🎁 تخفیف 40 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان 5 درصد هدیه دریافت کنید. شماره تماس : 09397589194
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
مخفی کردن عکس‌ هایی که شما در آن تگ هستید در اینستاگرام

مخفی کردن عکس‌هایی که شما در آن تگ هستید در اینستاگرام

فهرست مطالب
4/5 - (1 امتیاز)

این امکان برای کاربران اینستاگرام فراهم شده است که بتوانند افراد دیگر را در استوری، پست و غیره تگ کنند.  اگر دوست ندارید که کسی شما را منشن کند، می‌توانید شخص مورد نظر را بلاک نمایید. البته روش‌های دیگری نیز وجود دارند که به کمک آن میتوانید مخفی کردن عکس‌ هایی که در تگ آن هستید، را به سهولت انجام دهید.

مفهوم تگ کردن در اینستاگرام

به طور کلی به برچسب زدن آی دی اکانت سایر کاربران در بخش‌های مختلف اینستاگرام تگ کردن گفته می‌شود. این عملیات می‌تواند در قسمت‌های گوناگونی نظیر پست، استوری، کامنت و غیره صورت پذیرد. این قابلیت یک روش بسیار کاربردی است که به کمک آن می‌توانید استوری یا پست مورد نظر خود را با دوستان و فالوورهای خود به اشتراک بگذارید.

روند tag کردن به این صورت انجام می شود که کاراکتر @ را قبل از نام کاربری اکانت شخص قرار می‌دهید. به این ترتیب توجه کاربر را به پست جلب کرده و مطلب را با وی به اشتراک می‌گذارید.

انواع روش‌های تگ کردن در اینستاگرام

 قبل از اینکه در مورد مخفی کردن عکس‌ هایی که در تگ آن هستید، صحبت کنیم، لازم است که با انواع روش‌های منشن کردن در اینستاگرام آشنا شوید. راه‌کار های  tag کردن سایر کاربران در این شبکه اجتماعی به شرح ذیل می‌باشد:

1-تگ کردن کاربران در پست اینستاگرام

یکی از روش‌های رایج این است که سایر افراد را در پست‌های اینستاگرام منشن کنید. این پست می‌تواند ویدئویی و یا تصویری باشد. مثلاً اگر مایل باشید یک عکس خاص را برای گروهی از افراد به اشتراک بگذارید، کافیست که کاربران دلخواه خود را روی عکس tag کنید. در این حالت تمام اکانت‌ هایی که در پست مورد نظر منشن شده‌اند، متوجه این موضوع شده و می‌توانند تصویر را مشاهده نمایند.

با تگ کردن عکس یک آیکون آدمک روی آن نشان داده می‌شود. بنابراین سایر کاربران نیز می‌توانند این آیکون را انتخاب کرده و نام تمام افرادی را که منشن شده‌اند، ببینند. همچنین قادرند با ضربه زدن روی نام اکانت افراد وارد حساب کاربری آن‌ها شوند.

2-تگ کردن مخاطبان در استوری اینستاگرام

قابلیت tag افراد در استوری اینستاگرام یکی از امکاناتی است که توسط طراحان این اپلیکیشن در اختیار کاربران قرار داده شده است. این روش در مواردی کاربرد دارد که بخواهید یک شخص خاص را که در عکس حضور دارد، به سایر افراد معرفی کنید و یا اینکه از او قدردانی نمایید.

3-منشن کردن کاربران در بیو اینستاگرام

در صورت تمایل می‌توانید هر کس را که بخواهید، در بخش بیو اینستاگرام منشن کنید. اگر صاحب یک اکانت تجاری هستید، توصیه می‌کنیم که از این روش بهره گرفته و پیج خود را به افراد دیگر معرفی نمایید.

tag و منشن کردن در اینستاگرام مشابه هم هستند. البته تگ کردن زمانی کاربرد دارد که بخواهید توجه کاربر را به یک عکس جلب کنید؛ در حالی‌ که منشن اغلب برای کامنت و استوری به کار برده می‌شود. برای اینکه بتوانید به فرد خاصی در کامنت یا استوری خود اشاره کنید، می‌توانید نام او را منشن نمایید.

آیا سایر کاربران می‌توانند عکس‌ هایی که در آن تگ شده‌اید، را ببینند؟

به طور کلی هر کاربری که بتواند پروفایل شخصی که شما را به عکس خود تگ کرده مشاهده کند، به راحتی تمام تصاویر تگ شده را می‌ بیند. البته لازم به ذکر است که اگر حساب کاربری شما خصوصی باشد، هیچ‌ کس نمی‌ تواند محتوای پیج را مشاهده کند.

حال اگر اکانت کسی که شما را در عکس خود tag کرده در حالت عمومی یا Public تنظیم شده باشد، تمام فالوورهای او قادرند اکانت تگ شده شما به آن عکس را به راحتی ببینند و در صورتی که روی آیکون تگ کلیک کنند، به سهولت به پیج اینستاگرام شما هدایت می‌شوند. به همین دلیل اینستاگرام این امکان را  فراهم کرده است که بتوانید با مخفی کردن عکس هایی که در تگ آن هستید، کاری کنید که این تصاویر به هیچ کس نشان داده نشود.

چگونه عکس‌های تگ شده در پروفایل اینستاگرام را پنهان کنید؟

زمانی که در یک پست تگ می‌شوید، در قسمت پروفایل نمایش داده می‌شود و تمام مخاطبان شما آن را مشاهده می‌کنند. بنابراین می‌توانید با استفاده از مراحل زیر عکس‌های tag شده را پنهان نمایید:

1-برنامه اینستاگرام را باز کنید و روی آیکون مربوط به پروفایل که در گوشه سمت راست وجود دارد، ضربه بزنید. این آیکون به شکل سه خط می‌باشد که در شکل زیر نشان داده شده است.

2-در مرحله بعد گزینه Settings را برگزینید.

3-سپس در صفحه نشان داده شده گزینه Photos of You را انتخاب کنید.

چگونه عکس‌های تگ شده در پروفایل اینستاگرام را پنهان کنید؟

4-در مرحله بعد به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که باید روی گزینه Hide from My Profile کلیک کنید.  سپس دکمه Done را انتخاب نمایید.

5-در گام بعدی پست مورد نظر را برگزینید و روی گزینه Hide ضربه بزنید.

6-اکنون از شما خواسته می‌شود که اطمینان خود را برای پنهان کردن عکس اعلام کنید. پس لازم است که گزینه Hide From Profile را انتخاب نمایید. با سپری کردن این مراحل، فرآیند مخفی کردن عکس‌ هایی که در تگ آن هستید، انجام می‌شود.

چگونه عکس‌های تگ شده در پروفایل اینستاگرام را پنهان کنید؟2

منشن کردن افراد مختلف یک استراتژی عالی برای بهبود تعامل پیج اینستاگرام محسوب می‌شود. اما بعضی از کاربران به خاطر اینکه به‌ عنوان اسپم شناخته نشوند، اغلب این کار را انجام نمی‌دهند. tag کردن مزایای بسیار زیادی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1)    تگ کردن کاربرانی که در حوزه کاریتان فعالیت دارند، باعث اعتبار بخشیدن به بیزینس شما می‌گردد. در این حالت دنبال‌کنندگان به خوبی متوجه می‌شوند که با چه برندهایی کار می‌کنید و بیشتر به پیج اعتماد می‌کنند.

2)    این امر منجر به برقراری روابط بهتر با شرکت‌ هایی می‌شود که با آن‌ها همکاری دارید. برای مثال با منشن کردن برند یک شرکت خاص می‌توانید رابطه خود را با آنها بهبود ببخشید.

3)    با منشن کردن صاحبان مشاغل مختلف، برای فالوورهای خود شفاف‌ سازی می‌کنید. با این کار مخاطبان می‌ فهمند که با کدام شرکت در حال همکاری هستید و در مورد محصولات کدام برند صحبت می‌کنید.

نحوه حذف کردن پست های تگ شده در اینستاگرام

نتیجه‌گیری

منشن کردن یکی از قابلیت‌های مفید و کاربردی اینستاگرام است که نقش بسیار زیادی در توسعه کسب و کار شما ایفا می‌کند. حال مواردی پیش می‌آید که دوست ندارید شخص خاصی شما را tag کند. در چنین مواردی می‌توانید با مخفی کردن عکس‌ هایی که در تگ آن هستید، کاری کنید که دیگران متوجه نشوند توسط آن کاربر منشن شده‌اید. دیجی ممبر بهترین و کامل ترین سایت خرید خدمات شبکه های اجتماعی می باشد شما با خرید بازدید پست و استوری اینستاگرام میتوانید پست های خود را وارد اکسپلور کنید.

منبع مقاله

سوالات متداول در رابطه با مخفی کردن عکس‌ هایی که شما در آن تگ هستید

ایا میتوانیم پست های خود را از برخی کاربران مخفی کنیم؟

نخیر شما نمیتوانید پست را مانند استوری از برخی کاربران مخفی کنید فقط میتوانید ان را ارشیو یا اکانت اینستاگرام خود راخصوصی بکنید.

معنی و مفهوم مخفی کردن تگ یعنی چی؟

این موضوع به این معنی است که شما اکانت ها را به حالتی تگ کنید که مشخص نباشد.

چگونه میتوانم تگ مخفی انجام دهم؟

اولین راه حل این است که شما اسم و یوزر طرف مقابل را هم رنگ با پس زمینه کنید که در این صورت مشخص نیست و دومین راهکار این است که از صفحه بیرون ببرید.

ما را در سوشیال ها دنبال کنید:
خرید خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های اینستاگرام

سرویس های تلگرام

سرویس های روبیکا

سرویس های کلاب هاوس

جدیدترین پست های وبلاگ

دیجی ممبر

سایت دیجی ممبر بزرگترین مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی مفتخر است تا با ارائه خدمات باکیفیت همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند.


تماس با ما


راهنمایی خرید


همکاری درفروش


قوانین و مقررات

جدیدترین مطالب وبلاگ

تماس با ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت دیجی ممبر هر روز هفته از طریق تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

09397589194

سوشیال‌ها:


Telegram


Whatsapp


Google


Pinterest


Youtube


Instagram

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد