5/5 - (1 امتیاز)

آموزش تنظیم نمایش پست ها در اینستاگرام

مدیر اینستاگرام، آدام موسری در صحبت‎ های اخیر خود بیان کرده است که قصد دارد محتواهایی که به شکل فید در اختیار کاربران قرار می‎ گیرد را به شکل گسترده‎‌ تری پیاده سازی کند. یکی از این فیدها، فید زمانی است که به احتمال زیاد به زودی دوباره در در این اپلیکیشن پیاده سازی خواهد شد.

اخیرا بیان شده است که اینستاگرام قرار است که دو فید جدید را به خود اضافه کند. فید خانه (home) که به صورت پیش فرض تنظیم شده است،  این قابلیت را دارد که پست هایی را که فکر می کند مورد پسند شما است را حتی در صورت فالو نکردن آن پیج اینستاگرامی به شما نشان دهد.

برای این که محتواهای مربوط به فید زمانی به حالت متعادل تر و معقولانه تری نمایش داده شوند، اینستاگرام فقط محتوای پیج های فالو شده را نشان می دهد.

در اینجا جزئیات بیشتری را در رابطه با بروزرسانی هایی که قرار است روی اینستاگرام پیاده شود، بیان خواهیم کرد تا کاربران بتوانند با این قابلیت های جدید بیشتر آشنا شوند.

آموزش تنظیم نمایش پست های اینستاگرام

انواع فید صفحه اصلی اینستاگرام

اعلام شده است که در بروزرسانی جدید اینستاگرام که به زودی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت، سه نوع فید جدید وجود خواهد داشت. این سه نوع فید شامل موارد زیر است:

صفحه اصلی (home): فیدهای مربوط به صفحه اصلی همان هایی است که قطعا شما قبلا هم تجربه ی مشاهده ی آن ها را داشته اید. این پست ها بر اساس یک الگوریتم خاص و مطابق با علاقه مندی تان در این قسمت جای می گیرد.

موارد دلخواه (favorites): اگر حساب های اینستاگرامی هستند که بسیار به آنها علاقه دارید و میخواهید مطمئن شوید که پست های این پیج ها را از دست نمی‎ دهید (همانند لست محبوب تویتر)

پیج‎ های فالو شده (following): این فید مربوط به حساب هایی است که آن ها را فالو کرده اید و محتوای آن ها بر اساس زمان انتشار به شما نمایش داده می شوند.

تنظیم نمایش پست اینستاگرام

خدمات دیجی ممبر : خرید پیج اینستاگرام

اینستاگرام در حال خلق بهترین تجربه کاربری

بر اساس ویدئویی که مدیر اینستاگرام یعنی آدام موسری به اشتراک گذاشته است، مشخص شد که وقتی اپلیکیشن را باز می کنید، فید خانگی نمایش داده می شود و شما در صورت تمایل می توانید آن را به فید favorite یا following تغییر دهید.

آدام موسری اعلام کرده است که این تغییرات به این خاطر اعمال شده اند تا مردم احساس بهتری حین کار با این اپلیکیشن داشته باشند.

او معتقد است که شخصی سازی کردن فید اینستاگرام سبب می شود که کاربران تجربه بهتری داشته باشند.

این در حالی است که موسری در رابطه با بخش following این چنین اظهار نظر کرده است:

“بخش سوم که following نامیده می شود را برای نمایش زمانی پست های پیج هایی که افراد آن ها را فالو کرده  اند قرار دادیم. چرا که بخش home به مرور زمان قرار است که پست ها در زمینه های گسترده تری را نشان دهد و متنوع تر باشد. “

هنگامی که صحبت از کشف محتواهای جدید و جذاب است، اضافه شدن فیدهای جدید می تواند خبر خوبی باشد. زیرا این پتانسیل را ایجاد می کند که تولید کننده های محتوا مخاطب خود را پیدا کنند.

از سویی دیگر اگر افراد با باز کردن اینستاگرام، پست های مد نظر و دلخواهشان را مشاهده نکنند، می تواند تجربه کاربری را به مراتب بدتر کند.

با این حال این امکان فراهم شده است که افراد به سادگی از طریق یک منوی کشویی، فید مد نظرشان را انتخاب کنند.

همانطور که گفتیم، این ویژگی فعلا به صورت آزمایشی برای برخی از کاربران فعال شده است و امید است که در نیمه ابتدایی سال جاری برای همه افراد فعال شود.

منبع :

پست تویتر آدام موسری [اینجا]

پست های مشابه :

آموزش افزایش نرخ تعامل کاربران در پیج اینستاگرام

10 روش ساده و کاربردی برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام

آموزش حذف موقت و حذف دائم اکانت اینستاگرام