🎁 تخفیف 40 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان 5 درصد هدیه دریافت کنید.
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
آرشیو استوری های اینستاگرام

آرشیو استوری های اینستاگرام کجاست و چگونه آنها را دوباره منتشر کنیم؟

فهرست مطالب
post

اینستاگرام یکی از محبوب ترین پلتفرم های مجازی است که کاربران فعال زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب کرده است. این برنامه به شما این امکان را می دهد که بتوانید عکس ها و فیلم های خود را با مخاطبین به اشتراک بگذارید .

اینستاگرام دارای قابلیت های زیادی می باشد که یکی از آنها، آرشیو استوری اینستاگرام است. در صورتی که با این قابلیت هنوز آشنا نیستید نگران نباشید، در این مقاله به صورت کامل هر چیزی که شما در این زمینه نیاز دارید را کاور خواهیم کرد .

یادآوری استوری در اینستاگرام

استوری یکی از بخش های جذابی است که چند سالی است که به اینستاگرام اضافه شده است و در همین مدت به محبوب ترین بخش این برنامه تبدیل شده است، به طوری که طبق آمار به دست آمده بخش های مربوط به استوری و پست، محبوب ترین بخش های این برنامه نزد کاربران بوده است .

علاوه بر اینکه برای کار های شخصی و سرگرمی می توان که از اینستاگرام استفاده کرد، از این پلتفرم می توان که درآمد نیز داشت و کسب و کار با درآمد بالا راه انداخت،  به همین دلیل خوب است که با بخش های مختلف این پلتفرم آشنا باشید .

همان طور که می دانید هر استوری در اینستاگرام عمر 24 ساعته دارد و بعد این مدت به صورت خودکار عکس یا فیلم از بین خواهد رفت اما به طور کامل استوری ها از اکانت حذف نمی شوند و همه آنها در بخش آرشیو استوری (یادآوری استوری) ذخیره می شوند .

البته این موارد فقط برای کاربر قابل مشاهده است و در صورتی که دوباره آن را استوری کنید، فالوور های شما می توانند آن را مشاهده کنند .

در صورتی که استوری قدیمی را دوباره اد استوری کنید، تاریخی روی آن درج می شود که نشان دهنده تاریخ منتشر شدن آن عکس یا فیلم است .

به طور کلی کلمه آرشیو کردن به معنای جمع آوری یا ذخیره سازی می باشد، در بیشتر پلتفرم های مجازی همانند اینستاگرام نیز این بخش موجود است .

نحوه استفاده از آرشیو استوری اینستاگرام

درست همانند آلبوم هایی فیزیکی که عکس های ما را به مدت طولانی در همان حالت و بدون تغییر ذخیره می کنند، بخش آرشیو استوری اینستاگرام نیز همین کار را می کند و تمامی عکس ها و فیلم هایی که شما در این پلتفرم قبلا در بخش استوری منتشر کرده اید را در قسمت آرشیو ها ذخیره می کند تا هر زمان که بخواهید از آنها بازدید کنید .

پست های شما به صورت پیش فرض آرشیو می شوند و حتی شما می توانید که به صورت دستی آن را آرشیو کنید و در مدتی مشخص آن را از دید افراد دور کنید .

استوری نیز به همین روال است، با اینکه هر استوری 24 ساعت در پیج شما منتشر می شود اما بلافاصله به بخش آرشیو استوری شما منتقل می شود. شما می توانید که به راحتی ان را دوباره هر زمان که بخواهید با یک یادآور یا تاریخ استوری کنید .

البته توجه کنید بخش آرشیو استوری فقط برای صاحب پیج ممکن است و اگر می خواهید که مخاطبین خود نیز آن را مشاهده کنند باید استوری های خود را هایلایت کنید .

این دو ویژگی ارتباط نزدیکی به هم دارند و به گونه ای هر دو استوری های شما را ذخیره می کنند، اما نحوه کار آنها متفاوت است .

به طور کلی زمانی که استوری را منتشر می کنید بعد از 24 ساعت از پیج شما حذف می شود ،‌ حال دو راه پیش روی شما است، اولین مورد این است که می توانید استوری را هایلایت کنید و برای همیشه در بخش پروفایل خود به اشتراک بگذارید تا فالوور های شما آن را مشاهده کنند و یا اینکه ان را به آرشیو منتقل کنید.

در این صورت فقط خود شما هستید که می توانید استوری را ببینید و می توانید که از آنجا به بخش هایلایت های خود منتقل کنید و یا اینکه دوباره آن را استوری کنید .

برای اینکه آرشیو استوری اینستاگرام را برای خود فعال کنید کافی است مراحل زیر را انجام دهید :

  1. ابتدا حتما در صورتی که اینستاگرام شما آپدیت نشده است، آن را آپدیت کنید .
  2. برنامه را اجرا کنید و از آنجا به بخش تنظیمات رفته و Story Controls را انتخاب کنید .
  3. حال باید که گزینه SAVE TO ARCHIVE را روی حالت روشن بگذارید تا استوری های شما در این بخش سیو شوند و در صورتی که علاقه ای ندارید که استوری های شما آرشیو شوند، می توانید که این گزینه را خاموش کنید .

نحوه استفاده از آرشیو استوری اینستاگرام 2

نحوه استفاده از آرشیو استوری اینستاگرام

استفاده از آرشیو استوری اینستاگرام در کسب و کار

همان طور که قبلا هم اشاره کردیم ، اینستاگرام یک پلتفرم مناسب برای ایجاد کسب و کار های متنوع است و امروزه میلیون ها کسب و کار کوچک و بزرگ در این برنامه فعال هستند .

تمامی قابلیت هایی که برای این برنامه مطرح است هم برای استفاده شخصی و هم برای کسب و کار ها مناسب است و در صورتی که بتوان به درستی از آنها استفاده کرد، در این پلتفرم پیشرفت زیادی خواهید کرد .

قابلیت آرشیو استوری اینستاگرام یکی از بهترین و کارآمد ترین ابزار هایی است که در پیج های کاری می توان از آن استفاده کرد . شاید با خود بگویید که چگونه این قابلیت به کار پیج های کاری می آيد؟

در صورتی که پیج کاری دارید بهتر است این گزینه را روشن نگه دارید تا بتوانید اقدامات زیر را انجام دهید :

  • مرور پست های قبل : با استفاده از این قابلیت تمامی پست ها و استوری های شما ذخیره می شود و شما هر زمان که بخواهید می توانید روند استوری های پیج را بررسی کنید و در صورتی که ایرادی در آن وجود داشت، در آینده تکرار نکنید . شما باید که در دوره های سه ماهه روند کلی استوری و پست های خود را بررسی و تحلیل کنید که آرشیو کردن این موارد به شما کمک زیادی می کند، زیرا تمامی پست ها و استوری های شما را با تاریخ دقیق ذخیره می کند  .
  • بررسی روند کاری : یکی از اصول مهمی که باید برای پیشرفت کردن در پلتفرم اینستاگرام به آن توجه کامل داشته باشید، این است که روند کاری خود را در بازه های مشخص بررسی کنید . داشتن آرشیو به شما این امکان را می دهد که راحت تر این کار را انجام دهید .
  • برآورد میزان تعامل دیگران : اینستاگرام برنامه ای است که برای ایجاد تعامل بین کاربران ایجاد شده است، پس در صورتی که می خواهید در این پلتفرم پیشرفت کنید باید که بتوانید تعاملات خود را مورد بررسی قرار دهید. قابلیت آرشیو استوری اینستاگرام این کار را برای شما بسیار آسان کرده است، زیرا هر زمان که بخواهید به استوری و پست های خود دسترسی دارید .

سخن آخر

در این مقاله سعی کردیم که در رابطه با قابلیت آرشیو کردن استوری در پلتفرم مشهور و پر کاربرد اینستاگرام، مطالبی را به شما ارائه کنیم .

به عنوان نکته آخر به این نکته نیز توجه کنید که می توانید با ورود به بخش تنظیمات اینستاگرام خود از بخش سه خط پروفایل به بخش Archive رفته و از آنجا پست های قدیمی خود را دوباره بازگردانید، البته توجه کنید فقط پست هایی که آرشیو شده اند امکان برگشت دارند .

برای این کار به بخش Posts Archive رفته و بعد از انتخاب پست مورد نظر خود گزینه show on profile را بزنید .

برگرداندن از آرشیو

در صورتی که نیاز به ویو بالا در کمترین زمان برای استوری های خود هستید میتوانید با خرید ویو استوری به هدف خود برسید.

دانلود pdf این مقاله

سوالات متداول آرشیو استوری اینستاگرام + خاطرات اینستاگرام

قابلیت on this day در اینستاگرام چیست؟

با این قابلیت میتوانید پست و استوری هایی که در گذشته گذاشته بودید دوباره در همان تاریخ منتشر کنید.

با راه اندازی حالت یادآور در اینستاگرام چه اتفاقی می افتد؟

حالت یادآور باعث میشود پست های آرشیو شده و قدیمی دوباره به مخاطبان تان نمایش داده شود.

آیا میتوانم استوری هایی که قبلا گذاشته ام را ببینم؟

بله یکی از قابلیت های مهم اینستاگرام این است که شما به راحتی میتوانید وارد بخش آرشیو استوری های خود شوید و همچنین تمام مواردی که آپلود کرده اید را با تاریخ ببینید و پیدا کنید.

چرا بعضی از استوری ها آرشیو نمیشوند؟

ممکن است این موضوع به دلیل آپدیت نکردن برنامه ی اینستاگرام شما و یا حتی یکی از باگ های اینستاگرام باشد، به غیر از این موضوع به طور اتوماتیک تمامی استوری ها در بخش آرشیو ذخیره میشوند.

ما را در سوشیال ها دنبال کنید:
خرید خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های اینستاگرام

سرویس های تلگرام

سرویس های روبیکا

سرویس های کلاب هاوس

جدیدترین پست های وبلاگ

دیجی ممبر

سایت دیجی ممبر بزرگترین مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی مفتخر است تا با ارائه خدمات باکیفیت همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند.


تماس با ما


راهنمایی خرید


همکاری درفروش


قوانین و مقررات

جدیدترین مطالب وبلاگ

تماس با ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت دیجی فالوور هر روز هفته از طریق تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

09397589194

سوشیال‌ها:


Telegram


Whatsapp


Google


Pinterest


Youtube


Instagram

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد