🎁 تخفیف 40 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان 5 درصد هدیه دریافت کنید. شماره تماس : 09397589194
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
معرفی پرطرفدارترین پیج اینستاگرام که فالوور بیشتری دارند

پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام معرفی پیج های ایرانی و خارجی

فهرست مطالب
post

پرطرفدارترین پیج اینستاگرام، با توجه به این که تکنولوژی روز به‌ روز پیشرفت کرده است و جای بازی‌ های کامپیوتری را دنیای مجازی گرفته‌ است استفاده از دنیای مجازی روزبه ‌روز افزایش پیدا کرده‌ است به ‌طوری ‌که شبکه‌ های مجازی چون اینستاگرام بیشترین استفاده در بین افرادی دارد.

البته اکثرا افرادی هم هستند که علاوه ‌بر این‌ که از اینستاگرام برای تفریح و همچنین برای اوقات فراغت استفاده می ‌کنند جهت کسب ‌و کار و کسب درآمد هم از آن‌ ها استفاده می ‌کنند.

از این ‌رو برای این‌ که بتوان از این برنامه جهت دریافت درآمد استفاده کنند نیاز است تا تعداد دنبال کننده ها و فالوور آن ها بیشتر باشد تا پاسخ ‌دهی مناسبی برای درآمد داشته باشد که در ادامه بیشتر در رابطه با ان صحبت خواهیم کرد .

یکی از گزینه‌ هایی که از طریق آن می‌ توان تعداد فالوور بیشتری را به دست اورد استفاده از عکاسی کردن است در اینستاگرام می‌ توان تمامی لحظات زندگی خود را به اشتراک گذاشت علاوه‌ بر این‌ که می ‌توان از طریق آن عکس‌ ها و پست‌ های مختلفی را اشتراک گزاری کرد فیلتر هایی هم وجود دارد که از طریق آن‌ ها می‌ توان عکاسی‌ های متفاوت ‌تری را انجام داد.

بنابراین می ‌توان گفت که هر نوع محتوایی را می‌ توان در اینستاگرام قرار داد اما یکسری افراد هستند که تعداد فالوور زیادی دارند و اصولاً میزان محبوبیت و درآمد زیادی هم کسب می‌ کنند که به ‌طور مختصر هر کدام از این افراد که تعداد فالوور بیشتری را دارند معرفی می ‌کنیم 

معرفی پرطرفدارترین پیج اینستاگرام که فالوور بیشتری دارند 

 1. جاستین بیبر :

یکی از افرادی که میزان محبوبیت و شهرت بسیار زیادی دارد جاستین بیبر می ‌باشد این فرد نود و یک میلیون نفر فالوور دارد و حدود هفتاد نفر فالووینگ دارد . جاستین بیبر یک موزیسین است بنابراین یک هنرمند است که میزان محبوبیت و خاطر خواهان فراوانی دارد این فرد صفحه بسیار فعال دارد و علاوه ‌بر این ‌که عکس ‌های زیادی از خود به اشتراک می‌ گذارد از طرف ‌داران خود در این صفحه عکس‌ هایی را منتشر می ‌کند .

2. دواین جانسون :

این فرد میزان افرادی که او را فالو کردند نود و سه میلیون نفر می ‌باشد و تعداد فالووینگ های او صد و هفتاد و چهار نفر می‌ باشد .دواین جانسون قبل از این که در دنیای سینما شهرت پیدا کند از کشتی ‌گیران معروف به حساب می ‌آمد علت محبوبیت او هم فیلم‌ های خشن و سریع است که بازی کرده ‌است و پست ‌هایی که در صفحه اینستاگرام منتشر می ‌کند اغلب به ‌صورت پویا می‌ باشد و این فرد برای این ‌که بتواند با بازدید کنندگانش صحبت کند از فیلم‌ ها و ویدیوها استفاده می‌ کنند.

3. کایل جنر 

این خانم جوان ‌ترین عضو در قسمت کارداشیان است که میزان محبوبیت و معروفیت بسیار زیادی دارد تعداد فالوور های او حدود نود و هفت میلیون نفر می ‌باشد و تعداد فالووینگ او حدود صد و شصت نفر است.

این خانم اکثراً در برنامه‌ های تلویزیونی دیده می ‌شود و همچنین کارهای مدلینگ هم انجام می‌ دهد .کایل جنر به‌ همراه خواهرش کندال کارهای لوازم آرایشی و اکسسوری انجام می‌ دهد و در صفحه اینستاگرام اکثراً عکس ‌های خود را به همراه پست‌ های تبلیغاتی لوازم آرایشی قرار می ‌دهد .

4. تیلور سویفت 

این فرد یکی از خواننده ‌های پر طرف‌ دار است که برای این‌ که کار خود را شروع کند از سبک کانتری استفاده کرد سپس به سمت پاپ رفت. این فرد حدود صد و سی میلیون نفر فالوور دارد نکته جالب این است که هیچ‌ گونه فالووینگی ندارد.

اکثر آهنگ ‌هایی که منتشر می‌ کند در حوزه خودش می‌ باشد جوان‌ ترین شخصی می ‌باشد که برنده جایزه آلبوم سال شد صفحه اینستاگرام او اکنون جزء بهترین صفحات  اینستاگرام به حساب می ‌آ ید.

در سال ۲۰۱۷ آگوست تمام عکس‌ و پست هایی که در صفحات اینستاگرام وجود داشت را پاک کرد تا از این طریق بتوانند توجهات همه را به سمت آلبوم جدید خود سوق دهد .

5. بیانسه :

این خانم هم یکی از خوانندگانی است که آهنگ ‌های پاپ از خود ارائه می‌ دهد میزان فالوور های این خانم حدود صد و شش میلیون نفر می ‌باشد و تعداد فالووینگ او صفر نفر می باشد.

میزان محبوبیت این فرد از طریق خواندن و همچنین به بازی کردن در یکسری از نقشه‌ ها به وجود آمده است. این فرد هم همانند سایر سلبریتی ها در صفحه اینستاگرام خود اکثراً از خودش عکس‌ هایی منتشر می‌کند.

6. کریستین رونالدو :

این فرد حدود صد و یازده میلیون نفر فالوور دارد و تعداد فالووینگ های او حدود سیصد و هشتاد و هفت نفر می‌ باشد بر خلاف سایر افراد که تعداد فالوور های آن‌ ها بالا بود این فرد یک بازیگر و یا خواننده نیست بلکه یک فوتبالیست می‌ باشد و در صفحه اینستاگرام خود اکثراً عکس‌ های ورزشی منتشر می‌ کند البته می‌ توان گفت بعضی اوقات هم عکس ‌ها و پست ‌هایی از روزمرگی‌ های خود منتشر می ‌کند.

7. آریانا گراند :

این فرد یک بازیگر و یک موزیسین می‌ باشد تعداد فالوور های او حدود صد و سیزده میلیون نفر می ‌باشد و حدود یک ‌هزار و سیصد و شصت و پنج نفر فالووینگ دارد .

یکی از دلایلی که باعث شد محبوبیت او بسیار افزایش یابد این بود که یک آلبوم در سال دو هزار و سیزده انتشار داد که باعث شد استقبال فراوانی از این آلبوم شود این فرد توانسته جوایز زیادی از طریق موسیقی به دست آورد و موزیک ‌ها و ویدیو هایی که منتشر می‌ کند توانسته ‌است بیشتر از هشت میلیارد بار در اینترنت مشاهده شود .

این فرد در صفحه اینستاگرام خود اکثراً عکس ‌های سلفی از خود منتشر می‌ کند همچنین پست و عکس ‌هایی از پشت صحنه‌ هایی که تورهای مختلف دارد اشتراک گذاری می‌ کند.

8. سلنا گومز:

این فرد حدود صد و بیست و هفت میلیون نفر فالوور دارد و فالووینگ های او حدود دویست و هشتاد نفر می ‌باشد. علتی که باعث شد محبوب شود و طرف ‌داران زیادی را به سمت خود جذب کند این است که در سال دوهزار و سیزده توانست آلبومی را منتشر کند که باعث محبوبیت او شود و جوایز بیشتری در این سال ‌ها به دست آورد .

یکی دیگر از علت‌ های محبوبیت این فرد این است که خط تولید عطر دارد . سلنا گومز در صفحه اینستاگرامش اکثراً عکس ‌هایی از خود اشتراک‌ گذاری می ‌کند همچنین ویدئو هایی از موزیک های که ارائه می دهد را هم می توان مشاهده کرد.

9. اینستاگرام :

یکی از جالب‌ ترین پیج هایی که در اینستاگرام وجود دارد به نام اینستا می‌ باشد این صفحه مال خود اینستاگرام است و در صفحه خود اکثراً از اطلاعات و آپدیت های جدید و همچنین سایر مسائل مربوط به اینستا را اشتراک‌ گذاری می ‌کند .

در این صفحه حدود دویست و بیست و شش میلیون نفر فالوور وجود دارد و فالووینگ های این صفحه حدود صد و نود و هفت نفر می ‌باشد.

پرطرفدارترین پیج اینستاگرام در ایران

پرطرفدارترین پیج اینستاگرام داخلی

علاوه ‌بر پیج ها و افرادی که بیشترین فالوور در دنیا را داشتند یک سری افراد و پیج هایی هم هستند که در داخل کشور ایران تعداد فالوور ها و طرف ‌داران زیادی دارد که این افراد در دسته‌ بندی ‌های مختلف قرار می ‌گیرد که به‌ شرح زیر می ‌باشد:

 • بازیگران
 • خوانندگان
 • فوتبالیست ها

پرطرف ‌دارترین بازیگران ایرانی اینستاگرام

 1. حسن ریوندی :

حسن ریوندی حدود نوزده میلیون نفر فالوور دارد و این فرد یک فرد کمدین می ‌باشد و با تقلید کردن از شخصیت‌ های کارتونی و همچنین با تقلید کردن از خوانندگان توانسته ‌است محبوبیت خود را به دست آورد .

اکثرا در صفحه اینستاگرام این فرد کلی پست های خنده‌ دار مشاهده می ‌شود پست ‌هایی که منتشر می ‌کنند چهار میلیون بار مشاهده می ‌شود. این فرد بزرگ ‌ترین پیج اینستاگرام ایرانی را دارد و از این طریق توانسته ‌است به درآمد بسیار بالایی دسترسی پیدا کند .

2. مهناز افشار :

مهناز افشار یکی از بازیگران سینما و تلویزیون می ‌باشد که جز بازیگران بسیار محبوب و پرطرف ‌دار می‌ باشد دومین فردی که توانسته در اینستاگرام ایران تعداد فالوور های زیاد به دست آورد مهناز افشار می ‌باشد.

این فرد حدود شانزده میلیون نفر فالوور دارد و اکثرا پست‌هایی که در اینستاگرام خود منتشر می‌ کند مربوط به فیلم‌ ها و کارهای اجتماع می ‌باشند علاوه‌ بر آن‌ ها از روزمرگی ‌ها و زندگی شخصی خود هم تصاویر اشتراک‌ گذاری می ‌کند .

3. گل شیفته فراهانی :

این فرد یکی از بازیگران بسیار محبوب است که طرف ‌داران زیادی دارد تعداد فالوور های او حدود سیزده میلیون نفر  می ‌باشد .اکثرا در صفحات اینستاگرام خود عکس ‌هایی از خود و همچنین عکس ‌هایی از فعالیت‌های خود با طرف دارانش را به اشتراک می ‌گذارد.

4. محمد رضا گلزار:

یکی دیگر از بازیگران پرطرفدارترین پیج اینستاگرام بسیار معروف در ایران محمدرضا گلزار می‌ باشد حدود دوازده میلیون فالوور دارد و علاوه ‌بر این ‌که یک بازیگر بسیار معروف است یکی از مجری هایی است که اکثر تماشا گران از او استقبال می ‌کنند.

پرطرف‌ دارترین پیج های خوانندگان ایرانی در اینستاگرام

دسته ‌بندی دیگری که بیشترین طرف‌ داران در اینستاگرام ایرانی را دارد خوانندگان ایرانی می ‌باشد که به‌ شرح زیر می ‌توان آن ‌ها را نام برد :

 • ساسان یافته : پرطرفدارترین پیج اینستاگرام یکی از خوانندگان معروفی در کشور ایران می‌ باشد که بسیاری از افراد ایران آهنگ ‌های او را دوست دارند این فرد حدود هفت میلیون نفر فالوور دارد .
 • محسن چاوشی: یکی از خوانندگان ایرانی است که اکثر مردم آهنگ ‌های او را گوش می‌ دهند و از آن‌ها خوش ‌شان میاد و دلیل محبوبیت این فرد  آهنگ ‌هایی است که اخیراً منتشر کرده ‌است این فرد حدود چهار میلیون نفر فالوور دارد.
 • همایون شجریان: یکی از خوانندگان بسیار معروف و محبوب در ایران است که آهنگ ‌های او این روزها بیشتر به چشم می ‌خورد و آلبوم‌ هایی که منتشر می ‌کند به تعداد بسیار زیادی مشاهده می‌ گردد و حدود چهار میلیون نفر فالوور دارد .
 • فرزاد فرزین : یکی از خوانندگانی است که آهنگ‌ های بسیار زیبایی را منتشر می‌کند و اخیراً آهنگ ‌هایی را منتشر کرده ‌است که توانسته همه توجه‌ ها را به سمت خود جذب کند این فرد حدود چهار میلیون نفر فالوور دارد.

پرطرف ‌دارترین پیج های فوتبالیست ایرانی

یکی دیگر از صفحاتی که بیشترین طرف ‌دار و فالوور ها را دارد مربوط به فوتبالیست ‌های ایرانی می ‌باشد که این افراد به ‌شرح زیر می‌ باشند :

 • فرهاد مجیدی : یکی از فوتبالیست ‌های بسیار معروف و مشهور در ایران است که طرف ‌داران زیادی دارند و حدود سه میلیون نفر فالوور اینستاگرام ایرانی دارد .
 • محسن مسلمان : یکی دیگر از فوتبالیست‌ های بسیار معروف می‌ باشد و به بازی ‌های زیبایی را از خود ارائه می ‌دهد این فرد حدود یک میلیون نفر فالوور دارد.
 • کمال کامیابی ‌نیا  : یکی دیگر از فوتبالیست ‌های بسیار محبوب در کشور ایران است که توانسته تاکنون بازی ‌های زیبایی را از خود ارائه دهد و به همین دلیل بسیار مورد استقبال قرار می‌ گیرد .
 • علیرضا حقیقی  : یکی از فوتبالیست‌ هایی که در کشور ایران وجود دارد و در اکثر فوتبال و بازی ‌ها از این بازیکن استفاده می‌ کنند علیرضا حقیقی است .این فرد حدود سه میلیون نفر فالوور دارد و اکثر افراد از بازی ‌های او خوششان می‌آید و در تمام بازی ‌هایی که شرکت کرده توانسته میزان افتخارات زیادی بدست آورد.

نکته :

با توجه به همه افراد و پیج های مشهوری که اشاره شد یک سری از پیج ها هم هستند که تعداد فالوورهای زیادی دارند که این پیج ها عبارت است از :

 • پریناز ایزدیار ۴ میلون فالوور ، کامبیز دیرباز ۴ میلیون فالوور، هومن مهدی ۳ میلیون ، نوید محمد زاده ۸ میلیون فالوور و…
 • علاوه ‌بر همه پیج هایی که اشاره شد چندین پیج هم در اینستاگرام ایرانی وجود دارد که طرف‌ داران زیادی دارد و اکثر افراد از آن ها خوششان می آید که این صفحات عبارت است از : از حسن ریوندی ،دنیا جهان بخت ،رضا گلزار ، مهناز افشار و گل شیفته فراهانی.

سوالات متداول در مورد چه کسانی در اینستاگرام بیشترین فالوور را دارند

چه کسی در اینستاگرام بیشترین فالوور را دارد؟

کریستیانو رونالدو فتوتبالیست معروف بیشترین فالوور را در اینستاگرام دارد.

چگونه فالوور پیجمان را افزایش بدیم؟

برای افزایش فالوور مهم ترین راه پایه و اساس پیج خود را خوب بنا کنید و استراتژی برای بالا بردن فالوور داشته باشید.

ما را در سوشیال ها دنبال کنید:
خرید خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های اینستاگرام

سرویس های تلگرام

سرویس های روبیکا

سرویس های کلاب هاوس

جدیدترین پست های وبلاگ

دیجی ممبر

سایت دیجی ممبر بزرگترین مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی مفتخر است تا با ارائه خدمات باکیفیت همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند.


تماس با ما


راهنمایی خرید


همکاری درفروش


قوانین و مقررات

جدیدترین مطالب وبلاگ

تماس با ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت دیجی ممبر هر روز هفته از طریق تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

09397589194

سوشیال‌ها:


Telegram


Whatsapp


Google


Pinterest


Youtube


Instagram

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد