5/5 - (3 امتیاز)

ترتیب فالوورها در اینستاگرام و مرتب سازی آنها

ترتیب فالوورها در اینستاگرام و مرتب سازی آنها

در این بخش با موضوع ترتیب فالوورها در اینستاگرام با شما کاربران عزیز همراه هستیم، در این مطلب قصد داریم چگونگی مرتب سازی لیست فالوورها و فالووینگ های اینستاگرام را به شما به صورت کامل آموزش دهیم.

برنامه کاربردی اینستاگرام یک برنامه به اشتراک گذاری رایگان عکس و فیلم در اپل اندروید و  windows phone می باشد، افراد می توانند عکس ها و فیلم ها را در سرویس برنامه اینستاگرام به راحتی بارگذاری نمایند و آنها را با دنبال کنندگان خود یا با گروهی از دوستان خود به اشتراک بگذارند.

کاربران همچنین می توانند پست های گذاشته شده خود را توسط دوستانشان در اینستاگرام مشاهده کرده و زیر پست آن ها کامنت بگذارند و آن پست را لایک کنند.

آیا می توانیم لیست فالوورها و فالووینگ های خود را در اینستاگرام مرتب کنیم؟

برنامه اینستاگرام قابلیت جدیدی را ارائه نموده است که با آن می توانیم به مرتب سازی لیست فالووینگ اینستاگرام خود به صورت دلخواه بپردازیم.

البته این قابلیت هنوز برای لیست فالوور های اینستاگرام ما در دسترس نمی باشد و آنها فقط بر اساس تعامل یا بر اساس حروف الفبا مرتب می شود که در ادامه درباره آن توضیح می دهیم.

آشنایی کامل با قابلیت کاملاً جدید اینستاگرام برای مرتب سازی لیست فالووینگ

در ادامه این مطلب قصد داریم درباره قابلیت کاملاً جدید اینستاگرام که به تازگی به این برنامه اضافه شده است صحبت کنیم که احتمالاً برای بسیاری از افراد این قابلیت بسیار مهم و کاربردی باشد.

این قابلیت بسیار مهم اینستاگرام این امکان را به کاربران خود می دهد تا کاربر قادر باشد خودش لیست فالوینگ را تنظیم و مرتب کند.

در این قابلیت آیکونی به اسم  sort by به این برنامه اضافه شده است که این آیکون شبیه دایره ای با دو فلش به سمت بالا و پایین می باشد.

این آیکون این اجازه را به کاربران می دهد تا بتوانند لیست فالووینگ های خود را بر مبنای جدیدترین و یا قدیمی ترین آنها را مرتب کنند.

لیست فالووینگ اینستاگرام

وقتی روی لیست فالووینگ اینستاگرام ضربه وارد می کنید قادر هستید فالویینگ ها را به راحتی مرتب نمایید، برای اینکار شما روی گزینه sorted by  کلیک نمایید که در این صورت سه گزینه برای شما نمایش داده میشود.

default: فالوور های صفحه تان به صورت پیش فرض مرتب شده اند.

Date followed latest:با انتخاب این گزینه بالابرها بر مبنای آخرین دفعه ای که شما آنها را فالو کرده ایده منظم شده است.

Date followed ealiest :این گزینه به شما افراد را نشان می‌دهد که برای اولین بار شما آنها را فالو کرده اید به این ترتیب که با انتخاب این گزینه می توانید به راحتی قدیمی ترین افراد صفحه آن را به آسانی پیدا کنید.

نحوه ی مرتب سازی لیست فالووینگ اینستاگرام بر اساس تعامل

نحوه ی مرتب سازی لیست فالووینگ اینستاگرام بر اساس تعامل

اما پیش از مرتب کردن لیست فالوینگ های پیج خود بهتر است کمی درباره ترتیب فالوورها در اینستاگرام با شما کاربران عزیز سخن بگوییم، اینستاگرام دو گزینه به شما پیشنهاد می‌دهد که هر کدام می‌تواند به شما لیست فالووینگ های شما بر اساس کمترین تعامل یا بیشترین تعامل به شما نشان دهد این گزینه ها به شرح زیر می باشد:

Latest inteacted with  :این گزینه به شما لیست فالوینگ ها را نشان می دهد که شما با این فالووینگ ها کمترین تعامل را داشته اید.

Most shown in feed: اما شما با انتخاب این گزینه اینستاگرام لیست فالووینگ هایی برای شما به نمایش گذاشته می شود که پست های بیشتری را از آنها در فید خود دیده اید یا به عبارتی پست های آنها را شما پیگیری می کنید.

به این ترتیب با این دو گزینه می توانید به مرتب کردن لیست فالووینگ های خود بر اساس میزان تعامل خود با آنها یا برعکس بپردازید.

نحوه ی ترتیب فالوورها در اینستاگرام به طور کلی

نحوه ی ترتیب فالوورها در اینستاگرام به طور کلی

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که شما قصد دارید از لیست مرتب شده دنبال کنندگان خود اطلاعات درستی را به دست آورید مانند اینکه اینستاگرام چگونه مشخص می کند که چه کسی در بالای لیست فالوورهای شما قرار بگیرد؟

۱. اگر کمتر از ۲۰۰ فالوور یا فالووینگ در اینستاگرام خود دارید :

ترتیب مرتب سازی بر اساس الفبای نامی در پروفایل آنها سازماندهی می‌شود نه نام کاربری آنها اگر نامی در پروفایل خود داشته باشند بر اساس آخرین لیست حروف الفبا فالوینگ ها مرتب سازی می شوند.

۲. اگر بیش از ۲۰۰ فالوور یا فالووینگ در اینستاگرام خود دارید:

ترتیب مرتب سازی لیست فالوور یا فالوینگ اینستاگرام بر اساس جدیدترین تعامل با آنها به صورت کامل و سازمان یافته می باشد بنابراین این به این معنی میباشد که شما به ترتیب آنها را دنبال کردید یا آنها شما را دنبال کرده‌اند.

چه کسی در بالای لیست فالوور و فالووینگ اینستاگرام من قرار دارد؟

لیست دنبال کنندگان شبکه اجتماعی و پرکاربرد اینستاگرام شما به ترتیب زمانی می باشد در بالای لیست جدیدترین دنبال کننده خود را می توانید به راحتی پیدا کنید.

در انتهای لیست دنبال کنندگان خود می‌توانید اولین بازی خود را در پیدا نمایید.

سخن پایانی

در این مطلب تمام گزینه های مربوط به ترتیب فالوورها در اینستاگرام را برای شما ارائه دادیم و از آخرین قابلیت اینستاگرام برای مرتب سازی آنها ارائه کرده است رونمایی کردیم تا شما کاربران عزیز به راحتی بتوان از این قابلیت مهم اینستاگرام استفاده کنید.

با داشتن فالوور بالا میتوانید در کمترین زمان کسب و کار خود را رونق دهید بس فرصت را از دست نداده و با خرید فالوور واقعی پیج خود را میلیونی کنید.

سوالات متداول ترتیب فالوورها در اینستاگرام و مرتب سازی آنها

آیا برای نحوه ی ترتیب فالوور ها در اینستاگرام نیاز است که برنامه ی خاصی را دانلود کنیم؟

خیر شما به راحتی میتوانید با روش هایی که گفته شده در زمان بسیار کمی این اقدام را انجام دهید.

مرتب سازی فالوور ها چه کمکی به کاربران میکند؟

قطعا مواقعی وجود دارد که شما دنبال فردی قدیمی در اینستاگرام هستید اما آیدی طرف مقابل را فراموش کرده اگر فالوور های خود را مرتب کنید به این مشکلات بر نمیخورید و به راحتی میتوانید فالوور های خود را پیدا کنید.

ترتیب فالوورها در اینستاگرام به چگونه است؟

فالوور های اینستاگرام ترتیب خاصی ندارد ولی فالوور ها به ترتیب زمان فالو هستند.

ترتیب فالووینگ در اینستاگرام به چه صورت است؟

فالووینگ اینستاگرام ترتیب خاصی ندارد و به صورت تصادفی نشان داده می شود ولی می توان از طریق تنطیمات مرتب کنید.

برای خواندن این مقاله به صورت افلاین pdf را دانلود کنید.