🎁 تخفیف 40 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان 5 درصد هدیه دریافت کنید. شماره تماس : 09397589194
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
چالش های اینستاگرام برای افزایش فالوور

چالش های اینستاگرام برای افزایش فالوور

فهرست مطالب
5/5 - (1883 امتیاز)

اپلیکیشن اینستاگرام به‌ عنوان یکی از برنامه ‌های قدرتمند و جذاب معرفی می‌ شود که می ‌توانید با ترفندهای راحتی کاربران زیادی را به خود جذب نمایید. بیشتر افرادی که از این اپلیکیشن استفاده می ‌کنند به استفاده از چالش اینستاگرام می‌ پردازند.

استفاده از چالش‌ های اینستاگرام به افزایش فالوورهای شما کمک می کند، به‌ عنوان مثال پیج هایی وجود دارند که از روی عکس بچگی شخصیت‌ های مشهور باید نام آن‌ ها را حدس بزنید یا این ‌که به استفاده از جای خالی برای کلمات می‌ پردازند که می ‌تواند توجه کاربران زیادی را جذب کند.

فالوورها باعث می‌ شوند که پیج شما بهتر دیده شود، همچنین برگزاری چالش ‌ها می تواند میزان خلاقیت شما را شکوفا کند. در استفاده از چالش‌ های اینستاگرام می ‌توانید هشتگ ‌های مختلفی را بکار ببرید تا به جذب کاربران بپردازد و در نتیجه باعث افزایش فالوور اینستاگرام خود به صورت واقعی بشوید که بسیار روی فروش کسب و کار شما تاثیر می گذارد.

نکات مهم درمورد استفاده از چالش

برای این‌ که بتوانید چالش مناسبی را ایجاد کنید باید به رعایت یکسری از اصول بپردازید تا کاربران دیگر در آن چالش شرکت کنند. در ادامه نکات مهم درباره اجرای انواع چالش اینستاگرام در اختیار شما قرار خواهیم داد.

سادگی در چالش

یکی از مهم‌ ترین مواردی که باید به آن دقت داشته باشید این است که چالش ‌های خود را بسیار ساده طراحی کنید و با کاربران ساده باشید، چرا که مردم حوصله بازی در چالش‌ های سخت را ندارند.

چالش‌ های سرگرم ‌کننده

چالش‌ های سرگرم ‌کننده

برای این که بتوانید چالش زیبا و جذاب را خلق کنید باید خود را جای کاربران بگذارید و ببینید چه چیزی آن‌ ها را سرگرم می کند یا چگونه می ‌توانید کاربران خود را راضی نگه دارید، از طرفی به ایجاد پست‌ های سرگرم ‌کننده و جذابی بپردازید که حس خوشحالی را در کاربران ایجاد کند.

شرکت در چالش‌ های دیگران

علاوه‌ بر این که خود شما می ‌توانید در پیج های اینستاگرام چالش‌ هایی راه ‌اندازی کنید، پیج های زیادی وجود دارند که چالش ‌های مختلفی را ایجاد خواهند کرد که می ‌توانید در آن ‌ها شرکت کنید. شما می ‌توانید با این کار بر روی پیج خود سرمایه ‌گذاری کنید، چرا که در پروژه‌ های بزرگ دیده شده خواهید شد، بنابراین شانس شناخته شدن شما با شرکت در چالش ‌ها بالا می‌ رود.

بکار بردن خلاقیت در چالش

چالش‌های جدید می‌ توانند بسیار جذاب‌ تر از چالش‌های قدیمی باشند، بنابراین اگر شما هم چالش‌ های جدیدی را ارائه کنید می‌ توانید با استقبال زیادی رو به رو شوید، اما چالش‌ های خود را باید به ‌نحوی طراحی کنید که بتواند توجه مخاطبان را به خود جلب کند.

ب بکار بردن خلاقیت می‌ توانید به مشاهده انواع چالش اینستاگرام بپردازید و از آن‌ ها ایده بگیرید، اما به‌ هیچ‌ وجه از چالش‌ های دیگران کپی ‌برداری نکنید.

انتخاب هشتگ مناسب برای چالش

زمانی‌ که شما به طراحی چالش جذابی می ‌پردازید در مرحله دوم باید یک هشتگ  مناسب را هم برای آن انتخاب کنید تا تمامی افراد به چالش شما دسترسی داشته باشند، علاوه‌ بر این صفحه‌ ای که برای چالش مورد نظر ایجاد می ‌شود به شما اجازه می ‌دهد که تمام ویدیوهای ارسال ‌شده توسط کاربران را در آن ‌جا قرار دهید.

هشتگ ها می‌ توانند به بهتر دیده شدن چالش‌ های شما کمک زیادی نمایند، علاوه ‌بر استفاده از هشتگ‌ های اصلی می ‌توانید هشتگ ‌های مشابهی را هم به کار ببرید تا برای بیشتر کاربران قابل نمایش باشند.

تعیین زمان برای برگزاری چالش ‌های اینستاگرام

تعیین زمان برای برگزاری چالش ‌های اینستاگرام

قبل‌ از این‌ که چالشی را در اینستاگرام راه‌ اندازی کنید به کاربران اطلاع‌ رسانی نمایید و از طریق استوری ها  ایجاد چالش مدنظر خود را خبر دهد. به این نکته دقت داشته باشید که چالش اینستاگرام قرار نیست تا ابد ادامه داشته باشد، بنابراین برای چالش خود یک زمان محدودی را مشخص نمایید، البته مدت ‌زمان چالش را آن قدر کوتاه در نظر نگرید که کاربران فرصت اجرای آن را نداشته باشند.

پرسیدن سوال از کاربران در چالش

یکی از بهترین روش‌ هایی که به شما کمک می ‌کند توجه کاربران را به چالش خود جلب کنید بازی سوال و جواب می ‌باشد. سوال های مختلفی را در زمینه‌ های گوناگون آماده کنید، در نهایت به افرادی که بیشترین پاسخ صحیح را می ‌دهند جایزه‌ هایی را اهدا کنید.

انواع چالش در اینستاگرام

زمانی‌ که به برگزاری چالش در اینستاگرام می پردازید در مرحله اول باید از خود بپرسید که آیا اطلاعات مناسب را در اختیار کاربران قرار داده‌ ام یا این‌ که نحوه بازی برای همه استفاده‌ کنندگان ساده است یا خیر؟ این قبیل سوال‌ ها می ‌تواند به شما کمک کند که چالش‌ های زیبایی طراحی کنید، چالش ‌های بسیاری در اینستاگرام وجود دارد که هر کدام از آن ‌ها را می توانید مورد استفاده قرار دهید.

چالش‌ های مورد استفاده در استوری اینستاگرام

چالش ‌های بسیاری را می‌ توان در استوری های اینستاگرام مورد استفاده قرار داد که دارای تنوع بسیار زیادی هستند، بنابراین نمی ‌توان تعیین کرد که کدام یک از آن‌ ها بازخورد مثبتی دارند، اما به‌ طور کلی می‌ توانید چالش‌ های جدید و مهم را به کار ببرید تا توجه فالوورهای زیادی را به خود جذب کنید.

در واقع چالش اینستاگرام روش بسیار مناسبی برای افزایش فالوور بشمار می رود که اگر آن‌ ها را مرحله به مرحله انجام دهید با تاثیر بسیار مثبتی مواجه خواهید شد.

چالش‌ ها و بازی‌ های اینستاگرام

چالش‌ ها و بازی‌ های اینستاگرام

شما می‌ توانید در استوری اینستاگرام خود بازی ‌هایی را راه اندازی کنید تا با کاربران تعامل بیشتری داشته باشید. اگر یک راه مستقیم را برای مکالمه با آن ‌ها به دست آورید ایده‌ های سرگرم‌ کننده می‌ تواند مخاطبین شما را درگیر کند، بنابراین موضوعاتی را انتخاب کنید که  فالوورهای شما را تشویق کند تا به بازده استوری های شما بپردازد.

بازی‌ ها به‌ عنوان یکی از روش ‌های سرگرم‌ کننده در اینستاگرام به شمار می روند که یک راه حل  مناسب برای داشتن ارتباط مجازی با کاربران به شمار می ‌رود، بازی ها بیشتر شبیه به چالش ‌هایی هستند که دنبال کنندگان شما می ‌توانند آن ‌ها را تکمیل کنند.

یکی از بازی‌ های جذاب اینستاگرام image source نام دارد که نیازی به هیچ‌ گونه استفاده ای از نرم ‌افزار ندارد، بلکه  آن را می ‌توانید در اپلیکیشن اینستاگرام اجرا کنید، خود اپلیکیشن یک استیکر را در استوری شما منتشر خواهد کرد تا چالش‌ ها را بسیار راحت تر کند.

نحوه ایجاد چالش در اینستاگرام

نحوه ایجاد چالش در اینستاگرام

برای این ‌که چالش اینستاگرام را راه اندازی کنید باید استوری اینستاگرام را باز کرده و عکسی که قصد اشتراک ‌گذاری آن دارید انتخاب نمایید، سپس از برچسب ‌هایی که سمت راست‌ بالای صفحه قرار دارد یکی را انتخاب کنید و هشتگ چالشی را که قرار است اجرا نمایید در استوری قرار دهید که کاربران هم می توانند چالش ‌های شما را مشاهده کنند.

برای خواندن این مقاله به صورت افلاین pdf را دانلود کنید.

سوالات متداول در زمینه چالش های اینستاگرامی برای افزایش فالوور

ایده های چالش اینستاگرام برای جذب فالوور کدامند؟

چالش های عکاسی و سلفی یا چالش های رای دهی در اینستاگرام برای جذب فالوور بهتر است.

چالش اینستاگرامی برای افزایش فالوور چیست؟

پیج های اینستاگرام که از شما میخواهند دوستانتان را در زیر پست تگ کنید یا به سوالات جواب دهید و یا حتی جای خالی کلمات را حدس بزنید چالش اینستاگرام هستند که برای افزایش فالوور نیز بسیار موثر است.

ویژگی بهترین چالش های اینستاگرام چیست؟

یکی از مهم ترین دلایلی که پیج های فروشگاهی یا تجاری از چالش های اینستاگرامی استفاده میکنند بالا بردن تعامل پیج است پس شما باید چالش هایی را انتخاب کنید که کاربر پسند باشند تا بتوانید مخاطبان زیادی را به سمت پیج خود جذب کنید.

ایده های چالش های اینستاگرامی را از کجا بیاوریم؟

داشتن ایده و پیاده کردن آنها بستگی زیادی به پیج شما دارد که چالش هایتان با پیج ارتباط داشته باشد اما میتوانید از رقبای خود الگو برداری کنید و یا پیج هایی که در این زمینه صرفا فعالیت میکنند.

ما را در سوشیال ها دنبال کنید:
خرید خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های اینستاگرام

سرویس های تلگرام

سرویس های روبیکا

سرویس های کلاب هاوس

جدیدترین پست های وبلاگ

دیجی ممبر

سایت دیجی ممبر بزرگترین مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی مفتخر است تا با ارائه خدمات باکیفیت همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند.


تماس با ما


راهنمایی خرید


همکاری درفروش


قوانین و مقررات

جدیدترین مطالب وبلاگ

تماس با ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت دیجی ممبر هر روز هفته از طریق تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

09397589194

سوشیال‌ها:


Telegram


Whatsapp


Google


Pinterest


Youtube


Instagram

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد