🎁 تخفیف 40 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان 5 درصد هدیه دریافت کنید. شماره تماس : 09397589194
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
ریپورت کردن در اینستاگرام آموزش تصویری در چند قدم ساده

ریپورت کردن در اینستاگرام آموزش تصویری در چند قدم ساده

فهرست مطالب
post

ریپورت کردن در اینستاگرام، مزاحمت‌ هایی که در شبکه‌ های اجتماعی ایجاد می‌ شود برای کاربران بسیار آزار دهنده می باشد، بنابراین اپلیکیشن اینستاگرام سعی بر این دارد که بتواند قابلیت‌ هایی را ارائه دهد تا کاربران در تمامی موقعیت ‌ها از آن‌ ها نهایت استفاده را ببرند.

این شبکه اجتماعی با توجه به این ‌که کاربرهای زیادی را به سوی خود جذب کرده‌، قطعا قوانینی را هم ارائه می‌ دهد که کاربران باید آن را به ‌درستی رعایت کنند در غیر این صورت با مجازات ‌هایی از طرف اینستاگرام مواجه می‌ شوند.

ریپورت کردن در اینستاگرام از مواردی به شمار می ‌رود که کمک می‌ کند دیگران مزاحمتی برای شما ایجاد نکنند. در ادامه مطالب قصد داریم اطلاعات مناسبی را در مورد نحوه‌ ریپورت کردن کاربران در اپلیکیشن اینستاگرام در اختیار شما قرار دهیم.

همچنین اگر به دنبال حمایت دیگران از ریپورت کردن پیج مورد نظر هستید میتوانید با استوری کردن آن شخص درصد بستن پیج را بالا ببرید همچنین میتوانید با خرید ویو استوری برای پیج خود بازدید های خود را چند برابر کنید.

نحوه ریپورت کردن در اپلیکیشن اینستاگرام

گاهی اوقات کاربران پست ‌ها و استوری هایی را منتشر می ‌کنند که کاملا خلاف قوانین و دستورالعمل‌ های اینستاگرام می‌ باشد و شرکت هم آن را به‌ عنوان اسپم در نظر می‌ گیرد، بنابراین شما می‌ توانید گزارش پست، کامنت یا حساب فرد خاطی را به اینستاگرام ارائه دهید.

به‌ عنوان مثال اگر یک کامنت نامناسب را بر روی یکی از پست ‌های خود مشاهده کردید به‌ راحتی می ‌توانید آن را حذف کنید.

نحوه ریپورت کردن در اپلیکیشن اینستاگرام

نحوه‌ ریپورت کردن کامنت ‌ها در اپلیکیشن اینستاگرام

گاهی اوقات ممکن است اشخاصی برای شما کامنت ‌های غیر اخلاقی یا تبلیغاتی را قرار دهند که به ‌راحتی می ‌توانید آن‌ ها را ریپورت کنید. برای انجام این کار ابتدا باید کامنت ‌ها را باز کرده و به انتخاب کامنت مورد نظر بپردازید، سپس در بالای صفحه گزینه ای مشاهده می ‌شود که شبیه به علامت تعجب می‌ باشد و اگر بر روی آن کلیک کنید شما را با پنجره دیگری مواجه خواهد کرد که سه گزینه را دارا است.

شما با انتخاب گزینه Report this comment با دو پیشنهاد مواجه خواهید شد که اگر کامنت مورد نظر مربوط به محتوای هرز است، می ‌توانید گزینه اول یعنی اسپم را انتخاب کنید.

در این مرحله ریپورت کردن شما به پایان خواهد رسید، اما اگر کامنت از محتوای نامناسبی برخوردار بود باید گزینه It’s inappropriate انتخاب کنید که دلیل ریپورت کردن را از شما می ‌پرسد.

نحوه‌ ریپورت کردن کامنت ‌ها در اپلیکیشن اینستاگرام

در قدم بعد می‌ توانید به انتخاب گزینه محتوای پست یا کامنت دارای فعالیت جنسی هستند، نپسندیدن متن کامنت یا نماد استفاده‌ شده، استفاده از الفاظ خشونت ‌آمیز و خطرناک، استفاده از متن ‌های مربوط به فروش کالای غیرقانونی، استفاده از کلماتی به‌ عنوان زور گویی، استفاده از محتواهای کپی‌ رایت، استفاده از محتواهای مربوط به خود کشی و ‌… بپردازید.

نحوه‌ ریپورت کردن کامنت ‌ها در اپلیکیشن اینستاگرام 2

ریپورت کردن اکانت در اپلیکیشن اینستاگرام

شاید بسیاری از افراد این سوال را از خود بپرسند که چگونه باید به ریپورت کردن یک اکانت در اینستاگرام بپردازیم. در واقع اگر اکانتی فیک باشد و از هویت جعلی استفاده کند، بدون شک‌ پست ‌های نا مربوطی را به اشتراک می ‌گذارد که ممکن است باعث آزار کاربران شود تحت این شرایط ریپورت کردن در اینستاگرام به کمک شما خواهد آمد.

برای ریپورت کردن اکانت ها در اینستاگرام ابتدا باید به پروفایل کاربری شخص مورد نظر مراجعه کرده که در این صفحه یک منو سه خطی مشاهده می ‌شود اگر آن را لمس کنید، پنجره‌ ای به شما نشان داده می ‌شود که گزینه ریپورت اولین آیکن آن می‌ باشد با انتخاب این گزینه اگر محتوای پیج نا مربوط باشد می ‌توانید در پنجره ای که نشان داده می‌ شود گزینه اسپم را انتخاب کنید، در غیر این صورت باید به انتخاب گزینه It’s inappropriate بپردازید.

با انجام مراحل بالا به صفحه دیگری انتقال داده خواهید شد که در صورت نپسندیدن پیام یا مشاهده کامنت ‌های نا مربوط باید آیکون Report post, message or comment انتخاب کنید.

ریپورت کردن اکانت در اپلیکیشن اینستاگرام

ریپورت کردن اکانت در اپلیکیشن اینستاگرام 2

به طور کلی اگر دلایل دیگری وجود دارد باید گزینه ریپورت اکانت را انتخاب نمایید که تحت این شرایط هم سه گزینه دیگر به شما نشان داده می‌ شود و با توجه به معنای آن‌ ها می‌ توانید یکی را به ‌راحتی انتخاب کنید. این سه گزینه شامل استفاده از محتوای نامناسب در اکانت، هویت جعلی اکانت و مالک زیر ۱۳ سال می‌ شود.

نحوه‌ ریپورت کردن استوری ها در اپلیکیشن اینستاگرام

علاوه‌ بر ریپورت کردن کامنت ‌ها و اکانت های اینستاگرام می‌ توانید استوری ها را هم ریپورت کنید. برای انجام این کار زمانی‌ که استوری مورد نظر را باز می کنید باید  بر روی سه نقطه ای که در این صفحه وجود دارد کلیک کنید.

نحوه‌ ریپورت کردن استوری ها در اپلیکیشن اینستاگرام

حال در این‌ مرحله گزینه‌ ریپورت کاملا واضح نمایش داده می‌ شود که اگر آن را انتخاب کنید دو گزینه اسپم و Its Inappropriate رو به رو خواهید بود که اگر گزینه اسپم را انتخاب کنید مراحل ریپورت استوری به اتمام می‌ رسد، اما اگر گزینه دوم را انتخاب نمایید با گزینه‌ های مختلفی مواجه می شوید که باید یکی از آن ها را انتخاب کرده و مراحل ریپورت را به اتمام برسانید.

نحوه‌ ریپورت کردن استوری ها در اپلیکیشن اینستاگرام 2

ریپورت کردن پیام خصوصی و دایرکت در اپلیکیشن اینستاگرام

گاهی اوقات ممکن است کاربران یک پیام نامناسب را برای ما ارسال نمایند که تحت این شرایط به ریپورت کردن فرد مورد نظر خواهیم پرداخت.

برای انجام این کار ابتدا باید دایرکت فرد مورد نظر را  باز کرده و به انتخاب گزینه ریپورت بپردازید، حال دوباره با دو گزینه مواجه خواهید شد که اگر گزینه اول را انتخاب کنید ریپورت دایرکت انجام خواهد شد و در صورت انتخاب گزینه دوم با آیکون‌ های مختلف دیگری مواجه می ‌شوید.

ریپورت کردن پیام خصوصی و دایرکت در اپلیکیشن اینستاگرام

زمان ریپورت کردن اکانت چه اتفاقی خواهد افتاد؟

به این نکته دقت داشته باشید که اگر اکانتی را به دلایل غیر منطقی ریپورت کنید اینستاگرام به‌ هیچ ‌وجه آن را حذف نخواهد کرد، همچنین هیچ تضمینی وجود ندارد که در صورت ریپورت کردن عکس یا کامنتی اینستاگرام آن را حذف کند.

در واقع اینستاگرام از سیاست‌ های سختگیرانه ای برای از بین بردن آزار و اذیت‌ ها دارا است، بنابراین افرادی که با محتواهای نامناسبی مواجه می‌ شوند به‌ راحتی می ‌توان گزارش ریپورت کردن خود را ارائه دهد.

زمانی که شما اکانت و کامنت پستی را ریپورت می‌ کنید اینستاگرام یک اعلان از طرف شما دریافت خواهد کرد و شکایت مورد نظر را بررسی می‌ کند، اگر چندین نفر موضوع مشابه به موضوع شما را گزارش کند اینستاگرام هم به حذف آن حساب یا پست خواهد پرداخت.

زمانی‌ که شما گزارشی را به اینستاگرام ارائه دهید این گزارش ناشناس باقی می ‌مانند و فرد مورد نظر نمی ‌تواند متوجه این‌ مورد شود. اگر دلیل شما برای گزارش و ریپورت یک حساب کاملا قانونی باشد، اینستاگرام به غیرفعال کردن پیج موردنظر خواهد پرداخت.

نتیجه ‌گیری

در اپلیکیشن اینستاگرام کاربران بسیار زیادی مشغول به فعالیت هستند که ممکن است بسیاری از آن ‌ها برخلاف قوانین اینستاگرام فعالیت‌ های خود را انجام دهند، بنابراین این شرکت با استفاده از قابلیت ریپورت باعث جلوگیری از فعالیت این‌ گونه حساب ‌ها خواهد شد.

با توجه به راهکار هایی که در مطالب بالاتر گفته شد شما به‌ راحتی می‌ توانید پیج هایی را که از محتواهای نامناسبی برخوردار هستند ریپورت کنید.

دانلود pdf این مقاله

سوالات متداول ریپورت کردن در اینستاگرام

کاربران اینستاگرام متوجه ریپورت کردن افراد میشوند؟

در رابطه با این سوال باید بدانید که خیر پیامی در قالب این موضوع برای شخص ارسال نمیشود و اکانت طرف مقابل متوجه این موضوع نمیشود.

چه پیامی استyour post goes against our community guidelines؟

این پیام به این معنی است که اکانت مورد نظر مخالف قوانین اینستاگرام عمل کرده و باید پاک شود.

با استفاده از چه روشی میتوانیم اکانت ها را ریپورت کنیم؟

این موضوع بستگی به نوع ریپورت دارد مثلا پروفایل، استوری، پست و .. که شما طبق مراحل موجود میتوانید ریپورت را انجام دهید.

ما را در سوشیال ها دنبال کنید:
خرید خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های اینستاگرام

سرویس های تلگرام

سرویس های روبیکا

سرویس های کلاب هاوس

جدیدترین پست های وبلاگ

دیجی ممبر

سایت دیجی ممبر بزرگترین مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی مفتخر است تا با ارائه خدمات باکیفیت همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند.


تماس با ما


راهنمایی خرید


همکاری درفروش


قوانین و مقررات

جدیدترین مطالب وبلاگ

تماس با ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت دیجی ممبر هر روز هفته از طریق تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

09397589194

سوشیال‌ها:


Telegram


Whatsapp


Google


Pinterest


Youtube


Instagram

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد