🎁 تخفیف 40 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان 5 درصد هدیه دریافت کنید.
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
دلیل ریپورت شدن در اینستاگرام و راه حل رفع ریپورت اینستاگرام

دلیل ریپورت شدن در اینستاگرام و راه حل رفع ریپورت اینستاگرام

فهرست مطالب
4.8/5 - (5 امتیاز)

 

دلیل ریپورت شدن در اینستاگرام چیست؟ اینستاگرام یکی از محبوب ترین برنامه ها در چند سال اخیر شناخته شده است. این برنامه قابلیت های بسیاری دارد و همچنین از طریق آن می توان سود زیادی را کسب کرد.

اما نکته ای که وجود دارد، این است که با به اشتراک گذاری پست های نامرتبط یا محتواهایی که با قوانین این اپلیکیشن مشکل داشته باشند، ریپورت و بلاک می شوند.

ریپورت شدن هم باعث می شود تا افراد نتوانند پستی به اشتراک بگذارند یا حتی با بقیه در ارتباط باشند. حال در ادامه با ما همراه باشید تا هر آنچه که راجع به ریپورت در اینستاگرام نیاز دارید را شرح دهیم.

ولی اگر پیج محبوب باشید و فالوور میلیونی داشته باشید نیاز برای ریپورت زیادی هست تا پیج شما بسته شود پس اگر پیج شما برایتان مهم است بهتر است با خرید فالوور ارزان برای پیج خود آن را ایمن کنید.

دلیل ریپورت شدن در اینستاگرام و ریپورت محتوا در اینستاگرام 

دلایل بسیاری وجود دارد که باعث ریپورت شدن پست ها و محتواها می شود. البته اگر افراد با اکانت های فیک پست های شما را اسپم کنند، ممکن است که محتوا بلاک شده و به بقیه نشان داده نشوند.

ریپورت شدن در این برنامه هم به اینگونه است که از جواب دادن دایرکت ها، لایک کردن پست دیگران، کامنت گذاری و… محروم می شوید. اگر مدت زیادی این اتفاق برای شما رخ دهد، باید برای رفع آن چاره ای بیاندیشید. زیرا باعث افت پیج می شود.

حال برخی از ‌مهم ترین دلایل ها که باعث ریپورت در اینستاگرام می شوند، شامل:

یکی از دلیل ریپورت شدن در اینستاگرام لایک و فالوو

لایک کردن و فالوو بیش از حد افراد باعث ریپورت شدن پیج شما می شود. به همین دلیل بهتر است که در یک روز زیاد این کار را انجام ندهید تا اینستاگرام هم شما را ربات تشخیص ندهد.

شاید خیلی از افراد از این موضوع مطلع نباشد، اما باید بدانید که لایک کردن بیش از حد در یک روز یا در یک مدت، باعث افت پیج هم می شود. زیرا اینستاگرام پیج های اینگونه را یا فیک یا ربات تلقی می کند و به همین دلیل آن را ریپورت می کند.

نحوه پست گذاری

موضوع دیگری  که اهمیت بسیاری در ریپورت در اینستاگرام دارد، نحوه پست گذاری است. نباید در یک روز پست های زیادی به اشتراک بگذارید. زیرا این موضوع هم باعث ریپورت شدن پیج می شود.

رعایت کردن قانون کپی رایت

اگر اینستاگرام پست یا محتوای شما را کپی از دیگر پیج ها تشخیص دهد، آن را ریپورت می کند. به همین دلیل حتما برای به اشتراک گذاری پست ها از خلاقیت خود استفاده نمایید.

این کار باعث می شود تا بهتر بتوانید افراد را به پیج خود جذب نمایید. اگر هم که قصد دارید متن ها یا محتواهای دیگران را استفاده کنید، آن ها را تگ نمایید. اینگونه قانون کپی رایت هم رعایت می شود.

به اشتراک گذاری محتواهای نامناسب

پست ها و محتواهایی که نامناسب باشند یا به دین یا قومیتی توهین کنند، ریپورت می شوند. همچنین شما با مشاهده اینگونه پست ها می توانید آن ها را ریپورت کنید. اینستاگرام سریعا برای بستن آن ها اقدام می کند.

ورود با سرورهای مختلف

نکته بعدی، ورود کردن به پیح با ای پی با سرورهای متفاوت است. به عنوان مثال اگر مدام با گوشی های مختلف در اکانت خود عضو شوید، پیج پس از مدتی بسته و ریپورت می شود.

راهکارهایی برای رفع مشکل ریپورت در اینستاگرام

راهکارهای متفاوتی برای رفع رپیورت در اینستاگرام وجود دارد. اگر این موضوع به دلیل فعالیت زیاد باشد، باید مدتی افراد را لایک و فالوو نکنید. اگر هم که برای مشکلات دیگری است که در بالا بیان کردیم، باید از دوستان خود بخواهید تا زیر پست ها کامنت بگذارند.

با گذاشتن کامنت های انگلیسی، اینستاگرام متوجه می شود که شخصی حقیقی هستید و شما را هم از ریپورتی خارج می کند. حال روش های دیگری هم وجود دارد که عبارت اند از:

تغییر شماره

یکی از راهکارها تغییر شماره و حتی ایمیل می باشد. زمانی که شما ریپورت شوید می توانید پیامی را از طرف برنامه اینستاگرام مشاهده کنید. برای رفع آن وارد قسمت تنظیمات شده و شماره یا ایمیل که با آن ثبت نام کرده اید را تغییر دهید. در بیشتر از مواقع ریپورت اینستاگرام رفع می شود.

ارسال درخواست

راهکار دیگری که برای رفع ریپورت وجود دارد، ارسال درخواست به اینستاگرام می باشد. کافی است که وارد قسمت تنظیمات شوید، سپس گزینه هلپ را انتخاب کنید. صفحه ای برای شما نمایان داده می شود که باید گزینه رپیورت پرابلم یا مشکل ریپورت را انتخاب نمایید.

بعد از آن کافی است که مشخصاتی که در اینستاگرام وارد کرده اید را بنویسید و درخواست را ارسال کنید.

پیام action block

action block یک پیام است که برای افراد ریپورت ارسال می شود. شما با مشاهده آن کافی است که بر روی گزینه tell us  کلیک کنید. سپس باید وارد قسمت جیمیل یا ایمیل موبایل شوید و تایید کنید که ربات نیستید. ریپورت شدن زمانی اتفاق می افتد که این برنامه شما را ربات تشخیص دهد.

ارتباط با پشتیبانی

ارتباط با پشتیبانی

شما با برقراری ارتباط به صورت آنلاین یا تماس به پشتیبانی اینستاگرام می توانید از ریپورت خارج شوید.

نحوه ریپورت کردن در اینستاگرام

همان طور که شما در اینستاگرام ریپورت می شوید، می توانید پست ها یا محتواهای نامناسب را هم گزارش دهید. برای ریپورت کامنت کافی است که پیام را چند لحظه بگیرید تا سبز یا آبی رنگ شود.

سپس باید آیکونی که ظاهر می شود را انتخاب کنید. با این کار می توانید پیام را اول ریپورت و سپس ریپورت کنید. اگر اینستاگرام آن را نامناسب یا خشونت آمیز تشخیص دهد، کامنت در زیر پست پاک می شود.

اگر کاربرانی هم در اینستاگرام دچار تخلف شوند، می توانید آن ها را ریپورت کنید. کافی است که وارد صفحه اصلی پیج آن ها شوید، سپس با کلیک کردن بر روی سه نقطه بالای صفحه رپیورت و اسپم را برگزینید.

ممکن است اینستاگرام سوالاتی از شما بپرسید یا بخواهد که دلیل را توضیح دهید.  می توانید آن ها را بنویسید و ریپورت را ارسال کنید. همچنین برای اکانت های فیک و ربات هم می توانید از گزینه ریپورت استفاده نمایید. آن ها در صورت تشخیص سریعا بسته می شوند.

ریپورت در اینستاگرام چیست؟

ریپورت در اینستاگرام به معنای بلاک شدن از انجام هر فعالیتی در اینستاگرام می باشد. همان طور که در بالا هم شرح دادیم،‌ در برخی از مواقع ریپورت اینستاگرام با چند راهکار رفع می شود و در زمان های دیگر باعث بسته شدن کلی پست می شود.

البته شاید این کار ساده به نظر برسد، اما تا زمانی که پست و محتواها بر خلاف قوانین این برنامه نباشند، پست یا کاربری ریپورت نمی شود.

اسپم در اینستاگرام چیست؟

تا زمانی که شما از گزینه اسپم و ریپورت استفاده نکنید، پست یا پیج ها مسدود نمی شوند. شما با استفاده از این قابلیت می توانید پست ها را پاک کنید و پیج های فیک را ببندید.

اسپم باعث می شود تا تخلف ها زودتر توسط اینستاگرام شناخته شوند. اسپم دارای گزینه هایی است که شما با استفاده از آن ها کار مسدود سازی را سریع می کنید.

برای خواندن این مقاله به صورت افلاین pdf را دانلود کنید.

سوالات متداول در زمینه دلیل ریپورت شدن در اینستاگرام

اگر کسی مارا به دلیل غیر واقعی گزارش کرده باشد چه اتفاقی می افتد؟

اگرکسی به دلایل غیر واقعی شما را ریپورت کند، اینستاگرام آن را حذف نمی کند. حتی اگر تعداد زیادی به این کار اقدام کنند.

چگونه از ریپورت خارج شویم؟

راهکارهای زیادی برای خارج شدن از ریپورت وجود دارد شما می توانید در این مقاله راهکارهای مهم را بخوانید.

چطوری میتوانم متوجه شم چه کسی مرا ریپورت کرده؟

متاسفانه امکان همچین موضوعی وجود ندارد که بتوانید تشخیص دهید چه کسی شما را ریپورت کرده است اما میتوانید اگر به کسی مشکوک هستید به پیج او سر بزنید اگر برای شما باز نشد احتمال دارد شما را ریپورت کرده باشد اما باز هم نمیتوان قطعی گفت.

چطوری میتوانم سریع از ریپورت خارج شم؟

برای این کار هیچ روش قطعی ای وجود ندارد و شما باید روش هایی که در مقاله گفته شده را امتحان کنید تا بتوانید از ریپورت خارج شوید.

اگر تعداد افراد زیادی صفحه را ریپورت کنند ممکن است صفحه پاک شود؟

بله حتی امکان دارد در برخی از موارد با ریپورت شدن توسط یک نفر هم صفحه ی شما پاک شود.

ما را در سوشیال ها دنبال کنید:
خرید خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های اینستاگرام

سرویس های تلگرام

سرویس های روبیکا

سرویس های کلاب هاوس

جدیدترین پست های وبلاگ

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد