احراز هویت: لطفا قبل از شارژ پنل احراز هویت انجام دهید تا با بتوانید از تمام امکانات پنل استفاده بکنید. همچنین امکان خرید تیک آبی در سایت فراهم شده است برای این منظور به پشتیبانی پیام دهید.
پشتیبانی تلگرام
چگونه لایک اینستاگرام را مخفی یا پنهان کنیم؟

چگونه لایک اینستاگرام را مخفی یا پنهان کنیم؟

فهرست مطالب
post

مخفی کردن لایک، اخیرا اینستاگرام قابلیتی را اضافه کرده است که به سبب آن می‌ توان تعداد لایک های یک پست را مخفی یا به بیانی دیگر لایک را غیرفعال کرد. در نتیجه وقتی که لایک پست خود را مخفی کنید، به جای این که عددی را تحت عنوان تعداد لایک ها به نمایش درآورد، نام یک یا دو کاربر و در ادامه and others را می ‌نویسد.

پنهان کردن تعداد لایک ها در اینستاگرام کار آسانی است و در چند مرحله انجام می شود. همچنین اگر بعدا بخواهید که تنظیمات به حالت اولیه ی خود برگردد (لایک اینستاگرام نمایش داده شود)، خیلی راحت می‌ توان آن را عملی کرد.

نحوه پنهان کردن لایک پست ها در اینستاگرام

برای انجام این کار کافی است که وارد برنامه اینستاگرام شده و به بخش پروفایل خود بروید. سپس در بالای صفحه آیکن سه خط افقی را بزنید.

از منوی ظاهر شده گزینه ی setting  را بزنید تا وارد تنظیمات شوید.

پس از آن گزینه ی privacy را بزنید تا وارد تنظیمات این بخش شوید:

پنهان کردن لایک اینستاگرام مرحله اول

بعد از آن گزینه ی posts را بزنید.

حالا می توان دکمه ی hide like and view count را روشن کرد تا تعداد لایک ها و ویوها به حالت پنهان بروند. با خاموش کردن این دکمه، می توان تنظیمات را به حالت اولیه ی آن بازگرداند.

پنهان کردن لایک اینستاگرام مرحله دوم

این امکان وجود دارد که لایک های یک پست را در زمان انتشار پنهان کرد. برای انجام این کار طبق دستور العمل زیر پیش بروید:

هنگام انتشار پست در بخش پایینی صفحه، قسمتی به نام Advanced settings وجود دارد. روی آن بزنید تا تنظیمات پیشرفته برای شما به نمایش در بیاید.

بعد از این کار، دکمه ای با عنوان hide like and view count on this post به نمایش در می آید و با استفاده از آن می توانید عدد لایک و ویوی پست جدید خود را مخفی کنید.

پنهان کردن لایک اینستاگرام مرحله سوم

چرا اینستاگرام قابلیت پنهان کردن لایک را ایجاد کرده است؟

ممکن است به فکر تان زده باشد که چرا اصلا اینستاگرام چنین قابلیتی را ایجاد کرده است. مساله از آنجایی شروع شد که تحقیقاتی روی تعدادی از نوجوانان نشان داد که بخش قابل توجهی از آن ها تلاش می کردند تا برای دریافت لایک بیشتر، بخشی از بدن یا صورت خود را که دوست نداشتند، پنهان کنند. به همین خاطر اینستاگرام تصمیم گرفت تا با حذف بخش تعداد لایک و ویو، تاثیر مخربی که این مساله می تواند روی افراد، خصوصا نوجوانان می گذارد را به حداقل برساند.

سوالات متداول درمورد چگونه لایک اینستاگرام را مخفی کنیم؟

چگونه لایک و بازدید پستمان را مخفی کنیم؟

روی پست مورد نظر کلیک کنید و در بالا سه گزینه را بزنید و بع گزینه Hide Like and View Counts را بزنید تا لایک بازدید پیجتان مخفی شود.

ایا قابلیت مخفی شدن لایک برای همه کاربران فعال است؟

نخیر هنوز این قابلیت برای برخی کاربران فعال نشده است.

ما را در سوشیال ها دنبال کنید:
خرید خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های اینستاگرام

سرویس های تلگرام

سرویس های روبیکا

سرویس های کلاب هاوس

جدیدترین پست های وبلاگ