🎁 تخفیف 40 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان 5 درصد هدیه دریافت کنید.
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
دانلود عکس پروفایل اینستاگرام با ۹ روش کارآمد

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام با ۹ روش کارآمد

فهرست مطالب
5/5 - (7 امتیاز)

با انجام چند روش می‌ توان عکس پروفایل اینستاگرام را دانلود کرد، در این مقاله به آموزش و دانلود عکس پروفایل با انجام چند راهکار آسان پرداخته‌ ایم.

مکن است شما بخواهید به مشاهده و دانلود عکس پروفایل اینستاگرام بپردازید، برای انجام این کار اینستاگرام هیچ راهکاری را ارائه نداده است، اما نرم افزارهای مختلفی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید عکس پروفایل کاربران در مشاهده و دانلود کنید.

دانلود تصویر پروفایل در اینستاگرام

گاهی اوقات قصد ما از مشاهده‌ تصویر پروفایل این است که به شناسایی کاربری که ما رو فالو کرده بپردازیم. در بسیاری از شرایط حساب کاربران قفل می باشد و در صورت درخواست فالوو کردن حتما باید وی را بشناسیم.

با هر هدفی که می خواهید تصویر پروفایل کاربری را ببینید یا آن را دانلود کنید به ابزارهای مختلفی نیاز دارید. می‌ توان با مرورگر، نرم‌ افزارها، ربات یا سایت‌ ها عکس پروفایل فرد مورد نظر را دانلود کرد، اگر می‌ خواهید نحوه‌ استفاده از روش های گفته شده را یاد بگیرید تا آخرین مقاله با ما همراه باشید.

روش‌ های دانلود عکس پروفایل اینستاگرام با اندازه اصلی

همان طور که گفته شد اپلیکیشن اینستاگرام قابلیت دانلود عکس پروفایل را در اختیار کاربران قرار نمی دهد، بنابراین بسیاری از افراد به استفاده از روش های مختلفی برای دانلود تصاویر پروفایل می پردازند که در ادامه بیان خواهیم کرد.

دانلود تصویر پروفایل با استفاده از ربات اینستاگرام v-user

اگر به ‌دنبال یک ربات قوی و حرفه‌ ای هستید که با استفاده از آن بتوانید محتوای دلخواه خود را با کیفیت اصلی از اپلیکیشن اینستاگرام دانلود کنید و آن ‌ها را در هارد کامپیوتر خود ذخیره نمایید که ربات دانلود کاربر مجازی را به شما پیشنهاد می‌ دهیم.

این ربات به‌ صورت رایگان خدمات خود را ارائه می دهد که از میان خدمات قابل ارایه آن می توان دریافت تصویر پروفایل، دانلود هر نوع محتوای دلخواه مثل استوری، پست، تصاویر و ویدیوها و … بپردازید.

روش‌ های دانلود عکس پروفایل اینستاگرام با اندازه اصلی

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام از طریق مرورگر

روش دیگری که برای دانلود عکس پروفایل اینستاگرام معرفی می شود استفاده از مروگر می باشد که به هیچ نرم افزاری نیاز ندارید.

برای انجام این کار وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید و هنگامی‌ که به حساب کاربری خود متصل شدید می توانید با کلیک بر روی سه خط بالای صفحه گزینه Copy Profile URL انتخاب کنید، حال باید از حساب خود خارج شده و وارد مرورگر شوید؛ سپس در نوار آدرس مرورگر past را انتخاب کنید.

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام از طریق مرورگر

اکنون به پیج مورد نظر بروید و چند ثانیه انگشت خود را بر روی تصویر پروفایل نگهدارید تا عکس در صفحه کوچکی به شما نشان داده شود، اگر می خواهید تصویر را با اندازه اصلی و کامل دریافت کنید باید بر روی گزینه Open image in new tab کلیک کنید.

در این مرحله انگشت خود را بر روی عکس بگذارید و گزینه save را انتخاب کنید تا تصویر مورد نظر در گالری شما ذخیره شود.

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام از طریق مرورگر

اپلیکیشن Insta Profile Pic Zoom & Save

ابزارهای مختلفی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید به دانلود عکس پروفایل اینستاگرام بپردازید. استفاده از این برنامه بسیار راحت می‌ باشد برای استفاده از آن باید وارد اپلیکیشن شوید و نام کاربری فرد مورد نظر را بنویسید و بر روی گزینه Get Profile Picture کلیک کنید و سپس بعد از این ‌که تصویر نمایان شد آن را ذخیره نمایید.

