🎁 تخفیف 40 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان 5 درصد هدیه دریافت کنید. شماره تماس : 09397589194
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
8 معیار شناخت و ارزیابی یک پیج اینستاگرام استاندارد و حرفه ای

8 معیار شناخت و ارزیابی یک پیج اینستاگرام استاندارد و حرفه ای

فهرست مطالب
3.7/5 - (3 امتیاز)

فعالیت حرفه ‌ای در اینستاگرام، نیازمند یک پیج اینستاگرام حرفه ای و استاندارد می باشد. اصولا با رعایت چند نکته می‌ توان یک پیج اینستاگرام درست و خوب داشت. داشتن یک پروفایل خوب، تولید محتوا بر اساس هنر و ذوق، توجه به رزولوشن عکس‌ ها و ویدیو ها، ایجاد ارتباط با مخاطبان از طریق پاسخگویی درست و حرفه ای، داشتن نظم و ترتیب در ارسال پست ها، استفاده از تکنیک های مختلف برای افزایش کامنت، کشاندن کاربران از اینستاگرام به سایت و تعدد تعداد پست ها در اکسپلور می‌تواند از جمله معیار پیج اینستاگرام استاندارد باشد.

بی شک یکی از فضاهایی که اکثر کسب و کارها برای ارائه ی خودشان استفاده می کنند، اینستاگرام است. شاید در سال های پیش استاندارد خاصی برای حضور در این شبکه ی اجتماعی وجود نداشت اما این روزها برای این که بتوانید به عنوان یک پیج حرفه ای شناخته شوید، نیاز است که اصول و معیارهایی را رعایت کنید.

در این نوشته به تعدادی از معیارهای پیج اینستاگرام استاندارد و حرفه ای خواهیم پرداخت. اگر نیازمند یک پیج اینستاگرام استاندارد با فالوورهای واقعی هستید به شما توصیه میکنم از خدمات خرید پیج اینستاگرام دیجی ممبر استفاده کنید.

 

5 معیار پیج اینستاگرام استاندارد

1. ساخت یک پروفایل درست

اولین جایی که یک مخاطب از شما خواهد دید، پروفایل تان است. پروفایل در اینستاگرام مانند کارت ویزیت شماست. در همین بخش است که شما بایستی هوشمندی خودتان را به مخاطب نشان دهید.

اولا بایستی یک نام کاربری خوب بدون عدد و بسیار شبیه به نام برند خود انتخاب کنید. عکس پروفایل بایستی لوگوی مجموعه‌ تان باشد. در بخش توضیحات بیو باید نام مجموعه را در کنار کلمه‌ ی کلیدی کسب و کارتان درج کنید.

در خط های بعدی بیان کنید که چه کسی هستید و چه خدماتی ارائه می دهید. همچنین یک راه تماس (شماره تماس، ایمیل و…) قرار دهید و با استفاده از یک CTA مشخص کنید که کاربر باید چه کاری انجام دهد. این تمام کاری است که باید برای پروفایل خود انجام دهید.

2. برخورداری از ذوق هنری

اینستاگرام یک شبکه ی اجتماعی بصری است و بایستی سعی کنید که پست هایتان زیبا به نظر برسد. جدای از این که محتوای آن باید غنی باشد، رنگ و لعاب آن، ترکیب فونت ها و اشکال گرافیکی که استفاده می کنید بایستی با همدیگر تناسب داشته باشند.

این یکی از ویژگی ها و معیارهای مهم یک پیج اینستاگرام استاندارد و حرفه ای است. برخی از پیج ها برای رسیدن به این هدف گرافیست استخدام می کنند. اما اگر شما یک پیج تازه کار هستید و توان پرداخت این هزینه ها را ندارید می توانید با استفاده از یک قالب اینستاگرام کارتان را راه بیاندازید.

3. انتشار محتوای باکیفیت

قانون نانوشته ای وجود دارد که می گوید: اگر چیز قابل توجهی برای آپلود در اینستاگرام ندارید، پس بهتر است چیزی منتشر نکنید. اینستاگرام شبکه ی اجتماعی پر رقابتی است. در هر حیطه ای که فعال باشید، احتمالا چند پیج مشابه شما وجود دارند.

به همین خاطر لازم است که محتوای خوبی منتشر کنید. پست های شما بایستی ویدیو یا عکس باکیفیت و با رزولوشن بالا باشند. در کنار آن متن و مفهومی که انتقال می دهید هم باید چیز مفید و جدیدی باشد. در غیر این صورت به زودی مخاطبان خود را از دست خواهید داد.

4. پاسخگویی حرفه ای و سریع

شبکه های اجتماعی مانند تلویزیون یک رسانه ی یک طرفه نیست. ارتباطات در این بسترها دو سویه است. همانطور که مخاطب به شما و پست و استوری تان واکنش نشان می دهد، انتظار دارد که شما هم به وی پاسخ دهید.

یکی از معیارهای یک پیج استاندارد و حرفه ای این است که برای مخاطبان خود ارزش قائل است و به کامنت ها و یا پیام های دایرکت آن ها پاسخ می دهد. این کار سبب می شود تا حس صمیمیت بیشتری هم بین دو طرف برقرار گردد.

5. داشتن برنامه و نظم

هیچ کسی به پیجی که ماهی یک بار پستی را منتشر می کند اعتماد نخواهد کرد. یکی از مشخصه های اساسی پیج های اینستاگرامی استاندارد این است که در کار خود نظم دارند.

به این معنی که برای مثال در هر هفته 2 یا 3 پست منتشر کرده و در هر روز 2 تا 3 استوری را با کاربران خود به اشتراک می گذارد. این نظم و ترتیب می تواند یک مجموعه بیزینسی را قابل اعتماد تر جلوه دهد.

3 ارزیابی معیار پیج اینستاگرام

1. میزان تعداد کامنت ها

شاید عجیب باشد اما این روزها تعداد لایک دیگر معیار درستی برای ارزیابی یک پیج نیست. این روزها افراد برای بررسی مناسب بودن یک پیج به تعداد کامنت های آن توجه زیادی می کنند. بنابراین اگر به دنبال این هستید که یک پیج استاندارد داشته باشید، نیاز است که از روش هایی کمک بگیرید که کامنت های شما را افزایش دهد.

در این میان راه حل های میانبری هم وجود دارد که می توان از آن ها بهره برد. برای مثال خریدن کامنت می تواند به شما کمک کند تا در مدت زمان بسیار کمتری تعداد کامنت های خود را افزایش دهید.

البته کامنتی که جدید، غیر تکراری، متنوع و از سوی کاربران واقعی باشد. به همین خاطر پیشنهاد می شود که کامنت ها را از منابع معتبری مانند دیجی ممبر خریداری کنید.

2. معیار پیج اینستاگرام میزان بازدید و ارسال

بازدید ارجاعی به تعداد افرادی گفته می شود که از طریق پیج اینستاگرام وارد وبسایت شما خواهند شد. شما با استفاده از کوتاه کننده های لینک یا ابزارهای دیگر می توانید تعداد دقیق این افراد را به دست آورید.

هر چقدر که میزان بازدیدهای ارجاعی بیشتر باشد، به این معناست که پیج از استانداردهای قوی تری برخوردار است که توانسته مخاطب را قانع کند تا از وبسایت بازدید نماید.

3. معیار پیج اینستاگرام ورود پست به اکسپلور اینستاگرام

اصولا پستی وارد اکسپلورر میشود که تعداد لایک ها و کامنت های دریافتی آن در ساعات اولیه انتشار زیاد باشد. وقتی که تعداد زیادی از پست های یک پیج وارد اکسپلورر می شود به این معناست که بخش قابل توجهی از محتوای آن از استاندارد های لازم برخوردار است.

برای این مورد هم اصولا راه های میانبری وجود دارد. برای مثال می توان با استفاده از خدمات اکسپلورر سایت هایی مانند دیجی ممبر، احتمال ورود به اکسپلورر را افزایش داد. این خدمات شامل لایک، کامنت و سیو پست است که می تواند یک پست را روانه اکسپلور کند.

ما در ابتدای این مقاله، استاندارد هایی که یک پیج معتبر بایستی از آن ها برخوردار باشد را بیان کردیم. همچنین در پایان، معیارهای ارزیابی پیج اینستاگرام خوب از نظر کاربران را هم بیان کردیم.

شما با استفاده از این موارد می توانید پیج خود را به شکلی توسعه دهید که به یک منبع درآمد عالی تبدیل شود. اصولا یک پیج یک شبه به یک منبع استاندارد تبدیل نمی شود بلکه به مرور زمان و با ممارست به این هدف خواهد رسید.

سوالات متداول درباره معیار شناخت و ارزیابی یک پیج اینستاگرام استاندارد و حرفه ای

ایا پروفایل پیج های خصوصی را میتوان انالیز کرد؟

نخیر فقط میتوان پروفایل پیچ های عمومی را انالیز کرد.

چرا باید پروفایل پیج را انالیز کنیم؟

انالیز پیج بریا رشد پیج خیلی موثر بوده شما با انالیز پیج اینستاگرام میتوانید بفهمید که پست شما در چه ساعاتی بیشترین بازدید را دارد و یا چه موضوعاتی پرطرفدار هستند تا با انالیز برخی از این مورد ها نقاط ضعف پیجتان را اصلاح کنید.

ما را در سوشیال ها دنبال کنید:
خرید خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های اینستاگرام

سرویس های تلگرام

سرویس های روبیکا

سرویس های کلاب هاوس

جدیدترین پست های وبلاگ

دیجی ممبر

سایت دیجی ممبر بزرگترین مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی مفتخر است تا با ارائه خدمات باکیفیت همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند.


تماس با ما


راهنمایی خرید


همکاری درفروش


قوانین و مقررات

جدیدترین مطالب وبلاگ

تماس با ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت دیجی ممبر هر روز هفته از طریق تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

09397589194

سوشیال‌ها:


Telegram


Whatsapp


Google


Pinterest


Youtube


Instagram

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد