🎁 تخفیف 40 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان 5 درصد هدیه دریافت کنید.
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
چگونه به اینستاگرام ثابت کنیم ربات نیستیم؟

چگونه به اینستاگرام ثابت کنیم ربات نیستیم؟

فهرست مطالب
5/5 - (1 امتیاز)

آیا با خطای “Confirm it’s You to Login” در اینستاگرام مواجه می شوید؟

این پیام خطای کامل است، We noticed unusual activity from your account so we’ve” logged you out” و یا “ما متوجه فعالیت غیرعادی از حساب شما شدیم، بنابراین شما را از سیستم خارج کردیم”.

به دنبال آن Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into” your account before it’s disabled” و یا «مراحل بعدی را ظرف 30 روز دنبال کنید تا بتوانیم قبل از غیرفعال شدن حسابتان، شما را به حسابتان برگردانیم».

پیام خطا به این دلیل رخ می دهد که اینستاگرام فکر می کند شما  مالک حساب خود نیستید. در نتیجه، به عنوان یک اقدام امنیتی از سیستم خارج خواهید شد. برای ورود مجدد به سیستم، باید یک ریکپچا را تکمیل کنید تا ثابت کنید که یک ربات نیستید. بعد این شما باید یک شماره تلفن درج کنید که قبلا در پیج خود ثبت کرده بودید تا کد تایید را از طرف اینستاگرام دریافت کنید.

در این مقاله، نحوه رفع “Confirm it’s You to Login”را یاد خواهید گرفت.

همچنین این نکته قابل اهمیت است که شما باید فالوور بالا داشته باشید چون پیجی که فالووینگ بالا دارد ولی فالوور پایین از دید الگوریتم های اینستاگرام فیک محسوب می شود و بیشتر احتمال بسته شدن دارد پی با خرید فالوور ارزان و بالا بردن فالوور های خود میتوانید این احتمال را کاهش دهید.

روش های رفع “Confirm it’s You to Login” در اینستاگرام

برای رفع خطای “Confirm it’s You to Login” در اینستاگرام، می‌توانید دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید یا فرم «اکانت اینستاگرام من غیرفعال شده است» را ارسال کنید.

از طرف دیگر، می‌توانید اینستاگرام را حذف و دوباره نصب کنید یا منتظر بمانید. در بیشتر موارد، می‌توانید با دنبال کردن دستورالعمل‌های روی صفحه، خطا را برطرف کنید. دستورالعمل‌های روی صفحه از شما می‌خواهد که یک ریکپچا را تکمیل کنید تا ثابت کنید که یک ربات نیستید.

پس از تکمیل ریکپچا، باید یک شماره تلفن اضافه کنید و یک کد تایید برای آن ارسال می‌شود. در نهایت، کد تایید را وارد کنید، آن را تایید کنید و می‌توانید به حساب اینستاگرام خود وارد شوید.

با این حال، برخی از کاربران گزارش دادند که به دلیل خطا نمی توانند دستورالعمل های روی صفحه را تکمیل کنند. اگر نمی‌توانید دستورالعمل‌های روی صفحه را تکمیل کنید، باید فرم «اکانت اینستاگرام من غیرفعال شده است» را برای تایید هویت خود ارسال کنید.

در این مقاله 4 روش برای رفع”Confirm it’s You to Login”در اینستاگرام وجود دارد:

روش 1: دستورالعمل های روی صفحه اینستاگرام را دنبال کنید

اولین روش برای رفع خطای “Confirm it’s You to Login”در اینستاگرام، پیروی از دستورالعمل های روی صفحه است.

اول  اینستاگرام را باز کرده و وارد حساب کاربری خود شوید. در مرحله دوم، ریکپچا را تکمیل کنید تا ثابت کنید ربات نیستید و روی «بعدی» ضربه بزنید. سوم، یک شماره تلفن اضافه کنید و روی «ارسال» ضربه بزنید. پس از ضربه زدن روی «ارسال»، یک کد تایید دریافت خواهید کرد. کد تایید را وارد کنید و برای ارسال آن روی “ارسال” ضربه بزنید. اگر کد تایید دریافت نکردید، روی «دریافت کد جدید» ضربه بزنید تا دوباره آن را ارسال کنید. پس از ارسال کد تایید، می توانید وارد حساب اینستاگرام خود شوید!

روش 2: فرم “اکانت اینستاگرام من غیرفعال شده است” را ارسال کنید

روش دوم ارسال فرم “اکانت اینستاگرام من غیرفعال شده است” است. ابتدا با کلیک بر روی این لینک به فرم بروید: https://www.facebook.com/help/instagram/contact/606967319425038. هنگامی که در فرم هستید، نام کامل و آدرس ایمیل خود را وارد کنید. باید آدرس ایمیلی را که به حساب اینستاگرام شما لینک شده است وارد کنید.

در مرحله بعد نام کاربری و شماره موبایل اینستاگرام خود را وارد کنید.  سپس، باید توضیح دهید که چرا برای تصمیم غیرفعال کردن حساب خود درخواست تجدید نظر از اینستاگرام  می کنید. در اینجا نمونه‌ ای از توضیح را آورده ایم،

“سلام، من یک خطای “Confirm it’s You to Login” را در حساب اینستاگرام خود دریافت می کنم. من مالک اکانت هستم اما نمی توانم وارد اکانت اینستاگرام شوم. لطفا به من کمک کنید تا اکانت خود را فعال کنم.”

پس از ارسال فرم، باید منتظر جواب اینستاگرام باشید. اینستاگرام برای شما ایمیلی با دستور العمل‌ هایی در مورد کارهای بعدی ارسال می‌کند. این ایمیل از شما میخواهد که با یک سلفی از خودتان که یک کد دست نویس برای اثبات هویت خود در دست دارید، پاسخ دهید.

اگر همه چیز خوب پیش برود، اینستاگرام یک ایمیل برای شما ارسال می کند که در آن حساب شما دوباره فعال شده است!

روش 3: اپلیکیشن اینستاگرام را حذف و دوباره نصب کنید

روش سوم حذف و نصب مجدد اینستاگرام است. در مرحله اول شما حافظه پنهان و داده های اینستاگرام پاک می‌کنید و فایل نصبی اپلیکیشن  را نیز حذف می‌کنید. 

اپلیکیشن اینستاگرام را حذف و دوباره نصب کنید

سپس، فروشگاه App یا Google Play Store را باز کنید”Instagram” را جستجو کنید و آن را دوباره نصب کنید. پس از نصب مجدد اینستاگرام، سعی کنید به حساب اینستاگرام خود وارد شوید. این بار، باید بتوانید بدون دریافت خطای Confirm it’s You to Login وارد حساب کاربری خود شوید.

روش 4: صبر کنید

روش نهایی این است که منتظر بمانید. در بیشتر موارد، خطای”Confirm it’s You to Login”موقتی است. به عبارت دیگر، پس از مدتی به طور خودکار برداشته می شود.

پیام خطای Confirm it’s You to Login بیان می کند که شما 30 روز تا غیرفعال شدن اکانت اینستاگرام خود فرصت دارید. با این حال، معمولاً پس از 24 تا 48 ساعت به طور خودکار محدودیت از پیج شما برداشته می‌شود.

سخن پایانی

روش های ذکر شده در این مقاله بهترین راه برای رفع خطای Confirm it’s You to Login در اینستاگرام به حساب می‌ آیند. اگر بعد از این روش ها باز خطا را تکرار کرد پیشنهاد ما بر این است که بیخیال آن پیج شوید و به دنبال پیج جدید باشید .

شاید برای این سوال باشد که یعنی باید از اول برای افزایش فالوور های پیج جدید زمان بگذارید؟ در پاسخ باید بگوییم شما می‌توانید با خرید پیج اینستاگرام از سایت دیجی ممبر به فعالیت خود ادامه بدهید تا از رقبای خود عقب نمانید.

دانلود pdf این مقاله

منبع مقاله

سوالات متداول چگونه به اینستاگرام ثابت کنیم ربات نیستیم؟

چگونه به اینستاگرام ثابت کنیم ربات نیستیم؟

اگر اینستاگرام پیج شما را بات تشخیص داد باید درخواست و فرم بازنگری را از طریق پشتیبانی اینستاگرام ارسال کنید.

شادوبن اینستاگرام چیست ؟

شادوبن اینستاگرام هم یکی از جرائمی می باشد که اینستاگرام برای فرد متخلف در نظر گرفته است شادوبن باعث میشود تا پست های شما به مدتی وارد اکسپلور نشوند.

ما را در سوشیال ها دنبال کنید:
خرید خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های اینستاگرام

سرویس های تلگرام

سرویس های روبیکا

سرویس های کلاب هاوس

جدیدترین پست های وبلاگ

دیجی ممبر

سایت دیجی ممبر بزرگترین مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی مفتخر است تا با ارائه خدمات باکیفیت همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند.


تماس با ما


راهنمایی خرید


همکاری درفروش


قوانین و مقررات

جدیدترین مطالب وبلاگ

تماس با ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت دیجی فالوور هر روز هفته از طریق تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

09397589194

سوشیال‌ها:


Telegram


Whatsapp


Google


Pinterest


Youtube


Instagram

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد