🎁 تخفیف 40 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان 5 درصد هدیه دریافت کنید. شماره تماس : 09397589194
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
کمپین تبلیغاتی اینستاگرام چه مزایایی برای کسب و کار دارد؟

کمپین تبلیغاتی اینستاگرام چه مزایایی برای کسب و کار دارد؟

فهرست مطالب
5/5 - (11 امتیاز)

 

امروزه پیج ها و حساب های بسیاری در اینستاگرام فعالیت می کنند. اکثر این پیج ها در خصوص فروش انواع کالاها فعالیت دارند‌. حال تمام افراد با استفاده کردن از روش های متقاوتی در تلاش اند تا بازدید وفروش را افزایش دهند. استفاده از هشتگ ها، کمپین های تبلیغاتی و…

در کل راه های بسیاری وجود دارد که از طریق آن ها می توان در اینستاگرام به خوبی فعالیت کرد. اما یکی از موثرترین راهکار، کمپین های تبلیغاتی می باشند‌. کمپین ها کمک می کنند تا افراد بیشتری از پست های شما بازدید نمایند.

همچنین فروش هم افزایش می یابد و در کمترین زمان می توانید به یک پیج مشهور در اینستاگرام تبدیل شوید. از آنجایی که امروزه مخاطبان بسیاری از این اپلیکیشن استفاده می کنند، می توان گفت کمپین های تبلیغاتی جزو موثرترین راه های تبلیغات می باشند. و بسیار میتواند روی جذب فالوور واقعی شما تاثیر بگذارد و بهتر است برای بالا بردن ارزش پیج خرید فالوور واقعی تهیه کنید که با داشتن افراد بالا در پیج تبلیغات مواثری داشته باشید.

البته نکات مهمی در خصوص کمپین تبلیغاتی اینستاگرام وجود دارد که برای استفاده بهتر از آن ها، باید به خوبی از این نکات مطلع باشید. در ادامه با ما همراه شوید تا هر آنچه که در رابطه با کمپین ها نیاز دارید را شرح دهیم.

کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام در اصل چیست؟

کمپین تبلیغاتی به یک روش مدرن برای بازاریابی در اینستاگرام‌ گفته می شود. به این صورت که شما کمپین ها را راه اندازی می کنید و از این طریق محصولات یا برند خود را به بقیه افراد معرفی می نمایید. شاید اینستاگرام یکی از بهترین برنامه ها برای فروش محصولات و بازاریابی باشد، اما تا زمانی که شما بتوانید یک پیج خوب را در اینستاگرام راه اندازی کنید، به زمان زیادی نیاز است.

به همین دلیل با استفاده از کمپین ها می توانید کار خود را تسریع کنید و در زمان‌ کمتری فروش محصولات را شروع کنید. البته باید بیان کنیم‌ که کمپین تبلیغاتی اینستاگرام نکات مهمی دارد. به همین دلیل قبل از استفاده از آن باید حتما به خوبی به نکات و روش های آن آشنا باشید‌.

با کمک کمپین ها می توانید پیج خود را از یکنواختی خارج کنید و در یک مدت بسیار کم، فالووران بسیاری جذب نمایید. نکته مهمی درمورد کمپین ها وجود دارد و آن هم هدف و برنامه ریزی است. بدون هدف نمی توان یک ‌کمیپن موفق را راه اندازی کرد. به همین دلیل قبل از هرکاری حتما هدف خود را مشخص نمایید.

هدف از راه اندازی کمپین در اینستاگرام

شما با راه اندازی یک کمپین موفق می توانید به اهدافی مثل، افزایش معروفیت، افزایش بازدید، محبوب کردن برند خود در بین افراد، افزایش و ایجاد ترافیک سایت، افزایش فروش محصولات، تولید محتوای راحت در اینستاگرام، دست بیابید.

چه عواملی در راه اندازی یک کمپین موفق نقش دارند؟

در بالا هم بیان کردیم که با ایجاد کمپین ها در اینستاگرام، شما می توانید از مزایای بسیاری بهره مند شوید. اگر به عواملی که در ادامه شرح می دهیم، توجه نداشته باشید، علاوه بر اینکه کمپین موفق نخواهد شد، حتی باعث آسیب به پیج هم می شود.

شما با شناخت کامل راهکارها و عوامل می توانید به راحتی برند خود را مشهور کنید و محصولات را هم از طریق فضای مجازی و اینترنتی به فروش برسانید. حال برخی از مهم ترین عوامل که در راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی اینستاگرام نقش دارند، عبارت اند از؛

تعیین هدف

تعیین هدف

همان‌ طور که در مطالب بالا هم شرح دادیم، شما برای این‌ که در کمپین‌ تبلیغاتی اینستاگرام موفق شوید، باید هدف مشخصی را تعیین کنید. با یک هدف مشخص شما بهتر می‌ توانید در مسیر خود حرکت کنید و نتیجه مطلوبی را از طریق کمپین‌ ها به دست آورید.

هدف‌ ها باعث می‌ شوند که تبلیغات و بازاریابی شما در اینستاگرام به خوبی نشان داده شوند‌. به‌ عنوان مثال اگر بخواهید از طریق تولید ویدئو تبلیغ انجام دهید؛ این هدف را از اول مشخص کنید تا آخر راه با ادامه دادن به نتیجه مطلوب خود دست می‌ یابید.

تعیین روش

پس‌ از تعیین هدف نوبت به تعیین روش‌ هایی است که بر روی مخاطبان مؤثر است. شما با استفاده از روش‌ های خلاقانه و متفاوت با بقیه افراد می‌ توانید نظر فالوورها و مخاطبان را جذب کنید. توجه داشته باشید که جدیدترین روش ها در کمپین‌ مؤثرتر هستند. به‌ همین دلیل برای تبلیغات، از قبل بر روی آن فکر کنید.

هدف‌ ها و روش‌ ها را در ذهن خود مشخص کنید و سپس برای راه‌ اندازی یک کمپین موفق اقدام نمایید‌. به‌ عنوان مثال با استفاده از هشتگ ها که یک روش کاربردی محسوب می‌ شوند، شما می‌ توانید به‌ راحتی محصولات خود را به بقیه افراد معرفی کنید و بازدید بالایی هم از طریق آن‌ ها دریافت نمایید.

مشخص کردن یک برنامه زمانی درست

زمان‌ بندی برای موفق شدن در کمپین تبلیغاتی اینستاگرام اهمیت بسیاری دارد. شما با یک استراتژی درست در خصوص کمپین‌ ها می‌ توانید به اهداف خود دست یابید. توجه داشته باشید که  تبلیغات خود را در زمان‌ هایی مشخص که تعداد بازدیدکنندگان از اینستاگرام بیشتر است، انجام دهید. این‌ گونه بازدید از پست‌ ها بیشتر می شود.

تعین بودجه

پس‌ از رعایت کردن سه نکاتی که در بالا بیان شد نوبت به تعیین بودجه می‌ رسد. شما برای بازاریابی و تبلیغات در این اینستاگرام باید بودجه خود را مشخص کنید. این‌ گونه در بین راه با کمبود هزینه مواجه نمی‌ شوید.

طراحی خلاقانه

موضوع بعدی که در راه‌ اندازی یک کمپین موفقیت اهمیت بسیاری دارد، طراحی خلاقانه‌ آن‌ هاست. شما نمی‌ توانید با تقلید یا کپی کردن از دیگران در راه‌ اندازی کمپین‌ ها موفق شوید. تا حد امکان از خلاقیت و ایده خودتان استفاده کنید. این‌ گونه هم بازدید بهتری برای پیج شما اتفاق می‌ افتد و هم فروش زیاد می شود.

استفاده از بقیه اپلیکیشن های مجازی

در مطالب بالا بیان کردیم که اینستاگرام جزو محبوب‌ ترین برنامه‌ های مجازی محسوب می‌ شود. این‌ موضوع صحت دارد. اما اگر می‌ خواهید که کمپین تبلیغاتی شما مؤثرتر جواب دهد، بهتر است که تنها تبلیغات خود را به اینستاگرام محدود نکنید.

می‌ توانید از طریق سایت‌ ها یا برنامه‌ های دیگر هم برای تبلیغات و بازاریابی اقدام نمایید. این‌ گونه شما در مدت‌ زمان کمتری به خواسته و هدف خود می‌ رسید.

برنامه ریزی

برنامه ریزی

موضوع مهم بعدی برنامه‌ ریزی در خصوص کمپین‌ ها می‌ باشد. شما باید توجه داشته باشید که حتما طبق یک برنامه درست تبلیغات خود را به بقیه مردم عرضه کنید.

زیرا همان‌ طور که بیان شد استفاده کردن از خلاقیت و ایده‌ های بقیه افراد اصلا جالب نیست و حتی باعث افت پیج شما هم می‌ شود. پس تا حد امکان برنامه‌ ریزی کنید که قصد به‌ اشتراک ‌گذاری چه پست‌ هایی را دارید یا حتی چه محصولاتی را تولید کنید که در اینستاگرام مخاطبان بیشتری را جذب کنند

ارزیابی کردن کمپین

حتما کمپین راه‌ اندازی شده را ارزیابی کنید‌‌. این‌ گونه مشخص می‌ شود که آیا به هدفی که در اول مشخص کرده‌ اید دست یافته‌ اید یا خیر. اگر دست نرفته‌ اید که باید با تلاش بیشتری هدف را دنبال کنید. اگر هم که تمام خواسته‌ های شما انجام‌ شده، می‌ توان گفت کمپین تبلیغاتی با موفقیت راه ‌اندازی شده است‌.

انواع کمپین های تبلیغاتی

امروز کمپین‌ های بسیاری در اینستاگرام راه‌ اندازی می‌ شوند که هر یک از آن‌ ها برای اهداف خاصی هستند. اگر قصد راه‌ اندازی کمپین را داشته باشید باید اول با تمامی آن‌ ها آشنا شوید و سپس با توجه به هدفی که دارید، از کمپین مد نظر استفاده کنید.

همچنین لازم به ذکر است بیان کنیم که شیوه اجرای هر یک از کمپین تبلیغاتی اینستاگرام متفاوت است. حال برخی از مهم‌ ترین و مشهورترین کمپین‌ های اینستاگرام شامل:

کمپین های آگاهی از برندها

همان‌ طور که از اسم این کمپین‌ ها مشخص است برای معرفی برندهای جدید هستند. به‌ عنوان مثال اگر شما برند جدیدی را در اینستاگرام راه‌ اندازی کرده‌ اید؛ با کمک از این کمپین می‌ تواند آن را به بقیه افراد معرفی کنید.

کمپین های مسابقاتی

شاید مشاهده کرده باشید که افراد مشهور مثل بلاگرها و اینفلوئنسرها با برگزاری مسابقات شما را به چالش کشیده باشند. این مسابقاتی که برگزار می‌ شوند جزء دسته کمپین‌ های مسابقاتی هستند که با کمک آن هم بازدید پیج را زیاد می کنند و هم محصولات خود را به بقیه افراد معرفی می نمایند.

کمپین های فروش محصولات و تبلیغ

یکی دیگر از کمپین‌ های پرطرفدار در اینستاگرام، کمپین‌ های فروش محصولات می‌ باشد. آن‌ ها به گونه ای عمل می‌ کنند که افراد و فالوورها با گذاشتن کامنت، لایک، سیو و غیره یک کد تخفیف در ازای خرید محصولات پیج شما دریافت می‌ کنند. این کار باعث ترغیب افراد شده و در نتیجه فروش هم افزایش می‌ یابد و محصولات هم دیده می‌ شوند‌.

کمپین های معرفی محصول

با کمک کمپین‌ های معرفی محصول می‌ توان کالاها و اجناس جدید را به بقیه افراد معرفی کرد. همچنین شما می‌ توانید مخاطبان خود را در این کمپین شناسایی کنید.

کمپین های تولید محتوا توسط مخاطبان

شاید زیاد مشاهده کرده باشید که پیج ها و حساب‌ هایی که در اینستاگرام نسبتاً مشهور هستند با به‌ اشتراک‌ گذاری یک عکس یا فیش واریزی، رضایت کاربران را نشان داده و همچین اعتماد افراد جدید را جلب می کنند.  آن‌ ها با کمک کمپین‌ های تولید محتوا توسط مخاطبان به افراد ثابت می‌ کنند که فیک نیستند و  فروش واقعی دارند‌.

سوالات متداول در زمینه کمپین تبلیغاتی اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام به چگونه انجام میشود؟

تبلیغات اینستاگرام در قالب پست و استوری در محتوای اماده توسط اینفلوئنسرها انجام میشود.

چگونه بازدهی تبلیغات اینستاگرام را افزایش دهیم؟

بازدهی تبلیغات وابسته به کیفیت محتوای تبلیغ، زمان تبلیغ، نوع پیج و... دارد .

چرا به کمپین تبلیغاتی اینستاگرام نیاز داریم؟

مهم ترین موضوعی که در رابطه با دلیل اهمیت کمپین های تبلیغاتی وجود دارد این است که سرعت شما را برای رسیدن به موفقیت و پیشرفت چندین برابر میکنند و راحت تر میتوانید محصول خود را نسبت به رقبای خود به مشتریانتان معرفی کنید به علاوه ی اینکه تاثیر فوق العاده ای در شناختن برند شما دارد.

تعرفه کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام چقدر است؟

در رابطه با تعرفه ی این کمپین ها بهتر است بدانید خیلی بستگی به پیچ شما و یا هدف شما دارد، که معمولا افراد حرفه ای قبل از تعیین قیمت حتما پیج شما را بررسی میکنند و با توجه به الگویی که نیاز دارید تعرفه را مشخص میکنند.

آیا کمپین های تبلیغاتی میتواند برای همه ی کسب و کار ها مناسب باشد؟

با توجه به اینکه این روزا پیشرفت چشم گیری در اینستاگرام اتفاق افتاده است میتوان به راحتی گفت برای تمامی حوزه ها امکان فروش بالا وجود دارد اما نیاز مند این است که به طور کامل مخاطبان خود را بشناسید تا بتوانید هدف گذاری درستی داشته باشید.

ما را در سوشیال ها دنبال کنید:
خرید خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های اینستاگرام

سرویس های تلگرام

سرویس های روبیکا

سرویس های کلاب هاوس

جدیدترین پست های وبلاگ

دیجی ممبر

سایت دیجی ممبر بزرگترین مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی مفتخر است تا با ارائه خدمات باکیفیت همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند.


تماس با ما


راهنمایی خرید


همکاری درفروش


قوانین و مقررات

جدیدترین مطالب وبلاگ

تماس با ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت دیجی ممبر هر روز هفته از طریق تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

09397589194

سوشیال‌ها:


Telegram


Whatsapp


Google


Pinterest


Youtube


Instagram

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد