🎁 تخفیف 40 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان 5 درصد هدیه دریافت کنید. شماره تماس : 09397589194
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
بازیابی اکانت اینستاگرام با نام کاربری و پسورد فراموش شده

بازیابی اکانت اینستاگرام با نام کاربری و پسورد فراموش شده

فهرست مطالب
5/5 - (1132 امتیاز)

در این مقاله ما قصد این را داریم که روش بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام را که حذف یا به طور کلی غیر فعال شده است را برای شما به صورت مختصر آموزش دهیم در حقیقت به دنبال این  موضوع هستیم که به سوالات شما پاسخ درست و خوبی  بدهیم به طوری که بتوانید از آن‌ها به راحتی به کار بگیرید از قبیل:

1. برنامه اینستاگرام را از گوشیم پاک کردم الان می‌ تونم به حساب قبلی خودم برگردم؟

2. به مدت کوتاهی اینستاگرامم را غیر فعال کردم الان قصد دارم که دوباره برگردم به همون حساب کاربری قبلی، آیا امکان برای من وجود دارد؟ و…… تا به امروز ممکن است که همه ما با همچنین سوالاتی رو به رو شده باشیم امروز تصمیم بر آن داشتیم که روش‌های انجام این کار را برای شما شرح دهیم تا به آسانی به حساب کاربری قبلی خود برگردید.

این امکان نیز وجود دارد که افرادی باشند که تحت شرایطی قرار دارند که دوست داشته باشند به مدت کوتاهی به طور موقت از فضای مجازی به خصوص اینستاگرام دور بماند در این موقعیت امکان دارد که کاربر حساب کاربری خود را به صورت دائمی پاک کند یا اینستاگرام را به طور موقت آن را غیر فعال کند.

در حالت اول زمانی که کاربر از این که حساب کاربری خود را حذف کرده است پشیمان شد آن زمان قادر بر این نیست که حساب کاربری خود را برگرداند؛ چرا که حساب کاربری او کاملا از لیست حذف شده است و باید یک اکانت جدیدی را بسازد.

اما اگر حساب کاربری او به صورت موقت غیر فعال شده باشد امید به بازگردانی آن وجود خواهد داشت.

البته این موضوع ناگفته باقی نماند که اگر اکانت اینستاگرام شما به مدت طولانی غیر فعال شده باشد، ممکن است اینستاگرام درباره بازگردانی آن حساسیت بیشتری به خرج دهد و فرآیند بازگردانی حساب شما کمی پیچیده و سخت شود.

اگر نمی توانید امنیت پیج خود را تضمین کنید میتوانید با خرید پیج اینستاگرام از سایت دیجی ممبر یک پیج عالی با تعداد فالوور بالا دریافت کنید.

مراحل بازگرداندن اکانت اینستاگرام شما

 1. برنامه اینستاگرام را باز کنید

2. پیش از انجام هر کاری و بلافاصله بعد از دانلود برنامه اینستاگرام با لمس آیکون وارد آن برنامه شوید.

( از برنامه اینستاگرام  شما می‌توانید بر روی لب تاپ یا کامپیوتر نیز به کار گیرید فقط کافی است که نسخه ویندوز آن را دانلود و نصب کنید.

نکته: بازگردانی حساب کاربری و حساب‌های که بیشتر از یک هفته غیر فعال موقت شده‌اند در اینستاگرام ممکن است که امکان پذیر نباشد.

نکته: خیلی از کاربران ممکن است به طور اشتباهی در حین ورود به حساب قبلی خود حساب جدید بسازند باید دقت کافی داشته باشید که زمان باز کردن برنامه اینستاگرام به بخش ساخت اکانت جدید نروید.

3.  وارد کردن اطلاعات اکانت

مراحل بازگرداندن اکانت اینستاگرام شما

اسم کاربری به همراه پسورد خود در صفحه باز شده وارد نماید. اگر پسورد قبلی خود را به یاد داشتید فرآیند بازگردانی با موفقیت به پایان خواهد رسید در غیر این صورت کار کمی پیچیده خواهد شد. چنانچه با وارد کردن اسم کاربری و پسورد خود موفق به لاگین اکانت خود نشدید، باید پسورد اکانت خود را ریست کنید. که در پایین قسمت کاربری و رمز

Forget your password? Get help signing in .4  در این شرایط باید گزینه عبور قرار دارد را انتخاب کنید.

این گزینه به شما این کمک را خواهد کرد تا به اکانت قبلی خود به آسانی بازگردید.

نکته: ناگفته نماند که گاهی اوقات شرایطی پیش می‌آید که خود اینستاگرام برای ورود به حساب کاربری خود روش‌های دیگری را دنبال کنند.

5.  انتخاب یکی از روش‌های ریست پسورد

در این مرحله یک صفحه برای شما ظاهر خواهد شد که حاوی سه گزینه برای ریست کردن پسورد است.

روش اول: از طریق ایمیل شما

روش دوم: از طریق حساب فیس بوک شما

روش سوم: از طریق ارسال پیامک به شماره تلفن شما

اگر شما هر یک از این موارد را برای ساخت اکانت اینستاگرام خود به کار بگیرید، اکنون شما می‌توانید برای بازگردانی حساب خود از آن‌ها استفاده کنید.

مراحل بازگرداندن اکانت اینستاگرام شما 2

نکته: بعضی از کاربران هنگامی که در حال ساخت حساب کاربری در اینستاگرام هستند، بی‌دقتی می‌کنند و ایمیل و سایر اطلاعاتی که به آن‌ها ربط دارد به طور صحیح انتخاب نمی‌کنند یا آن را تایید نمی‌کنند.

این گزینه را که در قسمت بالای اینستاگرام  Edit Your Profile همین الان برای وارد کردن شماره تلفن درست اقدام کنید

شما است لمس کنید. حال شما به صفحه وارد می‌شوید که:

باشد،  لمس کنید. حال به صفحه اى وارد مى شوید که باید شماره موبایل خود  Add phone Number در قسمت

 را وارد کنید همچنین شما باید همیشه از درست و صحیح بودن ایمیلی که برای اکانت اینستاگرام خود انتخاب کرده‌اید اطمینان داشته باشید چرا که همین ایمیل است که در موارد خاص که پروفایل شما دچار دردسر شده است، به بازگردانی آن کمک خواهد کرد.

الف: با انتخاب کردن روش اول اینستاگرام به یک لینک به شما ایمیل خواهد کرد، این لینک پسورد اکانت شما را ریسک خواهد می‌کند. حالا به ایمیل خود سر بزنید و لینک مربوطه برای ریسک کردن رمز عبور را انتخاب کنید.

در پنجره‌ای که در ادامه رو به رو شما باز خواهد شد رمز عبور جدید خود را دو بار وارد کنید و بعد آن را تایید کنید. بعد از گذراندن این مرحله شما  به حساب قبلی اینستاگرام خود باز می‌گردید.

ب: ارسال پیامک حاوی لینک ریست

این روش وقتی برای شما فعال خواهد شد که در ابتدا شماره تماس خود را صحیح و به درستی وارد کرده باشید. اصلا نگران نباشید وارد کردن شماره تلفن در این شبکه مجازی پیامد بدی برای شما نخواهد داشت.

آن زمان اینستاگرام یک پیامک حاوی لینک ریست پسورد به شماره تلفن شما ارسال می‌کند که با کلیک بر روی لینک و انتخاب مرورگر مورد نظر قادر به دوباره از نو ساختن پسورد خود خواهید بود.

ج: گزینه آخر که لاگین از طریق حساب کاربری فیس بوک شما است.

این گزینه تنها شامل افرادی می‌شود که با حساب کاربری فیس بوک خود وارد اینستاگرام شده باشند.

نکته: ارسال ایمیل زمانی را از شما نخواهد گرفت و طی مدت زمان کوتاه اتفاق خواهد افتاد، پس زمانی که ایمیل یا پیامکی برای شما ارسال نشد نسبت به ارسال مجدد آن تلاش خود را به کار گیرید.

دانلود pdf همین مقاله

 منبع مقاله

 سوالات متداول چگونه اکانت قبلی اینستاگرام را برگردانیم؟

آیا میتوان پیج حذف شده اینستاگرام را بازگرداند؟

نخیر امکان بازگردانی پیج حذف شده در اینستاگرام وجود ندارد.

چه روشی برای بازگرداندن پیج اینستاگرام وجود دارد؟

برای بازگرداندن پیج اینستاگرام با روش هایی مثل ایمیل و شماره تلفن و فیسبوک امکان پذیر است.

با چه روش هایی میتوانم اکانت اینستاگرامم را برگردانم؟

شما در راستای برگرداندن پیج خود میتوانید سه روش را امتحان کنید، از روش ایمیل، شماره ی تلفن و حتی از طریق فیسبوک

اگر اکانت اینستاگرامم را قبلا حذف کرده باشم آیا امکان دارد برگردانم؟

در این شرایط دو حالت وجود دارد اگر حذف شما به صورت موقتی باشد بله به راحتی این کار انجام میشود اما به صورت دائمی خیر.

ما را در سوشیال ها دنبال کنید:
خرید خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های اینستاگرام

سرویس های تلگرام

سرویس های روبیکا

سرویس های کلاب هاوس

جدیدترین پست های وبلاگ

دیجی ممبر

سایت دیجی ممبر بزرگترین مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی مفتخر است تا با ارائه خدمات باکیفیت همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند.


تماس با ما


راهنمایی خرید


همکاری درفروش


قوانین و مقررات

جدیدترین مطالب وبلاگ

تماس با ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت دیجی ممبر هر روز هفته از طریق تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

09397589194

سوشیال‌ها:


Telegram


Whatsapp


Google


Pinterest


Youtube


Instagram

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد