🎁 تخفیف 40 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان 5 درصد هدیه دریافت کنید.
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
راه حل پاک شدن پست ها در اینستاگرام

راه حل پاک شدن پست ها در اینستاگرام به صورت کامل

فهرست مطالب
post

 

به چه دلیل بلاک پست در اینستاگرام اتفاق می افتد؟ آیا می توان راه‌ حلی برای حل این‌ موضوع اندیشید تا بعد از این اینستاگرام پست ها را حذف نکند؟

طبیعتا وقتی پست های کاربران توسط اینستاگرام حذف می شود، برای آن ها نا امید کننده خواهد بود و موجب ناراحتی کاربران خواهد شد. وضعیت زمانی سخت است که اینستاگرام بلاک پست را بدون هشدار انجام می دهد که همین موضوع کاربران را گمراه می کند.

در صورت همیشگی بودن، این مشکل می تواند بر روی رشد پیج اینستاگرام شما تاثیر مخرب و منفی بگذارد؛ بنابراین ما در این مطلب تلاش می کنیم که دلایل پاک شدن پست در اینستاگرام و راه های جلوگیری از آن را برای شما ارائه دهیم.

آیا پس از این که به اینستاگرام ورود پیدا کردید وقتی که پستی را آپلود  می ‌کنید با مشکل مواجه می شوید؟ آیا نمی توانید عکس های ویرایش شده خود را آپلود کنید؟ اگر هر محتوایی که آپلود می‌ کنید در داخل پروفایل شما نمایش داده نمی شود و نمی توانید عکس های قدیمی را در پروفایل خود مشاهده کنید یا پس از منتشر کردن پست  بلافاصله با حذف آن ها توسط اینستاگرام رو به ‌رو شدید اصلا نگران نباشید، چرا که مسئله پاک شدن پست اینستاگرام به ‌خاطر آپدیت های جدید آن است.

البته که ایجاد این مشکل همیشه از طرف اینستاگرام نیست، گاهی به دلیل تغییرات ناگهانی که در حساب شما ایجاد می شود، این مشکل بروز پیدا می کند. تغییرات ناگهانی شامل مواردی از قبیل تغییر دادن آدرس ایمیل‌، تغییر نام کاربری و بقیه  موارد امنیتی می شود.

محدودیت ها و قوانین اینستاگرامی در پاک شدن پست ها

تعداد زیادی از افراد با مشکل حذف شدن پست ها رو به ‌رو هستند که بعد از گذشته ده ثانیه از انتشار پست ها بدون دلیل توسط اینستاگرام مخفی خواهند شد. کاربران بعد از این اتفاق با این پیام مواجه می شوید «ما پست شما را حذف کردیم، زیرا از دستورالعمل‌ های انجمن ما پیروی نمی کند».

محتوای ممنوع در اینستاگرام چیست؟

یک سری از قوانین سختگیرانه در اینستاگرام وجود دارد که همه ملزم به پیروی از آن هستند. ما در این مقاله موضوعاتی که هیچ شخصی نباید در اینستاگرام از آن ها استفاده کند را برای شما بیان می‌ کنیم. ان محتواها در خیلی از موارد باعث پاک شدن پست اینستاگرام می شود.

خرید فروش کردن سلاح گرم، فروشندگان الکل و انواع دخانیات، خرید و فروش نسخه‌ های غیرقانونی، فروش حیوانات زنده، قمار کردن به‌ صورت آنلاین، موضوعات جنسی، سخنان تنفر برانگیز، آزار و اذیت افراد و باج گرفتن، ترغیب به خشونت، تهدیدات و … همگی از موضوعات ممنوع اینستاگرام می باشد.

اما اگر هیچکدام از گزینه های بالا در پست شما ذکر نشده بود بهتر است دلایل دیگری را برای پاک شدن پست توسط اینستاگرام بیابید.

تهدیدات، خسارت های مالی، خراب‌ کاری، ترغیب مردم به خود آزاری و فیلم های دارای موضوعات خشونت و خشم شدید همه از مواردی هستند که اینستاگرام آن ها را حذف می کند و اگر کاربری این قوانین را نادیده بگیرد حساب کاربری توسط اینستاگرام مسدود خواهد شد.

خرید فروش مواد مخدر یا درخواست رابطه جنسی جز مواردی هست که اینستاگرام نسبت‌ به آن ها بسیار قاطع عمل می کند و بلافاصله پس از شناسایی  حساب کاربر را مسدود می نماید، اما اگر هیچکدام از گزینه های بالا در پست شما ذکر نشده بود بهتر است به دنبال دیگری برای پاک شدن پست توسط اینستاگرام باشید.

علت پاک شدن پست در اینستاگرام و شیوه برطرف نمودن این مشکل

در اینجا مواردی وجود دارد که می تواند علت پاک شدن پست اینستاگرام را برای شما بیان کند بعد از مطرح شدن دلایل آن می توانید همه راه حل های احتمالی را برای برطرف کردن آن ها پیدا کنید. در این قسمت توضیحات کاملی در رابطه با پاک شدن پست در اینستاگرام را برای شما ارائه می دهیم.

۱) زیر پا گذاشتن و نادیده گرفتن دستورالعمل های اینستاگرام

هنگامی که شما پستی را منتشر می کنید اگر دستورالعمل های اینستاگرام را رعایت نکنید پست مورد نظر توسط اینستاگرام حذف خواهد شد.

اینستاگرام می خواهد همیشه مکانی با اعتبار و امنیت بالا برای تاثیر گذاشتن و بیان نظرات مختلف باشد. به آن ها کمک کنید تا این انجمن را گسترش دهند، فقط فیلم ها و عکس های خود را در اینستاگرام قرار دهید و قوانین آن را رعایت کنید، از طرفی مزاحم افراد مختلف در اینستاگرام نشوید و به همه احترام بگذارید.

برای رفع این مشکل سعی کنید از انتشار پست های کپی، نامناسب هر چیزی که غیر اخلاقی است دوری کنید تا از حذف شدن پست های خود جلوگیری نمایید.

۲)تایید آدرس ایمیل یا شماره تلفنی که در حساب اینستاگرام وارد شده است

تایید آدرس ایمیل یا شماره تلفنی که در حساب اینستاگرام وارد شده است

گاهی اوقات آدرس ایمیل یا شماره تلفنی که افراد به حساب خود وارد می کنند تایید نمی شود و عدم تأیید ایمیل یا شماره موبایل وارد شده توسط کاربران به‌ دفعات زیاد اتفاق می‌ افتد.

بعد از ثبت کردن حساب اعلانی را به آدرس ایمیل شما یا از طریق پیامک ارسال خواهند کرد که شما باید با استفاده از لینکی که توسط آن اعلان ارسال شده حساب خود را تایید نمایید، اگر گزینه تأیید را فراموش کنید یا نادیده بگیرید امکان دارد نتوانید چیزی ارسال کنید و احتمال دارد پست شما فورا بعد از منتشر کردن توسط اینستاگرام حذف شود.

البته در اکثر مواقع اینطور نیست و کاربران می توانند حتی با ایمیل ها و شماره تلفن های تأیید نشده بدون این که محتوای آن ها حذف شود، پست خود را منتشر کنند. این فقط یک مورد از دلایل احتمالی پاک شدن پست در اینستاگرام است که ما آن را یادآوری کردیم.

راه‌ حل برطرف کردن مشکل این است که حتما شماره تلفن و آدرس ایمیل خود را وارد کنید و گزینه تایید را بزنید.

۳) بروز رسانی نکردن نسخه قدیمی

بعضی اوقات به دلیل بروز رسانی نکردن نسخه‌ های قدیمی این مشکل وجود دارد و منشأ تمام مشکلات شما به شمار می رود که اینستاگرام تلاش می کند هر گونه مشکل را در نسخه‌ های جدیدتر خود برطرف کند.

راه‌ حل برطرف کردن مشکل مزبور بروزرسانی کردن برنامه از App store یا play store می باشد، اگر مشکل برطرف نشد اینستاگرام را دوباره نصب کنید.

نصب دوباره آن خاطر شما را آسوده می کند که فایل ‌های برنامه جدید را دانلود کرده‌ اید و به شما امکان می دهد نرم‌افزار را به‌ آسانی اجرا کنید، نسخه پشتیبان تهیه کرده تا وقتی که برنامه را مجدد نصب می‌ کنید تمامی اطلاعات شما بازیابی شود.

۴) تمامی محتواهای ارسالی شما تحت پیگرد قانون کپی ‌رایت است

موضوع کپی ‌رایت در مورد همه محتواها اعمال می شود، منتها عکس‌ ها، فیلم ها و کلیپ‌ های بدون موسیقی شامل قانون کپی ‌رایت نیستند، موسیقی اورجینال یک موضوع با اهمیت در پست ‌های اینستاگرامی است.

مثلاً اگر شما یک ویدیوی اورجینال که خودتان آن را ساخته اید همراه با آهنگی از یک خواننده مشهور به اشتراک بگذارید و منبع و نام خواننده آهنگ را ذکر نکنید مطمئنا فیلم شما حذف خواهد شد، همچنین اگر یک اسلاید شو از عکس‌ های خود را به‌ جای ویدیو ارسال کنید مجددا پست شما در اینستاگرام حذف می شود.

باید توجه داشته باشید که تصاویر و فیلم‌ ها مواردی نیستند که اینستاگرام آن ها را بررسی کند، اما موسیقی  همان چیزی است که ابزارهای اینستاگرام آن را تشخیص می‌ دهند؛ بنابراین اگر صدایی که قصد ارسال آن را دارید صدای خود شما نباشد و نام خواننده  آن را ذکر نکنید اینستاگرام محتوی شما را حذف می کند.

راه حل رفع مشکل کپی رایت این است که می توانید با درخواست استیناف از اپلیکیشن اینستاگرام بخواهید که در تصمیم خود تجدید نظر کند و با اثبات رضایت خواننده  موسیقی، ویدیو را مجددا ارسال کنید.

برای این کار لازم است روی دکمه ی Appeal  در پایین اعلان ضربه بزنید تا یک فرم برای شما ارائه شود که در آنجا باید تمام قسمت های لازم را پر کنید، یک امضا آماده کنید و روی submit  کلیک کنید.

یک راه حل دیگر درخواست مستقیم و شخصی از مالک اصلی اثر است و یا استفاده از موسیقی های بدون حق کپی رایت  که این موسیقی ها رایگان هستند و در یوتیوب می توانید آنها را پیدا کنید.

۵)بلاک شدن پست در اینستاگرام (شادوبن)

بلاک شدن پست در اینستاگرام (شادوبن)

اگر پست هایی را که به تازگی در اینستاگرام منتشر کرده اید حذف شده اند ممکن است حساب شما در اینستاگرام شادوبن شده باشد.

شادوبن زمانی اتفاق می افتد که شما در پست کردن، لایک و فالوو کردن زیاده روی کنید، در نتیجه اینستاگرام فعالیت شما را در برنامه محدود یا ممنوع می کند. چنانچه محتوا های زیادی در اینستاگرام منتشر کرده اید گاهی اوقات پست های شما به عنوان اسپم شناسایی می شود و حساب شما شادوبن خواهد شد.

راه حل رفع مشکل این است که صبر کنید و اجازه دهید که اکانت شما برای مدتی استراحت کند، این ممنوعیت گذرا و موقتی است و بعدا می توانید حساب کاربری اینستاگرام خود را به حالت اول برگردانید.

۶) وجود اشکالات و باگ در اینستاگرام

حتی در اینستاگرام هم احتمال دارد با باگ های زیادی مواجه شوید که و سبب حذف شدن پست اینستاگرام می شوند. راه حل رفع مشکل وجود باگ این است که اخبار مربوط به اینستاگرام را پیگیری کنید و در جریان باشید مشکلی که شما با آن روبه رو هستید برای کاربران دیگر هم رخ می دهد؟

در صورت وجود این مسئله بروزرسانی های مربوط به برنامه را در بازار جستجو کنید، اگر آپدیت آن موجود نبود منتظر بمانید که اینستاگرام نسخه جدید را منتشر کند.

۷) نادیده گرفتن قانون کپی رایت موسیقی

بعضی از کاربران مدعی هستند که فیلم های آن ها به خاطر پخش موسیقی در پس زمینه توسط اینستاگرام حذف شده است، پس این احتمال وجود دارد قانون کپی رایت موسیقی نادیده گرفته شده باشد.

برای این که از پاک شدن پست در چنین شرایطی جلوگیری کنید، لازم است که نام اثر سازنده موسیقی را ذکر کنید. حتی پس از ذکر کردن نام بازهم این احتمال وجود دارد که اینستاگرام پست شما را حذف کند، زیرا ممکن است صاحب اثر علاقه ای نداشته باشد که شما موسیقی او را در پست خود منتشر کنید.

۸) فعالیت های مشکوک در حساب

اینستاگرام روی فعالیت حساب کاربران خود نظارت می کند و اگر مورد مشکوکی در حساب شما پیدا کند سریعا آن را نشانه گذاری می کند و فعالیت شما دچار تغییرات بزرگی می شود. اینستاگرام بر روی عملکرد ربات ها حساس می باشد و اگر متوجه شود شما حساب خود را برای مدیریت به ربات متصل کرده اید با پاک شدن پست متوجه خواهید بود.

به عنوان مثال شما حساب کاربری خود را به مدت یک سال کنار می گذارید و به طور ناگهانی چند پست به صورت روزانه در طی یک هفته منتشر می کنید و پست های شما محبوبیت و بازخورد بالایی خواهد دهید که نشان دهنده استفاده از ربات می باشد.

اگر برای مدتی فعالیت نداشته باشید، باید سریعا اقدام به ارسال پست نکنید و در صورتی که حساب خود را به ربات ها و برنامه های مدیریت متصل کرده اید، اتصال آن را قطع کنید و گذر واژه را تغییر دهید.

۹) احتمال هک شدن حساب

کمی دور از ذهن به نظر میرسد، اما ممکن است گاهی اوقات حذف شدن پست اینستاگرام به دلیل هک شدن حساب شما باشد. کسانی که حساب ها را هک می کنند معمولا تغییرات نام، حذف پست، تغییر بیو و تعداد دنبال کننده ها را متوجه می شوند.

برای جلوگیری از حک شدن رمز عبور را تغییر دهید و از اینستاگرام خود در سایر دستگاه های دیگر خارج شوید، همچنین وقتی احراز هویت دو مرحله ای را فعال می کنید از پاک شدن پست های خو جلوگیری خواهید کرد. برای انجام این کار لازم است مراحل زیر را طی کنید:

در قدم اول روی دکمه ی پروفایل در گوشه ی پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس بر روی آیکون چرخ دنده که در نزدیکی گوشه  سمت راست و بالای صفحه قرار دارد ضربه بزنید، حال در این مرحله باید گزینه Tow factor Authentication  را انتخاب کنید.

۱۰) مدتی منتظر بمانید تا عکس برگردند

اگر اطمینان حاصل کردید که هیچ کدام از شرایط و قوانین اینستاگرام را نقض نکرده اید صبر کنید که پست مجددا باز گردد.

در چنین شرایطی چند روز صبر کنید، چرا که امکان دارد عکس در فید شما باشد و مجدد بازگردد، یا می توانید از طریق سایت instagram.com  در نسخه ی وب به حساب کاربری خود دسترسی پیدا کنید و بررسی نمایید که این پست روی نسخه ی وب از بین رفته یا وجود دارد.

۱۱) انتشار عکس های برهنه

با اشاره به این که اینستاگرام می گوید خیلی از افراد با نیت های خوب مطالبی را به اشتراک می گذارند و ایده های متفاوتی درباره  اشتراک گذاری موارد مناسب دارند،  برای اینکه این اپلیکیشن به یک  مکان جذاب و ایمن تبدیل شود تمامی کاربران باید راهنمایی های انجمن را دنبال کنند.

بسیاری از افراد ممکن است به انتشار عکس های برهنه بپردازند و قوانین را نقض نمایند، در چنین شرایطی برای اینکه پست های شما حذف نشوند، تصاویری که منتشر می کنید نباید قوانین اینستاگرام را نقض کنند.

۱۲) انتشار ویدیو و عکس به جای یکدیگر برای جلوگیری از پاک شدن پست

گاهی با منتشر کردن ویدیو به جای عکس یا بالعکس مشکل حذف پست اینستاگرام از بین می رود.

اگر قصد دارید یک ویدیو را به اشتراک بگذارید، اما بلافاصله پاک می شود قبل از آن ابتدا عکس را به طور موقت پست کنید و بعد ویدیو مد نظر خود را منتشر کنید.

از طرفی اگر می خواهید یک عکس را به اشتراک بگذارید، اما عکس سریعا حذف می شود قبل از آن می توانید یک ویدیو را به طور موقت منتشر کنید و بعد عکس مورد نظر را پست نمایید.

تا به امروز اینستاگرام هیچ ویژگی برای بازیابی مطالب ارائه نداده، اما تصاویر پس از حذف شدن در سرور اینستاگرام ذخیره می شود، یعنی پس از پاک شدن پست، کار ذخیره سازی اطلاعات را انجام می دهند، اما ما توانایی دسترسی به آن را نداریم مگر اینکه بک آپ انجام داده یا آن را بایگانی کنیم.

عکسی که حذف شود تنها با حکم دادگاه قابل بازیابی می باشد، اما می توان از خدمات شخص ثالث یا برنامه هایی مانند google  برای این که بتوانید از همه ی پست های خود نسخه  پشتیبان تهیه کنید، استفاده نمایید.

چرا اینستاگرام تعداد پست ها را صفر نشان می دهد؟

اگر پست های صفحه  خود یا افراد دیگری را مشاهده نمی کنید در صورتی که می دانید صفحه  مورد نظر دارای پست های متعدد است دلایل آن می تواند شامل: هشتگ های زیاد، کند بودن سرعت اینستاگرام، رفرش شدن صفحه، ریپورت شدن در اینستاگرام و … شود.

روش های بازیابی عکس های پاک شده

بسیاری از افراد به علت های مختلفی به حذف عکس های خود می پردازند، اما بعد از مدتی پشیمان می شوند و به فکر بازیابی عکس های خود هستند که با استفاده از روش هایی چون آرشیو می توانید آن ها را بازیابی کنید.

استفاده از ویژگی آرشیو

استفاده از ویژگی آرشیو

در سال ۲۰۱۷ اینستاگرام ویژگی تازه ای را ارائه کرد که به کاربران این امکان را می دهد مطالب خود را از دید عموم مخفی کنند. عکس های حذف شده توسط پست های آرشیو قابل دسترسی هستند، اگر چه عکس های گوگل به سطل زباله نیاز ندارد؛ اما این ویژگی مانند سطل زباله عمل می کند چون شما با استفاده از این ویژگی قادر خواهید بود عکس هایی که به طور اتفاقی یا عمدی حذف کرده اید را بازیابی نمایید.

ویژگی های آرشیو

آرشیو مکانی است که عکس ها به طور موقت ذخیره شده اند مگر این که خود شما تصمیم بگیرید آن ها را حذف کنید. عکس ها در آرشیو در هر حیطه زمانی در دسترس شما قرار دارند، اگر عکسی را اینجا حذف کنید برای همیشه از حساب اینستاگرام شما حذف خواهد شد.

اگر قصد داشتید که نمایش عکسی در پروفایل خود را متوقف کنید باید آن را بایگانی کنید، این کار باعث مخفی شدن عکس ها می شود و در صورت احتیاج می توانید به آسانی آن ها را بازیابی کنید. عکس ها وقتی در بایگانی ذخیره می شوند سال ها در پرونده بایگانی شما باقی می مانند.

شیوه بازیابی پست های پاک شده با استفاده از موبایل

همه  عکس هایی که دانلود می کنید در تلفن شما قابل بازیابی هستند. پوشه دانلود، گالری Android، پوشه ی دوربین/DCIM  و سایر کاتالوگ هایی که برای ذخیره  تصاویر استفاده می شوند را می توان بازیابی مرد.

بازیابی پست های پاک شده با استفاده از نرم افزار

اگر برای مدیریت و ذخیره تصاویر نمی توانید به همه  سرورها اعتماد کنید باید از همه  تصاویر یک نسخه  پشتیبان تهیه نمایید، برای این کار لازم است مراحل زیر را انجام دهید:

در مرحله اول به سایت archive.org مراجعه کنید و آدرس خود را در کادر متن وارد کرده و با استفاده از تقویم تاریخی را برای بازیابی صفحه مورد نظر وارد کنید. در نهایت می توانید یک عکس فوری که شامل عکس های موجود در گالری می شود را مشاهده کنید.

به طور کلی همیشه از پشتیبان گیری از تصاویر خود در پوشه های خارجی اطمینان حاصل کنید تا در صورت حذف پست اینستاگرام بتوانید به راحتی آن ها را بازیابی کنید.

بلاک شدن پست در اینستاگرام

بعضی از افراد عبارت بلاک پست را بارها در اینترنت جستجو می کنند، اما چنین چیزی وجود ندارد؛ زیرا مسدودی و ریپورت به پیج تعلق می گیرد نه به پست. امکان پاک شدن پست وجود ندارد و دلایل آن می تواند به خاطر مواردی باشد که پیش تر برای شما توضیح داده ایم.

علت نشان ندادن دنبال کننده ها

بعضی اوقات تعداد دنبال کننده ها در اینستاگرام نشان داده نمی شود، برای رفع این مشکل باید یک بار بروزرسانی اینستاگرام را انجام دهید و دوباره به حساب خود متصل شوید و اگر مشکل حل نشد به اینستاگرام پیام بدهید.

دلایل پاک شدن استوری

گاهی در صفحه ی کاربران محتوای استوری قبل از ۲۴ ساعت استاندارد حذف می شود و بسیاری از این مشکل سردرگم می شوند که چه خبر است؟

همه ما این انتظار را داریم که رسانه های اجتماعی به بهترین شکل ممکن عمل کنند، اما متاسفانه هیچ برنامه اجتماعی کامل نیست و ممکن است هر چند وقت یک بار دچار اشکال شوند و اینستاگرام هم نیز از این قاعده جدا نیست.

چرا استوری قبل از ۲۴ ساعت حذف می شود؟

دلیل های متفاوتی برای حذف استوری اینستاگرام قبل از ۲۴ ساعت وجود دارد، مثلا شاید به طور اتفاقی دکمه  حذف را زده اید یا اینکه دستورالعمل های سایت را رعایت نکرده اید و استوری شما حاوی مطالب نامناسب باشد، همه باید بپذیریم که اینستاگرام یکی از برنامه های پر طرفدار رسانه های اجتماعی است.

اگر به طور اتفاقی استوری خود را قبل از ۲۴ ساعت استاندارد حذف کنید هیچ راهی برای بازیابی آن وجود ندارد، اما اگر آیفون دارید از طریق آلبوم Recently Deleted  در برنامه Photos  برای بازیابی عکس های خود که در ۳۰ روز گذشته حذف شده اند، بهره ببرید.

در صورتی که به دنبال ویو بالا برای استوری خود هستید میتوانید با مراجعه به صفحه خرید ویو استوری و وارد کردن ایدی یا لینک استوری خود در کمترین زمان بازدید های خود را بالا ببرید.

دانلود pdf این مقاله

سوالات متداول راه حل پاک شدن پست ها در اینستاگرام

دلیل پاک شدن پست اینستاگرام چیست؟

نقض قوانین، قانون کپی رایت، عدم تایید هویت، مشکل نرم افزاری و...

محتوای ممنوع در اینستاگرام چیست؟

برخی قوانین سختگیرانه در اینستاگرام وجود دارد که همه باید از آنها پیروی کنند و نباید از انها استفاده کنند.

دلیل پاک شدن برخی از استوری ها قبل از ۲۴ ساعت چیست؟

این مشکل ممکن است یک دلیل داشته باشد آنهم اینکه محتوای استوری شما با قوانین اینستاگرام مخالفت داشته باشد که در اینصورت خود اینستاگرام استوری را پاک میکند پس مراقب محتوایی که منتشر میکنید باشید، اما ممکن است این موضوع برای یکی از باگ های اینستاگرام باشد.

به چه دلیل اینستاگرام برخی از دنبال کننده ها را نشان نمیدهد؟

بعد از مشکلاتی در راستای پاک شدن پست های اینستاگرام ممکن است در برخی از موارد بعضی از اکانت ها برای شما قابل نمایش نباشند که در این صورت بهتر است یک بار از اکانت خود خارج شوید و این برنامه را آپدیت کنید که اگر با این راه حل درست نشد باید مشکل خود را در قالب یک پیام به اینستاگرام اطلاع دهید.

به چه صورت میتوانیم برخی از پست های پاک شده را بازیابی کنیم؟

ممکن است در راستای برگرداندن پست های خود به مشکل بخورید پس سعی کنید هر محتوایی که در صفحه ی خود منتشر میکنید را جایی ذخیره کنید و داشته باشید.

ما را در سوشیال ها دنبال کنید:
خرید خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های اینستاگرام

سرویس های تلگرام

سرویس های روبیکا

سرویس های کلاب هاوس

جدیدترین پست های وبلاگ

دیجی ممبر

سایت دیجی ممبر بزرگترین مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی مفتخر است تا با ارائه خدمات باکیفیت همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند.


تماس با ما


راهنمایی خرید


همکاری درفروش


قوانین و مقررات

جدیدترین مطالب وبلاگ

تماس با ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت دیجی فالوور هر روز هفته از طریق تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

09397589194

سوشیال‌ها:


Telegram


Whatsapp


Google


Pinterest


Youtube


Instagram

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد