5/5 - (1 امتیاز)

بهینه سازی پیج ینستاگرام برای ورود به اکسپلور

بهینه سازی پیج ینستاگرام برای ورود به اکسپلور

قسمت بیو اینستاگرام یکی از مهم قسمت ها در زمینه راه یابی به قسمت اکسپلور می باشد. یعنی این که هر چه بتوانید بخش بیو اینستاگرام را حرفه ای تر و جذاب تر طراحی کنید سریع تر می توانید در اینستاگرام دیده شوید. اما چگونه؟

بهینه سازی بیو پروفایل برای حضور موفق تر در اکسپلورر می تواند نقش پررنگی داشته باشد. چرا که اولین بخشی که کاربران اینستاگرام با آن روبرو می شوند قسمت بیو پروفایل می باشد.

پس برای این که بتوانید پیج اینستاگرامی خودتان را در مدت زمان کوتاهی به یک پیج مشهور تبدیل کنید باید از این روش استفاده کنید و به قسمت بیو پروفایل اهمیت زیادی بدهید.

در واقع بر اساس طراحی بیو اینستاگرام می باشد که یک کاربر در اینستاگرام تصمیم می گیرد که پیج شما را فالو کند و یا این که فالو نکند. پس باید هر چقدر که میتوانید این قسمت از اینستاگرام را زیباتر طراحی کنید.

ماهیت بیو اینستاگرام در واقع همانند یک ویترین مغازه می باشد که مغازه داران در زیبا تر کردن آن تلاش زیادی می کنند. پس با تمرکز بیشتر روی قسمت بیو پروفایل اینستاگرام می توان بهترین نتیجه را مشاهده کرد.

قسمت بیو اینستاگرام چیست؟

حال شاید بسیاری از کاربران اطلاع ندارند که قسمت بیو اینستاگرام دقیق به چه قسمتی از پروفایل گفته می گردد. در واقع بیو اینستاگرام یک قسمت کوچکی است که در قسمت پایین نام کاربری تان قرار دارد و می توانید در این قسمت جزئیات بیشتری از کسب و کارتان را وارد کنید.

همچنین می توانید در این قسمت، لینک وب سایت های دیگر خودتان را نیز قرار دهید. می توانید با قرار دادن هشتگ، ایموجی های جذاب، دیگر اطلاعات تماس و… در قسمت بیو، میزان تعامل خود را با مخاطبان بیشتر کنید.

بخش اکسپلور اینستاگرام کجاست؟

شاید بسیاری از کاربران اطلاع ندارند که حضور یافتن در اکسپلور اینستاگرام تا چه حد می تواند برای رشد پیج لازم و ضروری است؟ اما خوب است بدانید که هر پیجی که در اینستاگرام به این قسمت راهیابی کند در واقع اولین قدم برای موفقیت خود را برداشته است.

زمانی که به قسمت اکسپلور اینستاگرام وارد میشوید با سیل عظیمی از پست ها رو به رو می شوید. در این قسمت تنها پست هایی می توانند دیده شوند که دارای بیشترین لایک ها و کامنت ها باشند. پس با بهینه سازی بیو پروفایل اینستاگرام هم می توان به این قسمت راه پیدا کرد.

نحوه بهینه سازی بیو پروفایل اینستاگرام برای حضور در اکسپلورر

در مورد بهینه سازی بیو پروفایل موارد زیادی وجود دارند که در این زمینه باید به همه این نکات توجه داشته باشید. برخی از این نکات مهم را در بخش های زیر برایتان ارائه می دهیم:

1.انتخاب نام کاربری مناسب

اولین قدمی که می توانید برای بهینه سازی بیو پروفایل بردارید انتخاب کردن نام کاربری به صورت خلاقانه می باشد.

2.استفاده از لوگو

استفاده از لوگو

زمانی که می خواهید در راستای پیشرفت یک برند فعالیت داشته باشید حتما باید از یک لوگوی مناسب با کسب و کارتان استفاده کنید. اگر این کار را هم خودتان میتوانید انجام دهید می توانید از طراحان فعال در این زمینه کمک بگیرید و یک لوگوی زیبا داشته باشید. سپس در عکس پروفایل خودیا از این لوگو استفاده کنید و یا این که از عکس شخصی خودتان! در این صورت در ذهن مخاطب ماندگار تر می شوید.

3.قرار دادن لینک وب سایت در بیو

بخی از شبکه های اجتماعی مخالف با قرار دادن لینک وب سایت های دیگر هستند. اما اینستاگرام چنین نیست و این قابلیت را برایتان فراهم کرده است که می توانید لینک وب سایت های دیگر خود را در قسمت بیو پروفایل قرار دهید. همان طور که در بخش های بالا تر هم گفته شد، این کار باعث ایجاد تعامل بیشتر با مخاطبان می گردد.

آیا تبدیل حساب کاربری ساده به اکانت بیزینس می تواند در بهینه سازی بیو پروفایل هم نقش داشته باشد یا خیر؟

بسیاری از برند ها هم اکنون از اکانت کاربری ساده استفاده می کنند و هنوز آن را به اکانت تجاری تبدیل نکرده اند. در پاسخ به این سوال می توان گفت که بله. این روز ها زمانی که یک سرچ ساده در اینستاگرام داشته باشید در ابتدا پیج های تجاری را برایتان نمایان می کند.

به این دلیل حتما توصیه می کنیم که اگر در زمینه تبلیغ یک محصول و در زمینه رشد یک برند فعالیت دارید حتما اکانت کاربری خود را از حالت ساده به بیزینس تبدیل کنید.

در حالت کلی، در قسمت بیو پروفایل، چه چیز هایی نوشته گردد؟

اگر بخواهیم به صورت کلی، مطالبی که قرار است در بیو اینستاگرام عنوان شوند را بیان کنیم، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

نوع فعالیت و کسب و کاری که در حال انجام آن هستید.

نام کاربری و آیدی دسترسی باید به گونه ای باشد که مشتری راحت تر به شما دسترسی پیدا کند.

حتما یک راه ارتباطی در بیو پروفایل اینستاگرام مطرح گردد. این راه ارتباطی می تواند ایمیل و یا یک شماره تماس باشد.

ارتقا دادن پیج تجاری امروزه در این دنیای رقابتی کار آنچندان آسانی هم نیست و باید از استراتژی های مختلف برای بهینه سازی بیو پروفایل استفاده کرد تا بتوان از آن طریق خود را به موفقیت رساند. و بازدید صفحه خور را بالا ببرید یا با خرید بازدید پست اینستاگرام ویو صفحه تان را افزایش دهید.

این مقاله هم یکی دیگر از مقاله های آموزشی سایت دیجی ممبر بود که به پایان آن رسیدیم. پس می توانید از نکاتی که در بخش های بالا تر برایتان بیان شد برای رشد و توسعه نام تجاری خود در اینستاگرام استفاده کنید.

 

منبع مقاله

سوالات پر تکرار بهینه سازی بیو پروفایل برای حضور موفق تر در explore

چگونه به اکسپلور راه پیدا کنیم؟

برای ورود هر پست به اکسپلور لازم هست که لایک و بازدید بالایی داشته باشیم این مورد نیز نیاز به فالوور بالا دارد پس شما با ترفند هایی مثل برگذار کردن مسابقه سعی کنید میزان لایک و کامنت بالایی دریافت کنید. یا با خرید فالوور افراد قابل تامل خود را افزایش دهید که در کل برای شما مفید است.

چگونه میتوان احتمال رفتن به اکسپلور را بیشتر کرد؟

در این مقاله به طور کامل در این مورد توضیح دادیم که شما با داشتن پروفایل مناسب کسب و کار خود بیشتر میتوانید افزاد موثر را جذب و پیج خود را بهبود دهید. با بهبود دادن کیفیت پست هایتان و بهینه سازی پیج اینستاگرامی هم میتوایند بیشتر از قبل به هدف خود نزدیک شوید.