🎁 تخفیف 40 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان 5 درصد هدیه دریافت کنید. شماره تماس : 09397589194
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
آموزش تغییر زبان اینستاگرام به زبان ساده و راحت

آموزش تغییر زبان اینستاگرام به زبان ساده و راحت

فهرست مطالب
5/5 - (5 امتیاز)

یکی از مشکلاتی که برخی از افراد در زمان استفاده از اینستاگرام با آن مواجه هستند موضوع تغییر زبان برنامه است. همان طور که میدانید اینستاگرام یکی از محبوب ترین پلتفرم های مجازی است که امروزه بالغ بر یک میلیارد کاربرد دارد ، این برنامه دارای قالبیت های مختلفی است و هدف اصلی آن ایجاد تعامل مجازی بین افراد است.

شما در این پلتفرم می توانید که به راحتی عکس ها و فیلم های خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به صورت پیش فرض زبان اصلی این برنامه انگلیسی است اما این امکان وجود دارد که شما بتوانید که زبان این برنامه را تغییر دهید، در این مقاله به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت .

نحوه ی تغییر زبان اینستاگرام

در ابتدا که اینستاگرام راه اندازی شد زبان های محدودی در آن فعال بودند اما بعد از اینکه این برنامه مورد توجه بسیاری از افراد از سراسر دنیا قرار گرفت قابلیت های زیادی در آیجاد شد که یکی از آنها قابلیت تغییر زبان اینستاگرام در آن است با این ویژگی دیگر کاربران با هر زبان مادری به راحتی می توانند که از این برنامه به راحتی استفاده کنند.

زیرا تا قبل از اینکه این ویژگی اضافه شود افراد زیادی به دلیل اینکه به انگلیسی مسلط نبودند نمی توانستند از این برنامه به صورت درست و راحت استفاده کنند.

زمانی که اینستاگرام زبان های بیشتری را اضافه کرد کاربران آن نیز به صورت چشم گیری از سراسر دنیا افزایش پیدا کرد زیرا که بعد این اینکه مشکل زبان حل شد دیگر محدودیت جدی برای استفاده از این برنامه وجود نداشت.

در صورتی که هنوز نمی دانید که چگونه زبان اینستاگرام خود را تغیر دهید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا به صورت کامل این موضوع را برای شما کاور کنیم.

چگونه می توانیم زبان اینستاگرام  را انگلیسی کنیم؟

به صورت پیش فرض زبان این برنامه انگلیسی است اما اگر به هر دلیلی این گونه نبود شما به راحتی با وارد شدن به بخش پروفایل ( Profile ) خود و کلیک بر روی آیکون یه خط که در بالای صفحه وجود دارد وارد شوید و سپس به پایین اسکرول کنید و روی زبان کلیک کنید.

حال برای شما لیستی را نشان میدهد که می توانید از آن زبان انگلیسی را انتخاب کنید تا دوباره اینستاگرام شما انگلیسی شود .

شما هر زمان که بخواهید می توانید که به راحتی زبان اینستا خود را به راحتی تغیر دهید این برنامه از چندین زبان مختلف پشتیبانی می کند اما زمانی که برای اولین بار این برنامه را نصب کرده باشید زبان آن به صورت پیش فرض انگلیسی است که در صورت نیاز شما باید به صورت دستی بعد از نصب آن را تغیر دهید .

چگونگی تغییر زبان اینستاگرام

در صورتی ک قصد داریم که زبان اینستاگرام خود را تغییر دهید باید پس از نصب و اجرا برنامه وارد اکانت خود شوید و سپس مراحل زیر را دنبال کنید :

 1. ابتدا وارد بخش پروفایل خود شوید و از آنجا روی آیکون سه خطی که در بالای صفحه وجود دارد کلیک کنید .
 2. حال از پنجره باز شده تنظیمات که دارای یک آيکون چرخ دنده است را انتخاب کنید .
 3. از صفحه تنظیمات گزینه Account را بزنید تا تنظیمات این بخش برای شما باز شود .

چگونه می توانیم زبان اینستاگرام  را انگلیسی کنیم؟

 1. حال روی Language کلیک کنید.
 2. برای شما لیستی باز می شود که می توانید از آن زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید و تایید را بزنید. تا اینستاگرام شما به این زبان اجرا شود.

چگونه می توانیم زبان اینستاگرام  را انگلیسی کنیم؟ 2

چگونه می توانیم که  زبان اینستاگرام را فارسی کنیم ؟

امروزه شبکه های اجتماعی زیادی هستند که از زبان کشور ما یعنی فارسی پشتیبانی می کند. اینستاگرام نیز یکی از آنها است و شما میتوانید که به صورت فارسی از آن استفاده کنید.

فعال کردن زبان فارسی به افرادی پیشنهاد می شود که به زبان انگلیسی تسلط ندارند و به هیچ وجه نمی توانند که با این زبان ارتباط برقرار کنند در غیر این صورت بهتر است که از همان زبان پیش فرض برنامه استفاده کنید.

برای فعال کردن زبان فارسی کافی است که تمامی مراحلی که در بخش قبلی ذکر کردیم را طی کنید و در اخر روی گزینه Persian کلیک کنید تا زبان برنامه شما فارسی شود.

چگونه می توانیم که  زبان اینستاگرام را فارسی کنیم ؟

همان طور که می دانید فارسی راست چین است و زمانی که اکانت خود را فارسی می کنید همه چیز به صورت راست چین به شما نمایش داده می شود یعنی همه چیز برعکس خواهد شد. به همین دلیل ممکن است که کمی ابتدا برای شما سخت باشد.

چگونه می توانیم که  زبان اینستاگرام را فارسی کنیم ؟ 2

به همین دلیل و به دلیل اینکه در برخی مواقع زبان فارسی مشکلاتی دارد، پیشنهاد کردیم که در صورتی که واقعا انگلیسی نمی توانید کار کنید زبان برنامه را تعویض کنید.

به عنوان مثال در برخی مواقع کپشن ها پیشتیبانی نمی شود ، عدم ترجمه درست ، و … از مشکلات زبان فارسی است. همچنین شما می توانید با یک جست و جو ساده آموزش های زبان انگلیسی اینستاگرام را مشاهده کنید و با راهنمایی آنها مشکل خود را حل کنید.

در رابطه با موضوعی که در این مقاله بحث می کنیم سوالات زیادی ممکن است که در ذهن افراد ایجاد شده باشد در این بخش ما مهم ترین آنها را مورد بررسی قرار می دهیم پس ادامه این بخش را مطالعه کنید شاید که سوال شما نیز در این بخش وجود داشته باشد :

چرا نمی توانم زبان اینستاگرام را تغییر دهم؟

همان طور که اشاره کردیم اینستاگرام یکی از نرم افزار های مجازی است که در سراسر دنیا مورد استفاده قرار میگیرد و از زبان های زیادی پیشتیبانی می کند، برای اینکه زبان را تغییر دهید کافی است که وارد بخش تنظیمات زبان شوید و گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

چرا اینستاگرام من به زبان دیگری نمایش داده می شود؟

در برخی مواقع ممکن است که برنامه روی زبانی به غیر از انگلیسی تنظیم شده باشد، شما برای اینکه زبان را تغییر دهید ابتدا از بخش پروفایل خود وارد تنظیمات شوید و از آنجا گزینه Account را بزنید و وارد تنظیمات زبان یا Language شده و از آنجا زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

به راحتی با زبان دلخواه خود در این پلفرم فعالیت کنید و لحظات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

چگونه فقط زبان انگلیسی را در اینستاگرام ببینم؟

هر زمان که از تغییر زبان اینستاگرام پشیمان شدید به راحتی می توانید که دوباره با طی کردن مسیر پروفایل => سه خط در گوشه بالا سمت چپ => تنظیمات => Account => Language => English ، دوباره زبان را به حالت پیش فرض برگردانید.

چگونه در اینستاگرام فقط به زبان انگلیسی پست کنم؟

برای اینکه پست های خود را به زبان انگلیسی بخواهید منتشر کنید و تنظیمات آن را انگلیسی مشاهده کنید کافی است که زبان این برنامه را انگلیسی کنید یعنی :

 • وارد پروفایل شوید.
 • تنظیمات را بزنید.
 • زبان را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید.
 • English را انتخاب کنید تا زبان شما انگلیسی شود.

چگونه زبان را به انگلیسی برگردانید؟

در صورتی که از گوشی های آيفون استفاده می کنید باید که از مسیر تنظیمات > عمومی > زبان و منطقه > زبان آیفون ، زبان برنامه خود را تتغییر دهید.

همچنین اگر این نیاز را ندارید که پست های شما ترجمه شود می توانید که وارد مسیر تنظیمات > زبان شویذ و از آنجا گزنیه ترجمه خودکار را در حالت خاموش قرار دهید.

چگونه کشور خود را در اینستاگرام تغییر دهید؟

برای اینکه کشور خود را در این پلتفرم تغیر دهید باید که مراحل زیر را طی کنید :

 • به Profile بروید و از آنجا روی Settings کلیک کنید.
 • از منوی باز شده کشور خود را انتخاب کنید.
 • روی Done بزنید تا تنظیمات مورد نظر شما ذخیره شود.

حل مشکل کمی صبر کنید درحال راه اندازی فارسی هستیم اینستاگرام

بعد از اینکه زبان فارسی به اینستاگرام اضافه شد بسیاری افراد در زمان فهال کردن آن با خطای کمی صبر کنید مشکلی رخ داده است روبه رو می شدند برای رفع این خطا یک راه حل آسان وجود دارد که در این بخش مورد بررسی قرار خواهیم داد.

در ابتدا برای اینکه این مشکل شما حل شد در صورتی که از هر نسخه ای به جز نسخه اصلی استفاده می کنید باید که آنها را از گوشی خود پاک کنید و فقط نسخه اصلی را نصب داشته باشید. همچنین مطمئن شوید که نسخه ای از اینستاگرام که از آن استفاده می کنید حتما به روز شده باشد.

حال اگر باز هم در زمان اجرا برنامه به زبان فارسی مشکلی داشتید، بهتر است که دوباره وارد بخش تنطیمات شوید و یک به زبان را به زبان انگلیسی (آمریکایی) تغییر دهید. حال موبایل خو را ریست کرده و دوباره وارد برنامه شوید و زبان را فارسی کنید و کمی منتظر بمانید تا خطای نشان داده شما از بین برود و حال دوباره برنامه را اجرا کنید.

بعد از اجرا به بخش تنظیمات از مسیر پروفایل شوید و زبان خود را انگلیسی کنید. دوباره باید که آی پی خود را با نرم افزار وی پی ان تغییر دهید و مجدد مراحلی که در بخش بالا توضیح دادیم را طی کنید با این تفاوت که در اخر زبان را روی فارسی قرار دهید.

حال مشکل شما رفع می شود و برنامه به زبان فارسی اجرا می شود. برای اینکه اینستا شما با زبان فارسی کمتر مشکل داشته باشد می توانید که از پاکسازی حافظه کش نیز بهره ببرید.

نحوه ی تغییر زبان اینستاگرام از فارسی به انگلیسی

اینستاگرام با توجه به اینکه از سراسر دنیا دارای کاربر است برای اینکه مخاطبین آن راحت تر از این پلتفرم استفاده کنند آن به گونه ای عرضه کرده است که می تواند از 42 زبان زنده دنیا پشتیبانی کند که یکی از آنها فارسی است.

همچنین از زبان های معروف دیگر همانند انگلیسی و اندونزیایی، ایتالیایی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی، عربی، کره ای و … نیز به صورت درست و با کیفیت پیشتیانی می کند و شما می توانید از مراحلی که در این مقاله بیان کردیم به هر زبان که می خواهید اینستاگرام خود را تغییر دهید. اما به صورت پیش فرض اینستاگرام با ربان انگلیسی اجرا می شود.

چگونه میتوانیم زبان اینستاگرام را در کامپیوتر خود تغییر دهیم؟

اینستاگرام در هر سیستم عاملی می تواند نصب شود و دارای نسخه مخصوص اندرورید، ای او اس،‌ مک، ویندوز و … است، شما در نسخه های کامپیوتری این برنامه نیز می توانید که زبان برنامه را تغییر دهید برای این کار باید مراحل زیر را دنبال کنید :

 • ابتدا باید که از طریق مرورگر وارد سایت اینستاگرام شوید.
 • شناسه کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید تا اکانت شما باز شود.
 • روی عکس نمایه خود کلیک کنید.
 • وارد بخش profile شوید.

چگونه میتوانیم زبان اینستاگرام را در کامپیوتر خود تغییر دهیم؟

 • Edit Profile را انتخاب کنید.
 • حال وارد تنظیمات زبان شوید و زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

چگونه میتوانیم زبان اینستاگرام را در کامپیوتر خود تغییر دهیم؟ 2

نکات پایانی

در این مقاله سعی کردیم که به صورت مفصل در رابطه با موضوع تغییر زبان در برنامه محبوب اینستاگرام صحبت کنیم شما به راحتی با دنبال کردن این مقاله می توانید که زبان اینستای خود را تغیر دهید.

در صورتی که در زمان اجرا نیز هر زبان دیگری به شما نشان داده شد از این مسیر می توانید که به راحتی آنها را تغییر دهید. در صورت نیاز به لایک بالا میتوانید با خرید لایک اینستاگرام از ما پست های خود را بهبود دهید.

دانلود pdf این مقاله

سوالات متداول در زمینه آموزش تغییر زبان اینستاگرام

چگونه زبان اینستاگرام را به فارسی تغییر دهیم؟

از بخش تنظیمات اینستاگرام وارد قسمت Account شده و از قسمت Language زبان فارسی را انتخاب کنید.

چگونه زبان اینستاگرام را به انگلیسی تغییر دهیم؟

مانند روش فارسی کردن اینستاگرام از بخش تنظیمات اینستاگرام وارد قسمت Account شده و از بخش Language گزینه‌ی English را انتخاب نمایید.

پیام Something Went Wrong به معنای چه مشکلی است؟

ممکن است زمانی که قصد دارید اینستاگرام خود را فارسی کنید با این مشکل مواجه شوید که در این صورت میتوانید از ip های مختلف استفاده کنید و این مشکل را رفع کنید.

ما را در سوشیال ها دنبال کنید:
خرید خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های اینستاگرام

سرویس های تلگرام

سرویس های روبیکا

سرویس های کلاب هاوس

جدیدترین پست های وبلاگ

دیجی ممبر

سایت دیجی ممبر بزرگترین مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی مفتخر است تا با ارائه خدمات باکیفیت همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند.


تماس با ما


راهنمایی خرید


همکاری درفروش


قوانین و مقررات

جدیدترین مطالب وبلاگ

تماس با ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت دیجی ممبر هر روز هفته از طریق تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

09397589194

سوشیال‌ها:


Telegram


Whatsapp


Google


Pinterest


Youtube


Instagram

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد