5/5 - (2 امتیاز)

خرید ممبر ایرانی ارزان همراه با کیفیت درجه و تحویل سریع

[go_pricing id=”iranian-fo_5db05a0ceddb1″]

اگه نیاز به پنل بالاتری دارید از ممبر های ارزان قیمت زیر استفاده کنید.

[go_pricing id=”iranian-fo_5db067e374ab0″]

خرید ممبر ایرانی : در امر کسب درآمد از طریق کانال‌های تلگرام و پیج‌های اینستاگرام برای صفحات تازه تاسیس که اعضای کمتری دارند، مناسب ترین روش خرید ‌ممبر است.

خرید‌ ممبر که این روزها، واسطه‌های زیادی در تمام شبکه‌های اجتماعی دارد. اما این امر به همین سادگی نیست و فوت و فن‌های زیادی دارد که ما در این مقاله قصد داریم نکته پراهمیت خرید ممبر ایرانی را بررسی کنیم.

اهمیت ممبر ایرانی

کانال‌ها در امر کسب درآمد دو نوع هستند. نوع اول کانال‌های فروشگاهی است که محصولی را برای خرید اعضای خود فراهم می‌کنند. اهمیت خرید ممبر برای این دسته از کانال‌ها پیش از این بررسی شده است و در این مقاله به اهمیت خرید ممبر ایرانی پرداخته خواهد شد.

ضمن آنکه دسته دوم نیز کانال‌هایی هستند که درآمدی از قراردادن تبلیغات سایر کانال‌ها در صفحه خود به دست می‌آورند. طبیعی است که اگر نیاز به درآمد دارید به ممبر هم نیاز واجبی خواهید داشت. پیشنهاد من به شما این است که مقاله را دقیق مطالعه کنید تا این نکته پراهمیت را درک و در آینده به کار ببندید.

خرید ممبر ایرانی واقعی تلگرام

خرید ممبر ایرانی برای کانال فروشگاهی

در کشور ما فضای مجازی دیگر مثل ده سال پیش نیست، مردم به راحتی به اینترنت و خرید اینترنتی پول می‌دهند به همین جهت می‌توانید خیلی راحت از این راه درآمد کسب کنید. این روزها بازار کانال های فروشگاهی که خریدی بدون استرس و به صرفه‌تر، آن هم در خانه را فراهم می‌کنند، داغ داغ است.

واضح است که شما برای موفقیت در فروشگاه مجازی خود نیاز به مشتری دارید. حال بگویید اگر شما در خرید، وسواس به خرج ندهید و ممبرهای شما هر ملیتی داشته باشند آیا بازدهی شما آنگونه که می‌خواهید، خواهد بود؟! واضح است که پاسخ منفی است.پس همان گونه که خرید ممبر ضروری است، خرید ممبر ایرانی نیز ضرورت قابل توجهی دارد.

خرید ممبر برای سایر کانال‌ها

اهمیت خرید ممبر ایرانی در سایر کانال‌ها که به‌دنبال درآمد ثابت هستند زمانی خود را نمایان می‌کند که سین این دسته از کانال‌ها افزایش یابد. طبیعتا اگر شما ممبر فیک بخرید این دسته از ممبرها هیچ فایده‌ای برای شما نخواهند داشت. علت آشکار است؛ هرچقدر که ممبر فیک بخرید تاثیری در بازدید کانال شما ایجاد نمی‌شود و برای کانال شما نیز درآمدزا نیست.

اما در روش اد اجباری اگر ممبرهای خارجی را بخرید، بازدید نصف شده و لفت و خروج از کانال شما چند برابر می‌شود و باز هم بازدهی ندارد. به همین علت اکثر افرادی که در این زمینه فعالیت جدی می‌کنند، خرید ممبر ایرانی را پیشنهاد می‌کنند. هرچند که این پلن گران‌تر است اما در صورت قابل قبول بودن فعالیت شما می‌تواند این افراد را در کانال ماندگار کند و شما را به درآمد ثابت و قابل اتکا برساند.

خرید ممبر ایرانی با کیفیت

خرید ممبر از طریق نوتیفیکیشن

خرید ممبر ایرانی از طریق نوتیفیکیشن نیز روش دیگری است. در این روش که یکی از پرهزینه‌ترین روش‌های مرسوم خرید است، تبلیغ شما برای افراد ارسال می گردد.

احتمالا تا به امروز دیده اید که تبلیغاتی در تلفن شما ظاهر و شما را به خرید و یا جوین شدن در کانال و ثبت نام در نمایه های مختلف دعوت می کند. نکته اهمیت برای جذب قابل قبول در این روش این است که این موضوع برای هموطنان مورد استفاده قرار گیرد.

معلوم است که اگر برای افراد دیگر این تبلیغات ارسال گردد بازدهی پایین خواهد بود چراکه این افراد نمی‌توانند با این بنرها ارتباطی برقرار کنند.

اهمیت ممبر برای صفحات اینستاگرام

مشاغل مجازی این روزها تنها به تلگرام منتهی نمی‌گردد. درحال حاضر با توجه به فیلترینگ گسترده تلگرام، اینستاگرام در جامعه ما مقبول و مورد استفاده است. روش کسب درآمد در اینستاگرام اما با تلگرام به کل متفاوت است.

در درجه اول عده زیادی به واسطه بازدید بالای استوری‌های خود می‌توانند کسب درآمد کنند. پس سین استوری همچون سین کانال اهمیت دارد. در درجه دوم با توجه به تعداد لایک و کامنت‌ها کسب درآمد از طریق پست‌های قرار گرفته نیز مورد استفاده است.

اما چه اهمیتی دارد؟! اگر شما فالوور یا ممبر بخرید و قصد شما از این عمل بالابردن ویو استوری خود باشد طبیعتا به اعضای ایرانی نیاز دارید.

واضح است که اگر این فالوورهای خریداری شده ایرانی نباشند، خیلی زود پروژه آنفالو کردن آغاز می‌گردد و احتمالا اگر سین هم افزایش یابد بسیار مقطعی خواهد بود و دوباره روز از نو و روزی از نو!! اما اگر شما فالوورهای ایرانی را مدنظر خود قرار دهید این بازدهی بسیار برای شما ارزشمند خواهد بود.

اما برای پست‌هایی که قرار می‌دهید هم نیازمند لایک و کامنت هستید تا برچسب فیک بودن فالوورها را از روی صفحه شما بردارد. در صورت داشتن کیفیت بالای پیج، اعضا خیلی زود با صفحه شما ارتباط برقرار کرده و لایک و کامنت‌های زیادی نیز نصیب شما می شود.

خرید ممبر تلگرام واقعی و ارزان با تحویل فوری

از کجا ممبر ایرانی ارزان بخریم؟!

یکی از سوال‌های پرتکرار در این زمینه، همین سوال است. از چه کسی که بخریم؟ از چه کسی بخریم که کلاهبردار نباشد؟ انصافا سوال منطقی هم است. در این مقاله به هیچ عنوان قصد تبلیغ شخصی را نداریم و کسی را هم منزه نمی کنیم و صرفا در مورد افراد معتبر صحبت خواهیم کرد.

امروزه متاسفانه، خرید ممبر پر از کلاهبرداری است که پول شما را مثل آب خوردن بالا می کشند، کیفیت کارشان پایین است و به موقع هم تحویل نمی‌دهند.

پس پیشنهاد می‌شود به سراغ افرادی بروید که انجمن‌ها آن‌ها را برای این امر معرفی کنند. حداقل آن است که می‌توانید به اعتبار آن انجمن اعتماد کنید و پروژه خود را به این افراد بسپارید. درعین حال هم اگر بازدهی خوبی برای شما نداشت می‌توانید به سراغ همان انجمن رفته و به فردی که معرفی کرده‌اند اعتراض کنید.

ضمن آنکه با یک سرچ ساده در گوگل ده‌ها سایت که این خدمات تلگرام  را عرضه می‌کنند ردیف خواهند شد. ما در سایت دیجی ممبر این نوید را به شما عزیزان می دهیم که خدماتی با کیفیت و با سرعت بالا به شما ارائه خواهیم کرد.