🎁 تخفیف 40 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان 5 درصد هدیه دریافت کنید.
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
آموزش کامل کار با API اینستاگرام با روش های ساده و رایگان

آموزش کامل کار با API اینستاگرام با روش های ساده و رایگان

فهرست مطالب
5/5 - (6 امتیاز)

آموزش کامل کار با API اینستاگرام: اینستاگرام قابلیت های بسیاری را به مخاطبان خود عرضه می کند. یکی از این قابلیت ها که برای برنامه نویسان یک نکته مثبت محسوب می شود، قابلیت api می باشد. در واقع با کمک این ویژگی می توان به عنوان یک رابط در برنامه نویسی عمل کرد.

با api  می توان به دیگر برنامه ها متصل شد یا حتی در سایت ها هم از آن ها استفاده نمود. این قابلیت باعث می شود تا ربات ها و سیستم ها همانند دو انسان عادی بتوانند باهم ارتباط برقرار کنند. همچین با api  می توان نظرات و داده ها را هم کنترل کرد.

همچنین بسیاری با داشتن همین api ساده توانایی زدن فالوور و لایک و ویو را برای کاربران فراهم میکنن که بسیار کار امد است و همچنین اگر شما به دنبال داشتن ویو بالا هستید میتوانید با داشتن برنامه و استفاده از api و یا خرید ویو اینستاگرام بازدید های خود را بسیار بالا ببرید.

حال در ادامه با ما همراه باشید تا هر آنچه که راجب به api اینستاگرام نیاز دارید را شرح دهیم.

معرفی API اینستاگرام به زبان ساده

معرفی API اینستاگرام به زبان ساده

اینستاگرام یکی از محبوب ترین برنامه های مجازی می باشد که هم از طریق آن می توان کسب درآمد کرد و هم عکس و فیلمی به اشتراک گذاشت. این پلتفرم در همان ابتدا توسط شرکت فیسبوک خریداری شد.

با گذشت زمان اینستاگرام در بین مردم محبوب تر شد. به گونه ای که امروزه ۲۵ میلیون کاربر از آن ها استفاده می نمایند. جالب است بدانید هرچه مخاطبان بیشتری در اینستاگرام فعالیت کنند، بهتر می توان  از api هم استفاده نمود.

همچنین با کمک این قابلیت اینستاگرام، شما می توانید اپلیکیشن های جدید ایجاد کنید و از طریق برنامه نویسی با بقیه در ارتباط باشید. اگر بخواهیم به زبان ساده تر بیان کنیم، می توان گفت که api ها همانند یک مجموعه هستند که شما را به بقیه پلتفرم ها معرفی می کنند.

Api اینستاگرام چه ویژگی هایی دارد؟

Api اینستاگرام چه ویژگی هایی دارد؟

شاید شایعه هک شدن آیدی کاربران اینستاگرام و فیسبوک را در چند سال اخیر شنیده باشید. زمانی که افراد توانستند به برخی از رمزهای این دو شرکت دست بیابند، api ها آپدیت جدیدی ارائه دادند تا هم از حریم شخصی افراد محافظت شود و هم مشکلی برای اطلاعات آن ها به وجود نیاید.

همچنین اغلب پلتفرم هایی که با api های سابق در دسترس بودند، در آپدیت های جدید قابل استفاده نیستند. حال برخی از مهم ترین ویژگی های آپدیت جدید api های عبارت اند از:

رفع مشکل ربات ها

رفع مشکل ربات ها

یکی از مهم ترین مشکلاتی که در آپدیت های جدید api ها از بین رفته اند، ربات ها هستند. می توان مشاهده نمود که تمام ربات هایی که فعال بودند، غیر فعال شده و از بین رفته اند‌. به عنوان مثال برنامه ها و ربات هایی که به شما نشان می دادند چه اشخاصی شما را دنبال می کنند یا حتی چه افرادی آنفالو کرده اند، هم از بین رفته اند‌‌.

تا حد زیادی اینستاگرام سعی در برطرف کردن مشکلات ربات ها کرده است، اما باز هم برنامه ها و ربات هایی به وجود آمده اند که api اینستاگرام را دور می زنند. با این آپدیت جدید فالوورها و لایک ها فیک و تقلبی هم کارآمدی ندارند.

شخصی سازی لایک ها

یکی دیگر از ویژگی ها در هنگام آپدیت، شخصی شدن لایک ها می باشد. تا قبل از آن به راحتی می توانستیم شاهد باشیم که چه افرادی پست ها را لایک کرده اند. در آپدیت های جدید این موضوع هم برطرف شده و تنها در تعداد آن ها مشخص می شود.

از کار افتادن برخی برنامه ها

همان طور که در بالا هم بیان شد، اکثر برنامه هایی که می توانستیم از طریق آن ها فالوورها یا لایک ها را چک کنیم، از کار افتاده اند.

برای داشتن api باید چه نکاتی را رعایت کرد؟

برای داشتن api باید چه نکاتی را رعایت کرد؟

برای داشتن api باید به نکات مهمی توجه داشته باشید. اول اینکه اکانت ها حتما باید بیزینس باشند. سپس این حساب باید به فیس بوک متصل باشد تا بتوانید به خوبی از api اینستاگرام استفاده نمایید. همچنین به یک حساب در فیسبوک هم نیاز است.

اگر این موارد ذکر شده را دارا هستید، کافی است که وارد فیسبوک شوید و بر روی گزینه به اضافه یا پروداکت کلیک کنید. بعد از این مرحله باید در قسمت لاگ این فیس بوک وارد شوید و گزینه set up را انتخاب نمایید.

در این بخش باید دستگاه های خود را انتخاب کنید که به خوبی نام دستگاه های متصل به حساب شما مشخص هستند. پس از انتخاب کردن دستگاه، باید در قسمتی که نام برنامه اینستاگرام درج شده را انتخاب نمایید. اینگونه api اینستاگرام برای شما نمایان داده می شود.

چگونه می توان از api اینستاگرام استفاده نمود؟

چگونه می توان از api اینستاگرام استفاده نمود؟

راهکارهای بسیاری وجود دارد که می توان از طریق آن ها از api اینستاگرام استفاده کرد. البته قبل از استفاده باید به خوبی متوجه شوید که api ها چه کاربردی دارند. آن ها برای کسب اطلاعات در رابطه با شغل یا کار، جمع آوری کردن داده ها و دیتاها، ایجاد نمودن فید زنده، چاپ عکس ها به صورت خودکار، ایجاد کردن کمپین های تبلیغاتی، ایجاد لیست دنبال کننده، بررسی رقبا، تزئین عکس ها با استفاده از برنامه، تعدیل کردن نظرات و… کاربرد دارند.

کسب اطلاعات در رابطه با مشاغل

از طریق api ها می توان اطلاعات کافی در رابطه با شغل و کار را کسب نمود. یعنی اینکه پیشرفت ها و پسرفت های خود را بسنجید. با استفاده از این قابلیت می توانید محتواهایی که در نظر کاربران بیشتر مطلوب هستند را تولید کنید.

جمع آوری داده

موضوع دیگر در خصوص  api اینستاگرام، جمع آوری داده ها از طریق هشتگ است. می توانید عکس ها را در سایت یا پیج خود استفاده کنید یا داده های جمع آوری کرده را با بقیه به اشتراک بگذارید.

ایجاد لیست دنبال کننده

با کمک ای پی ای اینستاگرام می توانید لیستی از دنبال کنندگان خود که فعال هستند را ایجاد نمایید. با کمک از این قابلیت می توانید هم فالوورها و هم لایک های پست ها را افزایش دهید.

ایجاد کمپین های تبلیغاتی

ایجاد کمپین های تبلیغاتی

کمپین های تبلیغاتی ایجاد کنید تا پیج کسب و کار دیده شود. کمپین ها را انتخاب کنید و عکس های مناسبی به اشتراک بگذارید. اینگونه تبلیغات موثر عمل می کنند.

افزودن عکس به وب سایت

با استفاده از api می توانید عکس های منتشر شده در اینستاگرام را به راحتی به سایت انتقال دهید. اینگونه نظم خاصی در تم پیج و سایت به وجود می آید.

بررسی عملکرد

با کمک از هشتگ ها، عملکردهای خود را در یک مدت مشخص مشاهده نمایید. شما می توانید واکنش کاربران را مورد بررسی قرار دهید و محتواهای مناسب سلیقه آن ها تولید نمایید.

تعدیل نظر

در حساب تجاری خود و با کمک api ها تعدیل نظر انجام دهید. با کمک آن ها می توان نظرات را حذف یا مخفی نمود.

تزئین عکس ها و چاپ آن ها

به صورت خودکار عکس ها را چاپ کنید یا با استفاده از وسایل جانبی آن ها را تزئین کنید. این عکس های چاپ شده را به عنوان پاداش به مخاطبان هدیه دهید.

ایجاد یک فید زنده

به صورت زنده فعالیت خود را با بقیه کاربران به اشتراک بگذارید. Api اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که در مکان، بتوانید به صورت زنده موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول در زمینه آموزش کامل کار با API اینستاگرام

API اینستاگرام یعنی چه؟

نسخه جدید API اینستاگرام یا همان Instagram Graph API، امکان متصل کردن برنامه شما به ویژگی‌ها و عملکردهای مختلف این اپلیکیشن را فراهم می‌کند.

API دقیقاً چه می‌کند؟

کسانی که از Graph APIاستفاده میکنند به طیف وسعی از ویژگی ها دست خواهند یافت و همچنین میتوانند می‌توانید اپلیکیشن‌هایی ایجاد کنید که زندگی کاربران را آسان‌تر و جالب‌تر کنند.

مجوز های دسترسی با API اینستاگرام چگونه است؟

به صورت پیش فرض شما این مجوز ها را دارید که میتوانید به اطلاعات کاربرانی که از این برنامه استفاده میکنند دسترسی داشته باشید اما اگر قصد دارید که مجوز های بیشتری داشته باشید باید برنامه ی خود را ارسال کنید تا توسط تیم اینستاگرام بررسی شود و به صورت کامل و واضح در رابطه با برنامه ی خود توضیح دهید.

چرا یک کمپانی و یا شرکت API خود را منتشر میکند ؟

اولین مزیتی که برای شرکت ها دارد این است که میتوانند به افزایش کاربران خود کمک کنند اگر بخواهیم مثالی بزنیم فرض کنید سایتی دارید و برای ورود این امکان را به کاربران میدهید تا با استفاده از اکانت گوگل و یا فیسبوک خود وارد شوند که این موضوع سبب میشود تا کاربران از این ۲ اکانت استفاده کنند، همچنین در جذب کاربر تاثیر بسیاری خوب و بزرگی میگذارد.

اگر به API خاصی نیاز داشته باشم باید چیکار کنم؟

تصور کنید شما برای برنامه نویسی به API آب و هوا نیاز دارید که ساده ترین راه در این روش سرچ کردن است و میتوانید به راحتی به آن دسترسی پیدا کنید.

ما را در سوشیال ها دنبال کنید:
خرید خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های اینستاگرام

سرویس های تلگرام

سرویس های روبیکا

سرویس های کلاب هاوس

جدیدترین پست های وبلاگ

دیجی ممبر

سایت دیجی ممبر بزرگترین مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی مفتخر است تا با ارائه خدمات باکیفیت همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند.


تماس با ما


راهنمایی خرید


همکاری درفروش


قوانین و مقررات

جدیدترین مطالب وبلاگ

تماس با ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت دیجی فالوور هر روز هفته از طریق تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

09397589194

سوشیال‌ها:


Telegram


Whatsapp


Google


Pinterest


Youtube


Instagram

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد