🎁 تخفیف 40 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان 5 درصد هدیه دریافت کنید. شماره تماس : 09397589194
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
در اینستاگرام چگونه بفهمیم بلاک شدیم؟ 6 روش تشخیص

در اینستاگرام چگونه بفهمیم بلاک شدیم؟ 6 روش تشخیص

فهرست مطالب
2.9/5 - (8 امتیاز)

اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین پلتفرم اشتراک‌ گذاری رسانه در شبکه ‌های اجتماعی به حساب می‌آید. ولی امروزه مشکلی وجود دارد که بیشتر کاربران نگران آن و یا نگران مواجه شدن با آن را دارند .

این مشکل  بلاک شدن توسط شخصی در اینستاگرام می‌ باشد. بنابراین، اگر اخیراً از دیدن پست‌ های افرادی که می‌ شناسید یا آن‌ها را دنبال می‌کنید، محدود شده‌اید و نگران بلاک شدن می‌ باشید، در مقاله نحوه اطلاع از اینکه کسی شما را در اینستاگرام بلاک کرده است، شرح داده ایم.

برای داشتن یک اکانت با فالوور بالا و امنیت تضمین شده که بتوانید به راحتی کسب و کرا خود را توسعه دهید می توانید با خرید پیج اینستاگرام از دیجی ممبر صاحب یک فروشگاه مجازی شوید و به درآمد دلخواه خود برسید

از کجا بدانیم که کاربری ما را در اینستاگرام بلاک کرده است؟

چند راه وجود دارد که می توانید از آنها برای تثبیت اینکه در اینستاگرام  بلاک شد‌اید استفاده کنید. با این حال، روش های زیادی در سطح وب نیز وجود دارد که در واقع کار نمی کنند. در این مقاله، روش‌های واقعی برای یافتن اینکه آیا شخصی شما را در اینستاگرام بلاک کرده است و همچنین مواردی که نباید وقت خود را برای امتحان کردن آنها تلف کنید، مورد بحث قرار می‌دهیم.

چهار روش های واقعی که بفهمید آیا در اینستاگرام بلاک شده‌اید یا نه؟

1. نام کاربری آنها را جستجو کنید.

ساده ترین راه برای اینکه بدانید کسی شما را مسدود کرده است جستجو برای پروفایل او می‌ باشد. برای بررسی آن، به بخش جستجو بروید و نام کاربری شخص را در نوار جستجو تایپ کنید. اگر نمی‌توانید نام کاربری آن‌ها را ببینید، این احتمال وجود دارد  شما را مسدود کرده باشند.

2. پروفایل را در وب اینستاگرام را بررسی کنید.

جستجوی نام کاربری دلیل قطعی بر اینکه شخص شما را مسدود کرده است نمی‌ باشد. این احتمال وجود دارد که فرد تصمیم گرفته باشد که اکانت اینستاگرام خود را غیرفعال یا حذف کند. از این رو، در این موقع شما باید عینک کارگاهی خود را بزنید و عمیق‌تری جست و جو کنید. شاید الان از خودتان بپرسید چگونه این کار را انجام دهیم؟

 اول  نام کاربری آنها را با پسوند URL اینستاگرام کپی کنید و سپس لینک را در مرورگر که در آن تا به حال به اینستاگرام وارد شده اید سرچ کنید. مهم است که مطمئن شوید تا به حال از طریق وب  وارد اینستاگرام نشده اید.

ولی اگر فردی می‌باشید که از اینستاگرام یک مرورگر وب استفاده می‌کنید، می‌توانید فقط یک برگه ناشناس جدید برای بررسی باز کنید. لینک زیر را کپی کنید و در قسمت” insert_fancy_username_here” نام کاربری شخص مقابل را درج کنید :

https://www.instagram.com/insert_fancy_username_here/

اگر پروفایل فرد مورد نظر در داخل اپلیکیشن نشان داده  شود و هنگام جستجو در وب اکانت شخص ظاهر نمی شود، می توانید مطمئن باشید که آن فرد شما را مسدود کرده است.

حتی اگر آن یک حساب اینستاگرام خصوصی داشته باشند، آن را با متن “ The Account is Private” خواهید دید. این یک روش مطمئن برای دانستن اینکه آیا شخص دارای یک حساب اینستاگرام فعال است یا خیر.

اگر آن شخص حساب خود را حذف یا غیرفعال کرده باشد، صفحه‌ای را مشاهده خواهید کرد که روی آن نوشته شده است: «متاسفیم، این صفحه در دسترس نیست» و یا ‘Sorry, this page isn’t available’ . با انجام این روش، می‌توانید مطمئن شوید که آن شخص حساب خود را حذف کرده یا شما را مسدود کرده است.

همچنین می‌توانید از طریق موبایل دیگری نام آن شخص را از حساب اینستاگرام فرد دیگری جستجو کنید، اما وقتی می‌توانید تمام کارها را خودتان بدون گذاشتن تاریخچه از خود انجام دهید، انجام این کار را برای شما توصیه نمی‌ کنم.

3. تعداد پست های شخص را بررسی کنید.

شما با مراجعه به پروفایل کاربر مورد نظر، تعداد پست هایش را بررسی کنید. اگر هیچ پستی نداشته باشد و با متن “هنوز هیچ پستی وجود ندارد” یا “No Posts Yet” مواجه شوید در حالی که تعداد پست هایش صفر نباشد، می‌توانید مطمئن شوید که شخص مقابل پیج شما را بلاک کرده است.

4. پروفایل شخص را از طریق یک اکانت دیگر جستجو کنید.

اگر فکر می‌کنید شخصی شما را در اینستاگرام بلاک کرده است و می‌خواهید شک خود را تایید کنید، می‌توانید از یک اکانت ناشناس پروفایل او را جستجو کنید. این یک راه خوب برای اطمینان از اینکه فرد فقط حساب خود را غیرفعال یا حذف نکرده است.

اگر با اکانت ناشناس توانستید صفحه پروفایل، عکس ها و ویدیوهای شخص را ببینید، به این معنی است که شما از طرف این شخص بلاک شده اید.

چهار روش های واقعی که بفهمید آیا در اینستاگرام بلاک شده‌اید یا نه؟

دو روش غیر واقعی برای بررسی بلاکی اکانت خود

1. یک پیام ارسال کنید.

وقتی در  اسنپ چت هنگام ارسال پیامک به شخصی که شما را بلاک کرده است، خطای «ارسال نشد برای امتحان مجدد ضربه بزنید» را نشان می دهد، اینستاگرام این کار را نمی‌کند. رویکرد نسبتاً ظریفی دارد. اگر شما مسدود شده باشید و بخواهید به ارسال پیام ادامه دهید، شخص مقابل هیچ کدام از پیام های ارسال شده شما را  نمی‌ بیند.

حتی اگر شخص بعداً بخواهد شما را از بلاکی خارج کند. پیام های که موقع مسدود بودن ارسال کرده بودید را نیز دوباره نمی‌ بیند و این یک نکته‌ای است که باید بدانید.

2. پروفایل اصلی فرد را بررسی کنید.

بر خلاف واتس اپ که در آن عکس پروفایل به سادگی محو می شود، نمی توانید در اینستاگرام با بررسی عکس پروفایل شخص متوجه شوید که آیا آن فرد شما را بلاک کرده است یا خیر. حتی اگر شخص شما را بلاک کرده باشد، اینستاگرام همچنان عکس پروفایل را نشان می دهد.

شادوبن یا بلاکی از طرف اینستاگرام

اکنون که همه شما با اصول اولیه آشنا شده اید، زمان آن رسیده است که در مورد بخش پیچیده بحث کنید. بالا تر شما را با بلاکی یا محدودیت که از طرف کاربر اینستاگرام انجام می‌شد را شرح دادیم ولی الان می‌خواهیم درمورد محدودیت از طرف خود اینستاگرام را بررسی می‌ کنیم.

محدودیت حساب، که به عنوان شادوبن نیز شناخته می شود. اینستاگرام اخیراً ویژگی محدود کردن را اضافه کرده است تا به کاربران خود کمک کند حساب ‌های فیک و اکانت هایی که فعالیت های اسپم وار انجام می‌دهند را محدود کند.

این عمل یک نوع اخطار از طرف اینستاگرام می‌ باشد تا در فعالیت های خود مراعات کنید. وقتی شما در اینستاگرام شادوبن می‌شوید، از طرف اینستاگرام پیامی دریافت می‌کنید که به در این بازه زمانی شما از هر نوع فعالیت فالو، لایک، کامنت، دایرکت و … محدود می‌باشید و اگر شما دوباره فعالیت های قبل را انجام دهید، اینستاگرام حساب شما را کامل غیرفعال می‌کند.

 روشی برای فهمیدن اینکه طرف مقابل ریجکت کرده ما یا نه.

وقتی شما از طرف کاربری ریجکت می‌شوید ، موقع ارسال پیام به شخص ، به طرف مقابل اعلان از سمت اینستاگرام ارسال نمی‌شود و پیام شما در قسمت درخواست ها می‌ ماند. کاربر مورد نظر با خواندن درخواست ها می‌تواند آنها را تایید کند و با شما به ادامه مکالمه بپردازد و یا پیام مورد نظر را نادیده بگیر و حذف کند.

حالا برای اینکه بفهمید کسی شما را ریجکت کرده است یا نه، دو راه برای تشخیص این وجود دارد. اگر در حالی که وضعیت فعالیت خود را غیرفعال نکرده‌اید، نمی‌توانید وضعیت فعالیت فردی را که به او پیامک می‌فرستید ببینید، بدانید که شما را ریجکت کرده است ولی به خاطر داشته باشید که دوست شما نیز نباید وضعیت فعالیت خودش را غیرفعال کند.

راه دیگر برای تشخیص چک کردن کامنت های که توسط شما زیر پست شخص گذاشته شده است. اگر شما کامن خود را ببینید و اگر بعضی از یا همه کامنت های خود شخص را زیرش نبینید این به این معنا است که فرد مقابل اکانت شما را ریجکت کرده است.

سخن پایانی

مطالب گفته شده روش هایی می‌ باشند که می توانید برای اینکه بفهمید کسی شما را در اینستاگرام بلاک کرده است یا خیر، استفاده کنید. ما همچنین راه‌هایی را که می‌توانید امتحان کنید تا بفهمید توسط شخصی ریجکت شده‌اید، به همراه روش‌هایی که ادعا می‌شود کار می‌کنند، اما واقعاً به شما کمکی نمی‌کنند، شرح داده‌ایم. 

دانلود pdf این مقاله

منبع مقاله

سوالات متداول بلاک شدن در اینستاگرام

اگر در اینستاگرام بلاک شویم برایمان نوتیفیکیشن ارسال میشود؟

اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی در زمان بلاک شدن نوتیفیکیشن ارسال نمیکند.

در چه صورت تشخیص دهیم بلاک نشدیم؟

اگر پست های طرف مقابل را در اینستاگرام مشاهده می کنید پس بلاک نیستید.

ما را در سوشیال ها دنبال کنید:
خرید خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های اینستاگرام

سرویس های تلگرام

سرویس های روبیکا

سرویس های کلاب هاوس

جدیدترین پست های وبلاگ

دیجی ممبر

سایت دیجی ممبر بزرگترین مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی مفتخر است تا با ارائه خدمات باکیفیت همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند.


تماس با ما


راهنمایی خرید


همکاری درفروش


قوانین و مقررات

جدیدترین مطالب وبلاگ

تماس با ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت دیجی ممبر هر روز هفته از طریق تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

09397589194

سوشیال‌ها:


Telegram


Whatsapp


Google


Pinterest


Youtube


Instagram

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد