🎁 تخفیف 40 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان 5 درصد هدیه دریافت کنید. شماره تماس : 09397589194
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
ترفند ساده برای حذف تبلیغات

چگونه تبلیغات اینستاگرام را حذف کنیم؟ ترفند ساده برای حذف تبلیغات

فهرست مطالب
post

 

حذف تبلیغات اینستاگرام از نیازهای مهم کاربران اینستاگرام به شمار می رود، چرا که عر روز بر تعداد کاربران این شبکه اجتماعی افزوده می شود و هر فردی برای ارتقا پیج خود از تبلیغات استفاده خواهد کرد که باعث آزرده خاطری بسیاری از کاربران می شود.

اینستاگرام جز محبوب ‌ترین رسانه ‌های اجتماعی می ‌باشد که  بیشتر از ۱ میلیارد کاربر فعال دارد..

اپلیکیشن اینستاگرام یکی از شبکه های مجازی تبلیغات به شمار می رود که هر فردی برای رشد و ارتقا پیج کاری یا شخصی خود تبلیغات را در قالب استوری یا پست ارائه می دهد.

با توجه به این‌ که پیچ‌ های بیزینسی به‌ دنبال تبلیغ محصولات و خدمات خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام هستند، گاهی تبلیغات اینستاگرام خیلی پرحجم و سنگین می شوند‌. ای موضوع به عنوان عامل منی در حجم داده کاربران معرفی می شود که باعث می شود مخاطبان اینستاگرام به حذف پست های تبلیغاتی بپردازند.

حال سوالی که بسیاری از کاربران از خود می پرسند این است که  آیا روشی برای پاک کردن یا بستن تبلیغات یاAds اینستاگرام وجود دارد؟ در این مقاله ما قصد داریم  ماهیت این تبلیغات را برای شما بیان کنیم و نحوه حذف تبلیغات اینستاگرام را شرح دهیم.

تبلیغات در اینستاگرام چگونه است؟

قطعا پست‌ هایی را در اینستاگرام مشاهده کرده‌اید که در زیر آن‌ ها واژه Sponsored یا Ads وجود دارد.

هنگامی‌ که این کلمات را در قسمت پایین حساب کاربری مشاهده کردید یعنی آن پست زمینه تبلیغاتی دارد. البته هر محتوایی در اینستاگرام برای تبلیغات ارائه نمی‌ شود، تنها پست هایی که  تبلیغاتی هستند دو کلمه Ads  یا sponsored  را دارد. پست های تبلیغاتی اینستاگرام را می توانید با خود اپلیکیشن اینستاگرام مدیریت نمایید.

حذف تبلیغات اینستاگرام

در این مقاله روش ‌هایی را برای حذف تبلیغات اینستاگرام به شما پیشنهاد خواهیم داد. راهکارهای مطمئنی برای بستن تبلیغات وجود ندارد، این پلتفرم در حال حاضر از طریق ADS درآمدزایی می ‌کند و اجازه نمی‌ دهد تمامی تبلیغات او را غیرفعال کنید، اما بیشتر آن‌ها را می‌ توانید مدیریت کنید.

نحوه حذف تبلیغات در اینستاگرام

اگر شما هم جز کاربران فعال اینستاگرام هستید حتما در صفحه اصلی اینستاگرام پست‌ های تبلیغاتی به شما نمایش داده می شوند و با مرور زمان پست‌ های تبلیغاتی برای شما بسیار آزار دهنده خواهند شد. در این مقاله ما به شما می ‌گوییم که چگونه پست‌ های تبلیغاتی را در اینستاگرام پاک کنید.

این راهکار به ‌طور انحصاری برای پست تبلیغاتی انجام می‌ شود که برای حذف هر پست تبلیغاتی از این روش استفاده می کنند. در مدت‌ زمان کمی با انجام این راهکار تبلیغی به شما نمایش داده نمی‌ شود.

چگونه تبلیغات اینستاگرام را ببندیم؟

پیش‌ از این‌ که شما را با روش‌ های حذف تبلیغات در اینستاگرام آشنا کنیم باید بدانید که بستن تبلیغات اینستاگرامی همان حذف کردن آن ‌ها می ‌باشد، بنابراین با طی مراحل زیر می‌ توانید تبلیغات خود را به‌ صورت کامل ببندید، چرا که هیچ روش دیگری به‌ جز راهکارهای گفته‌ شده زیر برای بستن تبلیغات اینستاگرام وجود ندارد.

حذف تبلیغات اینستاگرام از طریق روش اول

برای حذف تبلیغات اینستاگرام باید مراحل زیر را طی کنید:

در مرحله اول باید اپلیکیشن اینستاگرام خود را باز کرده و وارد صفحه‌ اصلیHome  شوید پ در بخش اصلی برنامه اینستاگرام پست ‌هایی منتشر شده را بررسی کنید، هنگامی ‌که با اولین پست تبلیغاتی مواجه شدید بر روی آیکون سه نقطه ای که در کنار آن قرار گرفته‌ کلیک کنید.

در مرحله بعدی با منویی مواجه می‌ شوید که باید گزینه پنهان کردن یا  همان Hide را انتخاب نمایید تا منوی دیگری به شما نشان داده شود. در این منو سه گزینه پیش روی شما قرار دارد که شامل موارد زیر می شود:

It’s not relevant تبلیغ انتشار یافته به‌ هیچ‌ عنوان مرتبط نمی ‌باشد، I see it too often تبلیغ منتشر شده بیشتر از حد معمول برای من نشان داده می‌ شود، It’s inappropriate تبلیغاتی که منتشر شده اند از محتویات نامناسبی برخوردار هستند.

حذف تبلیغات اینستاگرام

با انجام مراحل گفته‌ شده تبلیغ سریعا برای شما حذف می ‌شود، سپس  پیغامی را برای ارسال می ‌کند که از شما برای گزارش ‌مشکل تشکر می کند.

حذف تبلیغات اینستاگرام از طریق روش دوم

توجه داشته باشید که در روش دوم نیز پاک کردن تبلیغات اینستاگرام به‌ صورت همیشگی انجام نمی‌ گیرد، یعنی فقط تعداد تبلیغات کم می شود. برای انجام این روش باید مراحل زیر را انجام دهید.

در قدم اول وارد پروفایل خود شوید و بر روی آیکون سه خطی کلیک کرده تا به منو دسترسی پیدا کنید، بر روی آیکون چرخ ‌دنده در واقع همان قسمت تنظیمات اینستاگرام ضربه بزنید تا صفحه جدیدی برای شما باز شود که در این مرحله باید بر روی گزینه Ads کلیک نمایید.

اکنون با صفحه‌ دیگری مواجه می ‌شوید که باید بر روی Ad Topic Preferences کلیک کنید که به معنای تبلیغات ترجیحی اینستاگرام می باشد. هر چهار گزینه ای که در مرحله بعد مشاهده می شود را انتخاب کرده بر روی گزینه Save کلیک کنید، در نهایت با طی مراحل گفته‌ شده می ‌توانید به حذف تبلیغات اینستاگرام بپردازید..

حذف تبلیغات اینستاگرام از طریق روش دوم 2

حذف تبلیغات اینستاگرام از طریق روش دوم

بستن نمایش خودکار تبلیغات در اینستاگرام

اکنون قصد داریم طراحی در مورد نحوه جلوگیری از باز شدن خودکار تبلیغات اینستاگرام توضیحاتی را در اختیار شما قرار دهیم. اگر شما حساب کاربری اینستاگرام خود را به فیسبوک خود متصل کرده باشید ممکن است پیام ‌های تبلیغاتی بسیاری به شما نشان داده شود، اگر می‌ خواهید تبلیغات کمتری برای شما ارسال شود اتصال اکانت خود را با فیسبوک قطع کنید.

نرم افزار حذف تبلیغات اینستاگرام

تا این قسمت از مطالب در مورد نحوه حذف تبلیغات در اینستاگرام اطلاعات مناسبی را ارائه دادیم، حال بسیاری از افراد ممکن است به دنبال نرم افزار هایی باشند که به صورت دائمی تبلیغات اینستاگرام را حذف کنند.

در این جا باید بگوییم که هیچ نرم افزاری برای حذف دائمی تبلیغات اینستاگرامی وجود ندارد و شما می توانید تنها به صورت موقت تبلیغات را پاک نمایید.

در بستر اینترنت وب سایت ها، ابزارها و نرم‌ افزارهایی هستند که به شما وعده پاک کردن همیشگی تبلیغات اینستاگرام را می‌ دهند، به هیچ عنوان به این وعده ‌ها اعتماد نکنید؛ چرا که از این طریق می خواهند از شما سو استفاده کنند.

برای ایجاد تبلیغات در اینستاگرام  روش های بسیاری وجود دارد، اما برای پاک کردن آن‌ ها راهکارهای کمی وجود دارد. در هر صورت به شما پیشنهاد می کنیم که از همین راهکارهای محدود استفاده کرده و خود را با وعده ‌های الکی مانند پاک کردن دائمی تبلیغات اینستاگرام راه را برای افراد فرصت ‌طلب باز نکنید.

علت نشان ‌دادن تبلیغات اینستاگرام چیست؟

تا این قسمت از مطالب روش‌ هایی را برای حذف تبلیغات اینستاگرام به شما معرفی کردیم، اما شاید برای شما سوال پیش‌ آمده باشد که اینستاگرام چرا تبلیغات را به کاربران خود نمایش می ‌دهد؟

در پاسخ این سوال باید بگوییم که اینستاگرام هیچ اطلاعاتی در مورد این سوال ارائه نداده است، اما پاسخ های مختلفی وجود دارد که آن ها را شرح خواهیم داد.

یکی از دلایل وجود تبلیغات در اپلیکیشن‌ اینستاگرام متصل کردن حساب کاربری اینستاگرام و فیسبوک به هم می‌ باشد. هنگامی‌ که شما حساب اینستاگرام و فیسبوک خود را به یکدیگر وصل می ‌کنید  طبیعی است که تعداد پست‌ های تبلیغاتی که مشاهده می‌ کنید افزایش پیدا کند.

فالو کردن اکانت های خارجی می‌ تواند از دلایل دیگر این مورد باشد، زیرا حساب‌ های خارجی محتوای تبلیغاتی بسیاری را به اشتراک می ‌گذارند؛ بنابراین اینستاگرام فالو کردن کاربران را کاملا اختیاری کرده است، همچنین پوستر تبلیغاتی بسیاری را مورد مشاهده شما قرار می ‌دهد.

به ‌هیچ ‌عنوان حساب‌ های تبلیغاتی را لایک نکنید، زیرا این کار باعث می‌ شود اینستاگرام طبق علایق شما پست‌ های تبلیغاتی زیادی را نشان دهد.

چگونه تبلیغات اینستاگرام را بر روی صفحه گوشی حذف کنیم؟

شاید برای برخی از افراد این سوال پیش آمده باشد که چگونه تبلیغات اینستاگرام را بر روی صفحه گوشی خود حذف کنیم؟ اگر قصد دارید تبلیغات را در گوشی خود پاک کنید باید از طریق بخش تنظیمات تلفن خود این کار را انجام دهید، یعنی قسمت نوتیفیکیشن مربوط به برنامه دلخواه خود را غیرفعال کنید تا پیام ها را نشان ندهد.

تبلیغات در بخش استوری اینستا

خیلی از کاربران سوالاتی در مورد تبلیغات استوری می پرسند و به‌ دنبال راهی برای حذف این تبلیغات هستند. با انجام روش ‌های بالا می‌توانید تبلیغات استوری اینستاگرام را محدود کنید و بدون هیچ نگرانی به فعالیت خود در اینستاگرام ادامه دهید.

بستن تبلیغات اینستاگرام

… ای را که به شکل عمودی در قسمت راست و بالای پست قرارگرفته است را بیابید.

بر روی گزینه کلیک نمایید.

اکنون می‌توانید ۴ علت را انتخاب نمایید که به چه دلیل می‌خواید این تبلیغات از فیض شما پاک شوند پاراگراف تحریم نحوه متوقف کردن تبلیغات خودکار اینستاگرام پاراگراف انجامید بعد از این گیم و به تبلیغ صفحه یا پست خود را انتخاب نمودید Auto-insertدکمه رو باید در کنار پیش‌نمایش آگهی پیدا کنیم.

Auto-insertرا غیرفعال کنیم.

باید تیک باکس اینستاگرام را بردارید .

آیا راهی برای مشاهده نکردن تبلیغات در فید اینستاگرام وجود دارد؟

اگر علاقه ‌ای به پست‌ های حمایت‌ شده ندارید، می‌توانید بر روی آیکون سه نقطه که در گوشه سمت راست قسمت بالای پست ‌ها قرار گرفته‌ کلیک کنید، سپس برای پنهان کردن تبلیغ مورد نظر بر روی گزینه Hide Ad  کلیک کنید، در این مرحله باید دلیل مخفی کردن تبلیغ را از منوی نمایش ‌داده ‌شده انتخاب کنید.

آیا راهی برای مشاهده نکردن تبلیغات در فید اینستاگرام وجود دارد؟

چگونه می ‌توان تبلیغات را بر روی صفحه گوشی حذف کرد؟ 2

چگونه می ‌توان تبلیغات را بر روی صفحه گوشی حذف کرد؟

علاوه بر حذف تبلیغات اینستاگرام می توانید آن ها را خاموش کنید، برای این کار باید وارد برنامه شوید و بخش پروفایل خود بروید، سپس بر روی سه خطی که در گوشه سمت چپ بالای صفحه قرار گرفته ‌است کلیک کنید و بر روی Settings ضربه بزنید و در پنجره جدید به سمت پایین اسکرول نمایید و تبلیغات را به حالت خاموش در بیاورید.

هیچ راه مطمئنی برای مسدود کردن تبلیغات اینستاگرام در سال ۲۰۲۲ وجود ندارد، چرا که اینستاگرام پی در پی نوع عملکرد و خود را عوض می‌ کند، به همین علت با استفاده از روش های مختلف می توانید تبلیغات را محدود کنید.

در گوشی های اندرویدی می ‌توانید از نرم‌افزار مسدود کننده تبلیغات مانند Adblock Plus استفاده کنید. برای دستگاه‌ هایiOS  پیشنهاد می‌ کنیم که برنامه‌ ای مانند Crystal یا Block This  را بر روی گوشی خود نصب کنید، علاوه ‌بر این می ‌توانید جاوا اسکرین را در بخش تنظیمات مرورگر خود خاموش کنید یا از وضعیت مرور خصوصی برای فعالیت در اینستاگرام بدون مشاهده‌ تبلیغات استفاده نمایید.

جلوگیری از نمایش صفحات تبلیغ در اینستاگرام

چند روش برای مسدود کردن تبلیغات در اینستاگرام موجود دارد، اولین راهکار به کار بردن مسدود کننده تبلیغات می ‌باشد، مسدود کننده‌ های تبلیغاتی گوناگونی وجود دارد که تمامی آن‌ها به‌ صورت متفاوت با یکدیگر فعالیت می ‌کنند.

برهی از مسدود کننده ها مخصوص مرورگر هستند، اما برخی دیگر از نرم‌ افزار ها را باید در تلفن و رایانه خود نصب کنید.

روش دوم برای مسدود کردن تبلیغات در اینستاگرام به کار بردن کنید افزاری به اسمInstagram Cleaner  می‌ باشد، این اپلیکیشن تمامی تبلیغات اینستاگرام را که شامل Stories و Explore می شود؛ مسدود می‌ کند.

با خرید ویو اینستاگرام میتوانید در کمترین زمان الگوریتم های اینستا را دور زده و به اکسپلور راه پیدا کنید.

دانلود pdf این مقاله

سوالات متداول ترفند هایی برای حذف تبلیغات اینستاگرام

ایا میتوانیم تبلیغات اینستاگرام را برای همیشه ببندیم؟

با ترفند هایی که در این مقاله گفته شده به راحتی میتوانید تبلغات اینستاگرام را ببندید.

از چه روش هایی برای بستن تبلغات استفاده کنیم؟

بلاک کردن، ریپورت کردن، پنهان کردن.

ما را در سوشیال ها دنبال کنید:
خرید خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های اینستاگرام

سرویس های تلگرام

سرویس های روبیکا

سرویس های کلاب هاوس

جدیدترین پست های وبلاگ

دیجی ممبر

سایت دیجی ممبر بزرگترین مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی مفتخر است تا با ارائه خدمات باکیفیت همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند.


تماس با ما


راهنمایی خرید


همکاری درفروش


قوانین و مقررات

جدیدترین مطالب وبلاگ

تماس با ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت دیجی ممبر هر روز هفته از طریق تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

09397589194

سوشیال‌ها:


Telegram


Whatsapp


Google


Pinterest


Youtube


Instagram

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد