راهی هزینه بر و بی کیفیت برای دستیابی به تعداد زیادی فالوور است، ما به شما پیشنهاد میکنیم اگر به شرطی که کیفیت محتوا و پاسخگویی پیج شما بالا باشد. از خدمات خرید فالوور اینستاگرام سایت دیجی ممبر استفاده نمایید.
در پایین لیست از چند نرم افزار افزایش فالوور اینستاگرام را برای شما در قالب یک عکس درج شده است.

خرید فالوور اینستاگرام واقعی
خرید فالوور اینستاگرام خارجی
خرید فالوور اینستاگرام ارزان
خرید لایک اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام فیک
خرید ویو اینستاگرام