4.7/5 - (63 امتیاز)

آموزش رفع ریپورت تلگرام

تلگرام محبوب‌ترین شبکه اجتماعی در بین ایرانیان است و حدود 40 میلیون ایرانی در تلگرام اکانت دارند. یکی از مشکلاتی که برای کاربران تلگرام ممکن است به وجود آید، ریپورت شدن است. در این مقاله قصد داریم با بیان آموزش رفع ریپورت تلگرام، مطالب مناسبی برای حل مشکل فوق در اختیارتان قرار دهیم، پس با ماه همراه باشید.

مروری بر اهمیت و دلایل محبوبیت تلگرام

امروزه شبکه‌های اجتماعی در زندگی و روابط انسان‌ها نقش بسیار پررنگی دارند. نخستین شبکه اجتماعی مورد توجه ایرانی‌ها، فیسبوک بود. با این حال فیس‌بوک یک وب‌سایت جهانی محسوب می‌شد و پیام‌رسانی آن محدود بود. بعدها با آمدن شبکه اجتماعی وایبر، ایرانیان زیادی عضو این شبکه شدند زیرا یک پیام‌رسان رایگان بود که امکان تماس اینترنتی نیز در آن وجود داشت.
از اواخر سال 94، یک شبکه اجتماعی روسی به نام تلگرام به تدریج توجه مردم جهان از جمله ایرانیان را به سمت خود جلب نمود. به همین دلیل مردم ایران از وایبر به سمت تلگرام کوچ کردند، زیرا هم دارای سرعتی بالاتر در انتقال پیام‌ها بود و هم محیطی زیباتر داشت. تیم سازنده تلگرام و صاحب امتیاز آن که برادران دوروف هستند، همواره به کاربران خود احترام می‌گذارند و با ارائه به‌روز رسانی‌های جذاب و شگفت‌انگیز، سعی در حفظ کاربران خود دارند. یکی از امکانات بسیار مناسب پیام‌رسان تلگرام، امکان ساخت کانال است.
این ویژگی باعث شده تا بسیاری از ایرانیان با راه‌اندازی کانال‌های مختلف و عضوگیری به درآمدزایی برسند و در حال حاضر تلگرام منبع درآمد بسیاری از جوانان ایرانی محسوب می‌شود. حال به نظر شما اگر به هر دلیلی یکی از این کانال‌ها به اشتباه ریپورت شود، چه میزان ضرر به سازندگان آن وارد خواهد شد؟ ما در این مقاله سعی داریم که با بیان آموزش رفع ریپورت تلگرام ،راهکار مناسبی را برای رفع این مشکلات ارائه دهیم. این راهکار زمانی که یک اکانت شخصی هم ریپورت گردد، یک شیوه مؤثر محسوب می‌شود. پیش از بیان آموزش رفع ریپورت تلگرام لازم است تا با مفهوم ریپورت و کارایی آن بیشتر آشنا گردید.

چرا ریپورت شدید در تلگرام

آموزش رفع ریپورت تلگرام

ریپورت شدن در تلگرام به چه معنا است؟

همان‌طور که پیش‌تر هم بیان نمودیم تیم سازنده و برنامه‌نویس تلگرام به کاربران خود بسیار اهمیت می‌دهند و برای حریم خصوصی آن‌ها هم احترام زیادی قائل هستند. بدین منظور دو گزینه وجود دارد که یک فرد در مواجهه با یک اکانت مزاحم یا اسپم می‌تواند از آن بهره بگیرد. گزینه اول بلاک و گزینه دوم ریپورت کردن است. وقتی شما فردی را به هر دلیلی بلاک یا مسدود می‌کنید، او دیگر نمی‌تواند به شما پیامی بفرستد اما محدودیتی در سایر فعالیت‌های او به وجود نمی‌آید.
زمانی که شما یک اکانت را ریپورت می‌کنید، تلگرام آن اکانت را به عنوان یک اکانت مزاحم و اسپم در نظر می‌گیرد و محدودیت‌هایی را برای فعالیت‌های اکانت فوق وضع می‌کند که برطرف کردن آن‌ها اصلاً کار ساده‌ای نیست. به نظر شما آیا با استفاده از باگ‌های تلگرام می‌توان از ریپورت خارج شد؟ پاسخ این سؤال مثبت است و تیم سازنده تلگرام هنوز نتواستند باگ‌های امنینی این اپلیکیشن را به طور کامل برطرف نمایند. البته راه‌های دیگری هم برای رفع ریپورت تلگرام وجود دارد که در ادامه به تشریح آن‌ها می‌پردازیم.

روش های رفع ریپورت تلگرام

آموزش رفع ریپورت تلگرام

آموزش رفع ریپورت تلگرام

روش اول

همان‌طور که می‌دانید یکی از امکانات جذاب تلگرام، امکان ساخت ربات است. در این حالت کاربر می‌تواند با ساخت یک ربات، برنامه‌های مشخصی را برای آن تعریف کند. یکی از پرکاربردترین ربات‌های تعریف شده در تلگرام ربات @Spambot است. طراحی این ربات به وسیله‌ی تیم سازنده تلگرام صورت پذیرفته و افرادی که دچار ریپورت شده‌اند می‌توانند از آن استفاده نمایند. به راحتی می‌توانید با جستجو کردن نام ربات فوق در قسمت جستجوی تلگرام، آن را پیدا کنید. در این حالت با کلیک بر روی آن، با گزینه شروع یا Start مواجه خواهید شد.
اگر تسلط زیادی بر زبان انگلیسی ندارید، به هیچ عنوان نگران نباشید. زیرا تلگرام در به روزرسانی‌های جدید خود امکان نمایش تمام دستورالعمل‌های فوق را به زبان فارسی فراهم نموده و شما می‌توانید به سادگی از آن استفاده نمایید. با این حال ما آموزش رفع ریپورت تلگرام به زبان انگلیسی را به شما ارائه خواهیم داد. بعد از کلیک بر روی کلمه Start، با گزینه این یک اشتباه است یا This is a mistake مواجه خواهید شد که باید روی آن کلیک کرده و سپس گزینه I wrong, please release me را انتخاب نمایید.
بعد از انجام این کارها، پیغامی برای شما ظاهر خواهد شد که باید با کلیک بر روی گزینه Yes، آن را تأیید نمایید. محتوای این پیغام مبنی بر تماس با تیم سازنده تلگرام جهت رفع ریپورت است. سپس یک پیغام مهم برای شما ارسال می‌شود که باید حتماً گزینه نه، هرگز آن را انجام ندادم یا (No, Never did that) را انتخاب کنید. زیرا در این پیغام از شما در مورد ایجاد مزاحمت برای دیگران سؤال می‌شود. با انجام تمامی این‌کارها شما مسیر زیادی از رفع ریپورت تلگرام را طی نموده‌اید. حال باید یک متن را برای تلگرام ارسال کنید که محتوای آن شامل تقاضا برای رفع ریپورت تلگرام باشد.

روش دوم

یک روش بسیار سنتی و جالب برای رفع ریپورت وجود دارد که در طی آن شما باید از دوستان یا آشنایان خود بخواهید که برایتان پیام ارسال کنند. این پیام می‌تواند به صورت متنی یا استیکر باشد. انجام این روش مستلزم داشتن یک سری شروط است که بدین شرح‌اند:
1- تعداد ارسال‌کننده‌ها باید 10 یا بیشتر از 10 نفر باشند.
2- تمامی ارسال‌کننده‌ها باید شماره شما را در مخاطبین خود سیو کرده باشند. در حقیقت کسی نمی‌تواند صرفاً با داشتن آیدی اکانت شما، پیام یا استیکر بفرستد.
3- با افزایش تعداد ارسال‌کننده‌ها زمان خارج شدن از ریپورت هم کاهش خواهد یافت.
نکته مهم: شما نباید در یک بازه زمانی 4 روزه تا یک هفته، پیام‌ها یا استیکرهایی که برایتان ارسال شده است را باز کنید. در صورت انجام این کار، باید تمام مراحل فوق را مجدداً تکرار نمایید. با گذشت بازه زمانی فوق اکانتتان به حالت طبیعی بازخواهد گشت. به این موضوع هم توجه داشته باشید که در طول این زمان می‌توانید در گروه‌ها پیام بفرستید یا پست‌های کانال‌های مختلف را بررسی کنید، اما حق ارسال پیام به افراد ناشناس که شماره شما را ذخیره نکرده‌اند را ندارید.
سخن آخر
در این مقاله تلاش بر این بود تا ابتدا اهمیت تلگرام و دلایل محبوبیت آن ذکر شود سپس با توضیح مشکل ریپورت در تلگرام، آموزش رفع ریپورت تلگرام نیز ارائه گردد. در پایان لازم است به این موضوع اشاره کنیم که وب‌سایت خرید فالوور اینستاگرام یک وب‌سایت فعال با خدمات گسترده در زمینه شبکه‌های اجتماعی می‌باشد که می‌توانید از خدمات آن استفاده نمایید.

روش سوم 

استفاده از ارسال ایمیل به پشتیبانی تلگرام ، توجه داشته باشید زمانی که شما زمانی به این روش باید متوصل شوید که دو روش بالا پاسخ مناسب برای شما نداشته اند.

رفع ریپورت سریع تلگرام

آموزش رفع ریپورت تلگرام

اگر قصد خرید ممبر واقعی تلگرام را دارید می توانید از خدمات سایت ما استفاده کنید .

چگونه بفهمیم ریپورت شدیم در تلگرام

برای اینکه متوجه شوید در اکانت یا حساب کاری تلگرام شما ریپورت شده است ، ابتدا باید در ربات رسمی ریپورت تلگرام به آدرس : @SpamBot عضو شوید، سپس بعد از این مرحله طبق عکس هایی که در پایین برای شما درج کرده ایم می توانید متوجه شوید که اکانت شما ریپورت شده است.

ابتدا :

  1. در ربات عضو شوید.
  2. ربات را استارت ( شروع ) کنید.
  3. سپس دو پیغام برای شما به نمایش در خواهد آمد : مژده شما هیچ محدودیت ندارید یا اگر ریپورت شده باشد اکانت تلگرام شما که تاریخ ریپورت و آزاد سازی اکانت شما درج خواهد شد.