عکس سلفی برای احراز هویت اینستاگرام آموزش گام به گام

عکس سلفی برای احراز هویت اینستاگرام آموزش گام به گام

5/5 - (2 امتیاز)

از آنجا که تعداد اکانت‌های شبکه اجتماعی اینستاگرام روز به روز در حال افزایش است، اخیرا بعضی اقدامات امنیتی از سوی مدیران این شبکه اجتماعی برای حفظ آرامش کاربران اعمال شده است.

این امور به سلامت اینستاگرام کمک شایانی کرده و رضایت خاطر فعالان در آن را به همراه داشته است. عکس سلفی برای احراز هویت اینستاگرام یکی از این اقدامات بوده که واکنش‌های بسیاری را از سوی کاربران به همراه داشته است. همراه ما باشید تا در ادامه بحث به این مسئله بپردازیم.

قابلیت چلنج اینستاگرام

قابلیت چلنج اینستاگرام

اینستاگرام به منظور ارتقاء امنیت این شبکه اجتماعی محبوب و پرمخاطب قابلیت چلنج را ارائه داده است. یعنی از کاربران درخواست احراز هویت می‌کند که این خواسته با خطای Challenge required نشان داده می‌شود.

اگر به هنگام ورود به اکانت خود با این ارور روبرو شدید، نباید اپلیکیشن را از تلفن هوشمند خود حذف نمایید. زیرا در این حالت تمام اطلاعات مربوط به حساب کاربری شما از بین می‌رود و دیگر نمی‌توانید به صفحه خود دسترسی داشته باشید.

هدف توسعه دهندگان اینستاگرام از ارائه قابلیت چلنج این است که از فعالیت اکانت‌های فیک ممانعت به‌عمل آورند. پس زمانی که هوش مصنوعی اینستاگرام به واقعی بودن پیجی شک کند، از او درخواست احراز هویت می‌کند.

ارور Challenge required چه زمان اتفاق می‌افتد؟

ارور Challenge required چه زمان اتفاق می‌افتد؟

همان‌طور که قبلا هم ذکر شد، زمانی که هوش مصنوعی اینستاگرام بخواهد واقعی بودن یک حساب کاربری را بسنجد، خطای Challenge required رخ می‌دهد. اگر با این خطا روبرو شده‌اید آرامش خود را حفظ کرده و از عکس سلفی برای احراز هویت اینستاگرام کمک بگیرید. اغلب در موارد زیر با این ارور مواجه می‌شوید:

  •       چنانچه به غیر از شما افراد دیگری نیز در موقعیت‌های جغرافیای مختلف از پیج استفاده کنند.
  •       اگر در یک موقعیت مکانی دیگر وارد صفحه خود شوید.
  •       به کار بردن نرم افزارهای جانبی مانند آنفالویاب و مواردی از این قبیل نیز ارورChallenge required را به دنبال دارد.

 نحوه رفع مشکل recaptcha با عکس احراز هویت اینستاگرام

یکی از اقدامات امنیتی اینستاگرام برای تشخیص هویت کاربران این است که یک‌سری کپچاهای تصویری را به صاحبان اکانت‌ها نشان می‌دهد. به این صورت که پس مواجه شدن با خطای Challenge required تعدادی عکس‌های کوچک که اغلب 9 عدد هستند، ظاهر می‌گردد.

سپس از کاربر خواسته می‌شود که تصاویر خاصی را از بین آن‌ها انتخاب نماید. برای مثال درخواست می‌شود که همه تصاویر دارای عکس تاکسی برگزیده شود. برای رفع این ارور باید تصاویر متناظر را انتخاب کرده و در نهایت  روی گزینه Next بزنید.

 نحوه رفع مشکل recaptcha با عکس احراز هویت اینستاگرام

سخن پایانی

اکانت‌های جعلی یکی از بزرگترین مشکلاتی هستند که کاربران اینستاگرام با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. به همین دلیل مدیران این شبکه اجتماعی بر آن شده‌اند که به نحوی با این حساب‌های کاربری فیک مقابله نمایند.

عکس سلفی برای احراز هویت اینستاگرام یکی از این اقدامات است که به حفظ سلامت جامعه مجازی کمک می‌کند. چنانچه شما هم با این مشکل روبرو شده‌اید، برای رفع آن می‌توانید از کارشناسان مجموعه دیجی ممبر مشاوره بگیرید. و برای به وجود نیامدن چنین مشکلاتی میتوانید به راحتی با خرید پیج اینستاگرام از سایت دیجی ممبر صاحب یک پیج با میزان فالوور بالا شوید.

سوالات متداول عکس سلفی برای احراز هویت اینستاگرام

چه موقع خطای Challenge required نشان داده می‌شود؟

این ارور معمولا موقع استفاده از برنامه‌های جانبی اینستاگرام و استفاده همزمان چند نفر در موقعیت‌های جغرافیایی مختلف از یک اکانت به وجود می‌آید.

آیا برای برطرف شدن خطای عکس سلفی احراز هویت اینستاگرام می‌توانم اکانت خود را حذف کنم؟

خیر، در صورتی‌که این کار را انجام دهید، پیج‌تان از دسترس خارج می‌شود.

برای خواندن این مقاله به صورت افلاین pdf را دانلود کنید.