🎁 تخفیف 40 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان 5 درصد هدیه دریافت کنید. شماره تماس : 09397589194
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
نحوه محاسبه قیمت پیج اینستاگرام چگونه است؟

نحوه محاسبه قیمت پیج اینستاگرام چگونه است؟

فهرست مطالب
5/5 - (3 امتیاز)

آیا می دانید که نحوه قیمت گذاری پیج اینستاگرام چگونه می باشد و چه مواردی در این قیمت گذاری تاثیر گذار هستند؟ یکی از مهم ترین بحث هایی که در رابطه با اینستاگرام همیشه مورد بحث می باشد قیمت گذاری پیج های اینستاگرامی می باشد.

در واقع محاسبه کردن قیمت پیج های اینستاگرامی کار مشکلی می باشد و هر فردی نمی تواند این کار را انجام دهد. این امر هم به علت تنوع خدمات که در راستای خرید پیج وجود دارد می باشد.

یکی دیگر از علت های این کار، متفاوت بودن کیفیت خدمات می باشد. همه این موارد باعث شده اند تا در محاسبه قیمت پیج های اینستاگرامی کاربران با مشکل مواجه شوند. شاید شما هم بخواهید که قیمت واقعی یک پیج اینستاگرامی را بدانید.

با توجه به این که این مشکل برای خیلی از کاربران اینستاگرام پیش می آید و همه در یافتن پاسخ این سوال هستند که نحوه قیمت گذاری پیج اینستاگرام چگونه است سایت دیجی ممبر تصمیم گرفته است تا در این مقاله به صورت کامل شما را با این مورد آشنا کند. در این صورت بهتر می توانید تصمیم گیری کنید و قیمت واقعی هر پیج اینستاگرامی را بدانید.

قیمت پیج اینستاگرام چگونه محاسبه می گردد؟

برای محاسبه کردن قیمت پیج اینستاگرام نمی توان تنها به یک مورد اکتفا کرد چرا که موارد زیادی در این قیمت گذاری تاثیر دارند. تمامی پیج های اینستاگرام به دو دسته تقسیم بندی می شوند و قیمت هر دسته از آن ها متفاوت تر از بقیه می باشد. زمانی که قصد خریداری کردن یک پیج اینستاگرامی را دارید در ابتدا باید مشخص کنید که پیج واقعی می خواهید خریداری کنید یا این که پیجی با فالوور های فیک؟

زمانی که مشخص کردید چه نوع پیجی را می خواهید خریداری کنید در این صورت قیمت ها مشخص می گردد. در ابتدا می خواهیم شما را با نحوه قیمت گذاری پیج واقعی اینستاگرام آشنا کنیم.

نحوه قیمت گذاری بر پیج واقعی اینستاگرام

نحوه قیمت گذاری بر پیج واقعی اینستاگرام

همانطور که میدانید ارزش پیج های واقعی خب به مراتب بالاتر از پیج هایی با فالوور های فیک می باشد. چرا که پیج های واقعی با دیگر کاربران و مخاطبان بهتر می توانند تعامل داشته باشند.

با توجه به این که محاسبه کردن تعامل با مخاطبان در این پیج ها کمی سخت تر می باشد، به این علت محاسبه کردن قیمت این پیج ها هم پیچیده تر از پیج های فیک می باشد.

مواردی که در قیمت گذاری پیج های واقعی تاثیر گذار هستند، گزینه های زیر می باشند:

impression -1

این گزینه به معنای آمار کل بازدید ها می باشد که با استفاده از آن می توان در طول یک دوره مشخص مثلا یک ماه، می توان تعداد بازدید از پست ها، استوری ها و پروفایل را مشاهده کرد.

2- تعداد فالوور

اولین و مهم ترین مورد تاثیر گذار در نحوه قیمت گذاری پیج اینستاگرام تعداد فالوور های پیج می باشد. شاید در ابتدا تصور کنید که تنها با تعداد فالوور ها قیمت گذاری پیج انجام گرفته می گردد اما خیر چنین نیست و به موارد زیادی بستگی دارد.

account reach -3

این گزینه هم به معنای تعداد بازدید کننده های یونیک می باشد. این گزینه به این معناست که اگر یک نفر به مدت چندین بار هم از پیج شما بازدید کند ولی باز هم تعداد یک نفر به عنوان بازدیدکننده به ما نشان داده خواهد شد. در واقع با استفاده از این گزینه شما می توانید تعداد مخاطب های واقعی خودتان را بهتر تشخیص دهید.

4- بازدید پروفایل

در آپدیت های جدید تر PROFILE VISIT بازدید پروفایل و یا گزینه به اینستاگرام اضافه شده است. هر چه آمار این گزینه بالا تر باشد در واقع شما شانس بیشتر به رفتن اکسپلورر خواهید داشت.

Account engaged -5

در واقع تعداد تمام پیج هایی که با محتوای پیج شما ارتباط داشته باشند در این قسمت برایتان نشان داده می شوند. با این گزینه می توانید تشخیص دهید که محتوای پیجتان برای مخاطبان خوشایند بوده است یا خیر؟

6- نمودار جذب و ریزش فالوورها

با استفاده از این گزینه می توانید نمودار جذب و ریزش فالوور ها را مشاهده کنید.

most active time -7

این گزینه به تمامی کاربران خبر می دهد که فالوور های پیج در چه ساعات و روزهایی آنلاین هستند.

8- سین استوری

گزینه سین استوری هم یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت گذاری پیج اینستاگرام می باشد.

9- تاپ پست ها

این گزینه هم پست هایی را نشان می دهد که بیشتر لایک و بازدید ها را داشته باشد.

عوامل تاثیر گذار در نحوه قیمت گذاری پیج آماده

در بخش های بالاتر در مورد عوامل تاثیر گذار در نحوه قیمت گذاری پیج واقعی مطالبی را بیان کردیم. در این قسمت هم می خواهیم عوامل تاثیر گذار در نحوه قیمت گذاری پیج های فیک را معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید.

1.نوع فالوور

منظور از این نوع فالوور این است که فالوور ها از نوع فالوور روح هستند یا فالوور فیک؟

تفاوت این نوع فالوور ها در نوع ساخت آن ها می باشد. فالوور فیک توسط ربات ها ساخته می شوند و فالوور های روح هم توسط همان افراد معمولی ساخته می شوند.

2.تعداد فالوور

در قیمت گذاری پیج های آماده هم تعداد فالوور ها مهم می باشد.

خرید پیج از سایت دیجی ممبر

با توجه به این که نحوه قیمت گذاری بر پیج های مختلف کار سختی می باشد شاید بخواهید پیجی را خریداری کنید که با قیمت های ارزان تری به فروش می رسد. در این زمینه پیشنهاد ما به شما سایت دیجی ممبر می باشد که با سابقه بیش از چند سال بهترین پیج های اینستاگرامی را با قیمت های مناسب تری برایتان به فروش می رساند. پس با خرید پیج اینستاگرام از سایت دیجی ممبر با یک تیر دو نشان بزنید. 

منبع مقاله

سوالات متداول در زمینه محاسبه قیمت پیج اینستاگرام

چه عواملی در تعیین قیمت پیج تاثیر می گذارد؟

نوع فالوور، تعداد فالوور

قیمت پیج های واقعی اینستاگرام چقدر است؟

به طور کلی هر هزار فالوور چیزی حدود یک و نیم تا 2 میلیون تومان ارزش دارد.

ما را در سوشیال ها دنبال کنید:
خرید خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های اینستاگرام

سرویس های تلگرام

سرویس های روبیکا

سرویس های کلاب هاوس

جدیدترین پست های وبلاگ

دیجی ممبر

سایت دیجی ممبر بزرگترین مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی مفتخر است تا با ارائه خدمات باکیفیت همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند.


تماس با ما


راهنمایی خرید


همکاری درفروش


قوانین و مقررات

جدیدترین مطالب وبلاگ

تماس با ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت دیجی ممبر هر روز هفته از طریق تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

09397589194

سوشیال‌ها:


Telegram


Whatsapp


Google


Pinterest


Youtube


Instagram

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد