🎁 تخفیف 40 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان 5 درصد هدیه دریافت کنید. شماره تماس : 09397589194
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
افزایش بازدید استوری اینستاگرام

افزایش بازدید استوری اینستاگرام با 10 روش ساده و کاربردی

فهرست مطالب
5/5 - (3 امتیاز)

فکر می‎کنید که بازدید استوری شما کم است؟ویو استوری شما به نسبت تعداد فالوورهایی که دارید، کمتر از حد انتظار است؟اگر چنین اتفاقی برای شما رخ داده است پس باید حتما به فکر راه چاره باشید. چرا که افزایش بازدید استوری اینستاگرام یکی از مهم‎ترین عوامل در جذب و افزایش فالوور اینستاگرام است. 

شما با استفاده از استوری مناسب می‎توانید حتی میزان اعتمادپذیری و فروش خود را افزایش دهید. با این نوشته از دیجی ممبر همراه باشید تا 10 روش ساده و کاربردی برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام را مطرح کنیم.

10 روش افزایش بازدید استوری اینستاگرام

 

چرا افزایش بازدید استوری اینستاگرام ؟

همانطور که می‎دانید استوری اینستاگرام فقط برای 24 ساعت نشان داده می‎شود به همین خاطر افراد تمایل بیشتری دارند که خیلی سریع‎‌تر محتوای آن را مشاهده کنند. لذا جلب توجه در این بخش از اینستاگرام آسان‎تر است. از سویی دیگر استوری به خاطر قابلیت‎هایی که دارد احساس نزدیکی زیادی را در مخاطبان ایجاد خواهد کرد.

در نتیجه می‎توان گفت که به دست آوردن مشتریان جدید با استوری بسیار ساده‌تر از راه‎های دیگر است. به همین خاطر لازم است که به فکر افزایش بازدید اینستاگرام خود باشید و بعد از آن به این فکر کنید که چگونه بازدید پست خود را افزایش دهید. و اما راه‎های رسیدن به این هدف کدام است؟ با ما همراه باشید تا تعدادی از این راه‌حل‌ها را بیان کنیم.

خدمات دیجی ممبر: خرید بازدید استوری اینستاگرام

بهترین زمان برای گذاشتن استوری را پیدا کنید

اولین چیزی که باید به آن توجه داشته باشید این است که بهترین زمان ممکن برای گذاشتن استوری کِی است؟ توجه کردن به این عامل بسیار مهم است. 

به این خاطر که کاربران به صورت 24 ساعته در اینستاگرام فعالیت ندارند. به همین خاطر نیاز است که زمانی که تعداد زیادی از آن‌ها آنلاین هستند را پیدا کرده و در همان ساعات استوری خود را منتشر کنید.

 در غیر این صورت افرادی که دیرتر از شما استوری گذاشته‌اند به احتمال زیاد در جدیدترین‌ها جای خواهند گرفت.

نکته بسیار مهم اینجاست که بهترین ساعت ممکن برای استوری یا پست و یا هر کار دیگری از پیجی به پیجی دیگر و از موضوعی به موضوع دیگر متفاوت است. به همین خاطر شما بایستی با استفاده از تجربه کردن یاد بگیرید که این تایم طلایی برای شما در چه زمانی است.

خدمات دیجی ممبر : خرید بازدید لایو اینستاگرام

از هشتگ ‎ها در استوری خود استفاده کنید

گاهی برخی از ما به صورت کلی فراموش می‎کنیم که می‎توان از قابلیت هشتگ‎ها در استوری هم استفاده کرد. در واقع به خاطر تفاوت‎هایی که بین استوری و پست وجود دارد فکر می‎کنیم که نمی‎توان از هشتگ‎ها در استوری استفاده کرد اما در واقع این طور نیست. وقتی که کاربران یک هشتگ خاص را جست و جو می‎کنند، استوری‎های مرتبط با آن هم به نمایش در می‌آید.

بنابراین اگر می‎خواهید که افزایش بازدید استوری را تجربه کنید حتما از هشتگ‎های ترند آن روز در حیطه فعالیت‌تان استفاده کنید.

مخاطب را ترغیب کنید که استوری های بعدی را هم ببیند

در بسیاری از موارد این اتفاق رخ می‎دهد که مخاطب بعد از دیدن یک استوری و به هر دلیلی استوری های بعدی شما را نبیند و صفحه را ورق زده و استوری‎های یک پیج دیگر را ببیند.

 همین موضوع سبب می‎شود که میزان ویوی استوری هایتان کم شود و این اتفاق می‎تواند روی رشد پیج شما هم تاثیر بگذارد. زیرا مشاهده تمامی محتوا می‎تواند نرخ ایمپرشن استوری و نرخ تعامل را هم افزایش دهد.

بنابراین باید کاری کنید که مخاطب ترغیب شود تا به استوری‎های بعدی شما هم برود. برای مثال می‎توانید به جای این که حجم بسیار زیادی از اطلاعات را در یک استوری جای دهید آن‎ها را تقسیم کرده و در چند استوری پخش کنید. همچنین می‎توانید در استوری اول بگویید که اطلاعات خوبی در استوری های بعدی نهفته است.

مقاله مرتبط : آموزش افزایش نرخ تعامل پیج اینستاگرام به زبان ساده

نظرسنجی قرار دهید

نظرسنجی‎ها که به انگلیسی poll نامیده می‎شوند هم یکی از عوامل تاثیرگذار در افزایش بازدید اینستاگرام است. با استفاده از این امکان می‎توانید نرخ ایمپرشن استوری خود را تا حد بسیار زیادی افزایش دهید. به این خاطر که افراد از نظرسنجی‎ها خوششان می‎آید و حتی اگر تعداد استوری‎های شما زیاد باشد آن را تا انتها مشاهده خواهند کرد.

خدمات اینستاگرام : خرید رای استوری اینستاگرام

به دایرکت ها پاسخ دهید و تعامل داشته باشید

اگر استوری قرار دادید و تعدادی از کاربران به شما واکنش نشان دادند (چه مثبت و چه منفی)، پاسخ آن‌ها را با احترام و صمیمیت فراوان بدهید. این کار سبب می‎شود که شما در چشم آن‌ها برجسته‌تر به نظر بیایید و به این صورت می‎توانید بازدیدهای بیشتری را به مرور زمان به دست آورید.

همچنین اگر کاربران از طریق دایرکت به شما پیام داده‌‎اند، حتما و حتما پاسخ آن‌ها را بدهید. این کار سبب می‎شود که استوری‎‌های شما را با دقت بیشتری دنبال کنند.

مقاله مفید : دایرکت اینستاگرام، آموزش حرفه ای دایرکت اینستا

 

 

از تگ لوکیشن برای افزایش بازدید استوری هایتان استفاده کنید

بسیاری از افراد برای این که اماکن مد نظر خود را پیدا کنند از اینستاگرام استفاده می‌‎کنند. هنگامی که محتوای استوری شما درباره یک محل خاص است می‎توانید از تگ لوکیشن استفاده کنید. انجام این کار سبب می‎شود که شما در نتایج جست‎و‎جوها نشان داده شوید. این موضوع زمانی که صاحب یک فروشگاه فیزیکی یا کافی شاپ و مواردی این چنینی هستید از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار می‎شود.

همانطور که وقتی روی پست‎های خود تگ لوکیشن قرار می‎دهید و این پست‎ها در بخش اکسپلور افرادی که در این منطقه جغرافیایی قرار دارند نشان داده می‎شوند، اگر روی استوری‎های خود هم تگ لوکیشن قرار دهید، آن‌ها هم وارد اکسپلور خواهند شد.

استراتژی تولید محتوا برای استوری داشته باشید

اگر هر چیزی که به دستتان رسید را بدون فکر کردن استوری کنید قطعا نمی‎توانید امیدوار باشید که بازدید استوری خود را افزایش دهید. به این موضوع فکر کنید که مخاطب شما در هر روز با چه تعداد استوری روبرو خواهد بود.

در این میان چرا باید شما را انتخاب کند؟

چرا باید روی استوری شما تمرکز کند؟

چرا باید تمامی استوری‎های شما را ببیند؟

قطعا باید یک وجه متمایز، کاربردی، جالب و سرگرم کننده داشته باشید.

در چنین مواقعی داشتن یک استراتژی مدون، منظم و جذاب می‎تواند به شما کمک کند که افزایش بازدید استوری را تجربه کنید. شما بر اساس حیطه‎ای که در آن فعال هستید تصمیم می‎گیرید که چه استراتژی ه‎ایی می‎تواند برای شما مناسب‎تر باشد.

به استوری گذاشتن ادامه دهید

یکی از مهم‎ترین نکات برای این که بازدید استوری خود را افزایش دهید این است که دست از استوری گذاشتن بر ندارید. اگر افراد کمی از استوری‎های شما دیدن می‎کنند ناامید نشوید. لازم نیست که در هر روز 24 استوری منتشر کنید. انتشار 1 الی 2 استوری در هر روز کافی است. سعی کنید که در معرض دید قرار بگیرید و به این صورت مشاهده می‎کنید که تعداد ویو‎های شما به مرور زمان زیاد خواهد شد.

استوری های خود را هایلایت کنید

همیشه منظور ما از افزایش بازدید استوری این نیست که عدد نمایش داده شده زیر آن زیاد شود بلکه می‎خواهیم که محتوای مد نظرمان را افراد بیشتری ببینند. برای مثال اگر محتوای استوری درمورد یکی از محصولاتمان است قطعا می‎خواهیم که افراد بسیار زیادی آن را ببینند. در چنین مواقعی بهتر است که استوری‎ها را هایلایت کنیم. با استفاده از این کار مخاطبان در هر زمانی که دلشان بخواهد می‎توانند به هایلایت مد نظر مراجعه کرده و استوری شما را ببیند. توجه داشته باشید که دسته بندی کردن هایلایت‌ها و قرار دادن کاور مناسب سبب می‎شود که افراد راحت‎تر به استوری مد نظر خود برسند.

مقاله مفید : آموزش هایلایت استوری اینستاگرام

مخاطبان خود را هیجان زده کنید

اگر یک پیج کاری دارید و استوری‎های خود را در رابطه با آن قرار می‎دهید، بد نیست که گاهی با یک استوری متفاوت مخاطبان خود را هیجان زده و غافلگیر کنید. برای مثال می‎توانید یک سلفی از خودتان و یا این که یک عکس از فعالیت هایی که در پشت صحنه می‎کنید را قرار دهید. همچنین یک عکس از شما و همکاران‌تان به همراه یک متن جالب در کنار آن می‎تواند مخاطبان‎تان را سرگرم کند. با انجام این کار می‎توانید مطمئن شوید که مخاطب تمایل بیشتری پیدا می‎کند تا سایر استوری‎های شما را هم ببیند.

استوری اینستاگرام یک قابلیت ارزشمند است

استوری یکی از بخش های جدایی ناپذیر و غیر قابل چشم پوشی در شبکه ی اجتماعی اینستاگرام است. این روزها ارزش استوری گویا از پست ها هم بیشتر شده است. همیشه بازدید استوری ها از بازدید پست‎‌ها هم بیشتر است. به همین خاطر باید در هر مرحله‌ای که هستید به فکر افزایش ویوی استوری باشید چرا که انجام این کار می‎تواند در نهایت به بازدید اینستاگرام شما کمک کند. ما در این نوشته سعی کردیم تا تعدادی از این راه‌حل‎های ساده را که می‎توانند نتایج خارق‌العاده‎ای داشته باشند را بیان کنیم. امیدواریم که این راهکارها برای شما مفید باشند.

سوالات متداول در زمینه افزایش بازدید استوری

بازدید استوری اینستاگرام چیست؟

شما با قرار دادن استوری در پیج خود در صفحه هوم اینستاگرام برای کاربران اعلانی نمایش داده میشود که میتوان با کلیک بر روی آن استوری شما را ببینند. هر چقدر تعداد بازدید بیشتر باشد بر روی ارزش پیج شما نیز اثر میگذارد.

چطور بازدید استوری اینستاگرام خود را افزایش دهیم؟

بهترین زمان برای گذاشتن استوری را پیدا کنید تا بهترین بازدهی را داشته باشید. 2 .از هشتگ ‎ها در استوری خود استفاده کنید تا افراد بیشتر جذب پیج شما شود. 3. مخاطبان خود را هیجان زده کنید تا ترغیب کنید که استوری های بعدی شما را هم ببیند 4.نظرسنجی قرار دهید تا مشارکت کاربران بیشتر شود و بیشتر مورد توجه گوگل قرار گیرد. برای بقیه ترفند ها وارد پیج شوید.

ما را در سوشیال ها دنبال کنید:
خرید خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های اینستاگرام

سرویس های تلگرام

سرویس های روبیکا

سرویس های کلاب هاوس

جدیدترین پست های وبلاگ

دیجی ممبر

سایت دیجی ممبر بزرگترین مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی مفتخر است تا با ارائه خدمات باکیفیت همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند.


تماس با ما


راهنمایی خرید


همکاری درفروش


قوانین و مقررات

جدیدترین مطالب وبلاگ

تماس با ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت دیجی ممبر هر روز هفته از طریق تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

09397589194

سوشیال‌ها:


Telegram


Whatsapp


Google


Pinterest


Youtube


Instagram

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد