🎁 تخفیف 40 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان 5 درصد هدیه دریافت کنید. شماره تماس : 09397589194
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
خرید لایک و بازدید اینستاگرام تضمین ورود شما به اکسپلور

خرید لایک و بازدید اینستاگرام تضمین ورود شما به اکسپلور

فهرست مطالب
post

الگوریتم‌ های اینستاگرام پست‌هایی را که محبوب باشند و توجه مخاطبان را به خود جلب کنند، در اکسپلورر نشان می‌دهد. با توجه به این مطلب استفاده از سرویس‌ های افزایش like و view یک راه‌کار عالی برای بالا آمدن محتوا در نتایج جستجو محسوب می‌شود. در این مقاله نقش خرید لایک و بازدید در ورود به اکسپلور را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

مفهوم لایک اینستاگرام

like به معنی دوست داشتن است. هنگامی که کاربران محتوای شما را لایک می‌کنند، در واقع با این کار علاقه خود را به آن نشان می‌دهند. این فید بک مثبت از نظر الگوریتم‌ های اینستاگرام اهمیت بسیار زیادی دارد و باعث می‌شود که اکانت شما به‌ عنوان یک پیج پرطرفدار شناخته شود. خرید لایک سبب می‌گردد صفحه اینستاگرام در زمان کوتاهی رشد پیدا کند و به جمع کثیری از کاربران معرفی شود. در واقع می‌توان گفت که این اقدام مقدمه جذب فالوور های جدید است.

مفهوم بازدید یا ویو اینستاگرام

کلمه ویو در اینستاگرام به معنی نگاه کردن است. هنگامی که کاربران از مطالب شما بازدید می‌کنند، در واقع اقدام به ویو نموده‌اند. از جمله مولفه‌ های بسیار مهم برای افزایش فالوور و ورود به اکسپلور، خرید ویو یا بازدید اینستاگرام است. با افزایش ویو زمینه‌ای مناسب برای ورود افراد جدید به پیج فراهم می‌شود و ضمن این‌ که اعتبار شما افزایش پیدا می‌کند، می‌توانید مشتریان بیشتری را نیز به دست آورید.

یکی از مزایای مهمی که خرید ویو به همراه دارد، دیده شدن در فضای مجازی می‌باشد؛ زیرا هوش مصنوعی اینستاگرام پیج‌ ها را طبق بازدید و سایر واکنش‌ های کاربران رتبه‌ بندی می‌کند.

اهمیت خرید لایک و ویو

بازخورد مثبت کاربران نسبت به محتوا در رشد صفحه اینستاگرام تاثیر غیر قابل انکاری دارد. ادمین‌ ها با خرید لایک و بازدید به الگوریتم‌ ها نشان می‌ دهند که تا چه اندازه محبوب و پرطرفدار هستند. از طرف دیگر هر چه‌ قدر که فالوور ها واکنش بهتری نسبت به محتوا نشان دهند، اعتبار پیج افزایش پیدا می‌کند.

دلیل دیگری که کاربران را ترغیب به استفاده از پکیج‌ های خدمات اینستاگرام می‌کند، نقش خرید لایک و ویو در ورود به اکسپلور است. از طریق تولید محتوای جذاب و تبلیغات در سایر صفحات نیز راه یافتن به بخش کاوش اینستاگرام امکان‌ پذیر است، اما این روش‌ها نیاز به زمان زیادی دارند. در حالی‌ که خرید این خدمات، سرعت رسیدن به موفقیت را افزایش می‌دهد.

خرید لایک و بازدید چه تاثیری در وارد شدن به اکسپلور دارد؟

کاربران اینستاگرام روزانه مقداری از وقت خود را در اکسپلورر سپری می‌کنند. در این صفحه با پست‌ هایی از پیج‌های مختلف مواجه می‌شوند و می‌ توانند با اکانت‌ ها تعامل برقرار کنند. به طور کلی محتوایی در نتایج جستجو نشان داده می‌شود که تعداد زیادی لایک، بازدید، کامنت و شیر دریافت کرده باشد. با توجه به این مطلب می‌توان به نقش خرید لایک و بازدید در ورود به اکسپلورر پی برد.

در واقع می‌توان گفت که با وارد شدن به صفحه کاوش قسمت اعظم مسیر موفقیت در فضای مجازی را طی کرده‌اید. با توجه به رقابت شدیدی که بین پیج‌های مختلف برای ورود به نتایج جستجو وجود دارد، بالا آمدن پست در این بخش بسیار سخت است. خرید پکیج‌ هایی که نرخ تعامل اکانت را بالا می‌برد، به منزله ابزاری است که مسیر موفقیت شما را هموار کرده و شانس حضور تان در صفحه عمومی اینستاگرام را افزایش می‌دهد.

نحوه عملکرد الگوریتم‌ های اینستاگرام در رابطه با بازدید و لایک پست‌ها

نحوه عملکرد الگوریتم‌های اینستاگرام در رابطه با بازدید و لایک پست‌ها

هنگامی که محتوایی را در صفحه خود به اشتراک می‌گذارید، الگوریتم‌ های اینستاگرام آن را تنها به ده درصد از دنبال‌کنندگان نشان می‌دهند. به‌ عنوان مثال تصور کنید که صفحه شما هزار فالوور داشته باشد، پس از انتشار پست، فقط صد نفر از اکانت‌ ها می‌توانند محتوا را ببینند. حال اگر واکنش این افراد نسبت به آن مطلوب باشد، یعنی پست را لایک کرده، کامنت بگذارند و یا مشاهده نمایند، این مطلب در معرض دید سایر مخاطبان نیز قرار می‌گیرد.

خرید ویو لایک چه تاثیری بر رشد کسب و کارها دارد؟

لایک خوردن و ویو زیاد یک پست نشانه آن است که کاربران این محتوا را تایید کرده‌اند. بعضی از افراد برای خرید یک محصول به تایید سایر کاربران بسیار اهمیت می‌دهند. پس با مشاهده محتوایی که بازدید زیادی داشته یا like بالایی دریافت کرده، نسبت به خرید ترغیب می‌شوند.

در طرف مقابل بازخورد ضعیف مخاطبان بیزینس شما را با چالش مواجه می‌کند. کسانی که تازه وارد یک پیج می‌شوند، پس از بررسی تعداد فالوور ها، در مرحله بعد آمار لایک، کامنت و بازدید را با تعداد دنبال‌کنندگان تطبیق می‌دهند و در صورتی که ببینند مشارکت مخاطبان در صفحه اینستاگرام پایین است، از خرید منصرف می‌شوند.

لایک و بازدید اینستاگرام را از کجا بخرید؟

در بین سایت‌ های بیشماری که خدمات اینستاگرام را عرضه می‌کنند، مجموعه دیجی ممبر بهترین گزینه برای خرید لایک و بازدید اینستاگرام می‌باشد. تیم حرفه‌ای و مجرب این وب‌ سایت با ارائه سرویس‌های باکیفیت توانسته تاکنون بسیاری از کسب و کارها را به سودآوری و فروش عالی برساند. شما نیز می‌توانید با بهره‌گیری از راهنمایی این کارشناسان موفقیت خود را تضمین کرده و به رویای خود تحقق ببخشید.

سرویس‌هایی که توسط این مرکز در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد، بسیار با کیفیت هستند. منظور از کیفیت بالا این است که عملیات like و view از جانب اکانت‌های ایرانی انجام می‌شود. بنابراین می‌توانید به اکسپلور افراد ایرانی راه پیدا کنید و کسب و کار خود را رونق ببخشید.

با خرید این پکیج‌ های باکیفیت در مدت کوتاهی به جایگاه قابل قبولی در اینستاگرام می‌ رسید و پس از آن تعداد فالوور های شما به طور صعودی افزایش پیدا خواهد کرد. با خرید لایک و ویو ایرانی بسیار سریع وارد صفحه کاوش اینستاگرام می‌شوید و تبلیغات مربوط به برند شما به طور خودکار انجام می‌گردد.

نتیجه‌گیری

خرید لایک اینستاگرام و بازدید به شما این امکان را می‌دهد، تا در فضای اینستاگرام دیده شوید و برند خود را به کاربران بیشتری معرفی نمایید. این امر نقش موثری در ورود به نتایج جستجو دارد؛ زیرا الگوریتم‌ های اینستاگرام پست شما را جزء مطالب عالی حساب کرده و آن را وارد اکسپلور می‌کنند، تا سایر کاربران نیز بتوانند از این محتوا استفاده کنند.

منبع مقاله

سوالات متداول آیا خرید لایک و بازدید ما را به اکسپلور می‌رساند؟

آیا با خرید لایک و بازدید می‌توانم در اولویت اکسپلور قرار بگیرم؟

با استفاده از این سرویس‌های باکیفیت که در سایت دیجی ممبر ارائه می‌شود، نه ‌تنها به اکسپلور راه پیدا خواهید کرد، بلکه می‌توانید در اولویت نتایج جستجو نیز قرار بگیرید.

چگونه می‌توانم مراحل خرید لایک و بازدید را انجام دهم؟

فرآیند ثبت سفارش در سایت دیجی ممبر بسیار آسان است. با ورود به وب‌سایت کلیه اطلاعات لازم در اختیار شما قرار می‌گیرد؛ اما در صورتی‌که نیاز به راهنمایی دارید، بهتر است با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار کنید.

ما را در سوشیال ها دنبال کنید:
خرید خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های اینستاگرام

سرویس های تلگرام

سرویس های روبیکا

سرویس های کلاب هاوس

جدیدترین پست های وبلاگ

دیجی ممبر

سایت دیجی ممبر بزرگترین مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی مفتخر است تا با ارائه خدمات باکیفیت همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند.


تماس با ما


راهنمایی خرید


همکاری درفروش


قوانین و مقررات

جدیدترین مطالب وبلاگ

تماس با ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت دیجی ممبر هر روز هفته از طریق تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

09397589194

سوشیال‌ها:


Telegram


Whatsapp


Google


Pinterest


Youtube


Instagram

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد