🎁 تخفیف 40 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان 5 درصد هدیه دریافت کنید. شماره تماس : 09397589194
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
خرید ممبر هیدن تلگرام 100% واقعی و بدون ریزش با تحویل فوری

خرید ممبر هیدن تلگرام 100% واقعی و بدون ریزش با تحویل فوری

با داغ شدن بازار مشاغل مجازی در سال‌های اخیر عده زیادی دست به احداث کانال‌های تلگرامی زده اند. آن‌ها این شغل را ایده آل با درآمدی فوق العاده می‌ دانند. اما نکات زیادی در این راه مسیر را سد می‌کند. پیش از این در مقاله‌ ای به طور مفصل بحث گسترده و مهم خرید ممبر واقعی تلگرام را بررسی کرده‌ ایم. گفتیم که خرید ممبر اد اجباری انواع گوناگونی دارند. یکی از روش‌های مرسوم خرید ممبر هیدن است. در ادامه به خرید ممبر هیدن به طور کامل و جامع خواهیم پرداخت. پس اگر درمورد اد هیدن پرسش‌ هایی دارید، ادامه این مقاله را کاملا مطالعه کنید.

5/5 – (1585 امتیاز)

بهترین سرویس های خرید ممبر هیدن

سرویسی برای این دسته وجود ندارد
سایر خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های لینکدین

سرویس های توییچ

سرویس های اینستاگرام

سرویس های فیس بوک

سرویس های یوتیوب

سرویس های تلگرام

سرویس های کلاب هاوس

خدمات آنالیز سئو سایت

سرویس های اسپاتیفای

سرویس های روبیکا

سرویس های تیک تاک

سرویس های توییتر

ویژگی های خدمات «سایت دیجی ممبر»

برای دریافت اطلاعات بیشتر ویدیو زیر را مشاهده کنید:

کیفیت خدمات

تمامی خدمات از بهترین سرویس های درجه یک و ۱۰۰٪ واقعی و فعال می باشند.

قیمت خدمات

باکیفیت ترین خدمات را با کمترین قیمت از سایت دیجی ممبر خریداری کنید.

سرعت دریافت

تمامی سفارشات به صورت اتوماتیک بعد از ثبت سفارش در کمترین زمان ممکن انجام میشوند.

عدم نیاز به گذرواژه

برای خرید به هیچ عنوان به رمز عبور و اطلاعات شخصی شما نیاز نداریم. فقط به آدرس پیج یا پست شما نیاز داریم.

پشتیبانی 24/7

در هر ساعت از شبانه روز پیش از خرید یا پس از خرید به مشکلی برخوردید با ما تماس بگیرید.

میزان ریزش سرویس ها

تمامی سفارشات به دلیل واقعی بودن سرویس ها 5% الی 10% ریزش دارند که این امری کاملا طبیعی می باشد.

خرید ممبر هیدن :

با داغ شدن بازار مشاغل مجازی در سال‌های اخیر عده زیادی دست به احداث کانال‌های تلگرامی زده اند. آن‌ها این شغل را ایده آل با درآمدی فوق العاده می‌ دانند. اما نکات زیادی در این راه مسیر را سد می‌کند.

پیش از این در مقاله‌ ای به طور مفصل بحث گسترده و مهم خرید ممبر واقعی تلگرام را بررسی کرده‌ ایم. گفتیم که خرید ممبر اد اجباری انواع گوناگونی دارند. یکی از روش‌های مرسوم خرید ممبر هیدن است. در ادامه به خرید ممبر هیدن به طور کامل و جامع خواهیم پرداخت. پس اگر درمورد اد هیدن پرسش‌ هایی دارید، ادامه این مقاله را کاملا مطالعه کنید.خرید ممبرهیدن تلگرام تضمینی و فعال با تحویل فوری​

ممبر تلگرام هیدن چیست؟

خرید ممبر هیدن یکی از انواع خرید ممبر اد اجباری است.  در این روش ممبری که به شکلی اجباری به کانال اضافه شده هرگز کانال را نمی‌ بیند! بدین خاطر تنها اعضای ممبر کانال افزایش می‌یابد، اما تغییری در سین کانال مشاهده نمی‌ گردد.

در نتیجه افرادی که کانال تبلیغاتی دارند اصلا این روش برای آن‌ها مفید نبوده، زیرا نه تنها بازدیدی از پست‌های آن‌ها نمی‌شود بلکه با بالا رفتن ممبر‌ ها و کاهش سین یک حس بی اعتمادی در مشتری ایجاد می‌شود.

اگر تعداد اعضای کانالی بالا باشد و بازدید نیز با آن تناسب نداشته باشد، آیا شما متعجب نمی‌ شوید. به همین جهت اگر نیازمند سین و افزایش بازدهی آن هستید به هیچ وجه سراغ خرید ممبر هیدن نروید. اد هیدن قطعا می‌بایست گزینه آخر شما باشد.

البته ممبر هیدن گاهی برای یک کانال تبلیغاتی مناسب است. زیرا کانالی که سین خوبی دارد اکثرا مورد توجه قرار می‌گیرد. اگر سین کانال شما بسیار خوب است ولی به شما اتهام فیک بودن سین زده می شود؛ خرید ممبر هیدن گزینه ایده‌آل شما است. تغییری در سین ایجاد نخواهد شد اما اعضای کانال افزایش می‌یابد.

ممبر هیدن مناسب چه کانال هایی است؟

همانطور که درمورد ساز و کار این اد گفته شد، خرید ممبر هیدن روشی است که در آن به هیچ عنوان کانال به افراد نمایش داده نمی‌شود. به همین خاطر اگر کانالی در حال توسعه دارید و به دنبال آن هستید که به درآمد برسید و نیازمند آن هستید که ممبر خریداری شده به افزایش بازدهی شما کمک کند ممبر هیدن گزینه مناسبی هست چون ریزشی نخواهد داشت و شما میتوانید تمرکز خود رو روی تبلیغات و افزایش اعضای واقعی کانال بگذارید.

اما اگر سین کانال شما نسبت به ممبرهایتان مناسب و خوب است، به سراغ این روش روید. معمولا کانال‌هایی که نسبت به اعضای شان سین بهتری دارند، اتهامات زیادی را می‌ شنوند.

مثلا به آن‌ها می‌گویند شما سین فیک می‌ زنید یا اینکه آن‌ها در مورد سین کانال خود باید در گسترده ها مدارک توسعه را ارائه دهند. پس بدین علت بسیار اذیت می شوند. خرید ممبر هیدن گزینه ایده آل این دسته از ادمین ها است. ابتدا بدین خاطر که آن‌ها هرگز ریزش این ممبرهای خریداری شده را  نمی‌ بینند.

دوم اینکه هرچه هم که با خرید ممبر هیدن به اعضای کانال‌ تان بیفزاید، سین شما تکان نمی‌ خورد. پس این می‌تواند به شما مژده آن را بدهد که دیگر خبری از اتهام های بی‌ دلیل نخواهد بود.

آیا خرید ممبر هیدن مناسب کانال فروشگاهی است؟

پاسخ این سوال کاملا به دیدگاه جناب ادمین بستگی دارد. مثلا یک ادمین به دنبال خریدار و مشتری ثابت است پس خرید ممبر هیدن یک حماقت محض است. ممبر هیدن برای اعضای خریداری شده قابل مشاهده نمی‌باشد. پس بدین علت هرچقدر هم که بخرید هیچ بازدهی برای شما ندارد و فقط موجب افزایش اعضای کانال شما میشود که میتوانید با تبادل و تبلیغات اعضای کانال خود را افزایش بدید.

عده‌ای اما می‌  خواهند اعضای کانال خود را بالاتر ببرند تا برای مشتریان خود اعتمادسازی نمایند. البته این هم یک حرکت اشتباه است. شما به جای اینکار می‌توانید به سراغ ممبر ارزان تلگرام رفته و آن را بخرید و در مابین آن هم اندکی اد اجباری اضافه کنید. هزینه نیز به صرفه‌تر خواهد بود تا اینکه تماما ممبر هیدن بخرید و درنهایت هم هیچ.

پس اصلا پیشنهاد نمی‌شود که برای کانال فروشگاهی خود به سراغ خرید ممبر هیدن بروید. هرچند که در موارد دوم مزایایی وجود دارد اما آن‌ها پرهزینه‌ تر از حالت معمول هستند.

خرید ممبر هیدن چگونه صورت می‌گیرد؟

خرید ممبر هیدن زیر مجموعه‌‌ای از خرید ممبر اد اجباری است. خرید ممبر اد اجباری به وسیله تلگرام‌ های غیررسمی ممکن شد (نظیر موبوگرام، هاتگرام و …). سورس‌ها و کدها در اختیار برنامه‌ نویسان قرار گرفت و از آن برای کسب درآمد استفاده شد.

خودمان هم می‌ توانیم ممبر هیدن اضافه کنیم؟

پاسخ منفی است. البته اگر بتوانید با صرف دانش و هزینه یک تلگرام غیر رسمی ایجاد کنید این کار شدنی است.

اما قطعا هزینه اینکار بسیار بیشتر از خرید ممبر می‌ باشد پس توصیه می‌ کنیم اگر هدف شما خرید ممبر هیدن است به فروشندگان مراجعه کنید و فکر ساخت تلگرام غیررسمی را از فکر خود خارج کنید.

اگر به دنبال یادگیری این کار هستید می‌بایست توانایی‌ های برنامه نویسی خود را افزایش داده و از یکی از برنامه نویسانی که خدمات خرید ممبر هیدن را فراهم می‌کند نیز درخواست آموزش این کار را بکنید.

هشدارهای امنیتی

1- ترجیحا با افراد با سابقه همکاری کنید، خرید ممبر هیدن کار بسیار دقیقی است که نباید به هر کسی اطمینان کرد، زیرا هر گونه اشتباه در این روش به کسب و کار و البته اعتبار شما آسیب وارد می‌کند.

2- هرکس اعلام کرد که ممبر هیدن با بازدهی سین و بدون ریزش را فراهم می کند دروغگو و کلاهبردار است. علت آن هم این است که هنوز چنین قابلیتی ممکن نشده و خرید ممبر هیدن هیچ تاثیری بر سین نداشته ضمن آنکه ریزشی هم برای خریدار نخواهد داشت.

از چه کسی ممبر هیدن خریداری کنیم؟

خرید ممبر هیدن ویژه ترین خرید ممبر اد اجباری است و هر کسی هم این کار را نمی‌کند. بنابراین پیشنهاد می‌شود با کسانی همکاری کنید که مورد قبول انجمن‌ ها هستند.

در این مقاله قصد نداریم که انجمنی را معتبر تر دانسته و افراد همکار آن انجمن را منزه کنیم، بلکه طبق معمول می‌خواهیم شما عزیزان را راهنمایی کنیم. ضمن آنکه تا حد امکان از فروشندگان ممبر هیدن در تلگرام بخواهید که به شما پروژه‌های اتمام شده خود را ارائه دهند.

برای اطلاع از اخرین اخبار و تخفیفات در کانال تلگرام دیجی ممبر جوین شوید  https://t.me/digi_memberscom

سوالات متداول در مورد خرید ممبر هیدن تلگرام

ممبر هیدن تلگرام چیست؟

ممبر هیدن تلگرام به ممبرهایی گفته می شوند که آن ها از اینکه عضو کانال شما هستند خبر ندارند و حتی کانال شما نیز برای آنها نمایش داده نمی شود.

فرق ممبر هیدن تلگرام با ممبر اد اجباری چیست؟

ممبر هیدن تلگرام نیز همانند روش اد اجباری به صورت غیر اختیاری به کانال تلگرامی اضافه می شوند، ولی در هیدن اینکه فرد عضو آن کانال شده مطلع نیست ولی در اد اجباری فرد کانال را مشاهده می کند.

ممبر هیدن فیک است یا واقعی ؟

توجه داشته باشید که ممبر هیدن جزو ممبرهای واقعی تلگرام است و به همین دلیل قیمت بالاتری از ممبرهای فیک دارد. افرادی که ممبر هیدن تلگرام را ارزان می فروشند به احتمال زیاد ممبر فیک برای کانال شما می زنند.

مزایای ممبر هیدن چیست؟

تمام ی ممبر ها واقعی هستند ریزش کمی دارد تعداد اعضا در مدت زمان بسیار کوتاه افزایش میابد اعتماد کاربران را بدست می‌آورید و کانال شما اعتبار پیدا می‌کند

پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته از طریق تیکت پشتیبانی و تماس تلفنی

پشتیبانی 24 ساعته

7 روز هفته از طریق تیکت پشتیبانی و تماس تلفنی

اطلاعات ممبر هیدن تلگرام
💎 نوع ممبر هیدن تلگرامممبر هیدن درجه 1
💰 قیمت ممبر هیدن تلگرام30 هزار تومان
⏳ زمان انجامآنی و فوری
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی هاممبر ایرانی و واقعی، قیمت ارزان
🎯 نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

ویس رضایت مشتریان

نظرات کاربران

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  دیجی ممبر

  سایت دیجی ممبر بزرگترین مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی مفتخر است تا با ارائه خدمات باکیفیت همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند.

  تماس با ما

  پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت دیجی ممبر هر روز هفته از طریق تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

  09397589194

  سوشیال‌ها:

  اعلان ها
  اطلاعیه جدیدی وجود ندارد