 دانلود عکس پروفایل در اینستاگرام با اپلیکیشن Qeek for Instagram – Zoom profile

در این روش مانند روش قبلی که گفته شد می‌ توانید تنها با یک کلیک بر روی یک گزینه تصویر پروفایل دلخواه خود را دانلود نمایید. از ویژگی های این برنامه می ‌توان دانلود عکس های پروفایل اپلیکیشن اینستاگرام را نام برد.

روش‌ های دانلود عکس پروفایل اینستاگرام با اندازه اصلی

برنامه ig profile

دانلود تصویر پروفایل در اینستاگرام را با استفاده از برنامهig profile  می ‌توان انجام داد. این اپلیکیشن مخصوص دستگاه‌ های IOS و استفاده از آن بسیار آسان می ‌باشد. اگر به‌ دنبال اپلیکیشن ‌های دیگری مخصوص آیفون هستید می ‌توانید در آپ استور برنامه‌ مورد نظر خود را دانلود کنید.

عملکرد این  اپلیکیشن همانند برنامه ‌های دیگری است که در قبل گفته شد با این تفاوت که اپلیکیشن نام برده تنها مخصوص کاربران آیفون است.

نرم ‌افزارProfile Picture Download for Instagram

اپلیکیشن  Profile Picture Download for Instagram از اپلیکیشن‌ های دیگری است که با استفاده از آن می‌ توانید تصویر پروفایل کاربر مورد نظر را در اینستاگرام با  کیفیت مناسب ببینید و در صورت تمایل آن را دانلود کنید.

استفاده از اپلیکیشن مورد نظر بسیار راحت می باشد، یعنی تنها لازم است نام کاربری شخص دلخواه خود را وارد کنید.

روش‌ های دانلود عکس پروفایل اینستاگرام با اندازه اصلی

ربات دانلود تصویر پروفایل در اینستاگرام

ربات های بسیاری زیادی وجود دارد که برای دانلود عکس پروفایل اینستاگرام کاربرد دارد و در ادامه برخی از آن‌ ها را به شما معرفی می ‌کنیم. بعضی از کاربران به ‌خاطر این ‌که تمایل ندارند اپلیکیشن ها را دانلود کنند یا می خواهند در کمترین زمان ممکن تصویر پروفایل کاربر مورد نظر خود را مشاهده کنند به استفاده از ربات می پردازند.

البته اگر به یاد داشته باشید همه ربات ‌ها قوی و حرفه‌ ای نیستند، بنابراین ممکن است بعضی از آن‌ ها مشکلاتی را برای شما ایجاد کنند. قطعا برای این کار باید از ربات ‌های مشهور و محبوب استفاده کنید که در این مقاله می ‌توانید با ربات های مناسب دانلود تصویر پروفایل اینستاگرام آشنا شوید.

دانلود تصویر پروفایل اینستاگرام از طریق ربات Regrambot

دانلود تصویر پروفایل اینستاگرام با استفاده از ربات Regrambot بسیار آسان می‌ باشد برای استفاده از این ربات در قدم اول باید به تلگرام بروید و در نوار جستجو این کلمه Regrambot@ را وارد کنید.

اکنون در صفحه بر روی استارت کلیک کنید و زبان فارسی را انتخاب کنید، حال باید نام کاربری فرد مورد نظر را بنویسید، سپس ربات مورد نظر علاوه بر بر نشان‌ دادن تصویر پروفایل، تمام اطلاعات آی دی را به شما نمایش می‌ دهد تا متوجه شوید این حساب کاربری قدیمی است یا خیر؟

یکی از ویژگی‌ های ربات Regram این است که شما می ‌توانید استوری و پست ‌ها  را مشاهده کنید و به دانلود آن ها بپردازید‌. در روش هایی که گفته شد شما تنها در صورتی می توانید عکس پروفایل مورد نظر را دانلود کنید که حساب کاربری را فالو کرده باشید‌.

استفاده از ربات ippgbot برای دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

در صورتی ‌که یکی از ربات‌ هایی که شما استفاده می کنید غیرفعال بود، می‌ توانید از ربات ‌های دیگری برای دانلود عکس پروفایل اینستاگرام استفاده کنید، به خاطره همین ما از هر اپلیکیشن و رباتی چند مورد را معرفی می‌ کنیم.

ربات ippgbot نیز همانند regram عملکرد می ‌کند و با جستجوی نام ربات و کلیک بر روی گزینه شروع می‌ توانید کار خود را شروع کنید. نکته‌ ای که درباره‌ تمامی ربات‌ ها باید به آن‌ ها توجه داشته باشید این است که به‌ جز وارد کردن آیدی پروفایل فرد مورد نظر می‌ توانید به صفحه شخصی وی وارد شوید و از بخش سه نقطه روی گزینه‌ copy profile url کلیک کنید و اکنون آدرس کپی شده را در ربات سرچ کنید.

ربات دانلود تصویر پروفایل در اینستاگرام

استفاده از رباتInstasave  برای دانلود تصویر پروفایل

ربات instasave از دیگر ربات هایی می باشد که برای استفاده از آن باید به تلگرام بروید و کلمه Instasave_bot@ را جستجو کنید. توضیحات مربوط به استفاده از ربات به‌ صورت مختصر و کامل در ربات قرار دارد که  می ‌توانید به راحتی از خدمات آن استفاده کنید.

استفاده از رباتInstasave  برای دانلود تصویر پروفایل

وب سایت دانلود تصویر پروفایل اینستاگرام

اپلیکیشن، ربات و وب سایت های مختلفی برای دانلود تصویر پروفایل وجود دارد که هدف ما از معرفی کردن آن ها این است خود شما تصمیم بگیرید که کدام روش را برای دانلود تصاویر به کار بگیرید.

امروزه افراد بسیاری از وب سایت های دانلود تصویر پروفایل استفاده می کنند که یکی از محبوب ‌ترین و مشهورترین وب سایت‌ ها برای انجام این کار سایتinstadp.com   می ‌باشد که استفاده از آن بسیار آسان است.

برای دانلود تصویر پروفایل کاربر مورد نظر خود نیاز نیست در این سایت ثبت‌ نام کنید یا فرم خاصی را پر نمایید فقط باید به سایت نام برده مراجعه کرده و نام کاربری فرد مورد نظر را وارد کنید، سپس بین افراد پیشنهادی بر روی کاربر مورد نظر خود کلیک نمایید.

با استفاده از سایت izuum نیز می‌ توانید به دانلود عکس پروفایل اینستاگرام بپردازید و برای بهره بردن از خدمات این وب سایت باید نام کاربری حساب مورد نظر را وارد کرده تا به پروفایل آن دسترسی داشته باشید.

وب سایت دانلود تصویر پروفایل اینستاگرام

اگر به ‌دنبال سایتی هستید که علاوه بر قابلیت دانلود تصویر پروفایل اینستاگرام دارای ویژگی‌ های دیگری نیز باشد سایت ingramer  را پیشنهاد می‌ دهیم.

با این اپلیکیشن علاوه بر دانلود عکس می توانید از خدمات دیگری هم استفاده کنید، اما باید در سایت ثبت نام کنید تا به خدمات آن دسترسی داشته باشید. در این وب‌ سایت می‌توانید بعد از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور مورد نظر در کمتر از یک دقیقه عکس پروفایل حساب کاربری را دانلود کنید.

سایت ingramer

دانلود با کیفیت عکس پروفایل اینستاگرام

اگر می‌ خواهید تصویر پروفایل اینستاگرام فردی را همراه با کیفیت اصلی آن دانلود کنید، می ‌توانید تمامی مراحل بالا انجام دهید، یعنی تمام اپلیکیشن ‌های گفته‌ شده تصویر را با کیفیت اصلی در اختیار شما قرار می ‌دهند.

در صورت تمایل می‌ توانید فقط تصویر پروفایل اینستاگرام را مشاهده کرده و از دانلود آن چشم پوشی کنید.

بزرگ ‌نمایی تصویر پروفایل در اینستاگرام

برای بسیاری از افراد این سوال پیش می آید که آیا می ‌توان تصویر پروفایل اینستاگرام را بزرگ کرد؟ در پاسخ به این سوال باید بگویم که متأسفانه این قابلیت در اپلیکیشن اینستاگرام وجود ندارد و شما نمی‌ توانید تصویری را زوم یا بزرگ کنید.

البته می‌ توانید آن عکس‌ ها را از طریق اپلیکیشن ‌های گفته ‌شده به ‌صورت جداگانه دریافت کنید و امکان بزرگ ‌نمایی آن را از این طریق می ‌توانید انجام دهید.

امروزه بزرگ ‌نمایی تصویر پروفایل اینستاگرام برای خیلی از کاربران به چالشی تبدیل شده که باید این کار را با استفاده از اپلیکیشن‌ های جانبی انجام دهند و تصویر پروفایل را دانلود کنند.

دانلود تصویر پروفایل حساب های اینستاگرام

بزرگ ‌نمایی تصویر پروفایل در اینستاگرام از جمله مشکلاتی می‌باشد که بسیاری از افراد با آن مواجه هستند، چرا که به راحتی نمی توان به دانلود عکس پروفایل اینستاگرام پرداخت. در این شرایط باید از برنامه‌ ها و نرم‌افزارهای جانبی مخصوص این کار استفاده کنید.

تصویر پروفایل اینستاگرام اکنون مورد توجه خیلی از افراد قرار گرفته و بیشتر به ‌خاطر کنجکاوی تمایل دارند عکس پروفایل بعضی از افراد را در سایز بزرگ ‌تر مشاهده کنند. بت استفاده از وب سایت، ربات و اپلیکیشن ‌هایی که گفته شد به آسانی می ‌توانید تصویر پروفایل اینستاگرام را دانلود نمایید.

عکس پروفایل این روزها از اهمیت بالایی برخوردار است و در اندازه‌ کوچیکی نسبت ‌به بقیه محتوایی که در رسانه اجتماعی اینستاگرام وجود دارد، دیده می شود. گاهی اوقات لازم است که تصویر پروفایل مخاطب را بزرگ کنیم برای اینکار باید از اپلیکیشن ها و نرم‌ افزارهای مخصوص استفاده نماییم.

مشاهده پروفایل افرادی که شما را مسدود کرده‌ اند

برای مشاهده افرادی که مسدود کرده اید باید وارد تنظیمات اینستاگرام شوید  و در قسمت حساب ها لیستی وجود دارد که می توانید با مراجعه به آن حساب های مسدود شده را ببینید. فردی که از طرف شما مسدود می شود به هیچ کدام از پست های شما دسترسی ندارد، البته شما می تواند پست های او را مشاهده کنید، اما قادر به لایک کردن پست های وی نخواهید بود.

مشاهده تصویر پروفایل  هنگامی ‌که شما از طرف پیج مورد نظر بلاک شده اید به هیچ وجه امکان پذیر نمی‌ باشد و باید آن کاربر شما را از حالت بلاک خارج کند تا بتوانید پروفایل وی را مشاهده کنید یا این‌ که می‌توانید از طریق یک پیج دیگر پروفایل اکانت مد نظر خود را مشاهده نمایید.

اگر علاقه زیادی به افزایش فالوور و لایک خود دارید با خرید فالوور ایرانی از سایت دیجی ممبر یا خرید بسته های لایک و کامنت و… فالوور و لایک صفحه خود را افزایش دهید تا وارد اکسپلور اینستاگرام شوید.

منبع مقاله

سوالات متداول در زمینه دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

آیا میتوانیم عکس پروفایل هایی که اکانت آنها خصوصی است را دانلود و ذخیره کنیم؟

شما اگر راه حل این کار را یاد بگیرید و مقاله ی مربوطه را به صورت کامل بخوانید میتوانید عکس پروفایل تمامی پیج ها را دانلود و یا ذخیره کنید.

آیا نیاز است برای دانلود عکس پروفایل ها هزینه ای پرداخت کنیم؟

تمام ابزار هایی که در این مقاله برای شما معرفی شده اند همگی رایگان هستند و تا زمانی که میتوانید این کار را رایگان انجام دهید پیشنهاد ما به شما این است که هزینه ای پرداخت نکنید.

عکس هایی که دانلود میکنیم آیا کیفیت مناسبی دارند؟

در تمامی روش هایی که معرفی کردیم کیفیت عکس دانلودی شما با بالاترین حالت انجام میشود و نیاز نیست نگران این موضوع باشید.

ما را در سوشیال ها دنبال کنید:
خرید خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های اینستاگرام

سرویس های تلگرام

سرویس های روبیکا

سرویس های کلاب هاوس

جدیدترین پست های وبلاگ

دیجی ممبر

سایت دیجی ممبر بزرگترین مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی مفتخر است تا با ارائه خدمات باکیفیت همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند.


تماس با ما


راهنمایی خرید


همکاری درفروش


قوانین و مقررات

جدیدترین مطالب وبلاگ

تماس با ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت دیجی فالوور هر روز هفته از طریق تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

09397589194

سوشیال‌ها:


Telegram


Whatsapp


Google


Pinterest


Youtube


Instagram

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد