5/5 - (1 امتیاز)

آموزش رفع محدودیت سنی پیج اینستاگرام

همانطور که احتمالا قبلا متوجه شده اید، اینستاگرام حین ثبت نام سال تولد را از کاربر اخذ می کند. در گذشته دلیل انجام این کار مشخص نبود اما این روزها آپدیتی برای این شبکه ی اجتماعی آمده است که به وسیله ی آن می توان برای ورود به پیج های مختلف محدودیت سنی گذاشت.

ادمین پیج های کسب و کار و بیزینسی اینستاگرام می توانند حداقل سنی را مشخص کرده که فقط افراد بالاتر از آن سن می توانند محتوای پیج را مشاهده نمایند.

رفع محدودیت سنی اینستاگرام

شاید مفید باشد : آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

محدودیت سنی اینستاگرام چه مشکلاتی را به وجود می آورید؟

بسیاری از افرادی که در حال ایجاد یک پیج بیزینسی برای خود بوده اند بنا به هر دلیلی محدودیت سنی ایجاد کرده اند و در چنین حالتی افراد دیگر نمی توانند آن ها را فالو کنند و به همین خاطر قادر به انجام هیچ کاری نیستند. به همین دلیل لازم است که یاد بگیریم چگونه محدودیت سنی پیج کسب و کار یا کریتور خود را برداریم.

خدمات دیجی ممبر : خرید پیج اینستاگرام 

چگونه محدودیت سنی پیج را برداریم؟

برای انجام این کار کافی است که مطابق شکل زیر وارد صفحه پروفایل خود شوید و از بالای صفحه علامت سه خط افقی را بزنید، سپس گزینه ی setting را بزنید تا وارد بخش تنظیمات شوید.رفع محدودیت سنی- مرحله یک

از میان گزینه های نمایش داده شده، business یا creator را طبق پیج خود انتخاب کنید. از آنجایی که پیج ما بیزینسی است بنابراین گزینه ی business را انتخاب خواهیم کرد، سپس باید از بین گزینه های نشان داده شده، minimum age را برگزینید تا وارد بخش مد نظر شوید.

رفع محدودیت سنی- مرحله دو

حالا از بخش Default می توانید محدودیت سنی را بردارید. اگر عددی را در آن قسمت مشاهده می کنید می توانید آن را برداشته و علامت تیک بالای صفحه را بزنید تا تغییرات ذخیره شود. همچنین اگر قصد دارید که برای پیج خود محدودیت سنی قرار دهید کافی است که دکمه ی Add روبروی کلمه ی default را بزنید تا بتوانید یک minimum age تعیین کنید.

رفع محدودیت سنی- مرحله سه

برای مثال ما در این قسمت دکمه ی add  را زده ایم و یک عدد وارد کرده ایم. در این حالت فقط و فقط افرادی که سن آن ها بالای 10 سال است می توانند محتوای پیج ما را ببینند.

امکان دیگری که در این بخش وجود دارد این است که می توان افراد را بر حسب کشوری که در آن زندگی می کنند به همراه سن و به صورت همزمان محدود کرد. همانطور که در شکل زیر می بینید می توان از بین کشورهای مختلف انتخاب را انجام داد.

رفع محدودیت سنی- مرحله چهار