🎁 تخفیف 40 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان 5 درصد هدیه دریافت کنید. شماره تماس : 09397589194
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
هزینه تبلیغات در اینستاگرام – لیست قیمت تبلیغات در سال 1402

هزینه تبلیغات در اینستاگرام – لیست قیمت تبلیغات در سال 1402

فهرست مطالب
5/5 - (1474 امتیاز)

حال که با تبلیغ در اینستاگرام و مزایای آن آشنا شدیم، نوبت به صحبت درباره قسمت اصلی ماجرا یعنی هزینه تبلیغات در اینستاگرام می رسد. همه افرادی که تصمیم می گیرند برای بهبود موقعیت شغلی خود به سراغ تبلیغ در اینستاگرام بروند، اول از همه به حداقل هزینه مورد نیاز برای انجام آن فکر می کنند.

با این حال نمی توان رقم دقیق و مشخصی برای هزینه تبلیغ در اینستاگرام بیان کرد؛ این رقم می تواند از چند هزار تومان شروع شده و گاهی به چندین میلیون تومان نیز برسد! اینکه دقیقا بخواهید چه میزان هزینه را متقبل شوید به عوامل مختلفی نظیر استراتژی تبلیغاتی تان بستگی دارد. سایر عوامل عبارتند از:

بازار کار شما: بدیهی است که هرچه رقابت در عرصه کاری شما بیشتر باشد، باید تلاش بیشتری برای دیده شدن داشته باشید. به همین ترتیب، هزینه تبلیغات نیز بیشتر خواهد شد چون مجری تبلیغاتی برای جلب توجه مخاطب به کسب و کار شما، باید وقت بیشتری گذاشته و بیشتر تلاش کند.

مدت زمان اجرای تبلیغ: به صورت کلی برای منتشر کردن یک تبلیغ در اینستاگرام باید یک زمان مشخص را انتخاب کنید که عموما توسط مجری تبلیغاتی به شما داده می شود. برای مثال شما با توجه به هدف و بودجه تان هم می توانید تبلیغ یک ساعته را انتخاب کنید و هم تبلیغ 24 ساعته؛ بدیهی است که بیشتر بودن مدت زمان تبلیغ باعث بیشتر بودن هزینه تبلیغات در اینستاگرام آن نیز می شود.

مبلغ پیشنهادی: معمولا مجری های تبلیغاتی برای انجام تبلیغات رقم های مخصوص به خودشان را دارند که بر اساس تعداد فالوورها و نرخ تعامل پیج شان تعیین کرده اند. این رقم برای هر مجری تبلیغاتی فرق می کند و بستگی دارد که شما بخواهید با چه شخصی و با چه میزان بازدید یا تعامل همکاری کنید.

تعداد تبلیغ: گاهی اوقات ممکن است بخواهید تبلیغ تان را به چند پیج بسپارید تا در مدت زمان کمتری به هدف مورد نظرتان دست پیدا کنید. برای هر کدام از این تبلیغات نیز باید مبلغی را پرداخت کنید؛ بنابراین هر چقدر تعداد تبلیغ بیشتری بخواهید انجام دهید، باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.

تعرفه تبلیغات در اینستاگرام

با تمامی این تفاسیر ممکن است برای تان این سوال پیش آمده باشد که پس از کجا می توان یک حدودی از تعرفه تبلیغ در اینستاگرام پیدا کرد؟ میانگین هزینه مورد نیاز چقدر است و اصلا از کجا می توانیم متوجه شویم مبلغی که مجری تبلیغاتی درخواست می کند عادلانه و منطقی است یا خیر؟

برای اینکه حدود قیمت تعرفه دستتان بیاید و متوجه شوید که حداقل چقدر باید هزینه کنید می توانید به پیج های مختلف با شرایط متفاوت پیام دهید و درباره تعرفه تبلیغات شان از آن ها سوال کنید و سپس با استفاده از جواب هایی که گرفته اید، یک میانگین قیمت را برای خودتان مشخص کنید.

در این مرحله گاهی افراد به این سوال می رسند که اصلا این هزینه کردن برای پیشرفت کسب و کارم سودی دارد؟ آیا تبلیغات در اینستاگرام اثربخشی کافی برای کسب و کارم را دارد؟ موضوعی که وجود دارد این است که نمی توان تضمینی برای موفقیت تبلیغات داشت؛ چون اثربخشی آن تا حد بسیار زیادی به استراتژی و عملکرد کلی خودتان بستگی دارد.

با این حال می توانید به این فکر کنید که با استفاده از تبلیغات نرخ کلیک تان بیشتر خواهد شد، میزان فروش تان بیشتر می شود، هدف بهتر و مشخص تری برای موفق شدن برند خودتان تعیین می کنید و همچنین نرخ تعامل پیج تان نیز بالاتر خواهد رفت.

نکات مهم برای تبلیغ در اینستاگرام

همه ما پیش از انجام هرکاری با متخصصین و افراد ماهر در آن زمینه مشورت می کنیم تا بتوانیم بهترین برنامه ریزی را برای رسیدن به هدف مان داشته باشیم. تبلیغات در اینستاگرام نیز این قاعده مستثنی نبوده و نیازمند مشورت با فردی خبره در این زمینه می باشد.

علاوه بر این، نکات مهم دیگری نیز برای داشتن یک تبلیغ خوب و نتیجه بخش وجود دارد؛ اولین نکته این است که شما باید تبلیغات تان را با توجه به شرایط و هدف خودتان، شخصی سازی کنید؛ یعنی باید بدانید که دقیقا چه چیزی می خواهید، مخاطب هدف تان کیست و سپس متناسب با آن تبلیغ کنید.

سعی کنید عجله نکنید و آرام آرام اما تدریجی تبلیغ کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید؛ عجول بودن هیچ گاه باعث موفقیت نمی شود.

سومین نکته این است که خلاق باشید و سعی کنید از روش های مختلف برای تبلیغات و همچنین تولید محتوا استفاده کنید تا محتوای پیج تان تکراری نشود. سعی کنید علاوه بر بنرهای تبلیغاتی ای که به صورت عکس هستند، برای تبلیغات از ویدئو و فیلم نیز استفاده کنید.

اشتباهات رایج در انجام تبلیغات اینستاگرام

در ادامه چند مورد از رایج ترین اشتباهاتی که مردم هنگام انجام تبلیغات در اینستاگرام مرتکب می شوند را بیان می کنیم؛ سعی کنید با بررسی روزانه فعالیت و عملکرد پیج تان از این اشتباهات دوری کنید تا سرمایه گذاری ای که روی تبلیغات انجام داده اید، به هدر نرود.

  • تعیین نکردن هدف معین
  • آزمایش نکردن محتوای تبلیغاتی
  • نداشتن یک استراتژی مناسب برای تبلیغ
  • استفاده از کلیشه ها و جملات تکراری و خلاق نبودن
  • اغراق در تبلیغ به گونه ای که برای مخاطب باور پذیر نباشد
  • انتخاب پیج های نامناسب برای تبلیغ به دلیل جست و جوی ناکافی
  • بررسی نکردن داده های حاصل از تبلیغ
  • توجه نکردن به اهداف و تاثیرات بلند مدت تبلیغ و عجول بودن

حرف آخر

هزینه تبلیغات در اینستاگرام یکی از بهترین راه ها برای رشد یک کسب و کار و طی کردن پله های ترقی است، اما تاثیرات مثبت این تبلیغات در صورتی ظاهر می شود که این کار به صورت اصولی انجام شود. بنابراین پیش از شروع به انجام تبلیغات، ابتدا برای خود یک هدف تعیین کرده و برای رسیدن به آن تلاش کنید.

سوالات متداول در زمینه هزینه تبلیغات در اینستاگرام

ما را در سوشیال ها دنبال کنید:
خرید خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های اینستاگرام

سرویس های تلگرام

سرویس های روبیکا

سرویس های کلاب هاوس

جدیدترین پست های وبلاگ

دیجی ممبر

سایت دیجی ممبر بزرگترین مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی مفتخر است تا با ارائه خدمات باکیفیت همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند.


تماس با ما


راهنمایی خرید


همکاری درفروش


قوانین و مقررات

جدیدترین مطالب وبلاگ

تماس با ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت دیجی ممبر هر روز هفته از طریق تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

09397589194

سوشیال‌ها:


Telegram


Whatsapp


Google


Pinterest


Youtube


Instagram

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد